Opinie o Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. w Mogilany

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. w Mogilany

Aleks

Witam ja opinie daje negatywną bardzo niemiła obsługa a pani blondynka bardzo Bardzo niegrzeczna do klientów i jakby była za karę negatywna opinia nie polecam

Katarzyna G Nowy wpis
@Aleks

Witam, bardzo dziwna opinia. Jestem stałą klientką tej piekarnii i Pani Ewa jest zawsze przemiła. Doradzi, podpowie, pracownik marzenie. Chyba to jakieś boty muszą pisać, bo to jest niemożliwe.

Katarzyna G Nowy wpis
@Aleks

Dzień dobry! Bardzo dziwna opinia. Jestem klientką tej piekarni od dawna. Pani Ewa jest zawsze przemiła. Doradzi, pomoże, pracownik marzenie. Te negatywne opinie to piszą chyba boty. Ktoś jej chce ewidentnie zaszkodzić.

S.P Nowy wpis
@Aleks

Najlepsza pani którą widziałem w piekarni bardzo miła bardzo przydatna potrafi powiedzieć jaki chlebek nigdy nie odmówiła zawsze uśmiechnięta

Kaja_Radoń Nowy wpis

Pani Barbaro, muszę zaprzeczyć opinię napisaną przez Panią. Od kad się przeprowadziłam do Mogilan i zaczęłam kupować świeże pieczywo to jak widzę, że w obsłudze jest pani E o której Pani wspomina to wiem, że jest to super obsługa. Ta druga starsza Pani obsługuje jakby chciala zabić wzrokiem każdego klienta i to ta Pani jest nie miła i trzeba by pomyśleć o szkoleniu z obsługi klienta dla niej. Dodatkowo przy tej starszej Pani dodam opinię,że pozwala psom stać w kolejce w piekarni gdzie nie jest to zgodne z przepisami. Właścicielu zwróc na to szczególną uwagę.

Joanna

Nie polecam tej piekarni poczuć papierosy i od jednej pani jak obsługiwała mnie też poczułam bardzo nieestetyczne nie polecam taka blondyneczka od niej bardzo było czuć przecież to jest piekarnia a nie

Plakat w sklepie, szukamy pracowników. Dzwonię. "Nie szukamy". Na drugi dzień telefon: "Jednak szukamy". Zaproszenie na trzy godziny. Więc dajesz z siebie wszystko. Kasa, terminal, krojenie chleba, sprzedaż, pakowanie, mycie naczyń, przekładanie w gablotach, zamiatanie, wypisywanie cen, mycie cenówek. Wiem, że to niezgodne z prawem. Nie zapłacono mi za ten czas. Podziękowano SMSem. Trochę wszystko mało profesjonalne. Na szczęście pracuję już gdzie indziej. I całe szczęście.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. na stanowisko PIEKARZ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dron

Niestety nie mogę napisać dobrej opinii na temat.Tej Cukiernik po pierwsze niestety ale prawdziwie Prezes jest chytry na pieniądze i to bardzo.Po drugie na cukierni trzeba (usunięte przez administratora) i nawet ludzie na przerwy nie chodzą jak coś to bardzo żadko bo kierownik P.narzuca tępo wogole jest kupiony przez szefa wogole się nie wstawia za ludźmi i ma (usunięte przez administratora) dużo mówi mało robi.A już nie wspomnę O Pani K z magazynu która chodzi i tylko (usunięte przez administratora).Na koniec powiem tylko tyle że nie warto pokazywać coś od siebie bo i tak cię nie docenia.I jeszcze sprawa rozliczenia na koniec zostałem (usunięte przez administratora) na urlopie .Bo milionerowi kasa wali na głowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. - Mogilany

• Jak się pracuje w Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j.?

Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j.
  • Zakopiańska 45
    32-031 Mogilany
  • NIP: 6790026355 REGON: 350523310 KRS: 0000120409

Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j.