Opinie o Cedepe Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cedepe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Cedepe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cedepe Sp. z o.o. w Łódź

Czyli nie tylko ja tak mam ze nie mogę kliknąć w ofertę dla Informatyka. :D no to możecie mi wprost napisać jaka jest domyśla stawka oferowana osobie mającej 3 lata doświadczenia? jak mnie na rozmowie sprawdzą?

Hej, na stronie maja oferta dla specjalisty informatyka. Po przejrzeniu komentarzy tutaj nie widzę byście pisali o tej pracy, zastanawia mnie powód. Generalnie to nie można wejść w szczegóły oferty, więc opiszecie jak maja się teraz w dziale IT tutaj? Jaki sprzęt jest oddawany do dyspozycji i tak dalej?

Czyli kwestie umowy zostały już dogadane? Dla pomocy księgowej, której teraz poszukują i tak piszą wprost o tej o pracę. może mi ktoś opisać warunki na dziale dla osób poczatkujących? W jaki sposób wdrożenie na stanowisko wygląda? i jakiego wynagrodzenia za prace można się spodziewać? Jakie są widełki?

EX b2b

Nie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna w jakieś knajpie, polegająca na chwaleniu się Szefa jaki to on wspaniały. Organizacja pracy leży i kwiczy. Umawiamy się na jeden rodzaj pracy, jak dochodzi co do czego, robię zupełnie co innego. Kierowniczki zarzucają milionami zadań, po czym stwierdzają że trzeba robić co innego. Niby chwalą, po czym dają negatywną ocenę. I teraz nie wiem czy moja praca była tak beznadziejna czy zobaczyły we mnie konkurencje. Przy czym ta negatywna opinie pojawiła się, jak zaczęła być mowa o zapłacie za moje usługi. Szefu gada i obiecuje dużo, po czym jest z tego wielkie zero, bo on nic nie wie, nic nie może, to kierowniczki decydują. Umowy nie dali, chociaż obiecywali. za to dali dostęp do baz danych 100 firm, bez żadnych klauzul poufności- nieodpowiedzialność level hard. Ludzie stamtąd uciekają. Bajzel i koszmar. Trzymajcie się od tej firmy z daleka

@EX b2b

Co Ty piszesz? Ile czasu przepracowałaś bez umowy? To szok, żeby firma, która zajmuje się kadrami formalizowaniem pracy innych, nie zawierała umowy z własnymi pracownikami... A jaką pensję masz lub miałaś, jeśli odeszłaś?

ex b2b

Miesiąc. Dali mi 1/5 z tego co byliśmy umówieni. Bo się nie sprawdziłam. Przez miesiąc się sprawdzałam, jak przyszło do wypłaty, to wszystko żle. Kierowniczki stwierdziły, że nie radze sobie w programach (usunięte przez administratora) Ogólnie miałam pracować tylko w księgowości, nagle się okazało, że mam tez robić kadry i płace. Nigdy nie miałam do czynienie z tym programem, oni o tym wiedzieli. Kierowniczka mnie przeszkoliła jak to robić, jak coś nie wiedziałam, to dzwoniłam się podpytać. Ogólnie nie miałam jakiś większych problemów. No może z tym, że w księgowaniu były jakieś błędy i od dwóch tygodni pomoc techniczna do której pisałam o tym, milczała. Ogólnie cyrk w tej firmie. Szefu z jakiejś innej planety, przekonany o swojej cudowności i lubiący słuchać swojego głosu (usunięte przez administratora) To było dziwne doświadczenie. Nie powielaj go :D

Justyna
@ex b2b

Co Pani opowiada za głupoty! Bzdury wyssane z palca. Pracuje w kadrach CEDEPE od 7 lat i od początku mam umowę o pracę i wszystkie nowo zatrudnione osoby również, jeżeli umawiają się na taką formę zatrudnienia. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności. W nazwie ma Pani ex B2B, czyli pewnie było B2B na które Pani się zgodziła a pisze, że nie dali umowy. Pozdrawiam i życzę sukcesów na dalszej drodze zawodowej.

@Justyna

A to umowa nie powinna być czasem zawsze zawierana, czy to b2b czy umowa o pracę? Na innej stronie też ktoś pisze, że wyzysk i z tymi umowami to u nich różnie. Dobrze wiedzieć, na kogo uważać w sumie

Exb2b
@Justyna

Dobra, ostatni raz piszę i zapominam o tej dziwnej firmie. Piękny przykład samozaorania. 7 lat w kadrach i pracownica nie wie, że są inne typy umowy niż o pracę. Tak, umowa typu b2b powinna być zawarta, chociażby ze względu na przekazywane dane wrażliwe klientów. Poziom firmy przedstawiony w jednym komentarzu od "pracownicy", wnioski przyszli kandydaci wyciągnąć sobie sami.

cedepe Nowy wpis
@EX b2b

Pani Alicjo, jako poważna firma z 30-letnią tradycją, ugruntowaną pozycją na rynku, posiadającą bazę kilkuset klientów oraz kilkudziesięciu pracowników oraz współpracowników na zasadach B2B w dwóch krajach, nie jesteśmy przyzwyczajeni do negatywnych opinii czy internetowych przepychanek, ale Pani obraźliwy i pełen kłamstw wpis nie pozostawia nam wyboru i musimy się do niego ustosunkować. Zacznijmy od początku. Wstępna rozmowa odbyła się w dobrej restauracji wewnątrz eleganckiego biurowca, w którym docelowo ma się znajdować kolejny, świeżo budowany oddział naszej firmy, do którego Pani pretendowała, a nie w "jakiejś knajpie", jak to Pani opisuje. Podczas spotkania zostało ustalone, że dostanie Pani niewielką pulę zadań do wykonania, a w przypadku poprawnie wykonanej usługi zostanie podjęta decyzja o ewentualnej dalszej współpracy. Zadania, o których mowa wyżej, wykonać miała Pani na preferowanych przez Panią zasadach B2B, a po ich wykonaniu miała Pani wystawić naszej firmie fakturę. Następnie została Pani zaproszona do oddziału firmy Cedepe w Warszawie, celem doprecyzowania pozostałych szczegółów współpracy oraz przekazania Pani ww. zadań próbnych do wykonania, otrzymując oczywiście pełen zwrot kosztów – zarówno transportu jak i noclegu. Otrzymane zadania wykonała Pani jedynie częściowo, z mnóstwem prostych, wręcz podstawowych błędów- zarówno w tematach księgowych, jak i z zakresu podstaw kadrowości. Po dwóch tygodniach współpracy opinia naszych długoletnich specjalistów o Pani umiejętnościach była negatywna, dlatego zdecydowaliśmy nie kontynuować z Panią współpracy. Za wykonaną pracę wystawiła nam Pani fakturę z terminem płatności 2 dni, zapłatę otrzymała w terminie, po czym zdecydowała się oczernić nas zarówno tutaj, jak i rozsyłać obraźliwe maile do naszych klientów. Pragniemy poinformować, że nie pozwolimy na szarganie dobrego imienia firmy Cedepe, nie wyrażamy zgody na szkalowanie Prezesa, kadry kierowniczej, a także samych pracowników, a każda taka próba w przyszłości spotka się z naszą zdecydowaną reakcją. Mimo wszystko życzymy Pani wszystkiego dobrego oraz powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

Cedepe Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

A jak ktoś z was był może teraz na rozmowie dla samodzielnej księgowej, to jakie ma wrażenia z rozmowy? czy była ona przeprowadzona nieco inaczej niż ta opisania z rok temu na forum? w opisie zawarła się długofalowa współpraca. Czyli po jakim czasie podpisujesz uop na nieokreślony?

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, którą przeprowadziła Pani kierownik działu kadr i płac. Rozmowa przebiegała dość sprawnie. Po czasie okazało się, że pani kierownik nie wie, że po rozmowie przekazuje się informację zwrotną. Na rozmowie po prostu okłamała, że da informację zwrotną choć wiedziała już, że firmy nie stać na zatrudnienie mnie albo zobaczyła we mnie konkurencję, która może jej zagrozić w przyszłości. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cedepe Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Cedepe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cedepe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cedepe Sp. z o.o.
  • Stefana Żeromskiego 53