counter
2 44 15 5 1
Informator Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracownicy w tej firmy są traktowani dosłownie jak psy totalny (usunięte przez administratora) że strony pracodawcy. Wynagrodzenie w postaci najniższej krajowej warunki pracy bardzo ciężkie latem bardzo gorąco z czego oczywiście nikt sobie nic nie robi gdy się zwróci uwagę jest się najgorszym z kolei zimą strasznie zimno. Maszyny w stanie nagannym można wręcz powiedzieć że to nie maszyny a totalny złom na którym już dawno nikt nie powinien pracować w większości. Brak premii dla pracowników po prostu żenada. KTO MOŻE NIECH SIĘ BRONI RĘKAMI I NOGAMI PRZED PRACĄ TUTAJ.

Tak5Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Unirol Sp. z o.o.?

TakNie1

Czy w Unirol jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

TakNie1
On
@Pytanie

Brak reakcji. Nie ma się co odzywać bo na końcu ty jesteś najgorszy. Są pupilki P. Którzy wszystko mogą, reszta jest traktowana jak śmieci.

Bronisław Nowy wpis
@On

Prócz atmosfery inne aspekty zatrudnienia są według Ciebie w porządku? Napisz kilka słów możliwościach rozwoju kariery zawodowej. Ciekawi mnie, czy pracodawca oferuje szkolenia branżowe lub kursy, które dają nowe uprawnienia.

On Nowy wpis
@Bronisław

Brak rozwoju. Żadnych szkoleń. Wg mnie firma się cofa zamiast brnąć do przodu

TakNie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Unirol?

Unirol
@Pytanie

W Unirol Produkcja jest szansa, w Unirol Sprzedaż już nie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Luidzi

Może te komentarze były naszpikowane wulgaryzmami i dlatego ich nie ma?

Nie polecam

Niektórzy przedstawiciele handlowi to buraki, bez szacunku i od razu się rzucają z ryjem. Nie polecam.

Tak4Nie

bobo
@Nie polecam

Chodzi o Unirol czy Unirol Patrs?

Tak1Nie

Bogdan

@Kcin, żadne "niewygodne" komentarze nie mogą z forum od tak zniknąć. Owszem jeśli jakiś wpis nie spełnia regulaminu serwisu http://gowork.pl to administrator ma je prawo zweryfikować. Dzieje się to tylko w wyżej opisanej sytuacji, w żadnej innej nie ma na to pozwolenia.

Kcin

Nie wygodne komentarze jak widać są usuwane.

Tak11Nie
Fizol

Praca 3 zmianowa podnieśli zarobki ,jednak to za mało.Braki w parku maszynowym powoduję pracę mocno fizyczna,wszystko trzeba w rękach nosić.Za soboty wliczane w premię czyli nikt nic nie wie co i za ile.Ogolnie 200 godzin na rękę (usunięte przez administratora)tys

Tak26Nie
Długi

praca cięzka warunki okropne temp. strasznie wielka szczególnie latem. jak na taką prace zarobki niskie a na kamery pieniądze są jednym słowem żenada!!!

Tak40Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Unirol Sp. z o.o. - Borek Wielkopolski

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Unirol Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców Wielkopolskich 11 A