Grupa Technitel

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa Technitel

Administrator Nowy wpis

Grupa Technitel poszukuje pracownika na Instalator. Czy stanowisko Instalator wymaga nadgodzin?

Michal Nowy wpis
Kandydat

Firma (usunięte przez administratora) pracowników. Obiecują stanowisko na terenie Norwegii na bardzo dobrych warunkach gdzie dwa dni przed wyjazdem na szkolenie zmieniają warunki i charakter pracy. Nie polecam.

Nowy wpis

@Michal

Dziękujemy za Pana opinię, jest to dla nasz szczególnie ważna informacja. Zawsze staramy się traktować kandydata z należytym szacunkiem i dotrzymywać obiecanych warunków współpracy. Jeśli jednak zdarzyło się nam cokolwiek zmienić w warunkach, uprzejmie za to przepraszamy. Informacja została przekazana odpowiednim osobom, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Jeśli jest coś jeszcze, co według Pana moglibyśmy zmienić, uprzejmie prosimy o wiadomość pod adresem e-mail: kadry@tpint.pl Pozdrawiamy, Zespół Grupy Technitel.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Grupa Technitel dla pracy jako Instalator są dla was satysfakcjonujące?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Technitel Polska Sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

@Pytanie

W pierwszej kolejności chcemy podziękować za zainteresowanie pracą w naszych spółkach. Jeśli zaś chodzi o samo pytanie: rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w naszej głównej siedzibie (ul. Kuropatwińskiej 16, Zgierz 95-100). Nie wyklucza to oczywiście przeprowadzenie kwalifikacji do pracy w formie rozmowy telefonicznej. Staramy się być elastyczni i otwarci na potrzeby kandydatów.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Technitel Polska Sp.j.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Instalator Stacji Bazowych 5G
Zainteresowany
Klient

Czy Firma technitel prowadzi nabór pracowników Jestem zainteresowane podjęciem pracy w tej firmie Jesli tak to prosił bym o informacje Pozdrawiam

Joanna
@Zainteresowany

Hej, byłeś zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie :) Czy zdecydowałeś się może na aplikację do nich? Może już pracujesz i możesz co nieco na jej temat napisać :D

@Joanna

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, zarówno na GoWork, jak i tych umieszczonych na naszej stronie www.grupatechnitel.pl Jeśli chciałaby Pani uzyskać szczegółowe informacje na temat rekrutacji czy konkretnego stanowiska, zapraszamy do kontaktu: kadry@tpint.pl

Glinked
Kandydat

Witam na jakie zarobki może liczyć spawacz światłowodów w tej firmie Niemczech? Jak wygląda praca . Zakwaterowanie?

Bąk
Klient

Witam szanowne grono Myślę zatrudnić się w firmie tTECHNITEL Jako operator koparki Mam pytanie czy po przyjęciu będę pracował na koparce czy ręczna koparka?? I ważna rzecz jak wygląda przyjęcie młodego pracownika przez resztę ekipy

Joanna

Hej, zmartwił mnie trochę wpis @Bolo, który wspomniał coś o 'wywaleniu'. Chciałabym więc dopytać jak jest ze stabilnością zatrudnienia w Technitelu? Kiedy dostaje się umowę na stałe? I za co można zostać zwolnionym, jak często się to zdarza?

Bolo

Jedno wielkie kolesiostwo, kierownictwo robi z czlowiekiem co chce, nie wazne jak sie pracuje ale i tak cie wywala bo kierowniki nagadaja do chudego. Zapowiadalo sie dobrze a wyszlo jak zwykle.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Technitel Polska Sp.j.? Chętnie zatrudniają?

je
@Pytanie

Tak, stanem na 2020 rok

Olga
@je

Cześć, jeżeli zatrudniają studentów, to jak wygląda kwestia elastyczności grafiku? Czy można liczyć na wyrozumiałość ze strony Technitelu na przykład w okresie zaliczeniowym na uniwersytecie?

Olga

Hej, powiedzcie jakie są plany rozwojowe Technitelu na najbliższy rok? Być może w firmie pojawią się jakieś nowe działy, a co za tym idzie nowe miejsca pracy. Czy ktoś z osób obecnych na forum ma informacje z wewnątrz firmy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Technitel Polska Sp.j.?

Marika

Ile trwa tutaj okres próbny?

Norman

Taki spokój zapanował na forum bo jest tak dobrze i nie ma chętnych do zapisywania opinii?

nowy pracownik

Jak dla mnie praca, atmosfera i kasa całkiem spoko.

Jarosław
@nowy pracownik

Od jak dawna pracujesz w firmie Technitel Polska? Sądząc po Twojej nazwie użytkownika, jesteś osobą, która od niedawna pracuje w tej firmie. Ciekawi mnie, czy w pierwszych dniach zatrudnienia zostałeś miło przyjęty przez pozostałych pracowników.

nowy pracownik
@Jarosław

Raczej tak. Wiadomo, ze są osoby, z którymi kontakt jest lepszy i są takie którym nie przypadłem do gustu lub oni mnie. Jeszcze nigdy nie pracowałem w miejscu, w którym wszyscy pracownicy pałaliby do siebie sympatią. Zawsze są lepsze i gorsze relacje... Ogół oceniam bardzo pozytywnie i wychodzę z założenia, że jak Ty traktujesz ludzi dobrze i jesteś normalną osobą to w zamian dostajesz to samo.

Wanda

@Henryk, jesteś zainteresowany pracą w Technitel Polska w Łodzi? Jeśli tak, to jakie stanowisko Cię interesuje? Czy ktoś z Was pracował lub wciąż pracuje w Technitel Polska i chciałby podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Możecie powiedzieć, jakie na przykład warunki oferowane są w tym miejscu? Czy jest możliwość awansu?

ELO ZIOM

Mam pytanie pracuje jeszcze tam Szwagier Tybury Bartek Tomek Darek czy digi Igor ??? Najbardziej ich lubiłem zawsze byli pozytywni :) co do kasy nawet w Norwegii jak sobie policzysz na spokojnie to jak bedziesz zasowal dobrze w PL to podobna kase zarobisz

Byly kierownik :)
@ELO ZIOM

Wiec tak robilem tam kiedys widze nic sie nie zmienia:) Z tego co pamietam to szwagier odszedl gdzies na stolarnie po tym jak zwolnil sie lukasz Bartek ten od Marcina mak flary wyrzucil go chudy po tym jak lukaszek sie poskarżył ze Bartek mu sie postawil w Norwegii chlopak mial charakter . Digi :) Chlopak bardzzo dziwny ale mysle ze gdyby go tam chlopaki uczyli to by cos tam umial ale nie chcieli mu pokazywac stary patet starych pracownikow :/ Mlody tybur zwolniony spytaj kosle :)

Henryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy ale atmosfery to chyba nie stworzyliście sobie

Julian

Widzę, że serwis gowork jest idealnym miejscem, gdzie można sobie ulżyć. Szkoda tylko, że jak jakiś pan xx, który poszedł do firmy i chciał dostać kilka tysięcy za nic nierobienie, postanawia właśnie na takich portalach uzewnetrzniac się i pokazywac jaki jest pokrzywdzony. Skoro jest tam tak źle, to czemu nie odchodzicie po tygodniu. A poza tym skoro czytając tak negatywne wpisy decydujacie się na prace tam.. czyżby inni pracodawcy też Wami tak "gardzili i poniżali"??? Czepianie sie imprez integracyjnych też jest kiepskie. Chyba dobrze, że pracownicy mają możliwość wyjazdu za kasę firmy na weekendowy wypad za miasto? Rozumiem, że co niektórzy woleliby spotkania przy kawie i ciasteczku. Przecież nikt nie zmusza, żeby w tym uczestniczyć. Sami pewnie chcieliście wejść w (usunięte przez administratora) przełożonym, ale Wam nie wyszlo, to teraz jedziecie po całości. Uważam, że to całkiem fajna firma, gdzie jeżeli tylko się chce można wiele osiągnąć, ale.. trzeba chcieć, a nie czekać z założonymi rękoma i oczekiwać kilku tysi za to, że stawicie punktualnie. Chyba sami wiecie, że nic za darmo, jak chesz dostać kasę to musisz pracować. Wszystkim tym, którym jest/ było w Technitelu źle, życzę powodzenia i sukcesów, może kiedyś znajdziecie swój ideał. Btw-zalozcie wlasne firmy, będziecie panami samymi dla siebie, wtedy nikomu nie bedziecie musieli wchodzić w (usunięte przez administratora) i będziecie mieli powodów do narzekań.

Ko LO
@Julian

Skąd ten jad i żółć? :) nie trzeba odrazu tak obnażać się z ego... Chociaz, słaby punkt boli tak ze trudno utrzymać poziom...

Jak chcecie zarabiać kokosy to może warto pomyśleć o tym żeby się wykształcić odpowiednio. Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to zawsze zostaje doceniony. Na takie komentarze stać tylko osoby, które niewiele sobą reprezentują.. Ja pracuje w Technitelu wiele dobrych lat i nie narzekam!! Znam tę firmę i ludzi w niej zatrudnionych bardzo dobrze. Jasne, że różni ludzie tu pracują. Jedni bardziej zdolni inni mniej, ale czy tak nie jest w każdej firmie? Uważam, że ogół jest całkiem na plus. Prezesi firmy jeszcze nigdy się nie odwrócili od osób, które potrzebują pomocy, czy mają jakiś problem. Totalnie nie rozumiem powyższych komentarzy. Z kasą też nie jest najgorzej. Jak na Łódzki / Zgierski rynek to uważam, że jest nawet bardzo dobrze

Ziutek
@Pracownik

Ziutek. Julian Ty uczony człowieku !! Co Ty napisałeś? fajna firma ? można wiele osiągnąć? Gdzie? w tej firmie? Chachaaaa . Chyba guma od majtek Cię ciśnie . Jak nie masz układów i znajomości to będziesz tam nikim , zerem. Wiec nie pisz bzdur jak to jest kolorowo w Technitelu!! Na początku ach i och a jak przyjdzie czas do wypłaty i zobaczysz ile zarobiłeś i pójdziesz interweniować że, inaczej się umawiałeś i na inne zarobki to wtedy, zobaczysz prawdziwe oblicze "góry". Nie podoba się ? za mało ? Aaaaaa to można się zwolnić !

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Technitel - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Technitel?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Technitel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie Grupa Technitel?

Liczba opinii klientów firmy Grupa Technitel, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Grupa Technitel