triumph international polska Sp zo.o.

Opinie o triumph international polska Sp zo.o.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie firma poszukuje kandydatów do pracy jako Sprzedawca - Konsultant w Sklepie Firmowym. Jako obecni pracownicy firmy, co możecie podpowiedzieć osobom, które myślą nad aplikacją? Co sprawia, że warto pracować właśnie w triumph international polska? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

hgnm
użytkownik zarejestrowany

@daro zupełnie sie z tobą zgadzam. Poza tym jak smaa nazwa mółwi zastepstwo jest tylko na jakiś konkretny określony czas. Z tego względu że ktoś jest albo chory, albo na urlopie czy na macierzyńskim.

Chcesz podzielić się informacjami o firmie triumph international polska Sp zo.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw opinię o triumph international polska Sp zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie triumph international polska Sp zo.o.