Elmed Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak

Łódź

Opinie o Elmed Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak

hana

Mam zupełnie inne doświadczenia - przez ponad 20 lat lekarze doprowadzili mnie do zupełnej ruiny, wyciągnęli pieniądze, nie robili badań - wszystkie badania zrobiłam w 95% na własny koszt wyszukując samodzielnie ich zakres - kiedy np. prosiłam o skierowanie mówili - no może Pani, ale to nic nie da. Podano mi ogromne ilości hormonów bez wstępnych badań na ich poziom, podawano mi hormony na tarczycę podczas, gdy mam ją na szczęście zupełnie zdrową i tak mogłabym wyliczać, aż wreszcie usłyszałam, że mój organizm się po prostu wyłącza i nie znam dosłownie dnia ani godziny. Do Pani Eli trafiłam przypadkowo, na zasadzie, że nikt mi już nie potrafi pomóc. Mam od długiego czasu wrażenie, że odzyskałam swoje życie - okazało się, że diagnoza tzw. lekarska była prawidłowa - nie mam organu, którego by mi nie zaburzyli. Opinia powyżej - zawsze może zdarzyć się osoba, której ktoś nie pomoże, ale to nie powód by wyrażać tak krzywdząca opinie. W każdym leczeniu ważna jest wiara, chęć wyleczenia, i uczciwość w stosowaniu terapii. Pani Ela jest bardzo rzetelną i zaangażowaną osobą - nie wypuści nikogo od siebie jeżeli nie sprawdzi powtórnie, czy nie ma jakiejś nieścisłości - jestem zadowolona, że trafiłam przez przypadek do Pani Eli.

Krzysztof

Niestety terapia w tym gabinecie kompletnie mi nie pomogła - były to zmarnowane czas i pieniądze! Na początku przyznaje, Pani Elżbieta próbowała dowiedziec się na czym polega natura choroby oraz jej przyczyny, niestety im dłużej trwało "leczenie" tym zaangażowanie i zainteresowanie Pani "doktor" bardziej słabło. Stan w którym zakończyłem "terapie" był niestety znacznie gorszy niż ten w ktorym je rozpocząłem a na moje pytania o przyczyny pogorszania zdrowia otrzymywałem wykrętne odpowiedzi i kolejne dawki kropli przepisywane na "chybił-trafił". W moim schorzeniu pomogło mi dopiero długotrwałe i konsekwentne leczenie farmakologiczne u prawdziwego lekarza. Nie polecam usług tej Pani - jak dla mnie są to stracone niemałe pieniądze i czas.

Kasia
@Krzysztof 22.12.2015 17:01

U mnie bylo podobnie - brak zainteresowania oraz efektow. Poszlam tam tylko ze wzgledu na mame ktora miala skutecznie wyleczona bolerioze i prosila mnie zebym tez sprobowala. Dodam tylko ze to byla najdrozsza kuracja jaka mialam do tej pory :)

Zostaw opinię o Elmed Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmed Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej Elżbieta Rosiak