Technitel Polska Sp.j.

Łódź

Opinie o Technitel Polska Sp.j.

Julian

Widzę, że serwis gowork jest idealnym miejscem, gdzie można sobie ulżyć. Szkoda tylko, że jak jakiś pan xx, który poszedł do firmy i chciał dostać kilka tysięcy za nic nierobienie, postanawia właśnie na takich portalach uzewnetrzniac się i pokazywac jaki jest pokrzywdzony. Skoro jest tam tak źle, to czemu nie odchodzicie po tygodniu. A poza tym skoro czytając tak negatywne wpisy decydujacie się na prace tam.. czyżby inni pracodawcy też Wami tak "gardzili i poniżali"??? Czepianie sie imprez integracyjnych też jest kiepskie. Chyba dobrze, że pracownicy mają możliwość wyjazdu za kasę firmy na weekendowy wypad za miasto? Rozumiem, że co niektórzy woleliby spotkania przy kawie i ciasteczku. Przecież nikt nie zmusza, żeby w tym uczestniczyć. Sami pewnie chcieliście wejść w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym, ale Wam nie wyszlo, to teraz jedziecie po całości. Uważam, że to całkiem fajna firma, gdzie jeżeli tylko się chce można wiele osiągnąć, ale.. trzeba chcieć, a nie czekać z założonymi rękoma i oczekiwać kilku tysi za to, że stawicie punktualnie. Chyba sami wiecie, że nic za darmo, jak chesz dostać kasę to musisz pracować. Wszystkim tym, którym jest/ było w Technitelu źle, życzę powodzenia i sukcesów, może kiedyś znajdziecie swój ideał. Btw-zalozcie wlasne firmy, będziecie panami samymi dla siebie, wtedy nikomu nie bedziecie musieli wchodzić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i będziecie mieli powodów do narzekań.

Ko LO
@Julian 18.07.2017 18:11

Skąd ten jad i żółć? :) nie trzeba odrazu tak obnażać się z ego... Chociaz, słaby punkt boli tak ze trudno utrzymać poziom...

Jak chcecie zarabiać kokosy to może warto pomyśleć o tym żeby się wykształcić odpowiednio. Jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to zawsze zostaje doceniony. Na takie komentarze stać tylko osoby, które niewiele sobą reprezentują.. Ja pracuje w Technitelu wiele dobrych lat i nie narzekam!! Znam tę firmę i ludzi w niej zatrudnionych bardzo dobrze. Jasne, że różni ludzie tu pracują. Jedni bardziej zdolni inni mniej, ale czy tak nie jest w każdej firmie? Uważam, że ogół jest całkiem na plus. Prezesi firmy jeszcze nigdy się nie odwrócili od osób, które potrzebują pomocy, czy mają jakiś problem. Totalnie nie rozumiem powyższych komentarzy. Z kasą też nie jest najgorzej. Jak na Łódzki / Zgierski rynek to uważam, że jest nawet bardzo dobrze

Ziutek
@Pracownik 12.05.2017 08:48

Ziutek. Julian Ty uczony człowieku !! Co Ty napisałeś? fajna firma ? można wiele osiągnąć? Gdzie? w tej firmie? Chachaaaa . Chyba guma od majtek Cię ciśnie . Jak nie masz układów i znajomości to będziesz tam nikim , zerem. Wiec nie pisz bzdur jak to jest kolorowo w Technitelu!! Na początku ach i och a jak przyjdzie czas do wypłaty i zobaczysz ile zarobiłeś i pójdziesz interweniować że, inaczej się umawiałeś i na inne zarobki to wtedy, zobaczysz prawdziwe oblicze "góry". Nie podoba się ? za mało ? Aaaaaa to można się zwolnić !

ELO ZIOM

Mam pytanie pracuje jeszcze tam Szwagier Tybury Bartek Tomek Darek czy digi Igor ??? Najbardziej ich lubiłem zawsze byli pozytywni :) co do kasy nawet w Norwegii jak sobie policzysz na spokojnie to jak bedziesz zasowal dobrze w PL to podobna kase zarobisz

Tomtom

Gdyby kasa była lepsza nie byłoby zle

BRUtr78

firma jak firma, 3465 pracuje tam jeszcze kuba?

Ania7654

Bylam tam na stażu, około dwa miesiące(tylko). Czas ten wspominam naprawdę dobrze - co weekend imprezowanie z załogą ! Pozdrawiam Chudego, Wienia, Pauline, Karolinę , Agnieszkę i całe biuro Ps. Po studiach do Was wracam :)))))))))))))))))))))))))))))

Miki
@Ania7654 07.03.2017 12:35

komentarz FAKE jakich mało :D no comment

GutekBezButek

W Technitelu pracowałem ponad dwa lata temu. Ekipa w dziale wykonawstwa świetna, dogadywałem się z większością ludzi bez problemu. OGROMNY PLUS za możliwość wyjazdów do Norwegii, gdzie jak wiadomo zarabia się duże pieniądze jak na nasze realia, więc wracając z oszczędnościami czułem się pan i władca :}

Leopold

Kilka lat temu przejęto ZOE( Zakład Obsługi Energetyki ) Zgierz. Przyszli ludzie bez pojęcia , którzy myśleli , że kolesie z PGE - Łódź będą im dawać najbardziej lukratywne przetargi w zamian za dowody wdzięczności , a tu niestety ....lipa. Zmiana władz w strukturach PGE doprowadziła do zaniechania współpracy. Proponują pieniądze z pogranicza dyskontu dla energetyków , straszą zwolnieniami jednocześnie zamieszczając co raz to nowe ogłoszenia o przyjęciach do firmy , w której panuje "miła atmosfera". Szkoda czasu . Nawet ukraińcy za te pieniądze nie chcą pracować . O donosicielstwie i pracy w systemie agencyjnym szkoda się rozpisywać - zgadzam się z przedmówcą ( LTK ) . Lepiej wyjechać byle gdzie , niż pracować " w delegacji" bez diet , bez niczego . Chora firma z duży ego.

Ltk

Generalnie praca ciężka ,fizyczna , bez żadnych pieniędzy. Brak płatnych nadgodzin , donosicielstwo i imprezy integracyjne , na których leje się alkohol, żebyś tylko opowiedział to , co po trzeźwemu boisz się powiedzieć. Przy takiej koniunkturze na rynku lepiej podjąć pracę w markecie (praca również fizyczna , ale w cieple i jasno ustalonych ramach czasowych ). Szkoda czasu na takie "firmy"

Kalfas
@Ltk 29.11.2016 18:15

I kto to mówi? Z tego co sie orientuje to wyleciałes za picie wiec o co kaman z tym alko na integracjach?

Darek

nie polecam same konfitury

....

metrosexualnemu HEHEHE lepiej tego bym nie napisal :) Smieszy mnie fakt ze kazdy z jego wygladu wyje a jak sa z nim sam na sam do w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodza :)

Haha

Ta sa jak bedziesz donosil to 150 dostaniesz ale jak nie bedziesz to daja po 30 zl hehe zenada wielka

xxx

Powiem tak same konfitury tam robia przyklad jezdzilem autem technitela wykladajac slupki wiadomo zawsze troche piasku jest w aucie jak robi sie w terenie po czym wziol auto pan andruch i pojechal na kursy koparek juz na nastepny dzien biegnie chudy i placze jaki to byl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp to swetnie obrazuje ludz tam pracujacych chodz bylo klka doslownie ludzi bylo ok ale nie mam z nimi kontaktu pozdrawiam igora siekiewicza tybure mlodego kosle bartka ziute czarka marcina i niemrawego :) wie ktos czy jeszcze tam pracuja ?

nieznajomy

Firma ok tylko pracują w niej ludzie niewiele sobą reprezentują.Szefostwo nie docenia ludzi,dobrych ludzi tylko takich co donoszą i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzą bez mydła a przykład idzie od góry.

szymon

Powiem tak pracowalem tam z 3 miechy i mnie zwolnili bo sprzedawali niektore osoby panu metrosexualnemu . kasa slaba 1600 zl do norwegii jezdza ci co sprzedaja goraco nie pozdrawiam pana Bugaja Adrucha i adama ....

murgrabia_kutas

Nonsens. Firma przyjazna, ludzie cudowni, a pieniędzy tyle, że nie wiem co z nimi robić. Pani Katarzyna z recepcji przyjemna, że hej.

brak

Pani Katarzyna z recepcji bardzo nieprzyjemna.

Damian

Nie polecam tam pracowac klimat jest beznadziejny i kasa tez jeden drugiego sprzedaje

Zostaw opinię o Technitel Polska Sp.j. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technitel Polska Sp.j.