Opinie o Unirol Sp. z o.o. w Borek Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unirol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unirol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unirol Sp. z o.o. w Borek Wielkopolski

Czy w Unirol Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Koko

Nic nie wpływa ile chcą tyle dadzą jak będzie za dużo dni wyrównają premią i zawsze będziesz w plecy

Ayo Nowy wpis

W ogłoszeniu dla pracownika do działu eksportu na pierwszym miejscu znalazła się gotowość do częstych wyjazdów. Możecie je opisać? jeśli to dalsze delegacje to w jaki sposób są płatne?

Czy w Unirol Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czemu? To jak wyniki są nadzorowane? Nikt na nie szczególnie nie patrzy? Mam na myśli pracę spawacza, z tego co piszesz to czyta godzinówka i do domu? Na rozmowie w ogóle sprawdzają próbki?

Sev

Premia jest co miesiąc

Koko Nowy wpis

Aneczka

Moi drodzy gdzie zobaczę aktualne oferty? W jednym z wątków pisano, że spawaczy nie potrzeba w momencie gdy jeden Pan taką pracą się interesował. To obecnie na kogo jest zapotrzebowanie i za jakie średnie wynagrodzenie? Co na nie konkretnie może wpływać?

Don Nowy wpis
@Aneczka

Nie przyjmują nowych osób - nadmiar chętnych

Kulfon Nowy wpis
@Aneczka

Bo nie potrzebują.. potrzebują (usunięte przez administratora) na piece żeby zasowac za 3500 na rękę

Hfyh

wzniosło duchy w kraje marzeń. Po wieczerzy i Sędzia, i goście ze dworu Wychodzą na dziedziniec używać wieczoru; Zasiadają na przyzbach wysłanych murawą; Całe grono z posępną i cichą postawą

Gladiator
@Hfyh

Piszcie normalnie ! I szacunek dla FIRMY !

Mimi
@Gladiator

O jakim szacunku ty mówisz?? Najpierw niech pracodawca i brygadzista okarze szacunek dla pracowników a potem możemy o tym porozmawiać...

Emma
@Mimi

Cokolwiek uległo zmianie po publikacji tej opinii? Jaki konkretnie przykład w zachowaniu odnośnie tego okazywanego szacunku masz teraz na myśli? Jak mają to okazać? Zwłaszcza ten wspomniany brygadzista, jaki jest jego zakres zadań u was?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Unirol Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jak dużo osób pracuje w Unirol Sp. z o.o.?

Uuu

Za mało ponieważ major Nergal lubi dużo osób wokół siebie, bo lubi dużo wiedzieć:)

@Uuu

Co to za gość i dlaczego lubi być dobrze poinformowany? Możesz coś napisać o samych warunkach pracy i płacy? Żeby taki typ jak ja, który szuka teraz pracy jako spawacz wiedział, czy jest tu po co zaglądać z cv?

Mmmmmm
@Adam

3500 na rękę z wielkimi bólami, a po drugie tu spawaczy nie potrzeba

Magdalena
@Mmmmmm

wielkie bóle występują od strony płacącej czy zarabiającej? specyfika pracy i same warunki w razie czego są ok? jest tak jak wszędzie?

Fyyg

wedle własnych planów po polsku ozdobić. Serwis, potem zabrany czasu wojny szwedzkiéj, Przeszedł, nie wiedzieć jaką drogą, w dom szlachecki. Dziś ze skarbca dobyty zajął środek stoła Ogromnym kręgiem na kształt karetnego koła. Serwis ten był nalany ode

Ghj

Wiekami wydrążonym, jakby w dobrym domie, Dwunastu ludzi mogło wieczerzać za stołem? Czy kwitnie gaj Mendoga pod farnym kościołem? I tam na Ukrainie, czy się dotąd wznosi Przed Hołowińskich domem, nad brzegami Rosi, Lipa tak rozrośniona, że pod jej

ewferg

Który innych na niebie nie rozumiał krzyków Prócz wichrów, a na ziemi prócz bestyi ryków, Gości innych nie widział oprócz spółleśników -

fghjd

Wąsal tak wzbił się w dumę łaskawym przyగęciem, Że mu się uroiło zostać pańskim zięciem. Do zamku nieproszony coraz częścieగ గeździł, W końcu u nas గak w swoim domu się zagnieździł.

Bghh

Gdyby się tak obrócić i gracko, i raźnie, I u nas w Litwie sprawić Moskwie taką łaźnię? He? co myślisz, Macieju? Jeśli z Bonapartem Moskwa drze koty, to on wojuje nie żartem: Bohater pierwszy w świecie, a wojsk ma bez liku!

ergfs

Podobny do szmermelu albo do rakiety. Chodziły za nim prosząc i płacząc kobiety. "Majorze - mówił Sędzia - choć pozwiesz do prawa, Cóż wygrasz? Tu nie zaszła żadna bitwa krwawa, Nie było ran; że zjedli kury i półgąski,

wdefw

Za przykładem niebieskim wszystko się spóźniło Na ziemi; (usunięte przez administratora) poźno na paszę ruszyło I zdybało zające przy późnem śniadaniu; One zwykły do gajów wracać o świtaniu

sfsfs

Co zrobić z Tadeuszem. Znam tam wiele osób, Mam wpływy: to najlepszy kreacyi sposób. Za mą pomocą, znajdzie wstęp w najpierwsze domy, A kiedy będzie ważnym osobom znajomy,

Kjgg

“Tu przerwał, lecz róg trzymał, wszystkim się zdawało, Że Wojski wciąż gra jeszcze, a to echo grało.”

Bhhg

Niechaj Moskal w las idzie pytać się dębiny, Kto jej dał patent rosnąć nad wszystkie

Hggh

“Tak, tak, mój Protazeńku, rzekł klucznik Gerwazy. Tak, tak, mój Gerwazeńku!, rzekł woźny Protazy.”

Vgfh

“Więc kułak przycisnąwszy na schylonem czole, Biegł ku łąkom, gdzie stawy błyszczały w dole, I stanął nad błotnistym; w zielonawe tonie Łakomy wzrok wlepił i błotniste wonie Z rozkoszą ciągnął piersią, i otworzył usta Ku nim: bo samobójstwo jak każda rozpusta Jest wymyślną; on w głowy szalonym zawrocie Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.”

On

Odsłaniając ramiona i łabędzią szyję. [...] Wtem ujrzała młodzieńca i z rąk jej wypadła Suknia, a twarz od strachu i dziwu

.......

Pracują tu same nieroby

Danuta
@.......

Czemu tak uważasz? Dość smutno to brzmi ale jakoś nie rozwijasz o co właściwie chodzi..

@.......

Jak Ci się nie podoba to po co ten (usunięte przez administratora) komentarz, po prostu się zwolnij człowieku i przestań pisać ten (usunięte przez administratora)

Informator

Pracownicy w tej firmy są traktowani dosłownie jak psy totalny (usunięte przez administratora) że strony pracodawcy. Wynagrodzenie w postaci najniższej krajowej warunki pracy bardzo ciężkie latem bardzo gorąco z czego oczywiście nikt sobie nic nie robi gdy się zwróci uwagę jest się najgorszym z kolei zimą strasznie zimno. Maszyny w stanie nagannym można wręcz powiedzieć że to nie maszyny a totalny złom na którym już dawno nikt nie powinien pracować w większości. Brak premii dla pracowników po prostu żenada. KTO MOŻE NIECH SIĘ BRONI RĘKAMI I NOGAMI PRZED PRACĄ TUTAJ.

on
@Informator

zgadza sie ludzie pracuja za najniższą krajową byli po podwyżki to dali ale zabrali premie i jeszcze mniej zarabiamy jak przed podwyżką. masakra z ludzi robią totalnych głupków.. za chwile młodzież sie pozwalnia i emeryci będą pracowac na tych piecach.

Zostaw merytoryczną opinię o Unirol Sp. z o.o. - Borek Wielkopolski

• Jak się pracuje w Unirol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unirol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unirol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unirol Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 11 A
    63-810 Borek Wielkopolski