Opinie o Lajkonik Snacks w Skawina Piłsudskiego 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lajkonik Snacks. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lajkonik Snacks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lajkonik Snacks w Skawina Piłsudskiego 1

Zainteresowana Nowy wpis

Mam pytanie jakie są szanse pracując pod firma dostać umowę z Lajkonika? Czy to prawda ze 1.5 roku pod firma a później zwolnienie ?

Zuzanna

Widzę, że piszecie o różnych stanowiskach i ciężko się zorientować o czym mowa. A widziałam teraz dość smakowitą ofertę pracy jako Młodszy Operator Wypieku. Oferują 1045 zł brutto, wiecie czy to pomyłka czy faktycznie taka pensja? Za jaką ilość godzin?

Xppppx Nowy wpis
@Zuzanna

Jest to stawka , za pracę w weekend .

Jak wygląda ścieżka kariery w Lajkonik Snacks? Czy trudno jest zdobyć awans?

Martyna Nowy wpis

Ja w Lajkoniku to jestem już kilka lat :D chyba jedna z najdlużej pracujących. I to mowi samo za siebie, ja pracy nie planuje zmieniać. Dobra stawka plus do tego benefity. Przyjemna atmosfera, rodzinna, przyjazna!

Czy po rozmowie w Lajkonik Snacks rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Kama

Wiele osób znajomych i z rodziny z powodu covida stracilo prace a tutaj zwolnień nie było, z tego co wiem żaden pracownik ani na produkcji ani w lokalach czy administracji nie stracił pracy! a wszyscy wiemy ze latwo nie bylo

Joanna

Ja po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć, że to fajna firma :) może nie mam bog wie jakiego doświadczenia zeby porównywać ale wiem ze tu mi się dobrze pracuje :D

Pani D

no praca podobna jak w innych lokalach tego typu bo ja mialam okazje tak pracowac juz wczesniej. Ogolnie tutaj na pewnoo na plus to ze są standardy, jak wszedzie bo wiadomo firma musi takie rzeczy wprowadzac ale nie są one jakieś bezsensowne i zawsze firma jest otwarta na nasze uwagi wobec wszystkiego

Bożena H

Mimo że mam prawie 50 lat to bez problemu zostalam zatrudniona a inne firmy mnie odrzucały. Tutaj poczułam ze ktoś we mnie wierzy i mam szansę. Do tego pracuje w super zespole, dużo śmiechu, wsparcia i pozytywnej energii na zmianach. Az się chce pracować

Maryysia

Nie będę ukrywać, to wymagająca praca, najlepiej dla osób które dobrze czują się w kontakcie z innymi. Ja lubię pracować z klientem i to lubię więc się ciesze że mam taką możliwość ale wiem że to nie praca totalnie dla każdego :) czasami jest kolejka i trzeba pracować troszkę pod presją czasu - ale ogólnie ja polecam bo daje też ogrom satysfkacji i spotyka się mase przemiłych osób

Czy można liczyć w Lajkonik Snacks na prywatną opiekę medyczną?

Agnieszka

Witaj! Tak, jak najbardziej! Wchodząc szeregi Lajkonika zyskujesz dostęp do prywatnej opieki medycznej, co jest bardzo ważnym benefitem z uwagi na łatwy i szybki dostęp do wielu placówek medycznych:)

Renata
@Agnieszka

A czy do takiej opieki medycznej można dołączyć swoje dziecko??

@Renata

Droga Renato, oczywiście istnieje taka możliwość, aby do prywatnej opieki medycznej dołączyć dziecko lub innego członka rodziny. Prywatna opiekę medyczną finansujemy dla pracownika lub współfinansujemy zgodnie z przyjętymi zasadami wewnątrz organizacji. O szczegółach pracownik informowany jest podczas przyjęcia do pracy.

Czy firma Lajkonik Snacks kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Witaj! Tak, oczywiście! W firmie Lajkonik Snacks Sp. z o. o. dbamy o to, aby każdy bez względu na płeć był tak samo traktowany i wynagradzany za pracę na tym samym stanowisku. Jako organizacja działamy w zgodzie z prawem i potępiamy wszelkie przejawy dyskryminacji. Jest to jedna z głównych zasad naszego Kodeksu Postępowania, który gwarantuje nam nienaganne zachowanie w stosunku do pracownika pod względem etycznym, prawnym i ekonomicznym.

Maria

@Lajkonik Snack obecnie rekrutujecie?

@Maria

Szanowna Mario, w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska operacyjne w obszarze produkcji. Oczywiście, jeśli wyrażasz chęć pracy w naszej firmie chętnie zachowamy Twoje CV na poczet przyszłych rekrutacji. Jeśli jesteś zainteresowana, prześlij nam proszę swoje CV na adres: rekrutacja@lajkonik.com

?

@Lajkonik Snacks super :) gdzie można aplikować?

@?

Witam! Aplikować do Lajkonik Snacks Sp. z o. o. można poprzez wysłanie CV na adres: rekrutacja@lajkonik.com

Czy w firmie Lajkonik Snacks są regularne szkolenia pracownicze?

Dzień dobry! Tak, firma Lajkonik Snacks Sp. z o. o. jako odpowiedzialny pracodawca rozwija swoich pracowników regularnie oferując oraz mobilizując pracowników do brania udziału w różnego rodzaju szkoleniach. Zapotrzebowanie na konkretne szkolenia powstaje w oparciu o Rozmowę Rozwojową z pracownikiem i służy podnoszeniu kompetencji i kwalifikacji pracownika na danym stanowisku.

Kostek

Nastroje w firmie macie dobre mimo niepewnej sytuacji? Taki spokój na forum wskazuje na to.

@Kostek

Nastroje w firmie mamy normalne. Stabilna firma z mądrymi ludźmi, którzy nią zarządzają - dzięki temu przechodzimy przez kryzys bez większego szwanku.

ziutek

Dlaczego nie można się tu dowiedzieć NICZEGO o poziomie zarobków w Lajkoniku?

@ziutek

Szanowni Państwo! Informujemy, że wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od zajmowanego stanowiska. Więcej informacji można uzyskać po numerem telefonu: 12 390 0417.

Choracy

Podpowie mi ktoś czy warto składać dokumenty? Potrzebujecie kogoś?

xyz

Śmiech na sali... Pracownicy starsi stażem, z większą wiedzą, z większymi umiejętnościami są zupełnie niedoceniani. Nowo zatrudnionym pracownikom na wejściu oferuje się większe wynagrodzenie niż to, które otrzymują pracownicy zatrudnieni od lat. Trzeba zaznaczyć koniecznie, że tu to starszy pracownik uczy nowego ! Nie tylko okazuje się, że nowy pracownik podpisze umowę na wyższe wynagrodzenie na wejściu ale i często z gwarancją, że zaledwie po paru miesiącach to wynagrodzenie wzrośnie nawet i o (usunięte przez administratora)%. Oczywiście wszystko zawarte w umowie ! Okazuje się, że po paru miesiącach zarabia on więcej niż ktoś kto pracuje od paru dobrych lat. Lajkonik zasłania się ujętą klauzulą w umowie, która mówi o tym, iż zakazuje się rozmów o wynagrodzeniu pomiędzy współpracownikami, która wiadomo, że ma na celu w takich przypadkach uchronić od zgłaszania takich sytuacji gdziekolwiek wyżej. Pytanie zasadnicze... pracodawco masz ludzi za głupich ? Myślisz, że taka klauzula sprawi, że informacje nie będą przekazywane ? Ludzie rozmawiają i będą rozmawiać. Problem tkwi w tym, że nikt tego jawnie nie zgłosi bo przecież byłoby to jak strzelenie sobie samemu w kolano. Pozostaje jedynie możliwość opinii negatywnej. Wierzę, że siła internetu może chociaż trochę przymusi was do refleksji. Okazujecie zupełny brak szacunku i totalne niedocenienie wobec ludzi którzy zasilają team od lat. Zacznijcie szanować, gdyby nie pracownicy to nie bylibyście w stanie niczego zaoferować klientom dzięki którym istniejecie w ogóle na rynku. (usunięte przez administratora)

Jasiek

Lajkonik to dobry pracodawca i niestety nie wszyscy dają radę utrzymać się?

Liderzy są do bani dbają o swoja D .... jest coraz gorzej dali teraz umowę bo się boja ukraińcy wyjeżdzają

Zostaw merytoryczną opinię o Lajkonik Snacks - Skawina

• Jak się pracuje w Lajkonik Snacks?

Zobacz opinie na temat firmy Lajkonik Snacks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lajkonik Snacks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lajkonik Snacks

Lajkonik Snacks