Opinie o Green Cab Taxi w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Cab Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Green Cab Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Cab Taxi w Łódź

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Green Cab Taxi?

Aga
@Xxx

Co to znaczy, że jest bardzo marudzisz? :D mnie akurat nigdy się coś takiego nie zdążyło, żeby rozpocząć współpracę bez umowy. Jak do tego dochodzi, że ludzie na to idą? Możecie mi to wyjaśnić?

Czemu już z góry styczeń został przez kogoś uznany za jakiś martwy miesiąc? Czy macie co do tego szersze odniesienie? jakby nie patrzeć od tygodnia wystawiona jest oferta za kółko i właśnie zastanawiam się czy ktoś teraz się nie zatrudnił przypadkiem? Proponują jakieś zmiany w warunkach? opis nie jest zbyt rozwinięty

@Trachta

O tym odpaleniu skąd to wiecie? słyszeliście plotkę czy dosłownie ludzie się do tego przyznawali? Nie pytam od razu kto, bo to w zasadzie nieistotne, bardziej natomiast ciekawi mnie efekt. Wiadomo jaki był? W konkretnych zarobkach?

Cześć, czytałem w ofercie w której dają auto, że jest ono na LPG i ze jest dostępny także na użytek prywatny. Jak się wtedy z tego wszystkiego można rozliczyć? Informujesz kiedy używasz prywatnie?

Anna K.

Zdecydowanie nie polecam !!!! Zero szacunku dla czasu klienta.!!! Po raz kolejny firma zawiodła. Telefon o 7.15 zamawiam taksówkę czas oczekiwania 20-25 minut akceptuję czekam 25minut.30 minut cisza. Dzwonię automat z informacją- .."jeśli chcesz zrezygnować wciśninj 1 "..etc.etc. Ze strony dyspozytorni żadnej informacji, sms ani telefonu. Oczywiście spóźnienie do pracy gigantyczne. Zastanawia dlaczego na wstępie Pani dyspozytor pyta dokąd Pani jedzie? Czyżby kierowcy wybierali sobie bardziej opłacalne kursy a tych krótkich nie podejmują?

Taka sobie myśl Nowy wpis
@Anna K.

Przeczytaj za ile kierowcy pracują i wyciągnij wiosek.

zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

A jak można dorobić do etatu i wyjać auto z kimś na spółkę?

Z ofert dla kierowców za dużo o tej wspomnianej karze się nie dowiem, bo piszą tylko, że dają Corollę hyrbydę na umowie o pracę. ktoś akurat o zarysowaniu auta pisał, czy to wszystko jest ustalane na umowie?

Green Cab Taxi prowadziła rekrutację na stanowisko GLOB TAXI zatrudni kierowców TAXI na samochód firmowy i pryw. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Green Cab Taxi?

didi

nigdy jej nie dostaniesz i nie zobaczysz na oczy

Edyta
@didi

Czemu tak dołujesz ludzi? Nie wierze że firma nigdy nikomu nie dała umowy o pracę.

Rpoc
@Edyta

Nie dała i nie da kierowcy

Jojo

Nigdy

ciekawy

jaka jest w takim razie forma zatrudnienia ?

Lidia
@Rpoc

Aha, to pracujecie na zleceniu ciągle? Jakieś te warunki finansowe chociaż wynagradzają ten fakt czy nie bardzo? :/

Xxx

Ja pracowałem kilka miesięcy i umowy nie dostałem ale ponoć jeżeli bardzo marudzisz to na 1/4 etatu lub 1/8

Aga
@Xxx

@RysiekTaxiDriver

Niestety, ale jest tutaj wyzysk i praca na czarno. Koszta niesamowite: 200 zł / dobe , 30x 200 = 6000 - 200 zł jeden dzien wolny w miesiacu, co daje 5800 4x80 zl myjnia = 320 100 zl ubezpieczenie niby na pokrycie kosztów przestoju auta, ale nie oddają tego jak nie masz szkody i zrezygnujesz Paliwo masz brać im na fakturę. Podsumowujac: 5800 + 320 + 100 + 1600 (paliwo) = 7820 / 30 dni , co daje 260 zł samych kosztów na dzien... Brak umowy o pracę, zlecenie. Traktują cię jak pachołq, który ma (usunięte przez administratora) Urząd Skarbowy i PiP powinni do nich zawitać i (usunięte przez administratora) im karę odpowiednią do procederu który tam się (usunięte przez administratora)

Co to znaczy ze ktoś jechał na wolnego? Przepisowo po prostu czy jak? nie przekraczał prędkości? Co do zgłoszenia to co mieliby zrobić z taka osoba? Co niezgodnego z prawem robi?

Trachta

Szersze odniesienie ktoś już napisał 200zl doba za autko myjnia dyrektora 80zl tygodniowo. 200×30= 6000zl Myjnia 80zl × 4= 320zl Ubezpiecznie 100zl Kwotę warto obliczyć i dobrze przemyśleć " ICH KÓŁKO".

@Trachta

no więc właśnie to zrobiłeś, za co Ci chwała. ale skąd te 200 zł doba? To jakaś podstawa jest? Jest ogłoszenie teraz na olxie i nic tam nie piszą o dniówce, jest hurtem widełkowo podane 4-10 tys. brutto miesięcznie.

Trachta

Chyba źle interpretujesz tres ogłoszenia. Płacisz 200zl za dobę za samochód i plus paliwo. Jak się dobrze dogadasz i odpalisz dole tym co trzeba czasmi nawet dostaniesz dalsza trasę. :)

@Trachta

Nikomu nie polecam firmy, 200zl dzień za auto + 80 zł myjka raz w tygodniu. Pseudo (usunięte przez administratora) w biurze nie wie co to znaczy praca wychodząc ciągle na fajkę i wiecznie coś wpierdalaja nie mając czasu na rozmowę. Powiedziano mi że będę zarabiała drugie tyle, a dokładam do auta. Groźby przez pewnego człowieka z nadwagą również są na tle dziennym.

Czy w Green Cab Taxi obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca c umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 2 listopada na Lento.pl.

Informator

Podzielę się tym co udało mi się dowiedzieć Umowa o pracę 1/8 etatu 200 zł dziennie za auto i podpisywana umowa najmu( podobno w trakcie już się za nic więcej nie płaci) auto do własnej dyspozycji Jeździsz kiedy chcesz. Ale żeby zarobić (600-800 dziennie)trzeba liczyć się ze w ciągu doby na zleceniach trzeba wyjeździć 10godzin Zlecenia dostajesz w promieniu 2,5km Płacisz za psycho testy i badania oraz szkolenie taxi I kaucja o ile dobrze pamiętam to w 1000 się mieścisz Niestety zapomniałem się dowiedzieć jak to wygląda z odprowadzaniem podatku od zarobków

Maniuś
@Informator

Dodaj jeszcze obowiązkowa myjnia raz w tygodniu i ubezpieczenie raz w miesiącu. :)

???
@Informator

600-800 dziennie to w tygodniu czy w weekend?? Niektórzy ledwo 450zl dniówki w tygodniu wychodzą bo dostają zlecenia po 20zl. Ci co mają zarobić to zarobią bo na układy nie ma rady a reszta będzie tylko zbierać same okruchy…

@Maniuś

O myjni kiedyś pisali, że wychodzi 320 miesięcznie, zgadza się? no i ubezpieczenie 100. A co z tym podatkiem? I czy w ogóle jest jakiś sposób na to, żeby sobie ogarnąć o wiele więcej zleceń?

Krzysztof

Jak zwykle firma pokazała jak szanuje kierowców najpierw od początku miesiąca chwaliła się,że podwyższa stawki a już na koniec miesiąca łaskiawie poinformowała,że ceny bazy beda wyższe z powodu rosnących kosztów utrzymania. Dobra zagrywka bo wiedzieli,że mało kierowców odejdzie bo Grudzień jest dobrym miesiącem,ale zobaczymy co przyniesie styczeń. :)

@Krzysztof

Czemu grudzień to dobry miesiąc tak w ogóle? i które z nich zatem należy zaliczyć do tych gorszych już tak dla jasności. nie wiem czy długo już jeździsz ale zastanawiam się czy w poprzednim roku było podobnie? I gdyby ktoś zapytał bardziej szczegółowo o te cale koszty to czy zostałyby przedstawione dla jasności?

Denis

Koszty już ktoś pisał wcześniej ich auto 200zl doba raz w tygodniu obowiązkowa myjnia po 80 dyszek plus jakieś ubezpieczenie ( Nikt nie wie za co )Auto własne baza 1100zl płatna z góry i jak jesteś chory czy też zepsuje Ci się samochod nikt Ci grosza nie odda.

Kierowca

Auto firmowe 180 zł dziennie plus paliwo koło 50/60 zł. Dziennie wychodzi 230 zł kosztów. Raz w tygodniu myjnia za 70 zł. 180 zł x 30 dni = 5400 za sam samochód +280 myjnia = 5680 zl za miesiąc. Oczywiście na myjni jednorazowo spędzisz ponad 2h,bo Szef myjni nie potrafi nic zorganizować szybciej Kursy same terminowe dostajesz zlecenie i musisz czekać na Łaskawą Panią która zejdzie ponad 15 min. 3/4 kursów poniżej 20 zł Pseudo Kierownicy zawsze wyszczekany i najmądrzejszy. Jeżeli lubisz popracować 10-12h charytatywnie to To MIEJSCE jest właśnie dla ciebie. Oczywiście o umowie możesz zapomnieć chyba że chcesz na 1/4 etatu

Anonimowy
@Kierowca

Jakim autem jeździsz? Po ile oni mają corolle? Bo tak reklamują je na olx na ogłoszeniach o pracę

Balena

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy na centrali i jakie firma oferuje warunki zatrudnienia?

Green kierowca
@Balena

Umowę o pracę dostaniesz jak poprosisz ale najmniejsza 1/8 lub 1/4 etatu. Gwarancji zarobku nie masz jak i żadnej stawki , zarabiasz tyle ile ujezdisz minus koszty czyli 180 zł dziennie za ich auto + koszt paliwa ( Im więcej jeżdżę tym więcej wydaję ) + 20-30 zł dziennie na myjce ( raz w tygodniu firmowa 70 zł I do tego musisz umyć i posprzątać przed pracą lub po niej). Co 3 dni 6 godzin dyżuru i jak już ktoś pisał mimo że mają ubezpieczenia to kierowcę naliczajaza jakieś rysy lub uszkodzenia. Jeśli chcesz zarobić to musisz mieć fart do dobrych zleceń lub swoich klientów a najlepiej iść do pracy gdzieś gdzie masz etat i gwarancję 5k dla siebie.

Lidia
@Green kierowca

Rozumiem, że nie ma żadnej podstawy, ale może zdradzisz ile w takim razie można zarobić jak ktoś nie ma aż takiego farta do zleceń? ;) A trzeba jeździć ich autem czy można jakoś się ugadać żeby własne brać? Bo 180 zł dziennie to trochę dużo się wydaje.

Kubuś99
@Lidia

Auto 190zl × 30dni = 5700zl Myjnia raz w tygodniu 70zl × 4 = 280zl miesięcznie. 100zl ubezpieczenie tylko od czego to nie wiem bo zdania są podzielone między kierownikami jeden mowi,ze od szkód ewentualnie spowodowanych co oczywiście nie jest prawda...Zrobisz rysę,ryskę kara 500zl. Teraz paliwo +/- 1500zl,2000zl wmoze nawet i wiecej zalezy czym jezdzisz zaleoznosci ile jeździsz,czyli srednio 7580zl Dodam jeszcze,że majac porownanie jak jest w innych korporacjach to obecna centrala green to totalna porażka. Jestem w stanie zrozumieć ich że niektórzy kierowcy są uporczywy,ale nie wszystkich mierzymy jedna miarą a to co sobą reprezentują to zwykle chamstwo i prostactwo no ale cóż większość po znajomości...

Anonimowy
@Kubuś99

A jakim autem jeździsz? Ile tam koszykiem corolla bo w ogłoszeniach piszą że corolle daja?

Tez mnie ciekawi teraz czym w praktyce zajmuje się taki opiekun klienta, bo widzę, że komuś na pytanie do teraz nikt nie odpowiedział. Mimo wszystko co teraz o pracy na dyspo byście napisali? Na stronie przewija mnie do formularza, nim go wypełnię fajnie jakby ktoś napisał czy warto teraz przezimować? Po ile ludzie tu na słuchawce pracują?

Tak, ale nie tylko kierowcy tu pracują. Firma na stronie ma oferty pracy dla opiekuna klienta i dla konsultanta-dyspozytora, ale wszystko co możesz zrobić, to kliknąć aby wysłać CV. Więc podstawowe info o obowiązkach, stawkach skąd mam brać? Wyjaśnijcie proszę, czym się zajmuje taki opiekun klienta?

Czy urlop w Green Cab Taxi jest płatny 100%?

Janek

Tak 100% płacą zawsze i w terminie.????Wystarczy przeczytać ogłoszenie które jest świeżo dodane. Umowa o pracę pełny etat auto do dyspozycji 24/h wsparcie super koordynatorów i super miłej centrali. ????Zarobki od 8000zl do 16000zl przy tylko jednej niedzieli pracującej,która jest płatna 100%. Składam CV.

Agacia
@Janek

I co złożyłeś ostatecznie? Dalej jeździsz? Jak rozmowa teraz wygląda? i czy trudno jest się tak właściwie wbić skoro takie warunki są oferowane, które opisujesz?

Jamal9607

Cześć kierowcy. Siedźcie cicho dalej na (usunięte przez administratora)o zaraz będziemy płacić 300zl za dobę bo oni mają nas za nic liczy się ich dobrobyt. Stałe rosnące koszty utrzymania a nam nie rosną? Utrzymanie rodzin itp? A bezczel(usunięte przez administratora) powie ze przyjdą następni. Mam nadziej,że już niedługo noga ci się powinie i wyjdą wszystkie twoje wały za to jakiego cwaniak zgrywasz. A my Panowie rzucajmy kluczykami i niech leasingi płacą że swoich kieszeni bo tak właśnie powinno to wyglądać w najbliższy poniedziałek. Pozdro

byly kierowca

panowie i panie nigdy wam sie nie bedzie oplacac jazdy na samochodzie korporacji nie masz swojego auta to jest twoj problem nikt ci nie wynajmie auta zeby nic z tego nie miec to jest biznes

@byly kierowca

Biznes biznesem ale jak można nazywać coś biznesem gdzie wykorzystuje się pracowników zatrudnia bez jakiejkolwiek umowy ? Biznes nie polega tylko na oszukiwaniu swoich pracowników bez biznesu nie ma pracowników i bez pracowników nie ma biznesu. .a tym co pracują na ich samochodach polecam rzucić to i nie bać .wy tak naprawdę nie zarabiacie bo to co jest w miesięcznym raporcie to suma która zarobił Green a nie wy wy macie tylko ochłapy (pod stołem) no bo przecież nie macie nawet umowy .oddawać samochody i nie bać się że zostaniecie z długami .no bo jakimi długami ? Wszystko jest na raporcie miesięcznym a po za tym co ? Pójdą wam sprawę sądową założyć za to że zatrudniają na lewo i im pieniędzy oddać nie chcecie ? Zastanowicie się ludzie

@Anonim

Masz rację. Prawo pracy jest niewybaczalne, kary by dostali. Ich trzeba dyscyplinować.

Ewelina

Z tego co znalazłam to podobno szukają nowego kierowcy i dają samochód służbowy. Jest on regularnie serwisowany przez firmę? Jak wygląda rozliczenie paliwa? Podane widełki 7300 - 10900 zł są serio możliwe?

Czy w Green Cab Taxi poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rochowice

tutaj nie ma nawet umowy o prace....

Sławomir
@Rochowice

No właśnie widziałem w komentarzach że nie dają umowy o pracę. Myślałem że jeździ się na własnej działalności. A jak z samochodami? Jeździ się swoim czy teraz dają jakieś firmowe?

Iwona
@Rochowice

i mimo to jedziesz? napiszesz jak długo i czy faktycznie na jakiś okres warto się załapać? warunki na kolejny rok się zmieniają? chłopak będzie może się zatrudniał chcę znać szczegóły

Zostaw merytoryczną opinię o Green Cab Taxi - Łódź

• Jak się pracuje w Green Cab Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Green Cab Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Cab Taxi?

Green Cab Taxi
1.7/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Kilińskiego 25
    90-205 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042