counter
2 39 63 5 1
tomi

Rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. technicznych czysto teoretyczna, 3 etapowa, za czego każdy etap w kółko o tym samym !?!?!?!, jak przesłuchanie przez KGB i w sumie nadal ciężko wywnioskować jaki jest zakres obowiązków oraz cele na kolejne miesiące, rok. Zarobkowo: - obietnice bez pokrycia, Niby jest premia, ale pracownica po cichu powiedziała że obiecywanej jej jeszcze nikt nie widział. Na pytanie, z czego wynika wolny wakat, na który aplikujemy lub ewentualnie, dlaczego inna osoba się nie sprawdziła, rozmijające odpowiedzi i zakłopotane spojrzenia po sobie osób rekrutujących. Od razu widać że w przypadku tego stanowiska fluktuacja pracowników w ista jest bardzo częsta, firma permanentnie rekrutuje na to stanowisko co 3 miesiące. Odradzam, śmierdząca sprawa. Zresztą od razu widać kiedy rekruter mówił prawdę a kiedy próbował zataić przede mną niewygodne fakty.

Tak23Nie1
Skarpetka

Dramat, nie polecam !

Tak6Nie2
Żyrardowianin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Klient
 Problem

Nie polecam! Panowie pracujący w imieniu i na rzecz firmy Ista są kompletnie nieprzygotowani nie posiadają wiedzy ani narzędzi. Na cztery wymienione wodomierze dwa ciekną.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa ista Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Gina Nowy wpis
Klient

Ista (usunięte przez administratora) klientów indywidualnych nalicza kwoty wzięte z kosmosu.Gdzie można się odwołać bo adm Bydgoszcz nie reaguje.pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Jakie wartości są cenione w ista Polska Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

tomi

Tak23Nie1
mikenn
@tomi

Pracowałem na podobnym stanowisku. Rozmowa, która twoim zdaniem wygląda jak przesłuchanie jest konieczna. Pamiętaj proszę, iż tego typu specjalista to robota bardzo odpowiedzialna. Jeden Twój błąd może mieć naprawdę poważne skutki. Ta firma dba o systemu rozliczania ciepła i to od poprawnego ich funkcjonowania zależy jakie rachunki będą płacić lokatorzy wielu osiedli. Wolne wakaty to najcześćiej konsekwencja nowych zleceń. Coraz więcej budynków mieszkalnych przechodzi bowiem na te systemy.

Tak3Nie4

Laguz
@tomi

A ile proponują za pracę specjalisty ds technicznych? Dla mnie benefity nie są takie ważne - jak rozsądnie płacą to będzie mnie na to wszystko stać z zarobionych pieniędzy.

Tak14Nie

Greg
@Laguz

Też podbijam pytanie jakie kwoty proponują za pracę na stanowisku specjalisty ds technicznych, widzę że rotacja rzeczywiście jest ogromna.

Tak6Nie

Tymek
@Laguz

Na początek poniżej 3000 PLN Netto / miesiąc. Więc nie za wiele, jeśli bierzemy pod uwagę czas pracy.

Zuzanna
@Tymek

@Tymek A na jakiekolwiek premie można liczyć w ista Polska? Będzie fajnie jak odpowiesz.

Grace
@mikenn

Bzdura coraz wiecej budynków z tego "g" rezygnuje bo nie są to żadne mierniki ciepła tylko narzedzie do kombinowania dla prezesów SM Mozewkrótcto zostanie zakazane bo działa bez żadnych certyfikatów. Poczytajcie sobie: https://www.rpo.gov.pl/sites/default/files/RPO%20w%20sprawie%20podzielnik%C3%B3w%20kosztow%20za%20ciep%C5%82o%202.112017.pdf

Tak2Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 238 dni.

Czy często w firmie ista Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Skarpetka

Dramat, nie polecam !

Tak6Nie2
Paweł
@Skarpetka

Dlaczego? Możesz rozwinąć?

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 339 dni.

Jak ze studentami w ista Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

@Roman Bartnik

Brak odpowiedzi oraz reakcji na moje pismo do firmy ISTA w Krakowie ,kiedy minęło TRZY miesiące znaczy że jest faktem olewacie petenta ,a odpowiedz na proste pytanie was przerasta mogliscie zasięgnąc informacji u internałtuw może rozwiązali mój i wasz problem .Dlaczego wasz produkt zamontowany na grzejniku okrada lokatora.Jeżeli w dalszym ci ągu nie możecie odpowiedzieć to GRATULUJĘ i zycze dobrego samopoczucja.

Tak6Nie5
Damian
@@Roman Bartnik

Twoja opinia jest oczywiście ważna i rozumiem, że jesteś niezadowolony, ale nie jest to forum dla petentów tylko dla pracowników firmy. Interesuje mnie jak obecnie wygląda wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje jakieś benefity?

Janek

Witam, wczoraj policzyłem jak działa to podzilenikowe oszustwo i mianowicie : jednostka cieplna kosztuje 35-40 groszy kiedy mam grzejnik na TYLKO 2 jedna jednostka 'bije' co godzinę w prostym wyliczeniu biedny lokator miałby kaloryfery tylko na 2 przez okres zimowy dopłaciłbym około 8 tysięcy złotych. hihihi i dopłaca 6000 zł za mróz w mieszkaniu, a do tego Energosystem przeprogramowuje podzielniki w taki sposób aby naliczyć jak największe dopłaty, ponadto wszyscy pracownicy oraz prezesi którzy mają mieszkania w zasobach spółdzielni są rozliczani z jak najniższym lub 0 zużyciem jednostek, po dwóch latach system kasuje wszystkie dane, także w razie kontroli urzednicy mogą pocałować ich w (usunięte przez administratora) Pozostaje tylko droga Sądowa aby dowieść tym oszustom, że jawnie i z premedytacją okradają ludziIsta to (usunięte przez administratora) podzielnikowa Ci od Vatu to mały pikuś!! hihihi Jarku może raczej trzeba wziąć się za firmy podzielnikowe rodem z niemiec które zbijają na Twoich rodakach fortunę

Tak10Nie5
Roman Bartnik

Na pismo z dnia 01.05.2019 nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. A sprawa dla mnie jest ważna,natomiast dla ISTA Polska jest bardzo karkołomna,może niezrozumiana.

Tak1Nie2
Zuzanna
@Roman Bartnik

Skierowałeś pismo do ista Polska już dosyć dawno temu - to nie ulega wątpliwości. Być może w wyniku jakiegoś większego zamieszania nie uzyskałeś jeszcze odpowiedzi. Proponowałabym Ci zatem kontakt telefoniczny bądź też - jeśli to nie przyniesie skutku - osobistą wizytę w siedzibie firmy. Dla ułatwienia podaję Ci stronę, na której znajdziesz kontakt do nich: https://www.ista.com/pl/ Zdecydujesz się na skorzystanie z mojej rady? Koniecznie daj mi później znać.

Kuba

Nie pracowałem ale próbowałem załatwić sprawę popsutego podzielnika. Standard polski sprzed 25lat. Pani odbiera zirytowana że w ogóle dzwonisz i przekierowuje Cie dalej, i tak w kółko. Z 10 osobami chyba rozmawiałem żeby ogarnąć ten temat i każdy tam brzmiał jak by nie miał innego wyboru.

Tak4Nie1
Jakub
@Kuba

Twoja opinia jako klienta firmy jest także bardzo ważna, gdyż wpływa na wizerunek Ista Polska. Kontaktowałeś się z działem, który zajmuje się reklamacją i naprawą sprzętu? Napisz jak finalnie się to zakończyło. Niemniej jednak prosiłbym osoby zatrudnione w firmie o uwagi dotyczące pracy i obecnych rekrutacji. Czy są przyjmowani nowi pracownicy, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Jasiek

Pewnie opinia zależy od wyniku rekrutacji? Ja mam inne zdanie ale pracę również!

@Jasiek

Jednakże Twoja wypowiedź niewiele mówi nam o tym, co sądzisz o pracy w ista Polska. Może jesteś w stanie ją jakoś rozwinąć o szczegóły dotyczące formy umowy, widełek wynagrodzenia, benefitów pozapłacowych? To są istotne informacje dla osób być może chcących podjąć pracę w tym miejscu.

osoba

Rekrutacja w tej firmie to totalna porazka,HR tragedia ,rozmowa o niczym tylko zeby Pani miałą zapełniony grafik,odpowiedzi nawet w terminie nie potrafią dać tylko kłamstwo i obłuda

Tak4Nie
Olek
@osoba

Całkowicie zgadzam się z ta opinia. Odniosłem takie samo wrażenie. HR beznadziejne

Tak3Nie

Agnieszka

@Zmiany, o kim konkretnie mówisz? Czy zgłaszałeś swoje uwagi do osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację? Być może nieuzyskanie premii wiążę się z niewywiązaniem się z pełni obowiązków, które są wymagane by otrzymać dodatkowe wynagrodzenie? Poruszałaś ten temat z kierownictwem? Na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci rozwiązać Twojego problemu. Nie zniechęcam do aktywności jednak warto rozmawiać na takie tematy z kierownictwem lub szefostwem.

Zmiany

Pani z HR pisze o szacunku, a za nic ma ludzi! Na odpowiedz czeka sie miesiącami, a jak już jest odpowiedz to taka, zeby ludziom premii nie zapłacić! Wstyd i życzę, zeby ta Panią tak samo potraktowano jak Ona traktuje pracowników!!!

Tak3Nie
Agnieszka

@osoba, przede wszystkim, nie staraj się usilnie twierdzić, że jestem pracownikiem ista Polska. Jest to kompletnie bezcelowe ponieważ powiedziałam jaką funkcję pełnię w tym wątku. To, że uznajesz coś za pewną informacje wcale nie oznacza, że taką właśnie jest. Zachęcam byś zapoznał/zapoznał się z poniższymi linkami: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy Mam nadzieję, że rozwieje to wszelkie Twoje wątpliwości. Czas jaki poświęcasz na opisywanie domniemanego działania serwisu http://GoWork.pl możesz także spożytkować z myślą o użytkownikach tego forum. Zatem jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery w firmie - Twoja merytoryczna odpowiedź będzie dużą pomocą dla osób starających się o pracę w tym miejscu.

Tak1Nie
osoba

@Agnieszka Skoro nie jestes z kadr Ista to czemu zalezy ci na wszystkich szczególach,czemu tutaj moderujesz te wpisy !!!!!?? Czemu nie zadzwonisz do tej firmy i nie zapytasz sie jak tam jest cudownie ??!!! Agnieszko z HR Ista czemu nie zadzwonisz do Ista i nie zapytasz co i jak :):),czemu go work nie moderuje wszystkich wpisów na go work :) bo nie da rady a moderuja go HR danych firm których dotyczą wpisy

Agnieszka

@osoba, przykro mi ale w Twoim komentarzu wiele jest niezrozumiałych wątków. Nie jesteś w stanie zapewnić, że tylko osoby z działu HR chcą znać szczegóły rekrutacji - chcą je znać niemal wszystkie osoby, które planują aplikować do firmy. Mógłbyś proszę wskazać w którym miejscu nastąpiło "wybielanie wad firmy"? Jestem osobą neutralną a moim zadaniem jest by wątki, które poruszane są na forum http://GoWork.pl miały odpowiednią wartość merytoryczną i zawierały wartościowe informacje na temat pracy w firmie. Jeśli nie chcesz udzielać informacji - nie musisz. Jeśli masz ochotę, możesz podzielić się z nami opiniami na temat procesu rekrutacji bądź wrażeniami po rozmowie kwalifikacyjnej jeśli takową odbyłeś.

osoba

@Agnieszka Skoro nie jestes z HR Ista to po co Ci szczegóły rekrutacji,jedynie HR -owi danej firmy zalezy na moderowaniu oraz na wybielaniu złych zdarzen które tutaj sa opisywane tak robią HR-yy kazdej firmy wybielaja tutaj swoje wady a problem wewnątrz firmy zamiataja pod dywan !!!!! HR kraków w tej firmie nie rozni sie od innych HR-ów w polsce ta sama spiewka ta sama gadka a ludzi którzy przychodzą na rekrutacje maja daleko byle by zapełnic sobie grafiki rekruterami i udawac ze cos sie robi a miejsce jest juz dawno sprzedane !!!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o ista Polska Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ista Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. 29 Listopada 155C