Opinie o Triumph International Polska Sp. z o.o. w Warszawa Adama Branickiego 17

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Triumph International Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Triumph International Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Triumph International Polska Sp. z o.o. w Warszawa Adama Branickiego 17

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Triumph International Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Krystyna Nowy wpis
Klient

Zamówiłam bieliznę 14 lipca, zamówienia nie zrealizowano bez podania powodu, do tej pory nie zwrócono mi pieniędzy. Nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonu. Czy to jest solidna firma, niestety nie.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czym w Triumph International Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Danuta Nowy wpis
Klient
 Pytanie

zamówienia: A0023765712 Numer Klienta: T0003647856 Dzień dobry, postanowiłam do Państwa napisać ponieważ dotychczasowe rozmowy z biurem obsługi nie przyniosły efektu. Krótki opis sprawy, Dokonałam zakupu stroju kąpielowego w sklepie internetowym. Dostawcą towaru była Poczta Polska. Zakupiony towar nie został mi dostarczony tylko z powrotem odesłany.do sklepu. W tej sprawy rozmawiałam telefonicznie z pracownikiem biura obsługi, który mnie zapewnił, że z chwilą otrzymania zwrotu towaru zostaną zwrócone pieniądze. Odczekałam kilkanaście dni. 17 marca na moją pocztę mailową przesłano wiadomość o otrzymanym zwrocie zakupionego towaru. Po 14 dniach oczekiwania na zwrot pieniędzy, których nadal nie otrzymałam. Ponownie zadzwoniłam ( 06.04,2021 r.) do biura obsługi . Pani, z którą rozmawiałam zobowiązała się do podjęcia kroków , które maja na celu zwrócenie mi pieniędzy. Do dnia dzisiejszego nadał nie otrzymałam zwrotu pieniędzy. Regulamin opracowany przez firmę zobowiązuje, a zwłaszcza Państwa do jego przestrzegania. Jestem zniesmaczona postawą i ignorancją klienta.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Triumph International Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Credit and Collection Specialist Benelux. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Sekretarka (K/M)
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ogłoszenie o pracę na stanowisko Asystent/ Asystentka
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Elektryk teletechnik / pomocnik
Warszawa
Elprim Piotr Piotrowski
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Antoni

Jakie benefity oferuje firma Triumph dla swoich pracowników? Czy można liczyć na prywatną opiekę medyczną? Oczywiście mam na myśli w centrali firmy, a nie jako sprzedawca w sklepie.

Joanna

Aktualnie firma poszukuje kandydatów do pracy jako Sprzedawca - Konsultant w Sklepie Firmowym. Jako obecni pracownicy firmy, co możecie podpowiedzieć osobom, które myślą nad aplikacją? Co sprawia, że warto pracować właśnie w triumph international polska? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

hgnm

@daro zupełnie sie z tobą zgadzam. Poza tym jak smaa nazwa mółwi zastepstwo jest tylko na jakiś konkretny określony czas. Z tego względu że ktoś jest albo chory, albo na urlopie czy na macierzyńskim.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Chcesz podzielić się informacjami o firmie triumph international polska Sp zo.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Triumph International Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Triumph International Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Triumph International Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii