Opinie o Julimex S.C. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Julimex S.C.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Julimex S.C. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julimex S.C. w Łódź

Obserwator

Co jest bardziej żenujące? Wypisywanie bzdur o człowieku dla którego pracujesz, do którego się uśmiechasz ładnie na "dzień dobry" i którego firma dba o to żebyś miał co do michy włożyć, czy usuwanie przez administratora pseudo uwag wypisywanych przez frustrata bez ambicji i planów na rzycie którego jedynym celem jest wylanie jadu zbieranego przez lata nieudanego życia? Odpuść, robisz krzywdę tylko sobie, ale zrozumiesz to dopiero wtedy kiedy poziom żółci w Twoim organizmie przekroczy poziom krytyczny i będzie już za późno na ratowanie zdrowia.

Kinomaniak

Tak czytam te wpisy, wcinam popcorn i w sumie nawet nieźle się bawię. Mamy tu bohatera dramatycznego. Wmanewrowanego przez osoby które on uznaje za sprzyjające jego słowotwórstwu. Mamy też postacie drugoplanowe- często osoby postronne. Mamy też temat- państwo W. I pani P.- serio? Przecież nawet dziecko wie jak to sprawdzić. Mamy też poważne zarzuty, niby niewinne ale jednak. Jak w każdym kłamstwie i w tych jest trochę prawdy co sprawia że są jeszcze bardziej wiarygodne. Odpalam kolejny popcorn i obserwuje dalej. Jak potoczy się ta historia? Czy bohater dramatyczny zda sobie sprawę w jakim miejscu się znajduje? Czy postaci drugoplanowe ogarną co się dzieje i wyjdą na pierwszy plan? Czy tematy zostaną wyczerpane? Coś mi mówi że już niedługo pojawi się kolejny odcinek „Dna i Wodorostów” Enjoi! Już biegnę do Biedronki po popcorn

Obserwator
@Kinomaniak

Dołączam się do seansu... będzie grubo. Też biorę popcorn. Dopiero będą jaja jak pseudo pisarze ogarną co się dzieje... Czekam na kolejne posty

Julia

Hej, wciąż tam pracujesz czy się zwolniłeś? Skąd wiesz, że produkty które sprzedają są produkowane w chinach? Ktoś to mówił, czy przychodzą np. transporty z naklejkami?

Spostrzegawczy

Zdradza Cię forma wypowiedzi lol

Julia

Dajesz się wkręcać jak facet

Detektyw

Bzdury wypisywać każdy potrafi, ale jak przychodzi co do czego to już widzę(usunięte przez administratora)

Pracownica

Stabilny i uczciwy pracodawca

Czy po rozmowie w Julimex S.C. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jaka stawka na umowie zlecenie?

Zbyszek
@Anonim

Podstawowa chyba

Igor

Firma ma fajne szefostwo? Dobrze się Wam pracuje ?

Pp

Traktowanie przyszlego pracownika juz od poczatku zniechecilo mnie do pracy. Na rozmowie po odpowiedzeniu na pare pytan uslyszalem ze jestem kiepskim czlowiekiem i nie mam pokory:/ po tym wszystkim dostalem telefon z propoycja pracy. W miedzy czasie pojawila sie inna oferta ktora chcialem rozwazyc dlatego dostalem czas do konca tygodnia. Gdy zadzwonilem w czwartek zeby poinformowac o mojej pozytywnej decyzji ktos ciagle sie rozlaczal. W piatek dostalem natomiast telefon ze JEDNAK NIE SA ZAINTERESOWANI wspolpraca z to stanowisko i odprawioi mnie z kwitkiem bez slowa wyjasnienia. Bylem zalamany bo odrzucilem poprzednia oferte pracy. Nie maja szacunku i traktuja siebie jak wladcoe a nie partnerow do pracy dajacych mozliwosci rozwoju ich firmy i wlasnych. Nie zycze im zle ale sami sobie zrobia krzywde.

prawdawaswyzwoli

O...widać, że julimex wykupił pakiet pochlebnych opinii albo obecni pracownicy dostali"polecenie"żeby sklecić kilka miłych słów. :))) Od razu widać, że to ściema na kilometr! Niestety ile by tu pseudo pozytywnych opinii nie było i tak wiadomo, że julimex oraz cała atmosfera to dno. Kto tam pracował ten wie jakie to (usunięte przez administratora) kim są szefowie, że nic sobą nie reprezentują -ani wiedzy ani żadnej kultury oraz że sprzedają gó...no z Chin a piszą, żże produkowane w Polsce. Prawda się obroni. Jak na razie widać, że te niedawno dopisane opinie to jedna wielka ściema. Praca tam to koszmar i najgorszemu wrogowi nie życzę!!!

@prawdawaswyzwoli

Nie ma możliwości wykupienia "pakietu pochlebnych opinii". Może po prostu niektórzy mają inną opinię na temat Julimex S.C. Marcin Berecki Tomasz Wojciechowski? Twoja opinia jest dosyć dosadna i negatywna, naprawdę nie znajdziesz żadnych plusów tej pracy?

Galka

Uwielbiam bieliznę Julimex dlatego chciałam tutaj rozpocząć pracę. Jak do tej pory jestem zadowolona, sprawdzam się w swoich zadaniach i jestem ceniona przez przełożonych. Negatywnych opinii nie rozumiem, moje doświadczenia są pozytywne

Balana

Przyjazna atmosfera i świetni ludzie, pracuje się z przyjemnością. Do szefostwa też nie mogę się przyczepić, dobrze wykonana praca jest doceniana

Magda

pracą w Julimex zainteresowałam się ze względu na moją sympatię do ich produktów. trafiłam w dobre miejsce, robię to co jest zgodne z moją pasją :)

Sam

Firma o wysokim standardzie tak samo jak oferowane produkty. Praca z ludźmi na poziomie w miłej atmosferze, nikt sobie kłód pod nogi nie rzuca.

Wiktor

Niektóre opinie mnie dziwią, mnie praca w Julimex odpowiada. Atmosfera jest bardzo przyjazna, w razie trudnych sytuacji można spotkać się ze zrozumieniem ze strony przełożonych. Trzeba się oczywiście starać, ale to jak w każdej firmie

Pozytywny

(usunięte przez administratora)Szef (usunięte przez administratora)strasznie humorzasty wiec podwyżek zero jak i premi. Podział traktowania ludzi i wielki(usunięte przez administratora) boże co to za człowiek plusy to ze nie ma nadgodzin czesto wolne weekendy to wszystko ale płaca jak i atmosfera(usunięte przez administratora) dorabia się na ludziach płaci grosze wszystkim a sprzedaje towar z Chin na większa kwotę ludzie omijajcie tych ludzi chyba ze chcecie sprawdzić czy mam racje

Iza

@tulipa.anek, nie rozumiem, w jakim celu dodałeś taki komentarz? Nie wnosi on żadnych informacji o pracy w Julimex. Jeśli pracujesz w tej firmie to podziel się z innymi swoją opinią o pracy w tym miejscu.

tulipa.anek
@Iza

trzy czwarte firmy to świadkowi jehowy i przez to właściciele się nie zgadzają na organizacje wigilii pracowniczej hehe. to też jest jakaś informacja o firmie.

Krzysztof

Trzymajcie się z daleka. Pozory rodzinnej firmy i koleżeńskich relacji... Szybko jednak prawda wychodzi na jaw. Brak kompetencji właścicieli , przymuszanie do donosicielstwa, ciągła kontrola , no i Pani D. Od eksportu która wpasowała się idealnie w strukturę rodem z czasów ubecji. Praca dla ludzi zdesperowanych . Zero szansy na rozwój, a zarobki minimalne.

Gogrillo
@Krzysztof

ŚWIĘTA PRAWDA! Nic dodać - nic ująć. A wspomniana pracownica - lepiej bym tego nie opisał. Brawo za trafne podsumowanie. :)

Iza

@Pola, a zechciałabyś jeszcze powiedzieć jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników? Ciekawa jestem czy pracownicy są nagradzani za swoją pracę dodatkami do wynagrodzenia. Chodzi mi dokładnie o premie finansowe i pozapłacowe. Czy mogę Cię prosić o te informacje?

Iza

@Pola, mogłabyś wymienić jakie są plusy pracy w Julimex, poza atmosferą, o której już wspomniałaś? Ciekawi mnie też czy w Julimex istnieje możliwość rozwoju. Czy organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? @Krzysztof, przypominam, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego niedozwolone jest obrażanie i opisywanie innych pracowników. Proszę Cię, abyś przestrzegał regulamin, bo inaczej Twoje komentarze mogą zostać usunięte.

Pola
@Iza

Jeśli chodzi o szkolenia- było zorganizowane szkolenie z rozwoju osobistego, takie miękkie szkolenie dla chętnych pracowników. Ja miałam wyszukać sibie szkolenie, które będzie dla mnie przydatne w pracy. Z reszta szef ma bardzo duże doświadczenie i zawsze mi pomagał jeśli miałam jakieś wątpliwości. Oprócz tego do nowych projektów angażowany jest cały zespół i analizowane są różne pomysły. Szef jest bardzo dokładny, co było dla mnie bardzo pouczające i przydało mi się w obecnej sytuacji, aby zawsze być szczerym wobec ludzi i przyznawać się do błędów lub niewiedzy, a nie działać na własna rękę. I oprócz tego mam teraz nawyk sprawdzania wszystkiego dwa razy. Jeśli wykazuje się chęci i inicjatywę, to zostanie to zauważone- to apropo możliwości rozwoju. Nie wiem jakie stanowisko panią interesuje ale szefowie są otwarci na nowe pomysły i inwestycje, wiec możliwości realizacji są.

Pola

Pracowałam tam przez wiele lat, przeszłam różne stanowiska i nie rozumiem tych opinii. Ktoś chce chyba zrobić im zła robotę. Jeśli ktoś umie współpracować z ludźmi to nie przyczepi się do atmosfery panującej w firmie, bo JEST rodzinna. Szefowie nastawieni są na współpracę i doceniają jak ktoś się stara, ale jak komuś nie chce się pracować, to chyba każdy pracodawca nie byłby zadowolony z takich pracowników... i chyba właśnie tacy dodali tu opinie. Jeśli chodzi o wolne, tez zawsze spotkałam się ze zrozumieniem. Ja byłam bardzo zadowolona z pracy w Julimexie, i gdyby nie decyzja o własnym biznesie, pracowałabym tam nadal.

Iza

@Indygoo, @AcEEk, przypominam Wam, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych pracowników czy też przełożonych. Jest to niezgodne z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Dodając komentarz zaakceptowaliście regulamin, dlatego proszę żebyście go przestrzegali.

Zostaw merytoryczną opinię o Julimex S.C. - Łódź

• Jak się pracuje w Julimex S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Julimex S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Julimex S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Julimex S.C.
4.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • al. marsz. Józefa Piłsudskiego 135D
    92-318 Łódź