Opinie o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lajkonik Snacks Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w Skawina

Pasi Brzuch

Bardzo chory, a najbardziej kierownictwo na produkcji.

Weronika

Już się nie mogę doczekać podwyżki z racji objęcia stanowiska Brygadzisty :) i proszę o choć jeden konkretny przykład kiedy podniosłam na kogoś głos w negatywnym sensie oczywiście.

Xyz

(usunięte przez administratora)to dobry pracownik, może nie jest super pomocna osoba ale swoje obowiązki wykonuje tak jak powinien, żaden z liderów raczej nie ma zastrzeżeń do jego pracy skoro znalazł się na stanowisku Ustawiacza. (usunięte przez administratora) On jest właśnie od tego żeby mówić kto ma co robić i pilnować czy wszystko jest tak jak powinno. Na dobra sprawę mógłby krążyć po hali i patrzeć czy wszystko jest jak powinno a cała robotę powinna odwalić reszta. Nie bardzo wiem tez o co chodzi z klepaniem przez liderów i obgadywaniem, jeśli jakiemukolwiek pracownikowi takie zachowanie by nie odpowiadało to powinien to powiedzieć i po sprawie, a jeśli ktoś oczekuje ze zostanie „poklepany” i będzie jak święta krowa to jest w błędzie, jeśli będzie zle wykonywać swoje obowiązki to będzie obgadywany, taka rola liderów żeby dzielić się tez wiedza na temat pracowników między sobą.Co do (usunięte przez administratora) „drze” się między stałymi pracownikami w formie żartu, i z tego co wiem nikomu to nie przeszkadza, również nie doszły do mnie nigdy informacje ze ktoś narzeka na prace z nią, tez kiedyś przeszło mi przez myśl ze wykłóca się z Panią od pokryw ale za chwile obie się śmiały, wiec raczej im obu odpowiadała taka rozmowa. A (usunięte przez administratora) może nie jest jakoś super lubianym pracownikiem ale to nie zupa pomidorowa żeby każdy ją lubił. Tak czy siak pracuje tam od samych praktyk wiec praca po znajomościach raczej odpada.

q

Paweł jest na urlopie xd

Bhp

Czy w praca w Lajkoniku jest bezpieczna? Jak często dochodzi do wypadków? Kiedy zdarzył się ostatni poważny?

PJ

Przecież nikt tam Pani na siłę nie trzyma, nowi wnoszą coś nowego do firmy, może powinna Pani o tym pomyśleć, a nie przesiedzieć 8 godzin i czekać na podwyżkę tylko za to, że się JEST.

kcin

haha, jakoś nie widze tych 100% ani w umowie ani portfelu a wypisuje te bzdury pewnie ta osoba, która szkoli siebie co najwyżej w obmawianiu wszystkich w tym swoich kolegów i koleżanek na przemian pracując juz kilka lat w tej firmie, zaczynając zazwyczaj zmiane 10 minut przed a kończąc 30-20minut przed zakończeniem, KMWTW

ola

dokładnie

Beata

Dokładnie tak jest

mady
@PJ

Pracodawcy szanujcie swoich doświadczonych pracowników, bo jak się zwolnią, to przygotujcie się na lawinę telefonów od rodziców tych pozyskanych za miliony monet pracowników, dlaczego ich świetnie wykształcone i wspaniałe dzieci są takie zmęczone po pracy.

mady
@PJ

Żenująco beznadziejna odpowiedź, współczuję tym co muszą z autorką komentarza mieć jakiekolwiek relacje.

Krzysztof
@mady

W firmie szefostwo też tak podchodzi do ludzi na żywo? Że jak coś nie pasuje to można zmienić firmę?

Pracownik Produkcji

Bardzo fajna rekrutacja, miła ale profesjonalna atmosfera. Panie bardzo rzeczowe i konkretne. Firma przedstawiona bardzo realnie, bez kolorowania, którego nie trzeba, bo Lajkonik jest OK

Doświadczenie, motywacja

pytanie

Skoro przedstawiciel firmy Lajkonik odpowiada na forum na pytania pracowników to proszę aby udzielił mi konkretnej odpowiedzi.Jestem z zawodu piekarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem i byłbym wstępnie zainteresowany pracą w waszej firmie ( dotyczy aktualnej oferty z olx ), jednakże chciałbym poznać konkrety czyli minimalny czas pracy liczony w godzinach i miesięczne wynagrodzenie z tego tytułu (oczywiście mam na myśli na początek). Zaznaczam że mówimy tutaj o umowie na okres próbny z możliwością przejścia na stałą (jakąkolwiek inną umowę uważam za śmieciową) Jeżeli jesteście rzetelną firmą za jaką się uważacie to proszę odpowiedzieć szczegółowo na moje pytania na forum a nie zbywać mnie odsyłaniem na "aplikuj" i temu podobne lub zasłaniać się utajonymi zarobkami. Wasza odpowiedź będzie przydatna nie tylko dla mnie ale również dla innych kandydatów Pozdrawiam Krzysztof

kolega krzysztofa
@pytanie

jak tam ...udzielili ci tej odpowiedzi? nie podadzą ci konkretów , zapomnij !!! Rzetelna firma nie ukrywa zarobków tylko podaje w ofercie "tyle i tyle" na początek a nie bawi się w kotka i myszkę

@pytanie

Witaj Krzysztofie! W nawiązaniu do twojego zapytania dotyczącego zatrudnienia w firmie Lajkonik oraz informacji szczegółowych dotyczących stanowiska pracy, jakich od nas oczekujesz pragnę poinformować, ze firma Lajkonik Snacks Sp. z o. o. z siedzibą w Skawinie przy ul Piłsudskiego 1 nie posiada obecnie żądnego aktualnego ogłoszenia o pracę w serwisie OLX. Ogłoszenie, na które się powołujesz zapewne dotyczy naszej siostrzanej spółki Lajkonik House of Bakery i to do niej powinieneś się zwrócić:) Lajkonik House of Bakery również posiada profil na Gowork, gdzie śmiało możesz skierować swoje pytania. Pomocniczo załączam link do strony z ogłoszeniami firmy Lajkonik House of Bakery w serwisie OLX: https://www.olx.pl/d/praca/krakow/q-lajkonik/ pozdrawiam

Baśka

Typowy (usunięte przez administratora) dla ludzi, który nie mają zbytnio ambicji do robienia czegokolwiek innego. Nie polecam tej pracy ludziom młodym bo to ich "zabije" a ludzie starsi nie są mile widziani gdyż nie są tak szybcy i wydajni jak młodzi - w lecie panują tam drakońskie temperatury. Jednak najgorszym aspektem są pieniądze: około 2,100 na rękę - pożal się Boże.

Vvvvv
@Baśka

Skąd ty kobieto taka stawkę wymyśliłaś, albo może za pół etatu podałaś ????

Wilki
@Baśka

Baśka ty to chyba nawet biustu nie masz "fajnego", dlatego jesteś taka zgorzkniała

prawdziwy
@Baśka

może odpowiedzcie skąd sie kombinowane umowy wzięły na pół etatu, po 18 mc, i dlaczego liderzy planują zmiany tak żeby zarobić premie jak najmniejszą liczbą obsady i goście od znajomych z kadr w tym kierownika którzy sie nie kwapią do niczego i lecą w kulki włącznie z niektórymi ustawiaczami technicznymi i pakowaczkami ala KJ kmwtw ;)

@prawdziwy

W odpowiedzi na zapytanie dotyczące umów informujemy, że w przypadku obniżonych planów produkcyjnych z pracownikami tymczasowymi umowy zawierane są na pół etatu. Z uwagi na fakt, że jesteśmy zakładem produkcyjnym zapotrzebowanie na pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy mocno uzależnione jest od poziomu zamówień na nasze produkty. pozdrawiam serdecznie

tyuiio
@Lajkonik Snacks Sp. z o. o.

czyli tak od lat bez zmian, bajka też taka sama :p

Nowy23
@Baśka

Nie wiem skąd się urwałaś, ale nie będę wnikał. W lajkoniku da się zarobić niezła wypłatę ale coś za coś brak weekendów ale za to dobra wypłata oczywiście jak się nie płaci podatku. Pracowałem wielu pracach warunki pracy są ok.

lolek
@Nowy23

W (usunięte przez administratora) pracowałeś a nie w dobrej pracy jak z weekendami to dobra wypłata jest (usunięte przez administratora) źle nie jest ale szału też nie ma, przeciętnie i tyle można szczerze o tym powiedzieć

Xd
@Nowy23

To chyba dawno nigdzie indziej nie pracowałeś. Bo tu żeby powiedzieć że jest ok to należy się walnąć w czoło.

Neutralny
@Xd

To po co tam siedzisz? Zwolnij się. Chyba że cię siłą trzymają

lol
@Xd

ma racje

Baby
@Baśka

Skąd wzięłaś takie zarobki hahaha

Baby

Jak czytam te wszystkie opinie to aż się śmiać chcę ???? jeszcze sie nie zdazyło, że jak odmówiłam soboty to mi grozili zwolnieniem. Nie ma się obowiązku pracować w każdy weekend. Druga sprawa, jakie zostawanie na nad godziny, nikt nie zaczepia i nikt nie kazuje zostawać. Jeśli ktoś się zgodzi to z własnej woli. Czasami radzej się zastanowić co się tutaj pisze, bo aż śmiech na sali ????????????

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Witaj! W Lajkoniku są stanowiska, na które doświadczenie nie jest wymagane. Na stanowisku Pakowacz lub Paletowy jedynymi wymogami są: ukończone 18 lat, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz zdolności manualne potrzebne do wykonywania pracy przy linii produkcyjnej. Chcesz aplikować, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@lajkonik.com

Lolik

Szkoda twojego czasu, śmieciowe umowy a potem koniec

Najkonik

Cieszmy się że tutaj pracujemy. Mnóstwo moich znajomych straciło pracę przez Covid. I nas jest stabilnie i pewnie. Pozdrowienia dla Pań z HR. Szczególnie dla blondyneczki

Fred
@Najkonik

O tak tej z dużymi...oczami. Super jest

frazesy
@Najkonik

(usunięte przez administratora) ale stabilnie :]]]]

Zakochany
@Najkonik

Tak, ta drobna blondyneczka nie dość że inteligentna to do tego bardzo śliczna...no i pomocna

makowiec52@wp.pl

Już nie ta jakość. Spalone paluszki lajkonik S13131 5900320001303 Jak można wypuścić taką partię.

Kokos
@makowiec52@wp.pl

Wszędzie takich szukam, gdzie je kupiłeś?

@Kokos

Dzień dobry, w związku z powyższym postem dotyczącym reklamacji spalonych paluszków dział Kontroli Jakości Lajkonik Snacks Sp. zo. o. dokonał postępowania reklamacyjnego polegającego na analizie produktu o numerze partii S13131. W celu uzyskania bliższych informacji na temat prowadzenia procedury analizy powyższej partii prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@lajkonik.com

RamboBezOstrza

Rekrutacja do tej firmy to tragedia. Osoba rekrutująca w trakcie rozmowy wyśmiewa kandydata, że pracował w niezbyt wg niej ambitnej branży. Panna nawet nie wie dokładanie co trzeba zrobić (jakie techniki , metody zastosować) aby wykonać usługę dla Klienta a jako laiczka wyśmiewa branże. Popatrzyłem na nią i przemilczałem to. Pomyślałem co za idiotka i arogantka. Warunki finansowe jakie mi przedstawiła na stanowisku na jakie aplikowałem to tragedia. W tej firmie musza pracować sami Ukraińcy, ale liczący inaczej i mieszkający w szałasach lub innych fawelach, bo inaczej nie idzie się utrzymać za takie wynagrodzenie. Reasumując nie polecam aplikowania do tego podmiotu.

@RamboBezOstrza

Dzień dobry, w imieniu Lajkonik Snacks Sp. zo. o. bardzo dziękujemy za pozostawienie swojej opinii na temat przeprowadzonego procesu rekrutacji. Czy możemy się dowiedzieć, rekrutacji na jakie stanowisko dotyczy ta opinia? Pozdrawiamy Zespół Lajkonika

Przyszły pracownik

Ile można u was zarobić w logistyce na wózku tak na początek?

@Przyszły pracownik

Witaj! Firma Lajkonik Snacks Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów z uprawnieniami na obsługę wózków widłowych na stanowisko Operatora Hali MIX. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat warunków zatrudnienia, prześlij nam swoją aplikację na adres: rekrutacja@lajkonik.com

grinoko

Gdzie jest sól?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

ALFABET

Posłuchajcie mnie, narzekacie że dawniej było innaczej czyli lepiej, jak zaczeła się budowa nowej hali, no to siła rzeczy każdy ze stałych pracowników domyślał się że będzie mobbing, bo nowa hala oznaczała większe zapotrzebowanie i zbyt na towar, lata ludziom lecą no i oczywistym jest też fakt że nikt na "górze" wieczny nie będzie, i że przyjdą młode wilki które będą stanowić swoje reguły. Lajkonik był to kiedyś typowy swojski zakład, obecnie jest to już mało swojski z tego względu, że przychodzi młode pokolenie, to starsze pokolenie odchodzi na emeryturę bądź są zwalniani podczas redukcji pracowników! Nie można iść do pracy z nastawieniem sentymentalnym, obecnie trzeba iść z nastawieniem, że może dziś mnie z tej pracy nie wyrzucą! Popatrzcie nawet na takie fejsbók tam jeśli ktoś ma swój profil i jest w pracy wysoko postawiony to od razu wszyscy którzy są ze zmiany danej osoby ją LUBIĄ! czyli podlizywanie się, wyżalanie itd. NIEBYWAŁE! ten zakład tak na prawdę obecnie zmierza do automatyzacji = zastąpienie robotami zwykłych ludzi przy pakowaniu paluszków. Nowa kadra która rządzi na "górze" jest nastawiona na zysk i nie będą patrzeć na to czy ktoś robi za 700 zł czy za więcej, nie podoba się to spadaj! proste założenie. Fakt faktem że ludzie tam obecnie są traktowani jak przedmiot no ale cóż sorry takie mamy czasy. Stałych pracowników firma będzie się pozbywać sukcesywnie i to nie ulega wątpliwośći, zaś pracownicy z firm typu work i randstad będą przychodzić na chwile by znów odejść bo przyjdą nowi, i tym właśnie sposobem tworzy się swoisty burdel na produkcji, bo nikt za nic nie odpowiada i kazdy ma wszystko w D.U.P.I.E! Pracują tam w 90% same kobiety więc kablarstwo jest na porządku dziennym! tylko co z tego ma wynikać? skoro jak już mówiłem kogoś mają zwolnić to i tak zwolnią! Jest jeszcze coś takiego jak impreza firma! przychodzą tam stali bywalcy czyli stali pracownicy no i ta impreza polega na tym że jeden drugie obgaduje w czym przyszedł, z kim przyszedł, jak był ubrany, jak się zachowywał i co najważniejsze! UWAGA! ILE WYPIŁ! brakuje tylko jeszcze ile miał słomy w butach heh. Historie na temat danych zmian i ludzi tam pracujących są tak nie bywałe, że podchodzą pod paragrafy! czyli to się zwie pomówienie!. No bo jedynym zajęciem pewnych kobiet tam pracujących jest to kto z kim uprawiał miłość! Sexiar moim zdaniem tam nie brak, no ale cóż jak kobietę swędzi w kółko no to co poradzic heh. Tak wiec ja daje LAJOKONIKOWI max. 3 lata funkcjonalnosci, potem zostana juz tylko wspomnienia!

motek
@ALFABET

I jak po tych trzech latach? Firma istnieje, a ciebie już ni ma boroku

kotem
@motek

już bardzo niedługo ;)

Elektryk

Jak wygląda praca na stanowisku elektromechanika reakcyjnego utrzymania tuchu?

Wazon
@Elektryk

Normalnie, na pierwszej zmianie świrujesz pawiana, na drugiej od 16:00 masz luz, na trzeciej - kima i niech się dziej co chce.

@Wazon

Elektromechanik ds. reakcyjnego Utrzymania Ruchu wspiera bezpośrednio proces produkcyjny pod kątem awaryjności maszyn. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące usuwanie awarii bądź usterek/zakłóceń, które powstają w trakcie procesu. Z uwagi na system pracy, jaki panuje w zakładzie jest to praca 3-zmianowa. Elektromechanik ds. reakcyjnego Utrzymania Ruchu bierze udział w aktualnie toczących się projektach wewnątrz działu mających na celu usprawnienie funkcjonowania maszyn. Informacje o statusie aktualnie prowadzonych rekrutacji możesz uzyskać pisząc na adres: rekrutacja@lajkonik.com

Jaki jest wkład kierownictwa Lajkonik Snacks Sp. z o. o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Dzień dobry! Kierownictwo Lajkonik Snacks Sp. z o. o. dokłada wszelkich starań, aby atmosfera panująca wśród pracowników była przyjazna i pełna zrozumienia. To stanowi klucz do sukcesu Lajkonika! Lajkonik realizuje ten cel poprzez organizację rożnego typu szkoleń pracowniczych wzmacniających wzajemną komunikację oraz organizuje spotkania integrując swoich pracowników. Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj do Nas! Wyślij CV na adres : rekrutacja@lajkonik.com

l

żaden

Jolanta jola

Jestem technologiem żywności Wieloletnie doświadczenie mam w piekarni jako piekarz. Ale jestem zainteresowana pracą na produkcji ,czy mogę dostać adres mail na który przesłała bym cv .

@Jolanta jola

Dzień dobry! Bardzo się cieszymy, że chciałaby Pani kontynuować swoją karierę zawodową w naszej firmie. Aplikować do nas można poprzez wysłanie CV na adres: rekrutacja@lajkonik.com W przypadku zapotrzebowania na pracowników, pozwolimy sobie na kontakt. Pozdrawiam serdecznie

Niebieska

Tęsknię za Wami!

Niebieska

Tęsknię za Wami!

Zostaw merytoryczną opinię o Lajkonik Snacks Sp. z o. o. - Skawina

• Jak się pracuje w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lajkonik Snacks Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Lajkonik Snacks Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lajkonik Snacks Sp. z o. o.