Opinie o Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak w Łódź

Chciałem sobie teraz sprawdzić jak tu wygląda sytuacja handlowców. Była taka oferta sprzed lat na necie i pisali w niej o zarobkach do 6 000 zł. Myślałem, że może do 20 000 zł teraz się wyciąga? Co się z pracownikami podziało po tamtym wspomnianym wykreśleniu? Działalność się nie przeniosła już nigdzie?

Rocky Nowy wpis

To już koniec... Nie ma już nic...

Toja Nowy wpis
@Rocky

Czy firma zakończyła działalność? szukałem tam pracy.

Pp Nowy wpis
@Toja

Dane Rejestrowe Firma została usunięta z CEIDG 10 paź 2022 r. NAZWA PEŁNA Agencja Handlowa "HANY" SŁAWOMIR HANCZAK Copy ADRES DO DORĘCZEŃ ul. Piotrkowska 270/X piętro, 90-361 Łódź Pokaż w Google Maps

DamianBodo

Jako obecny pracownik, muszę powiedzieć, że praca nie należy do najłatwiejszych, natomiast daje dużo satysfakcji, szef potrafi nagrodzić za działania. Ogólnie polecam.

Albert
@DamianBodo

To właściciel w Hany się zmienił?

@Albert

Pytasz o zmianę personalną czy stanowiskową?

Karol

Coś więcej powiesz? Bo chyba mniej już się nie dało :D

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Strzala

Pani Karolino. To był Pani drugi i ostatni projekt przy współpracy z ojcem. Pierwszy jak i drugi był Pomylka. A przepraszam druga pomyłka jeszcze trwa. Jeśli Pani boi się rozmowy z ludźmi i odsyła wszystkich do taty to proponuje cofnąć się do żłobka. A jeśli ma Pani robić projekty na tak kiepskim poziomie to słyszałam o licznych wakatach na myciu kiełków w Londynie na stacji metra. Proponuje odnaleźć się w życiu przy czymś co będzie potrafiła Pani robić. A nie że się Pani wydaje że umie to Pani robić. Bo bardzo słabo to wygląda w Pani wykonaniu. Realizacja z Hany to (usunięte przez administratora) nerwów i niedociągnięć.

Roman
@Strzala

Bo to święta prawda. Ta Pani mózgu nie ma i istnieje dzięki tatusiów

@Strzala

Jest obraźliwa, niesprawiedliwa, biorąca się z frustracji i nie zrozumienia pewnych procesów.

@Strzala

twoja opinia jest obraźliwa, niesprawiedliwa, biorąca się z frustracji i nie zrozumienia pewnych procesów*

@Strzala

Szanowna Pani @Strzała, To przykre, że wystawia mi Pani taką negatywną opinię zważywszy, że przejęłam pracę po innym projektancie, z którym współpraca nie przebiegała Pani najlepiej. Aranżacja wnętrza, którą dla Pani przygotowałam była od samego początku odebrana przez Panią bardzo pozytywnie i projekt został przez Panią zaakceptowany. Dodatkowo dziwi mnie to, że skoro pierwszy projekt „był taką wielką pomyłką i na kiepskim poziomie” to dlaczego skorzystała Pani po raz DRUGI z naszych usług? To co Pani pisze i jakich słów używa świadczy o Pani i nie chcę nawet tego komentować. Zajmuję się projektowaniem wnętrz, a nie koordynacją całej inwestycji, czego ewidentnie Pani ode mnie oczekiwała, a wręcz wymuszała. To, że zleca Pani projekt nie jest jednoznaczne z tym, że kupuje Pani mój czas 24/h na odbieranie telefonów i udzielanie odpowiedzi na pytania, które nie dotyczą mojej pracy tj. kiedy odbędą się: remont budowlany, dostawy, montaże. Próbowałam niejednokrotnie w uprzejmy sposób przekierować Panią do odpowiedniej osoby ale jak widać do tej pory obarcza mnie Pani wszystkimi obowiązkami związanymi z otwarciem Pani lokalu. Następnym razem jeśli nie będzie Pani zadowolona i usatysfakcjonowana z czyjejś pracy to proszę jej zwyczajnie w świecie nie akceptować - po to są sporządzona jest umowa, na której podstawie może Pani zawsze zrezygnować ze współpracy.

Poniżej krytyki
@Strzala

Nawet jeśli ktoś jest niezadowolony z czyjejś pracy nie powinien nikogo obrażać . po co Pani realizuje projekt, który się Pani nie podoba? Nie rozumiem ? nie było umowy ? Sama się Pani ośmiesza

@Roman

Każdy posiada mózg ,chociaż patrząc na tą wiadomość (tchórzliwą zresztą bo pod pseudonimem) śmiem twierdzić, że niektórzy rzadko z niego korzystają ;-] *Istnieje dzięki Tatusiowi i Mamusi.

PG
@Karolina

W związku z Twoją wypowiedzią, prosili byśmy o wskazanie realizacji od 2018 w której: - pomiary były wykonane poprawnie - instalacje były wskazane w miejscach poprawnych i z sensem - zabudowy lodówek były dobrze zwymiarowane -bralas pod uwagę dane techniczne urządzenia (zabudowanie tak by się nie przegrzewalo) -udzielalas konkretnych odpowiedzi na zadawane pytania -konsultowalas zabudowy Już nie chce mi się wymieniać. Niestety, to co napisała pani Strzała to prawda. Choć nie do końca. Zepsuł Cię tatuś bankrut. Jesteś zadufana w sobie bo wszystko uchodziło i uchodzi Ci na sucho. Nie ponioslas nigdy konsekwencji ze swojej niewiedzy i braku umiejętności. W normalnej firmie została byś wyjebana w tempie natychmiastowym. Może kiedyś zrozumiesz, że ojciec zamiast Ci pomóc zepsuł Cię.

@PG

@PG Wydaję mi się, że nie jest to portal na którym wylewa się gorzkie żale i oczernia personalnie. A jak się o coś pyta i to jeszcze w l. mn. to wypadałoby się chociaż podpisać z imienia i nazwiska, także może się przedstawisz i pogadamy o twoim tatusiu, smutny chłopczyku z internetu. Karolina, zrobiła ogromną robotę dla tej firmy, włożyła mnóstwo pracy i serca i była najlepszym projektantem na przestrzeni całej działalności firmy. A "fachowców", którym niewątpliwie jesteś przewinęło się bardzo dużo i niestety brak kompetencji i umiejętności musieli sobie jakoś rekompensować, dlatego mszczą się teraz na kim tylko mogą. Ale uwierz chłopie, jest to baaardzo słabe i proszę Cię, lepiej nie brnij ;)

PG
@Hardyish13

Skoro ktoś wymaga przedstawienia, to może niech sam zacznie. Chociaż każda osoba o przeciętnej inteligencji domyśli się ktoś ty (celowo ty z małej litery dla okazania pogardy). I odwołując się do twojej żałosnej wypowiedzi, każda z osób pracujących w firmie odnosi mniejsze bądź większe sukcesy zawodowe bo są FACHOWCAMI w swojej dziedzinie, którym nie brak kompetencji i umiejętności. Portal ma na celu przede wszystkim uchronić ludzi od "pracodawców" którzy kłamią, manipulują i (usunięte przez administratora) ludzi.

@PG

Twoje wypowiedzi są chaotyczne. Piszesz ze każdy odnosi mniejsze bądź większe sukcesy a spuszczasz się na Karolinie która też jest tylko zatrudniona osoba w firmie i szczerze to Bogu jest winna całej sytuacji. Zastanów się (usunięte przez administratora) zanim coś napiszesz bo sam (usunięte przez administratora)się w firmie i nie masz za grosz kompetencji. Brałeś w łapę gdzie popadnie a teraz piszesz komuś brudy na stronie mimo że Karolina wiele razy stawała w twojej obronie (usunięte przez administratora)

Kamil
@PG

Przykro się robi jak patrzę na te wiadomości. Ekipa z Hany a mam na myśli pracownicy się wzajemnie nienawidzą do tego stopnia żeby pisać takie teksty. To żenujące. To zawsze przeszkadzało mi w tej firmie. Mimo że praca super i mimo wszystko projekty też to to pernamentne obgadywanie każdego przez każdego za plecami jest nie do zniesienia. Nie wiem kim jesteście ale mimo że Karolina jest córka szefa to ona przede wszystkim była obciążona mega ciężarem, bo wiele razy pamiętam kiedy ktoś z projektantów był zwalniany czy sam odchodził całą robota była ona obarczana, siedziała dziewczyna po nocach i o tym nikt nie pisze ze pracowała tak naprawdę za 3 ludzi. Pewnie zdarzają się pomyłki ale przy takim zajeździe jaki miała to wypadałoby mieć trochę zrozumienia a nigdy nie miałem jej za osobę zadufana. Wręcz przeciwnie. Ona zawsze ojcu mówiła żeby kogoś nie zwalniał i jak widać to był jej błąd bo teraz koledzy z pracy tak się odwdzięczają. Proponuję usiąść do komputera i zrobić 10 projektów w miesiącu jak jej się zdarzało robić bo sam byłem świadkiem kiedy wszystko na nią spadło i postawić się w tej sytuacji i nie zrobić błędu a z tego co wiem to raczej firma hany miała działać kompleksowo i do jednej drużyny a widzę że koledzy z pracy dalej nie są chętni do współpracy i pomocy. Mówicie o błędach ale sami nie zrobiliście niczego co by pomogło. Wiele razy na stolarni produkowane były rzeczy poza projektem z (usunięte przez administratora) i niezgodne z tym co było ustalane więc może zacznijcie sami siebie analizować zanim zrobicie taki hejt na córkę szefa która zawsze dla każdego była przyjazna i odbierała telefony po 21 robiła projekty do 2 w nocy i (usunięte przez administratora) po 20 h dziennie nie raz. Musiałem to napisać bo szczerze wierzę że ta dziewczyna ma wielki talent ale praca jaka w pewnym momencie na nią spadła ją przytłoczyła a pseudo koledzy którzy się na codzień do niej uśmiechają i gadają z nią o (usunięte przez administratora) Marynie obgadują ją w sieci. Życzę miłego dnia i mniej (usunięte przez administratora)na codzien

Kosy91
@Kamil

Ps na pewno nie zostałby taki pracownik (usunięte przez administratora)jak to było napisane. Znajdź osobę która swój czas prywatny i zawalanie nocy poświęca dla swojego taty i firmy żeby pracownicy następnego dnia mieli co robić. Masz jakieś skrzywione ego. I sory projekty koncepcyjne nie są równoznaczne z tym że ma ktoś za ciebie pracowniku pseudo stolarzu rysować meble bo nie umiesz szafki skonstruować i zamówić płyt z firm gdzie jest taniej tylko masz ustawione firmy u kolegów gdzie dorabiasz hajsy dodatkowo po godzinach. Może i jest dużo hejtu na Karole tutaj ale widocznie dobrze ze cie już z nami nie ma bo teraz współpraca przebiega nam znacznie lepiej

Jolo45
@PG

Kolego były kierowniku, może pochwal się jak ty umiejętnie zarządzałeś stolarnia i nami? W firmie się nie przelewa wie to każdy kto tam pracuje pracował ale mimo że piszesz to wszystko pod pseudonimem to wszyscy doskonale wiedzą kim jesteś więc spokojnie możesz podpisać się imieniem i nazwiskiem zgorzkniały i urazony honorem panie kierowniku. Masz o sobie zdanie jak o dyrektorze i nie wiadomo o kim a nic nie potrafisz. To ty się weź za robotę bo narzekasz na wszystkich projektantów i pracowników nie tylko na Karolinę. Od początku nikt nic ci nie pasuje nie pasowało i zastanawiam się po co skoro tak było ci źle tu pracowałeś? Skoro ludzie (usunięte przez administratora) I i praca chu..wa i kasa (usunięte przez administratora) Wa? Wiele razy mówiłeś że odejdziesz i jakoś nie odchodziłeś bardzo długo :-) mozna wymienić wiele prac stolarskich które były spier... Przez ciebie bo nie masz za grosz wiedzy o niczym i jak widać kultury też nie masz a to że masz czas się tak produkować po takim czasie jak cię tu nie ma pokazuje że albo nadal jesteś bez pracy bo się do niczego nie nadajesz albo masz urazona dumę

EH
@Strzala

Chodź bardzo chciałam, nie mogę się powstrzymać od komentarza. Pani @Strzalo, Siedziałam obok kiedy Karolina pokazywała Pani projekt. Nie wyglądała Pani na osobę, która jest załamana projektem na tak „kiepskim poziomie”. Wstawiając taki komentarz troszkę się Pani ośmieszyła. Nie wiem jak reszta osób tu zaglądających, ale ja nie przyjęłabym projektu od osoby, której zdolności porównuje do „mycia kiełków w Londynie na stacji metra”. Pomijając fakt, że z 1 projektu i współpracy musiała być Pani zadowolona, w końcu zdecydowała się Pani skorzystać z usług drugi raz. Karolina zaprojektowała wnętrze i wyposażenie, które Pani zaakceptowała. Taką krytykę można zrozumieć po pierwszym spotkaniu gdzie Karolina, jako projektant, pokazuje Pani swoje umiejętności. I nie, nie musi Pani realizować czegoś co Pani się nie podoba. Wystarczy obejrzeć czyjeś prace wcześniej, ocenić styl w jakim tworzy i być szczerym na temat tego co Pani chce. A po propozycji przez projektanta, zrezygnować gdy to nie spełnia Pani oczekiwań. Co do realizacji, nie chciałabym wchodzić w szczegóły, ale zwalanie wszystkiego na jedna osobę nie jest w porządku. Mogła Pani napisać krytyczny komentarz dot. całej ekipy, a nie obarczać nieudaną realizację jedną osobę i to w tak niekulturalny sposób. Może Pani pomyliła projektanta wnętrz z projekt managerem? Karolina nie jest od wszystkiego, nie bierze odpowiedzialności za handlowca, ekipę budowlaną czy montażystów. Panie @PG kimkolwiek jesteś, życzę Ci żebyś na swojej drodze znalazł współpracowników idealnych, takich jak Ty (napiszę z dużej ponieważ nawet czując pogardę potrafię okazać szacunek) zakładam. Przecież nikt nie ma prawa do pomyłek (nawet gdy przejęło się projekty innych na ostatnia chwilę). Po twoich pytaniach można wywnioskować, że pracowałeś przy produkcji mebli więc ciekawe czemu tam tak często pojawiały się błędy. Jeżeli jesteś takim wspaniałym fachowcem i nie mogłeś znieść ciągłych pomyłek Karoliny trzeba było poświecić chwilkę i może pokazać jak lepiej zwymiarować lub dobrać zabudowę (od 2018 się gryźć w język? znosić to wszystko? ale musiał się Pan męczyć XD). W końcu się w tym specjalizujesz. Ale po co poprawić komunikacje, ulepszyć pracę w zespole i może najzwyczajniej pomóc? Lepiej czerpać przyjemność z błędów innych i potem móc obgadywać ich za plecami. Jeżeli chodzi o zdania o „zepsuciu przez tatusia” i są tak bardzo nie na miejscu. Aż mi niedobrze, że ktoś pisze takie teksty na portalu dla osób szukających pracy.

Anna klient
@Strzala

Pani Karolino ignoruj takie wywody, jestes super osobą, pozytywną i ciepłą. Robisz świetne projekty, sama mi pokazywałaś, są extra. Mój sklep wyglada naprawdę idealnie, projekt i wykonanie regałów u Was w Hany. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę. Widać jak ludziom brakuje zrozumienia i empatii. Życie raz z górki raz pod górkę... Życzę zdrowia, pomyślności, i życzliwości w pracy. Pozdrawiam, klient Anna ;)

Romek
@Strzala

Bo to święta prawda. Bez pracy u tatusia z każdej by ja wylali

Jacek
@Romek

Chyba nie jesteś od tego żeby oceniać innych czy daliby rade w innej pracy bez poparcia czy nie? Coś widzę zazdrość przebija z twojej wypowiedzi. Ty też tu pracujesz i uważasz że robisz lepsze projekty?

Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Napiszcie jak wygląda praca w firmie Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak w mieście Łódź i czy mieliście z nią doświadczenie?

Odpowiedź dla bezznaczącej odp

taką prawdę piszą że podają się za klientów i pracowników :) Anonim- nie jest prawdą ;)

P.SZ

nikt o falszywym podpisie nie jest dla nikogo wiarygodny ;)

Wuuuuu

jestem pracownikiem od niedawna ale pracuje w biurze na Łąkowej i nigdy nie mogłam narzekać. Jest przyjemna atmosfera zarówno w dziale handlowym czy księgowym ale też Pani zatrudniona do sprzątania jest bardzo pogodna. Kilkumiesięczna praca jest dla mnie do tej pory budująca :-) Skład w firmie pozwala na swobodną komunikację :) Czytam opinie stare i nie wierzę bo albo zmieniło się to diametralnie albo osoby pracujące wcześniej zwyczajnie były toksyczne dla firmy i aspołeczne do kontaktów z innymi :)

Dam
@Wuuuuu

Za krótko pracujesz :) pozdrawiam

Mariusz
@Dam

Być może, ale przynajmniej opisała aktualną sytuację w firmie zamiast napisać trzy słowa i pozdrawiam. Nic to nikomu nie mówi na temat firmy. Chyba że masz jeszcze coś konkretnego do przekazania?

Spikowaty

Pracowałem 7 lat w tej firmie. I szczerze jestem zdumiony. Widać że wiekszosc negatywnych wpisów mocno mija się z prawdą. Złego słowa powiedzieć nie mogę. Osoby które potrafią pracować nadal pracują. Ja osobiście będąc w innej branży do tej pory doceniam właściciela i życzę innym takiego szefa. Reasumując pracujesz szczerze .... Masz szczera pensje. skończmy z tą (usunięte przez administratora)-burzą i opiniami.

Krytykować jest łatwo ale kogoś... Zanim popsujesz komuś opinie, spójrz jakim pracownikiem byłeś !? Jeśli nie boisz się prawdziwej pracy i jesteś uczciwy to w firmie HANY będzie Ci dobrze. Szef może nie jest idealny ale jest dobrym człowiekiem, wrażliwym na ludzką krzywdę, gotów do pomocy gdy życie Cię kopnie w (usunięte przez administratora) W pracy Szef dużo wymaga ale za dobrą pracę potrafi wynagrodzić. BYŁY PRACOWNIKU znajdź w sobie odrobinę odwagi i samokrytyki.... A poza tym zajmij się swoim życiem i .....nową pracą. Wszystkiego dobrego dla Was

Iwona

No i widok takiej opinii od pracownika jest budujący i serio pokazuje dobrą stronę szefa. Bo jakby nie patrzeć do pracy przychodzisz, żeby pracować a nie się bawić, a skoro płaci to przecież o to chodzi, co nie? Powiedz mi ile już tutaj pracujesz? Jakim ludziom byś odradzał pracę tutaj, w sensie że mogliby nie podołać?

Gosh

To fakt Nigdy nie było ani problemu z tym, że ktoś chciał wyjść wcześniej z pracy, czy pożyczyć auto dostawcze żeby np przewieźć sobie prywatnie meble z ikei do mieszkania, czy wziąć urlop z dnia na dzień bo okoliczność wymagała. Wiele razy taniej można było zrobić meble do domu czy mieszkania bo dla pracowników jest zniżka.. Mocno elastyczne warunki pracy, o których nikt nie mówi a w wielu firmach szef liczy za to dodatkowo Jest to specyficzna praca z ogromnym multiskaningowym ale jeśli ktoś uczciwie pracuje jak wyżej napisano to to się zwraca !

Spikowaty

Pracowałem w tej firmie przez 7 lat. Złego słowa powiedzieć nie mogę

Agata

Bardzo miła współpraca ! Wspominam ją w samych superlatywach !

nikt ważny ale wdzięczny

Nie doszliśmy do porozumienia w realizacji ale mamy najładniejszy lokal w Łodzi dzięki projektowi tej firmy . Są drodzy ale projekty robią odważne, niesztampowe i od razu go zaakceptowaliśmy :-) Nie było żadnego problemu w realizacji z nasza ekipą - mało tego , projektant dojeżdżał w godzinach 21, 22 na realizację by wszystko sprawdzić, dobierał nam wielokrotnie płytki które były albo za drogie albo niedostępne w danym czasie. I już to mówiliśmy ale byliśmy bardzo zadowoleni z tej usługi. Został nam nawet wykonany darmowo projekt dla Sanepidu w ramach projektu aranżacji. Cała koordynacja była po stronie projektanta. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc dlatego mimo braku realizacji stolarskiej i montażowej czy budowlanej dziękujemy za koordynacje i polecamy mimo wszystko firmę HANY:)

Wypzedaz garazowa

Taka okazja jak Infinity Ale przegapiłem. Ale poproszę o linka Triumph bo w atrakcyjnej cenie jestem bardzo zainteresowany. Może jakieś inne okazje cenowe? Poproszę o linki. Płatne gotówka.

noname
@Wypzedaz garazowa

ty niczego nie sprzedajesz? ośmieszasz się takim postem. Widze że jedyne co robisz to śledzisz działania firmy i to co robi szef oraz pracownicy bo nie masz nic innego do roboty i żywisz się bzdetnymi komentarzami biedny człowieczku z sieci Zajmij się życiem a nie tym kto co sprzedaje ;)

użytkownik
@Wypzedaz garazowa

Szanowne Osoby ,które podają się za inne osoby na tym portalu są już zgłoszone na Policję Łódzką i związane z tym posty oczekują wezwania do Sadu z konsekwencjami kar od grzywny do kar w zawieszeniu za obrazę oraz znieważenie i podszywanie i tu należy sprawdzić paragrafy : 190A, 212 par 1. Nie jesteście bezkarni a Wasze posty nawet po usunięciu i zgłoszeniu na policję są jawne na portalu GO WORK i dostępne dla Policji. Nikt nie będzie się podawał za czyjeś dane - tymbardziej z nazwisk . Spotkamy się w Sądzie

K...

Witam, Czytam te opinie i włos na głowie mi się jeży jak ludzie nie mają w pojedynkę napisać co myślą tylko ulegają zbiorowej nagonce. Pracowałem w Hany ponad dwa lata i nie mówię że zawsze było kolorowo ale jak to w każdej pracy raz jest lepiej raz gorzej. To jest praca w grupie i wiadomo każdy ma inny charakter i temperament. Co do Szefa to jest to osoba z silnym charakterem i temperamentem ale też osobą z którą można się dogadać tylko trzeba iść i merytorycznie przedstawić swój problem. Byłem świadkiem jak zatrudniali się niby mega specjaliści (przedstawiciele handlowi czy to w sekcji montażu ) a później spędzali większość czasu w kuchni na kawce czy na plotkach na sofie. Ja jak już podjąłem decyzję że nie widzę się dłużej w tej firmie poszedłem do Szefa porozmawiałem i nikt mi nie robił pod górkę. To co mi się należało to otrzymałem bez problemu. Co do pensji nigdy nie było spóźnień . Jeżeli chodzi o premię jak nawet kilka dni było obsuwy wystarczyło iść i zapytać co jest powodem zaistniałej sytuacji. Co do Karoliny to miałem przyjemność z nią współpracować i wasze opinie są krzywdzące. Jak by ktoś z tych piszących ten bełkot chociaż raz był na takim spotkaniu z klientem i był świadkiem jak klient potrafi zmieniać zdanie w końcowej fazie projektu to by nie pisał tych bzdur.

Joanna Strzała

Dzień dobry. Projekt, o którym mowa wyżej faktycznie może odnosić się do realizacji, która to została zlecona Firmie Hany przez naszą Firmę. Jednakże, powyższa opinia została wydana przez osobę, która w żadnym stopniu nie ma związku z naszą Firma, a tym bardziej nie jest mną. Wykorzystanie (oczernianie) mojego nazwiska i mnie w celu (jak domniemam) wylewania żali spowodowanych niedogodnościami/nieporozumieniami czy innymi czynami pomiędzy Stronami, których faktycznie spór dotyczy, jest działaniem co najmniej nieprofesjonalnym, żeby nie rzec infantylnym. Wszelkie niejasności i zastrzeżenia mające miejsce w trakcie trwania projektu na bieżąco były bezpośrednio omawiane z osobami dedykowanymi do obsługi nas jako Zleceniodawcy z ramienia Firmy Hany. Reasumując, komentarz z dnia 11.12.2021 z godz. 21:06 ani żaden inny oprócz niniejszego, a sygnowany moim nazwiskiem nie jest autorstwa mojego, osoby mi bliskiej czy osoby związanej zawodowo z naszą Firmą. Joanna Strzała

Jakub

Mi pomógł prawnik i odzyskał ;) zostawiam namiary bowiem że potrzebująctch takiej pomocy jest pewnie wielu 572 300 704 Numer do prawnika Szczęśniaka

klient
@Jakub

no proszę pan Wojciech i tutaj się spisał , ja już mu troche spraw oddawalem i się w wiekszosci splacają a teraz mija mi termin z hany to zlece pozdrawiam innych podwykonawców !

Mag

A to Ciekawe … Gość mówi ze ma dług i boi się przedstawić jako firma .. Ty może haracze pobierasz … Kolejny hochsztapler Zawsze z dostawcami i pracownikami sie rozliczano .. (może dłużej ale zawsze) wiem ze teraz jest ciężko ale stabilnie . Wiec szkodzisz z premedytacją bo nic innego nie potrafisz :

@Jakub

Ale odzyskiwałeś tutaj u nich czy to w innej sprawie było? Ile byli CI dłużni, oddali całość i jakiś naddatek? I jak doszło do tego zadłużenia?

Dzień dobry Na olxpojawilosie bardzo ciekawe ogłoszenie na handlowca-projektanta mebli z wysokim wynagrodzeniem. Ale wpisy o firmie mówią, że chyba szkoda tam aplikować. Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników wypowie się o warunkach zatrudnienia? Proszę Was o cenne informacje.

Marko

Pod względem współpracy jak i pracy dobrze wychodzi się tylko jak na zdjęciach. Najlepiej w ostatnim rzędzie i tak żeby cię widać nie było. To wstydu nie będzie. Zmarnowane ponad dwa lata i same straty materialne.

Taka bieda w firmie a ten co powinien to policzyć żeby dobrze było młot kontrolka podobno dalej prąd z firmy kradnie.

Pojawiło się ogłoszenia na stanowisko Project Manager z zarobkami 6000-8000 w zależności od umowy. Proszę o informację co to oznacza? Chciałabym się dowiedzieć co wchodzi w skład wynagrodzenia. Czy jest to wynagrodzenie gwarantowane? Podstawa + premia. Czy maksymalny procent od wypracowanego maksimum od założonego celu sprzedaży?

MJ

Po zatrudnieniu okazje się w zaproponowane na rozmowie rekrutacyjnej warunki nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Dotyczy to zarówno godzin pracy jak i formy wypłaty wynagrodzenia. Niestety przez cały proces rekrutacji nikt z kierowników nie wspomniał o tak istotnym szczególe jak planowana zmiana siedziby firmy i przeniesienie do innej lokalizacji (odległość 30 km z siedziby na Liściastej). Zwolnienie pracowników z dnia na dzień. Firma robi na prawdę super projekty, niestety nie dba o pracowników wymuszając pracę po kilkanaście godzin na dobę.

S&M
@MJ

Jeśli chodzi o zmianę lokalizacji każdy do pracy musi dojeżdżać na własną rękę., A w tej kwestii sa zaproponowane przez właściciela firmy dojazdy na jej koszt. Firma zwalnia tylko osoby odporne na pracę, sklonne do lenistwa i takie które mylą dni robocze od weekendów niszcząc płynność realizacji zlecen. Widocznie pisząc ten wpis zaliczasz się również do grona osób które myślą że firma zapłaci Ci tylko za bycie ciałem, A nie wskazaniem inicjatywy, chęci, pomysłowości i zaangażowania. A wypowiadając się za pomocą takich portali trzesiesz się jak pinczerek i ledwo co umiesz szczekac. Ale mimo wszystko pozdrawiam i życzę dalszych SUKCESOW na płaszczyźnie zawodowej. Pozdrawiam

Wanda

Firma specjalizuje się w projektowaniu obiektów handlowych różnych branż. Spółka działa na rynku od 20-tu lat. Szukałam ofert pracy, ale niestety w internecie nic nie ma na ten temat. Wiecie może, co jaki czas rusza rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak - Łódź

• Jak się pracuje w Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak?

Kandydaci do pracy w Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Handlowa Hany Sławomir Hanczak
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Liściasta 17
    91-357 Łódź