Opinie o Green Cab Taxi w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Green Cab Taxi, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Green Cab Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Cab Taxi w Łódź

Były kierowca

Pan Rowerek doczeka się na to na co zasłużył skończy jak Pan Rafałem. Za brak szacunku

Czy można w Green Cab Taxi liczyć na jakieś dodatki?

Klient

Pan rowerek musi chyba szykować kwaterę w okolicach piekła. Koleś chyba nie będzie miał życia za chwil parę. Mówię to ja, postronny słuchacz. Ps. Rowerku, jeśli jesteś mądry ( w co wątpię, po twoim głupim wyrazie tępej, alkoholowej twarzy) wyjedź gdzieś - np w Bieszczady. PS2. Green cab. Za wasze wały w końcu ktoś dobierze się wam do (usunięte przez administratora) Ps3. Pamiętajcie, nie tylko tzw władza z łodzi się liczy, nad nimi jest US i macie przefikane. PS4 . Szkody calkowite też będą prześwietlone. Ps5 . Zatrudnienie kierowców również. Reasumując, macie (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Green Cab Taxi?

green cab nie do przyjęcia Nowy wpis
Klient

kierowcy wdają się w dyskusje polityczną i obrażają ludzi , całe popołudnie popsute , kierowca ma wozić klienta a nie upolityczniać, więcej z green cabem nie pojadę

Bartek Nowy wpis
Klient

Bardzo chamscy kierowcy i do tego nie znający przepisów ruchu drogowego !!!

on Nowy wpis

zawod taksowkarza powinien byc chroniony bo coraz wiecej (usunięte przez administratora) wchodzi do zawodu co widac na tej stronie

Rozmowa kwalifikacyjna
Green Cab Taxi prowadziła rekrutację na stanowisko BAZA GRATIS . Zatrudnimy kierowców Taxi z własnym autem. BAZ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

byly kierowca
Klient

panowie i panie nigdy wam sie nie bedzie oplacac jazdy na samochodzie korporacji nie masz swojego auta to jest twoj problem nikt ci nie wynajmie auta zeby nic z tego nie miec to jest biznes

Anonim
@byly kierowca

Biznes biznesem ale jak można nazywać coś biznesem gdzie wykorzystuje się pracowników zatrudnia bez jakiejkolwiek umowy ? Biznes nie polega tylko na oszukiwaniu swoich pracowników bez biznesu nie ma pracowników i bez pracowników nie ma biznesu. .a tym co pracują na ich samochodach polecam rzucić to i nie bać .wy tak naprawdę nie zarabiacie bo to co jest w miesięcznym raporcie to suma która zarobił Green a nie wy wy macie tylko ochłapy (pod stołem) no bo przecież nie macie nawet umowy .oddawać samochody i nie bać się że zostaniecie z długami .no bo jakimi długami ? Wszystko jest na raporcie miesięcznym a po za tym co ? Pójdą wam sprawę sądową założyć za to że zatrudniają na lewo i im pieniędzy oddać nie chcecie ? Zastanowicie się ludzie

Rohan
Kandydat

Zastanawiam się skąd te negatywne opinie,zielonych jezdzi coraz więcej czyli o czymś to świadczy. A zainteresowane coraz większe,rozmawiałem z 10 taksówkarzami Greena i wszyscy nie narzekali. Także o co tu kaman

Niech będzie taksówkarz
Kandydat
@Rohan

Rohan a co mają ci powiedzieć ,zawsze powiedzą że jest super. A tak naprawdę są zwykłymi białasami , a meldunek mają w autach. Wszystkie auta w kredycie ,jakim trzeba być idiotą żeby zadłużać się dla cudzej firmy,a ludzie myślą że tak tam się zarabia ????????????????????????

Czy można w Green Cab Taxi liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Jasna sprawa, dodatek do zarysowania kasa, dodatek do myjni - trzeba jeDzic do nich i płacić za obowiązkowe mycie - brak skorzystania kończy się dodatkiem dla green cab = 100 PLN. Green cab to przekret.

Tak,na dodatkowe kary pieniężne,hahahha

gct Marek
@Pytanie

Na kary.... Nie polecam tej firmy.

kierowca
@Pytanie

Tak, na dodatkowe kary. Standard to 100 za każdą pierdołę. Myjnia, ryska i.t.p.

Czy w Green Cab Taxi są szkolenia zewnętrzne?

Anonim

Praca ? Czysty wyzysk wzięli sobie auta w leasingu płacąc po 700zl na miesiąc a tobie każą płacić po 150zl za dzień w tych czasach (4650zl miesięcznie) gdzie doskonale wiedzą że nie da się zarobić więcej niż 300zl na dzień .nawet weekendy. Nie zwarzaja na to że człowiek pracuje po 12 a nieraz 15 godzin dziennie że to kierowca ryzykuje wypadkiem.potraceniem pieszego . No bo przecież hajs się musi zgadzać a to że ktoś pójdzie siedzieć to co kogo obchodzi. pracujesz oczywiście bez umowy o pracę no bo umowa ? Po co to komu. Jesteś chory czy złamiesz rękę. czy urlop ? Dzień wolny? Zapomnij bo przecież jak masz nie pracować i dać im za dzień wolny 150zl to przecież jesteś w pograniczu załamania nerwowego że nie będzie za co oddać że narobisz sobie długu bo nie wiadomo ile zarobisz następnego dnia ich to nie obchodzi nie pracujesz płać i rób długi . Albo zostań bez niczego i oddaj kluczyki oczywiście z dlugami .zarobek po 12 godzin przy 6dniach w tyg ? Jakieś 400 zł aa i jeszcze nękanie psychiczne żeby brać każdy kurs bo jak nie to co ? Ban na 4-6godzin czyli wiadomo że jesteś stratny jeden dzień ci co wynajmują a i jeszcze ich ta myjnia .człowiek (usunięte przez administratora) dla nich to jeszcze musi odkładać na ta ich pseudo myjnie po 40zl na miesiąc gdzie i tak jest (usunięte przez administratora) i tak a nawet potrafią zrobić plamę na siedzeniu i odrazy musisz wyprać koszt ?120-150zl bo jak nie to co ? Ban na aplikacji.taka jest rzeczywistość pracy w Green cabie smutne to ale prawdziwe .

XYZ
@666

Święta prawda .. Nie dość że ,,Rowerek" jest zwykłym zapijaczonym tempakiem to w dodatku trzeba tu współczuć dziewczyna w centrali .. Rowerek nie przejdzie obojętnie obok żadnej nowej zwłaszcza jak go swędzi.. No coz korporacja na najwyższym poziomie. Reka rękę myje z flaszką nie przychodz.

gast
@XYZ

Potwierdzam wszystko co jest tutaj napisane. Zreszta sami wszyscy tak narzekacie a nadal tam pracujecie. Jak jest Wam tak zle i dajecie sie wykorzystywac (bo tej pracy nie mozna nazwac praca) no to gratuluje. A Rowerek no coz... Okropne jest to jak zachowuje sie w stosunku kobiet na centrali. Jeden wielki dramat. Wszystkim co chca sie zatrudnic w tej firmie radze unikac jak ognia! Chyba, ze odpowiada Wam praca na czarno.

Ooo
@XYZ

Z kąd takie informacije o Rowerku ?on jakimś Banderasem jest?tak wszystkie lataja za nim?

xtaxix
@Ooo

Za nim nikt nie lata, to on lata za innymi.

Ooo
@xtaxix

Ten rowerek to taki ruchacz wszysyltkie mu daja ?przeciez ma zone ?

@Ooo

Fajna zone szkoda kobiety awanturnica ale bardzo sympatyczna. Musiala trafic na takiego rowerka

odp
@Ooo

Widze, ze bardzo madrzy ludzie pracuje w tej firmie. Ale mowiac szczerze: potwierdzam, ze za dziewczynami z centrali sie tak oglada, ze jest to az niesmaczne. Podejrzewam, ze nie tylko i to...

Xyz
@odp

Jest to bardzo niesmaczne czy taknaprawde jest?czy pisza to ludzie podli ?czy rzeczywiscie Rowerek tak lata za dziewczynami i One nic podoba sie to ?moze ma tam jakąś kichanke skoro ma zone i spotyka sie z nia dlatego na nia zerka!!!!

Anonimka
Klient

Green jest najgorsza korporacja w całym mieście nie liczą się z kierowcami..... Biorą kasę nie patrząc na to czy ktoś ma co jest lub dać dziecku na bulke bo są osoby które same chowają mają gdzieś ludzi którzy zap....... Na nich nie mając nic... Ponad 100 zł za auto i ich myjnie co tydzień 40 zł czyli miesięcznie 160 zł pluz auto po 1000 zł tygodniowo(usunięte przez administratora)

Były kierowca

Obserwator

Jak byś miał takie długi jak (usunięte przez administratora) Mikołaj też byś ciągnął w swoją stronę.Poza tym lepsze kursy dostaje od swojej pożal się Boże partnerki która siedzi na centrali.A kierowcy robią kursy za kilka złociszy.

Wkur***ny były kierowca
@Były kierowca

Nie tylko rowerek Kiślowi też się należy... Wkoncu to jego myjnia... Przy rozliczeniu miałem delikatny dług a ten pajac kazał mi oddać auto zostawiając mnie z dnia na dzień bez środków do życia... Karma wraca...

Taxi drajver

Jaki jest obecnie koszt wynajmu samochodu średniej klasy? I czy ew. warto jeździć na swoim aucie?

Eryk

Green nie dba o klientow i kierowcow.!! Jest pandemia, obowiazuje kwarantanna a firma kaze kierowcom jezdzic na obowiazkowa, platna!! myjnie. Kasa tylko dla prezesa sie liczy a nie zdrowie klientow i pracownikow. Zenada i hanba!!

Pawel
@Eryk

Potwierdzam . To sie w glowie nie mieści

kierowca bombowca
@Eryk

Nie dba o klientów bo kierowcy mają myć auta na obowiązkowej płatnej myjni?? Jedno przeczy drugiemu. Skoro jest obowiązek mycia się na płatnej myjni, na której są w stanie kontrolować czystość pojazdu oraz czy dany kierowca umył auto to chyba świadczy o tym, że jednak na tych klientach firmie zalezy. Lepiej płakać w necie, że firma dba o czystość pojazdów. Skoro wolisz jeżdzić uje**nym autem to może warto zmienić korporacje ?

@kierowca bombowca

Może green cab powinien zastanowić się czy to są ICH pracownicy, czy jednak nie? Dzisiaj pójdę do Greena , wezmę auto i będę jeździł przez 4 dni, nie pojadę na ich myjnie, po drodze je zarysuje i przebije oponę a na koniec im nie zapłacę - większość kierowców jeździ na czarno, także kto udowodni mi że w ogóle tam jeździłem? Poza tym jeśli miałbym być ich pracownikiem, to jedyną opcją jest zatrudnienie, stała pensja, ich paliwo i mogę jeździć na ich myjnie codziennie.(usunięte przez administratora)

Pawełek
@66

Ja chce zobaczyć w której firmie taksówkarskiej jest stała pensja i opłaca firma taksówkarzowi paliwo . Szczerze jak się zatrudniałes to wiedziałeś na jakich warunkach jest to wszystko . A teraz płaczesz , jaki Ty poszkodowany jesteś . Nie rozumiem takich ludzi pierw się godzą na coś a później robią z siebie ofiary.

@kierowca bombowca

Na obowiązkowej płatnej myjni należącej do firmy Green, jeśli nie myjesz tam auta musisz płacić im 100 zł kary, zapomniałeś dodać! Kierowcy na firmowych autach muszą jeździć raz w tygodniu i umyć auto za 40 zł, jeśli nie myją na tej myjni płacą co tydzień 100 zł tzw. kary, kierowcy na swoich autach raz w miesiącu.

@Kierowca

Zapomniałem dodać na początku jak otworzyła się ta myjnia, codziennie przez aplikację były wysyłane komunikaty do kierowców, zachęcamy do korzystania z usług myjni, klima, darmowa kawa, jednak ilość zainteresowanych nie zadowoliła niestety psełdo biznesmenów, przy rozliczaniu kierowców czyli płatność za firmę, kazali podpisać każdemu kierowcy tzw. "glejta" że jeżeli kierowca nie będzie mył auta na ich myjni poddaję się karze 100 zł, jeśli ktoś nie podpisał takiego dokumentu nie został rozliczony co wiązało się oczywiście z utratą tej cudownej pracy,pozdrawiam wszystkich kierowców którzy aktualnie jeżdżą w tej firmie i dają się nabijać w butelkę, ostanie zdanie w tym temacie, drodzy kierowcy pamiętajcie WY jesteście FUDAMENTEN tej firmy. Dziękuję

Anonimowyyy

Ludzie jak dajecie się dalej robić w(usunięte przez administratora)i mysliscie ze będzie zarabiać u nich kokosy to się mylicie . Najpierw musicie zarobić na auto i(usunięte przez administratora) a potem na siebie . KAŻDY w tej firmie jest (usunięte przez administratora). Naprawdę przydałoby się to gdzies zgłosić . (usunięte przez administratora). Gdyby każdy taksówkarz w tej firmie miał normalnie umowę o prace , Green nie przetrwałby nawet miesiąca ze względu na koszta . (usunięte przez administratora)

anonim 2
@Anonimowyyy

Chciałem Cię poinformować ze już kontrole Pipu się zaczęły i zgłosiła to centrala.Teraz tylko potrzebujemy kilku osób które nam pomogą.Wszyscy piszą o kontrolach,ale nikt tego nie robi.Pozdrawiam

Green Cab Taxi

Mhyyy cóż książkę byloby można napisać o tej (usunięte przez administratora) firmie. Może coś ze środka tomu. (usunięte przez administratora) Zero moralności i etyki pracy. (usunięte przez administratora) O inteligencji , braku wychowania oraz kultury tych osób nawet nie wspomnę. (usunięte przez administratora) Osoby niewygodne z tamtad się usuwa a zastępuje (usunięte przez administratora),którymi można sterować. Chodź wychodząc z założenia,że kłamstwo ma krótkie nogi, (usunięte przez administratora)

anonim 3
@Green Cab Taxi

(usunięte przez administratora) Kochany Green Cab myśli ze za takie pieniądze każdy pójdzie do nich pracowac .. Na pewno nie ja :) chociaż z perspektywy czasu cieszę się ze pracowałam w tej dziwnej firmie . Praca ta mnie wiele nauczyła i bardzo podbudowała moja wiarę w siebie , to jak bardzo inteligetna i wykształcona osoba jestem . :) osoba z pasjami , z celami w życiu . Ciekawe kto będzie pracował u nich w święta jak wszyscy albo się zwolnią albo zwolnili albo idą (usunięte przez administratora) Mogą się niezłe zdziwić jak nie znajda nikogo do roboty . Najwidoczniej są zbyt pewni siebie . No ale cóż ... przecież w Green Cabie zarabia się takie KOKOSY . :)

Krisu
@Anonimowyyy

A może się przedstawicie (usunięte przez administratora) :D ?

Anonim 5
@Krisu

Panie Kierowniku domyśl się . Sam wiesz ile prawdy w tym wszystkim jest. Niestety . Jest to przykre ...bardzo przykre. Proponuje się brać za odbieranie telefonów a nie za siedzenie i czytanie rzeczy których w pracy nie powinieneś . Tym bardziej ze sam wiesz jak mało osób zostało na centrali . Wypadałoby im pomoc .

Kuba
@Anonim 5

Nie będę odnosił się do tego co tu piszecie bo 3/4 tych wypocin nadawało by się do Trudnych Spraw ;) Mam tylko jedno pytanie po co pisać z anonima? Szczerość i napisanie do kogoś na priv aż tak boli ?

Zbulwersowana obserwatorka

Nie wiem czy wiecie ale administartorzy zakładając ta strone bazowali na pewno na obiektywnej opini odnośnie pracy, a nie wyrzucaniem brudów i obsmarowywaniem kogoś w internecie. Nie mam z ta firma nic wspólnego, z wyjątkiem tego ze czasami zamawiam u nich taksówkę ale wydaje mi się ze takie zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wydaje mi się ze na tej stronie (która powinna mieć inne zastosowanie) toczy się bój między byłymi a aktualnymi pracownikami owej firmy. Osoby które zmieniły prace lub zostały z niej zwolnione zawsze będą opowiadać jaka ta firma była zła, jacy to prezesi,dyrektorzy,asystentki,kierownicy,brygadzisci itd są najgorsi .... szkoda ze jak pracowali w danych firmach x czasu, brali za to dobre pieniądze to im wtedy to nie przeszkadzało. Mój post nie ma na celu mieszania się w zbędne dyskusje ale jako osoba postrona która czyta opinie na temat pracy na tego typu stronach nie mam ochoty czytac gownoburzy. Osoby pracujace i piszące tutaj opinie są osobami pełnoletnimi wiec coś w tych głowach powinny już mieć. Jeżeli macie jakieś żale i pretensje to może warto powiedzieć to wprost albo założyć sobie prywatna grupe na fejsie i tam się wyzywac a nie robic tutaj zbędny spam. Pozdrawiam

Monia
@anonim 2

Brawo!!!!!! (usunięte przez administratora) Określe pracę tam w 3 słowach :ŻAL ŻENADA WSTYD????????????????????????????????????

Grażyna114
@Zbulwersowana obserwatorka

Jestem klientkom green taxi od roku. Ale mam wrażenie że w tej firmie nie dzieje się najlepiej. Jest chyba duży przemiał zasobów ludzkich. Bardzo często na centrali słychać nowe głosy. Z tego co czytam, to chyba z firmy odeszło kilka lub kilkanacie osób. Więc myśle że pracodawca mysiał bardzo zawinić bo w innym przypadku odeszla by jedna - góra dwie osoby. Szkoda, kilku kierowców jest naprawde sympatycznych a i panie z centrali były bardzo miłe. Coraz częściej zastanawiam się nad zmianą korporacji, po odczytaniu tylu wypowiedzi. Pozdrawiam.

Taxi Gc
@Zbulwersowana obserwatorka

Praca w Green Cab Taxi jako dyspozytor na centrali na 1/8 lub na czarno przy wyrabianiu średnio 220 h + w miesiącu. Wszystko co jest na tym forum to prawda.Pozdrawiam.

@Anonimowyyy

Nic z tego nie rozumiem .... ja mam normalna umowę . Wszystko jest uzależnione ile jeździsz . Ja latam tylko w dzień dyżury umowa plus dodatkowe godziny płatne . Głupoty ludzie wypisują .

Itd
@Kierowca

Dodatkowe godziny platne hahaha Może jeazcze napiszesz że w niedziele masz setki płacone haha

Taxi
@Kierowca

Dla kogoś normalna umowa to umowa na cały etat a dla kogoś normalna jest na 1/8. A z tego co mi wiadomo tylko takie są w greenie .no chyba ze ktoś woli bardziej ekstremalnie to polecam bez umowy . Masz wypadek autem za szpital bulisz 10000 lub więcej . Polecam .

Prof
@Green Cab Taxi

Pisz się stamtąd, a nie z tamtąd. I Ty piszesz o wykształceniu....

Zadowolona
@Kuba

To ludzie tworzą firmę więc po co pisać na priv, niech inni dowiedzą się prawdy po to jest ta strona opinie o firmie a więc o ludziach którzy w niej pracują.

Mistrzu
@anonim 3

Juz lepiej dla ubera i bolta pracowac

Joly
@Zbulwersowana obserwatorka

Widzisz ja tworzyłam tę firmę i mówię: to zwykli bandyci, ile tam pracuje osób karanych to aż głowa boli!! A rowerek i jego sługus mikołaj to osoby bez mózgu!! No cóż tylko tacy są mile tam widziani!! Ps. Rowerek to ksywa 70 zł!

Sylwia.
@Joly

Jeżeli budowałaś tą firmę to ja Cię chce bardzo poznać :). Żadna kobieta nie budowała tej firmy chyba , że pomyliłaś korporacje taksówkarskie :)

zadowolony

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W każdej pracy trzeba się napracować żeby widzieć efekty, ja polecam firmę.

@zadowolony

Masz słabe warunki, płacisz za to auto więcej niż powinieneś, pracujesz na czarno albo na 1/8 etatu, musisz jak murzyn latać 2 razy w tygodniu płacić za auto, raz w tygodniu jeździć na ich myjnie i jeszcze traktują cię jak pajaca i się z ciebie śmieją. Powinni dać ci auto, umowę na full i stała pensje.

Realista

Do obiektywny: Nie wspomniałeś o bezprawnym żądaniu numeru imei telefonu. Dzięki temu corpo oszczędza na instalowaniu gps w samochodach. Wystarczy, że mają imei kierowcy i podglądają kierowcę... :)) Zgoda, co do obrotu w dzień powszedni - utargi są słabe. Wszystko przez nadmiar przyjętych prywaciarzy. Zgoda też, że personalnie to pełna drama w tym ich biurze. Mając takich przełożonych w normalnej corpo, po roku skaczesz z okna :)) Zgoda co do umowy o prace, z (usunięte przez administratora) wziętego ubezpieczenia za 80zł/mies i jeszcze kilku innych rzeczy. Policze ci realnie ile zarabiałem (czas przeszły, bo już tam nie pracuje :)) Dni pracy wyliczam na 26 (pon. zawsze robiłem sobie wolne) wt - sob to 12 godz. dziennie niedz to jakieś 5 Policzmy zatem: 65h tygodniowo x 4 = 260h + 24h (2dni po 12h)= ~285h Na czysto wychodziłem 1400 z dni powszednich 3200 z weekendów 4600/285 = 16,1zł /godz netto I to wszystko w zasadzie bez świadczeń emerytalno-rentowych, oraz pod warunkiem że każdy week pracujesz. Odpuszczenie chociaż jednej sob i nie, dramatycznie zmniejszało dochód. W 3 miesiącu, gdy zdałem sobie z tego sprawę - zrezygnowałem. :))

NAVITEL
@Realista

KOLEGO NIE ZAPOMNIJ ZE CI PRYWACIARZE ROZKRECILI TA FIRME A TY NAWET NIE MASZ O TYM POJECIA BO ZA MLODY JESTES.

Obiektywny
@Realista

Kolego, mówisz o prywaciarzach... W ogóle masz złe pojęcie o taxi, nie jesteś w ogóle taksówkarzem tylko najemnikiem, który jeździ nielegalnie. Przyjacielu, mogłeś jeździć godzinę dziennie przy ich zatrudnieniu, lub w ogóle jeśli go nie posiadałeś. Jeśli jeździłeś u nich i płaciłeś jakieś chore pieniądze za auto i wychodziło Ci za godzinę pracy mniej niż w biedronce, to przepraszam najmocniej, ale jesteś mało inteligentny. Poza tym wrócę do zwrotu " prywaciarze" - każdy taksówkarz się z was śmieje, z waszego upośledzenia umysłowego, oraz z bajek o obrotach 500 zł dziennie, śmiejemy się z was że większość dnia pracy poswiecacie na jazdę dla Greena i na paliwo - np takim aurisem za 140 + paliwo, zostaje wam jakiś śmiech na sali... A rozliczać się trzeba 2 razy w tygodniu, latacie tam jak psy, szczekacie coś pod nosem, a w biurze się z was śmieją.

Cab Green
@Obiektywny

Jeszcze kary dają..a wy musicie im bulic.. przecież to nawet praca nie jest ... Już pomijając fakt co za patologia tam pracuje plus brak umowy lub 1/8.. aż wstyd przyznać ze się tam pracowało przy bandzie ludzi po gimnazjum, którzy nawet poprawnie pisać nie potrafią. Plus to całe kierownictwo... aż śmiać się z nich chce . I te kłótnie między kierownikami i „przyjaźń” bo jeden zarabia więcej od drugiego ... nie rozumiem co Wami kieruje ze tam „pracujecie”...

Lussy
@NAVITEL

Dobrze ale ty nie masz po jęcia, że prywaciarzy traktują jak zło konieczne! A ci ludzie tworzyli image tej firmy!! A co stworzył rowerek 70 zł! Nic wprowadził kryminalistów do tej firmy!!

Rekultywator

Czy firma Green przewidziała rozdanie swoim kierowcom jakiś środków dezynfekujących, ochrony(rekawiczki, maseczki żele antybakteryjne) ?

@Rekultywator

Firma green cieszy się z drugiej pozycji w Łodzi, tym że mogła zawiesić spłatę leasingow - o zusie nie mówię, bo tam chyba tylko rowerek ma płacony ZUS, bo zaraz (usunięte przez administratora) na wątrobę biedny miś i jako kapo misio musi mieć ZUS, bo cipcia magdziarz z własnej kieszeni nie zapłaci.

Mdzon

Pan taxowki nr.boczny 210 to jakaś porażka. Zamówiłam taksówkę na 8.05 i wsiadłam punktualnie do niej, a już miałam naliczone 10zl. Mówie mu, że spieszy mi się do pracy, a on jedzie przez największe korki.... Jeżdżę ustalona trasa już od X czasu, ale takiego pajaca to nie spotkałam

Kap

Trafiłam na kierowcę chama. Nie powstrzymywal się od wyzywania innych mimo że jechałam z małym dzieckiem

Zostaw merytoryczną opinię o Green Cab Taxi - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Green Cab Taxi
1.7/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kilińskiego 25