Trade Trans Log Sp. z o.o.

Opinie o Trade Trans Log Sp. z o.o.

marko

wspolpracuje z trade trans loc i powiem tak spedycja bardzo mierna brak profesjonalizmu szczegolnie jesli chodzi o wroclawska firme raflatac

dick

Witam z tego co słyszałem to muszą teraz wypłacić 4-5 kierowcą odszkodowania- ryczałty za noclegi zaległe- jest tego coś około 200 tys zł lub więcej. Ciekawe co na to Austriak(główny właściciel TT).

vvv
@dick 13.02.2015 15:05

Witam, Firma TTLog na chwilę obecną nie ma spraw sądowych z byłymi pracownikami.

rw

Nikomu nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

ryt

Tak UFO to prawda odeszli kierowcy co pracowali w firmie TTL prawie od poczatku

ufo

Tylko ze z tego co slyszalem to wiekszosc kierowcow starych odeszlo tak dobrze jest i zatrudniaja juz emerytow

nowy

Chyba nie jest tak źle kierowcy utrzymują się stali tzn niema dużej rotacji między kierowcami,płacą jak wszyscy podstawa+dieta i wiem od ich kierowców że niema problemu z urlopem to chyba dużo bo w dzisiejszych czasach to problem w firmie żeby mieć urlop itp.

ryt

lepiej nie mowic

znajomy

Tak tylko spotykam czesto kierowcow z trade trans log na parkingach w niemczech i oni jezdza trzy tygodnie lub cztery tygodnje a wolnego maja 2 lub 3 dni a zarobki nie sa takie dobre ponoc kiedys mieli lepsze warunki A zatem niewiem czy bym polecil ta firme kierowca

Zostaw opinię o Trade Trans Log Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Trans Log Sp. z o.o.