2 50 157 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w Green Cab Taxi panuje luźna atmosfera?

TakNie2
Pan Nowy wpis
@Pytanie

Nie

Mariusz Nowy wpis

Widze ze Green Cab płaci administratorowi tej strony za usuwanie negatywnych komentarzy na temat tej cudownej firmy . :)

eleonora
Nazwa działu: IT

jestem żoną kierowcy pracującego w waszej firmie green , od jakiegoś czasu zmuszacie kierowców do mycia samochodów w myjni, (usunięte przez administratora) mało tego, za nie skorzystanie z tej myjni, nakladacie kary pieniężne na kierowców i to nie małe kwoty, bo 100 zł za jednorazową odmowę. Myślicie że mój mąż, jak i reszta ciężko pracujących na was kierowców, będzie dodatkowo nabijać wam portfel, to się mylicie, odpowiednie osoby już się zajęły tym wyzyskiem, powinniście się wstydzić, a uważacie się za taką lojalna firmę.

Tak7Nie1
Loki
@eleonora

Na szczęście w Łodzi coraz lepiej radzą sobie aplikacje typu Free Now, iTaxi, Smart Taxi itp. będące alternatywą dla konwencjonalnych korporacji typu "tele" lub "green" zarówno dla kierowcy jak i klienta. Jeżdżę ponad rok na wszystkich i po wcześniejszym "tele" wcale nie narzekam. Jeśli jest się normalnym i ogarniętym kierowcą to luz totalny, zero stresu i napinki jeśli chodzi o jakikolwiek rygor, całkowity brak dyżurów i przymuszeń do czegokolwiek. System prowizyjny najuczciwszy z możliwych czyli jak firma mi da pracę to jej płacę, jak nie to nie, jak kurs lepszy to płacę więcej, jak gorszy mniej, żadnych stałych opłat i składek. Ja w dwa miesiące wakacji nie podejmuję zleceń więc płacę zero złotych... I najważniejsze jak firma robi promocję to dopłaca mi z własnej kieszeni a nie z mojej uszczęśliwia klienta...

@Loki

Znasz może warunki, które należy spełnić, aby móc rozpocząć współpracę z firmą Green Cab Taxi? Zastanawia mnie, czy trzeba spełniać jakieś określone warunki.

driver Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Loki

A mówią,że na taxi się nie opłaca.....choć ja słyszałem,że jak u siebie się jezdzi to nie jest tak źle...Czyli zniechęca konkurencja;)))

kazzo

Uprzedzeni, byli że będzie większy pies do transportu leżący na podłodze (za co doliczyli 6 PLN więcej) I co, po przyjedża kierowca chciał małego pieska na kolanach.o I jak to się ma do zawarcia umowy z przewoźnikiem (warunki umowy były jasno określone, a rzmowy są nagrywane). Polecałem Was znajomym, ale już nie będę...

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Anula

Dzisiaj rano jadąc taksówką z waszej korporacji kierowca dokonał cudu. W ciągu 13 minut zdążył mnie zawieść z Piotrkowskiej na dw. Widzew a wspomnę że były mega korki. Kierowca bardzo miły Cena też ok, zapłaciłam o 3 zł miej niż wyszło na taksometrze (tylko tyle miałam). Ogromne podziękowania dla kierowcy o nr 303. Bardzo polecam Greena każdemu.

Tak1Nie1
Hmm

Polecam skorzystać z DeDriver'a może czas oczekiwania jest spory bo jeździ mniej kierowców jeśli chodzi o stawki są podobne jak w rydwanach czy green cab dodatkowo przemili kierowcy miła obsługa ( Specyficzna ale przyjazna i życzliwa czasami zagubiona ale przez to ludzka ) zadbane auta czego nie można powiedzieć o konkurencyjnych rydwanach a pamiętajcie że jako klienci to Wy tworzycie popyt jeśli zaczniecie korzystać z ich usług zacznie się robić ruch a jeśli zacznie się robić ruch to i kierowców przybędzie i czas oczekiwania znacznie się skróci Pozdrawiam a Green Cab niestety ale przestaje dbać i szanować relacje z klientami...

Kasia

Ostatni raz zamawiam greena.dalam im szanse i szanse zmarnowali.Po pierwsze czekanie za taksowka mialo byc tylko 10 minut a wyszlo 25 minut.Pan jakis nie ogarniety po wczorajszej imprezie imieninowej.Juz wole zaplacic troche wiece i zamowic inna taksowke.Aaaa szkoda na nich czasu.pozdrawiam

TakNie1
@Kasia

Być może to jednorazowa sytuacja, więc myślę, że ocenianie korporacji na podstawie jednego incydentu jest niesprawiedliwe. Co mogłabyś napisać o poziomie cen za kurs, który odbyłaś? Zastanawia mnie, czy ceny są konkurencyjne, pomijając już to spóźnienie.

Maciej
@Sławomir

Ta firma to totalne dno i tyle . (usunięte przez administratora) .

Robi

Witam. Jestem zainteresowany pracą w firmie i chciałbym wyporzyczać auto i na nim zarabiać. Jaki jest koszt wyporzyczenia auta, czy są jakieś dodatkowe koszty oprócz tego, czy trzeba przynosić zaświadczenie o niekaralności i czy trzeba przejść kurs taxi???

@Robi

Na stronie http://www.green-cab.pl/kariera.php zajdziesz wszystkie informacje. Obecnie jest poszukiwany kierowca taksówki i dyspozytor. Od kilku lat firma stawia na nowe samochody hybrydowe, które nie zanieczyszczają środowiska. Green Cab prowadzi także stronę na facebooku. Powinieneś tam zajrzeć, bo tam też zamieszczają sporo informacji dotyczących zatrudnienia i możliwości nawiązania współpracy.

Gdansk

Nie polecam w ogóle tej firmy, oszukance nic wiecej. Z trojmiasta juz sie zawineli, tez ludzi naoszukiwali, nie wyplacili wszystkim pieniedzy i tez co niektorzy poszli do pip-u.

Tak3Nie1
Roman
@Gdansk

Jeżdżą w Gdańsku . Wczoraj jeździłem

Sandra

Żeby do was sie dodzwonić graniczy z cudem jak zwykle ne dość ze polecacie aplikacje na telefonie to ciagle jakis błąd albo brak taksówek

Anonimowyyy

Ludzie jak dajecie się dalej robić w(usunięte przez administratora)i mysliscie ze będzie zarabiać u nich kokosy to się mylicie . Najpierw musicie zarobić na auto i(usunięte przez administratora) a potem na siebie . KAŻDY w tej firmie jest (usunięte przez administratora). Naprawdę przydałoby się to gdzies zgłosić . (usunięte przez administratora). Gdyby każdy taksówkarz w tej firmie miał normalnie umowę o prace , Green nie przetrwałby nawet miesiąca ze względu na koszta . (usunięte przez administratora)

Tak18Nie1
anonim 2
@Anonimowyyy

Chciałem Cię poinformować ze już kontrole Pipu się zaczęły i zgłosiła to centrala.Teraz tylko potrzebujemy kilku osób które nam pomogą.Wszyscy piszą o kontrolach,ale nikt tego nie robi.Pozdrawiam

Tak36Nie
Green Cab Taxi

Mhyyy cóż książkę byloby można napisać o tej (usunięte przez administratora) firmie. Może coś ze środka tomu. (usunięte przez administratora) Zero moralności i etyki pracy. (usunięte przez administratora) O inteligencji , braku wychowania oraz kultury tych osób nawet nie wspomnę. (usunięte przez administratora) Osoby niewygodne z tamtad się usuwa a zastępuje (usunięte przez administratora),którymi można sterować. Chodź wychodząc z założenia,że kłamstwo ma krótkie nogi, (usunięte przez administratora)

Tak36Nie
anonim 3
@Green Cab Taxi

(usunięte przez administratora) Kochany Green Cab myśli ze za takie pieniądze każdy pójdzie do nich pracowac .. Na pewno nie ja :) chociaż z perspektywy czasu cieszę się ze pracowałam w tej dziwnej firmie . Praca ta mnie wiele nauczyła i bardzo podbudowała moja wiarę w siebie , to jak bardzo inteligetna i wykształcona osoba jestem . :) osoba z pasjami , z celami w życiu . Ciekawe kto będzie pracował u nich w święta jak wszyscy albo się zwolnią albo zwolnili albo idą (usunięte przez administratora) Mogą się niezłe zdziwić jak nie znajda nikogo do roboty . Najwidoczniej są zbyt pewni siebie . No ale cóż ... przecież w Green Cabie zarabia się takie KOKOSY . :)

Tak29Nie

Krisu
@Anonimowyyy

A może się przedstawicie (usunięte przez administratora) :D ?

Anonim 5
@Krisu

Panie Kierowniku domyśl się . Sam wiesz ile prawdy w tym wszystkim jest. Niestety . Jest to przykre ...bardzo przykre. Proponuje się brać za odbieranie telefonów a nie za siedzenie i czytanie rzeczy których w pracy nie powinieneś . Tym bardziej ze sam wiesz jak mało osób zostało na centrali . Wypadałoby im pomoc .

Tak32Nie
Kuba
@Anonim 5

Nie będę odnosił się do tego co tu piszecie bo 3/4 tych wypocin nadawało by się do Trudnych Spraw ;) Mam tylko jedno pytanie po co pisać z anonima? Szczerość i napisanie do kogoś na priv aż tak boli ?

Tak7Nie1
Zbulwersowana obserwatorka

Nie wiem czy wiecie ale administartorzy zakładając ta strone bazowali na pewno na obiektywnej opini odnośnie pracy, a nie wyrzucaniem brudów i obsmarowywaniem kogoś w internecie. Nie mam z ta firma nic wspólnego, z wyjątkiem tego ze czasami zamawiam u nich taksówkę ale wydaje mi się ze takie zachowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wydaje mi się ze na tej stronie (która powinna mieć inne zastosowanie) toczy się bój między byłymi a aktualnymi pracownikami owej firmy. Osoby które zmieniły prace lub zostały z niej zwolnione zawsze będą opowiadać jaka ta firma była zła, jacy to prezesi,dyrektorzy,asystentki,kierownicy,brygadzisci itd są najgorsi .... szkoda ze jak pracowali w danych firmach x czasu, brali za to dobre pieniądze to im wtedy to nie przeszkadzało. Mój post nie ma na celu mieszania się w zbędne dyskusje ale jako osoba postrona która czyta opinie na temat pracy na tego typu stronach nie mam ochoty czytac gownoburzy. Osoby pracujace i piszące tutaj opinie są osobami pełnoletnimi wiec coś w tych głowach powinny już mieć. Jeżeli macie jakieś żale i pretensje to może warto powiedzieć to wprost albo założyć sobie prywatna grupe na fejsie i tam się wyzywac a nie robic tutaj zbędny spam. Pozdrawiam

Monia
@anonim 2

Brawo!!!!!! (usunięte przez administratora) Określe pracę tam w 3 słowach :ŻAL ŻENADA WSTYD????????????????????????????????????

Tak27Nie

Grażyna114
@Zbulwersowana obserwatorka

Jestem klientkom green taxi od roku. Ale mam wrażenie że w tej firmie nie dzieje się najlepiej. Jest chyba duży przemiał zasobów ludzkich. Bardzo często na centrali słychać nowe głosy. Z tego co czytam, to chyba z firmy odeszło kilka lub kilkanacie osób. Więc myśle że pracodawca mysiał bardzo zawinić bo w innym przypadku odeszla by jedna - góra dwie osoby. Szkoda, kilku kierowców jest naprawde sympatycznych a i panie z centrali były bardzo miłe. Coraz częściej zastanawiam się nad zmianą korporacji, po odczytaniu tylu wypowiedzi. Pozdrawiam.

Taxi Gc
@Zbulwersowana obserwatorka

Praca w Green Cab Taxi jako dyspozytor na centrali na 1/8 lub na czarno przy wyrabianiu średnio 220 h + w miesiącu. Wszystko co jest na tym forum to prawda.Pozdrawiam.

Kierowca
@Anonimowyyy

Nic z tego nie rozumiem .... ja mam normalna umowę . Wszystko jest uzależnione ile jeździsz . Ja latam tylko w dzień dyżury umowa plus dodatkowe godziny płatne . Głupoty ludzie wypisują .

Itd
@Kierowca

Dodatkowe godziny platne hahaha Może jeazcze napiszesz że w niedziele masz setki płacone haha

@Kierowca

Dla kogoś normalna umowa to umowa na cały etat a dla kogoś normalna jest na 1/8. A z tego co mi wiadomo tylko takie są w greenie .no chyba ze ktoś woli bardziej ekstremalnie to polecam bez umowy . Masz wypadek autem za szpital bulisz 10000 lub więcej . Polecam .

Prof
@Green Cab Taxi

Pisz się stamtąd, a nie z tamtąd. I Ty piszesz o wykształceniu....

Zadowolona
@Kuba

To ludzie tworzą firmę więc po co pisać na priv, niech inni dowiedzą się prawdy po to jest ta strona opinie o firmie a więc o ludziach którzy w niej pracują.

Mistrzu
@anonim 3

Juz lepiej dla ubera i bolta pracowac

aga95

Moi rodzice chcieli tydzień temu przewieźć bardzo chorego psa, który szedł dosłownie na uśpienie. Droga 1,5 km. Ból i stres którego nigdy się nie zapomni. Kierowca taxi policzył sobie dodatkowe 40 zł za pranie tapicerki. Nie polecam, życzę samych porażek życiowych kierowcy tej Taksówki

TakNie2
Mikolajczykglinokopacz

Dziś chłopiec z greena potrącił ludzi na łąkowej chyba skodiczku lub Tipoczku.

Kierowca
@Mikolajczykglinokopacz

Patracil bo pieszy wtargnol mi na ulicę w nie dozwolony miejscu w efekcie tego wpadł poślizg gdzy było bardzo ślisko i w takiej sytuacji każdy na 100 procent próbował by ominąć tego pieszego. Niestety mu się nie udało przez warunki pogodowe

@Kierowca

Drogi kierowco, proponuje cofnąć się do szkoły w celu nauki poprawnej ortografii. Sami widzicie co za dramat Ci ludzie w greenie .

Tak2Nie

Nazwa działu: IT
@Kierowca

Warunki pogodowe? Wiesz jak się wchodzi w zakręt jeśli jest ślisko, a zakręt ma 90 stopni? Redukujesz prędkość prawie do zera, na zakręcie ruszasz i nigdy nie wylexisz. (usunięte przez administratora), która nie ma doświadczenia, która jeździ po 16 godzin, (usunięte przez administratora) Wspaniały green cab, który nadaje się do jednej rzeczy...(usunięte przez administratora)

Tak28Nie
Były

Ten w goglach to miękka faja brak słów oszust i łapowkarz masakra!!!

Chase
@Były

Co za problem donieść do CBA

TakNie1

Chris

UWAGA Poszukuje tzw. kierowców firmowych, którzy zostali oszukani przez tą korporację, w wyniku ich nie zatrudnienia, bądź zatrudnienia na 1/8 etatu. Szukam również osób mających niezbędne papiery i świadczących dla nich usługi przewozu ich firmowymi autami Więcej informacji poproszę na maila krzysztof1976r@wp.pl

She

Dziadostwo jakiego nigdy nigdzie nie widzialam! Umowilam sie z kobieta ze za 20 min ktos po mnie podjedzie po 30 min dzwonie a tam odpowiedz ze (uwaga to bedzie dobre) "kierowca anulowal pani zgloszenie za 2 min do Pani oddzwonie" i co? I nic! Nie oddzwoniono malo tego nie odbierali juz nawet!!! Jak tak mozna? Czlowiek czeka marznie a oni robia z klienta debila! Sytuacja miala miejsce w Łodzi

Mil

Bardzo dobrze wkoncu ktoś niech się za tą firmę weźmie!!! To ze do dziś funkcjonuja tak bezkarnie w glowie się nie mieści!!!(usunięte przez administratora) Brac hajs za siedzenie z (usunięte przez administratora) a kierowcy zeby zarobic te gigantyczne stawki za auta musza jezdzic po kilkanascie godzin, bo tych aut nabrali jak bezmozgi i wolaja za nie po 150 za dzien albo i wiecej jest najprosciej, ciagnac jakies miesieczne koszty niby na jakies ubezpieczenia a jak cos sie wydarzy i tak musisz za to placic gigantyczne kary. Kase za rozliczenia, ubezpieczenia czy kary biora a na zadna z tych wplat nie daja potwierdzenia, kase za auta sie podnosi szkoda, ze ilosc zlecen nie wzrasta a maleje... Firma, ktora robi (usunięte przez administratora)kase kosztem kierowcow... Oby ktos wkoncu dobral wam sie do skory!!!!

Abc

Patrzę tak sobie na zlecenia w dniu takim jak dziś (niedz) i się zastanawiam dlaczego wy kuźwa kase bierzecie za auta i dlaczego kierowcy wam płacą...? Zleceń tyle, co kot napłakał, więc z czego ci ludzie mają wam za taki beznadziejny dzień jak dziś płacić? Mają sobie odejmować z ciężko zarobionej kasy z soboty, byleby wam zapłacić za auta??? Aż dziw bierze, że nikt wam się jeszcze do (usunięte przez administratora) nie dobrał z tymi waszymi umowami i innymi przekrętami, które robicie.

TAXI Lodz
@Abc

Taka prwda, podjeżdzam dzisiaj (niedz) na postój (Retkinia) a tu 6 greenów - dotychczas niespotykana sytuacja. Ja po 16 minutach odjazd.

BlackSalami

Coś słabiutko się zrobiło. Już 2 tydzień ssie. Kursików mało, tabuny wygłodniałych noobów z innych korpo, zwabione mirażami szybkiej kasy, obsiadają miododajne strefy, niczym muchy kupe. Kiedyś Bedonie, Zgierze, Kansasy, a nawet Olechowy potrafiły leżeć na giełdzie po kilkanaście minut. Teraz dzicz rzuca się jak szczerbaty na suchary. Geniusze z dyrekcji zapewne doszli do wniosku, że im więcej - tym lepiej i przyjmują jak leci, a najwięcej świniaków. Właściciele cały czas łudzą się chyba, że zostaną corpo no 1 w Łodzi.

Tak9Nie

Wkur...y
@BlackSalami

Faktycznie zrobiła się padaczka. Z takimi stawkami za auta, przy tym ruchu - niech sssp..... Autko w poniedziałek zostaje na placu na Żeligowskiego.

Jacek

Ile obecnie wynosci oplata miesieczna przy swoim samochodzie i dzialalnosci?

Tak9Nie1

@Green

M

OLO nowy
@Green

A jak się kształtują opłaty w innych korporacjach w Łodzi ?

Realista

Do obiektywny: Nie wspomniałeś o bezprawnym żądaniu numeru imei telefonu. Dzięki temu corpo oszczędza na instalowaniu gps w samochodach. Wystarczy, że mają imei kierowcy i podglądają kierowcę... :)) Zgoda, co do obrotu w dzień powszedni - utargi są słabe. Wszystko przez nadmiar przyjętych prywaciarzy. Zgoda też, że personalnie to pełna drama w tym ich biurze. Mając takich przełożonych w normalnej corpo, po roku skaczesz z okna :)) Zgoda co do umowy o prace, z (usunięte przez administratora) wziętego ubezpieczenia za 80zł/mies i jeszcze kilku innych rzeczy. Policze ci realnie ile zarabiałem (czas przeszły, bo już tam nie pracuje :)) Dni pracy wyliczam na 26 (pon. zawsze robiłem sobie wolne) wt - sob to 12 godz. dziennie niedz to jakieś 5 Policzmy zatem: 65h tygodniowo x 4 = 260h + 24h (2dni po 12h)= ~285h Na czysto wychodziłem 1400 z dni powszednich 3200 z weekendów 4600/285 = 16,1zł /godz netto I to wszystko w zasadzie bez świadczeń emerytalno-rentowych, oraz pod warunkiem że każdy week pracujesz. Odpuszczenie chociaż jednej sob i nie, dramatycznie zmniejszało dochód. W 3 miesiącu, gdy zdałem sobie z tego sprawę - zrezygnowałem. :))

Tak13Nie

NAVITEL
@Realista

KOLEGO NIE ZAPOMNIJ ZE CI PRYWACIARZE ROZKRECILI TA FIRME A TY NAWET NIE MASZ O TYM POJECIA BO ZA MLODY JESTES.

Obiektywny
@Realista

Kolego, mówisz o prywaciarzach... W ogóle masz złe pojęcie o taxi, nie jesteś w ogóle taksówkarzem tylko najemnikiem, który jeździ nielegalnie. Przyjacielu, mogłeś jeździć godzinę dziennie przy ich zatrudnieniu, lub w ogóle jeśli go nie posiadałeś. Jeśli jeździłeś u nich i płaciłeś jakieś chore pieniądze za auto i wychodziło Ci za godzinę pracy mniej niż w biedronce, to przepraszam najmocniej, ale jesteś mało inteligentny. Poza tym wrócę do zwrotu " prywaciarze" - każdy taksówkarz się z was śmieje, z waszego upośledzenia umysłowego, oraz z bajek o obrotach 500 zł dziennie, śmiejemy się z was że większość dnia pracy poswiecacie na jazdę dla Greena i na paliwo - np takim aurisem za 140 + paliwo, zostaje wam jakiś śmiech na sali... A rozliczać się trzeba 2 razy w tygodniu, latacie tam jak psy, szczekacie coś pod nosem, a w biurze się z was śmieją.

Cab Green
@Obiektywny

Jeszcze kary dają..a wy musicie im bulic.. przecież to nawet praca nie jest ... Już pomijając fakt co za patologia tam pracuje plus brak umowy lub 1/8.. aż wstyd przyznać ze się tam pracowało przy bandzie ludzi po gimnazjum, którzy nawet poprawnie pisać nie potrafią. Plus to całe kierownictwo... aż śmiać się z nich chce . I te kłótnie między kierownikami i „przyjaźń” bo jeden zarabia więcej od drugiego ... nie rozumiem co Wami kieruje ze tam „pracujecie”...

Były pracownik Centrali

Większość zawistnych ludzi pisze tu nie potrzebne i głupie kłamliwe komentarze . Ja Polecam prace na Centrali w green miło się pracowało , super ludzie polecam

Tak2Nie

Kasia@
@Były pracownik Centrali

Ależ oczywiście że praca była wspaniała dopóki pracowali ludzie którzy odeszli. Z tego co rozumiem to chyba wjechałeś i jakiś czas Cię nie było więc z kąd wiesz jak się wszystko zmieniło? A się zmieniło!!! Teraz to już NIE TA SAMA praca.

CENTRALA GREEN CAB

UWAGA! Z racji tego ze centrala podjęła ostre działania przeciwko Greenowi, szukamy taksówkarzy, którzy by nam pomogli . Wiem ze większość z Was jest mocna w gębie słaba w czynach ale jeżeli ktoś z Was chciałby się do Nas dołączyć , bylibyśmy bardzo wdzięczni. Nie ma się czego bać. Chodzi nam tutaj przede wszystkim o skargi do Państwowej Inspekcji Pracy i sądu , ewentualnie Zusu i Skarbówki . Prosimy o kontakt na green.taxi@onet.pl

Tak17Nie1

Byla
@CENTRALA GREEN CAB

A czy byli "pracownicy" tez moga??? Tj. z centrali i kierowc

Tak11Nie
CENTRALA GREEN CAB
@Byla

Tak jak najbardziej ! Im więcej nas tym lepiej !!!

Artur
@CENTRALA GREEN CAB

Ciekawe kto ... już po kontroli

Zadowolona
@CENTRALA GREEN CAB

Wszyscy byli pracownicy gdyby się zgłosili to mielibyscie większe problemy. (usunięte przez administratora)umowa o pracę(usunięte przez administratora), za L4, zwalnianie pracowników chronionych np sprawa (usunięte przez administratora)która jest zgłoszona i toczy się w sądzie, to jak MY byli pracownicy centrali mamy pomóc? Cieszcie się że się jeszcze wszyscy nie zebrali i nie zgłosili spraw do odpowiednich urzędów.

Tomii

Czy ktoś jeszcze tam pracuje??? Dodzwonić się nie idzie na centrale przez godzinę. Aplikacja tnie okrutnie. Rezygnuje z takich usług wolę Rydwany czy 800400400. Chociaż odbierają zlecenia . Powodzenia takiej firmie.

Tak12Nie

monia
@Tomii

Tomii ludzie odchodzą masowo ......(usunięte przez administratora) nie przyniosły rezultatu,(usunięte przez administratora)Jak ja się cieszę że już tam nie pracuję huhurrrraaaaaaaa :) :) :)

Tak12Nie

Nowa

Znalazłam ogłoszenie tej pracy na FB. Praca na centrali. Byłam na rozmowie i parę dni aby zobaczyć. Praca wychodzi po 220 h minimum w miesiącu stawka 12 zł. Umowa 1/8 nikt (usunięte przez administratora).Szkolenie poniżej zera bo nic nie uczy. Ponoć pół centrali odeszło miesiąc temu. Po przeczytaniu opinii na tym forum wszystko się zgadza. (usunięte przez administratora)Wyzysk. Radzę omijać bo ogłoszenie jest cały czas.

Tak13Nie

Monia
@Nowa

Obserwatorka poczytaj sobie opinie nowych ludzi i nie udawaj świętej bo daleko ci do tego, jesteś jedną z tych tłumoków siedzących na centrali ŻAL, ŻENADA, WSTYD!!!!

@Monia

Oczywiście ze tak . Dramat . Radzę omijać te prace szerokim łukiem . O ile w ogóle można to nazwać „praca.”

Tak26Nie
Obserwatorkaa

Przedstaw sie odwazniaku skoro masz tyle do powiedzenia, widzę że masz ból (usunięte przez administratora) i oczerniasz wszystkich i firmę bo tobie nie wyszło, karzesz wszystkich za swoje błędy szkoda mi cię serioooo ????

@Obserwatorkaa

Błędy to popełnia firma!!!! (usunięte przez administratora) Nazywasz tutaj kolegę/ koleżankę " cwaniakiem" a sam/ a nim nie jesteś? Pokaż wzór do naśladowania podpisz się. Najpierw wymagają coś od siebie aby wymagać od innych. Bo jak widać kultury i wychowania brak wśród kierownictwa bo raczej nikt inny tego nie napisał. Pozdrawiam

Tak22Nie

Były
@Obserwatorkaa

Zbulwersowana obserwatorko proponuje założyć grupę na fejsie i tak się wyzywać bo ja naprawdę nie mam zamiaru czytać gownoburzy jak ktoś kogoś tutaj będzie oczerniał . Proste :)

Magdalena

Dziś w przeciągu 1,5 ha wykonałam ponad 30 połaczeń w celu zamówienia taxi. Na zmianę połączenia nie były odebrane lub zajęte. W centrali w ogóle ktoś pracuje?

Tak9Nie

Mati

Firma podnosi stawki, na godzinowce, osoby pracujace w biurze jedno wielkie cwaniactwo. (usunięte przez administratora)Bo juz wychodzi drozej niz w innych korporacjach, tymbardziej ze kierowcy na autach firmowych sa bez papierow i badan.....

Zielony
@Mati

To skoro tak się użalacie tutaj to czemu tego nigdzie nie zgłosicie ? Tak gadacie a i tak będziecie dla nich robić.. (usunięte przez administratora) . Tak się mieszają i gubią w swoich (usunięte przez administratora), ze już chyba sami nie wiedza w czym. I żebyście wiedzieli , (usunięte przez administratora)) pracując na 1/8 pracuje się 2 godziny dziennie !!!! Zapamiętajcie to . :DDDDDDD tak wszyscy w biurze pracują .

Mati
@Zielony

Przecież, ja już nie pracuje dla nich i nie zamierzam.

Taxidrv

Pracuje około 3 lat cały czas wynajmuje auto od nich. Najlepsze czasy to gdy jeszcze Rafał pracował w biurze, od jego odejścia jest z każdym dniem coraz gorzej. Wiem że wobec innych ludzi bywało z nim różnie ale to tylko z opowieści słyszałem. Ja nie miałem mu nic do zarzucenia i właśnie za tamtych czasów green najlepiej się rozwijał i prosperowal zarobki też były nie do porównania. Rower z Mikołajem to się już tak rozbrykali że głowa mała ale nie ujdzie im to plazem.

Zielony
@Taxidrv

Przecież ta firma upada... przed nimi dość ciężkie kontrole się szykują...

Tak11Nie

Taxi driver

Wrzucili nowa apke , bo już nie ma kto odbierać telefonów na centrali. Lepiej pieniądze te firma by przeznaczyła na zatrudnianie pracowników na pełny etat a nie na 1/8 i opłacanie wszystkich składek. A my kierowcy za bezgotówkowki będziemy czekali za rozliczeniami.

Zielone Taxi
@Taxi driver

Jak na centrali ze 6 osób zostało pracujących to wiesz ...

Zostaw opinię o Green Cab Taxi - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie