Opinie o Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o. w Warszawa Niedźwiedzia 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o. w Warszawa Niedźwiedzia 10

Myślicie, że sprawa sprawdzania języka i tego czy w innym niż polski będzie prowadzona rozmowa byłaby jeszcze zależna od stanowiska? wiem, że angielski (lub niemiecki) na recepcji to warunek konieczny, tak piszą w aktualnym ogłoszeniu ale na przykład w kadrach i płacach już niekoniecznie.

Opinia będzie dotyczyła rozmowy kwalifikacyjnej w hotelu (usunięte przez administratora) Aplikowałam na stanowisko, którym byłam zainteresowana, natomiast Pan (usunięte przez administratora) co chwilę nawiązywał do innych dostępnych stanowisk. Moje wrażenie jest takie, że ten (usunięte przez administratora)nie powinien przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych z kimkolwiek i najlepiej dla hotelu byłoby gdyby ktoś go w tej profesji zastąpił. Jest on bardzo słabo przygotowany na przeprowadzenie rozmów, nie zna typów umów o pracę, a sama rozmowa kwalifikacyjna była najgorsza jaką kiedykolwiek przeprowadziłam (sama prowadziłam takie rozmowy więc wiem jak to jest być po drugiej stronie). O(usunięte przez administratora) Rozmowa z Panem (usunięte przez administratora) sprawiła, że nigdy nie podjęłabym pracy w tym hotelu.

@Anna

Mnie tak tylko zbaczając od części merytorycznej, zastanawiają kwestie RODO... Zastanawia mnie także konkretnie sposób nawiązania do tych pozostałych stanowisk. Było to tylko przedstawienie ich w interakcji z tym, na którym Ty aplikowałaś? Czy jak to wyglądało?

Anna Nowy wpis
@Maria

Oczywiście, że nie było to w nawiązaniu do mojej aplikacji. Od samego początku odniosłam wrażenie, że Pan nie do końca wierzy w moje CV (co można bardzo łatwo zweryfikować i sprawdzić u poprzednich pracodawców - wydaje się to logiczne). Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na stanowisko na które aplikowałam, by potem usłyszeć o nie za sporym doświadczeniu (w ogłoszeniu chwalą się młodą kadrą), a na koniec usłyszeć jeszcze tekst w stylu "więc może niekoniecznie te stanowisko, ale jest jeszcze kilka innych". Nigdzie nie spotkałam się z taką logiką i takim podejściem do kandydata. Na szczęście konkurencja w Karpaczu jest bardziej profesjonalna ;)

Julia Nowy wpis
@Anna

A jeżeli chodzi o pytania rekrutacyjne? Czy rozmowa jest prowadzona także w języku angielskim?

Dzień dobry, napiszecie mi czy warunki pracy w resorcie mogą się różnić ze względu na dział? Pisano tu o jakimś nierównym traktowaniu i zastanawiam się czy to dotyczy całości i czy to sprawdzona informacja? Widnieje właśnie oferta do kadr i płac na takim portalu, stąd zainteresowanie. Proszę więc o informacje dotyczące atmosfery i rzecz jasna zarobków, nie zostały wskazane

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Dajcie znać!

Joanna

Opinie dotyczą Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie a nie całej Grupy to tak jakby oceniać całą markę CCC na podstawie sklepu w Jeleniej Górze.

Witam jestem pracownikiem Górskich resortów od ponad 3 lat w jednym z Hoteli w Szklarskiej Porębie i mam bardzo dobre zdanie na temat pracy w tej firmie jak ktoś się angażuje chce mu się pracować i robi to dobrze może liczyć na godne wynagrodzenie i rozwój zawodowy. Polecam tym którzy są pracowici i umieją pracować w zespole

Zażenowana
@Piotr

To są bzdury. Jeśli ma się znajomości to masz lepsze warunki bo tam tylko to się liczy.Pracuję tu kilka lat i mam dosyć.Zmiany tylko na gorsze.Obiecane premie ktorych nie ma, nierowne traktowanie pracownikow pod wzgledem placowym i nie tylko.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Maria

Byli pracownicy dość słabo opowiedzieli się tu na temat firmy. Podobno stawki proponują dość słabe a zdarza się nawet, że są niższe niż te co się na rozmowie ugadało. :/ Podobno też nie ma co nawet liczyć na jakiekolwiek premie nie mówiąc już o podwyżkach. W takim razie zastanawiam się czy to wgl prawda i czy ewentualnie motywują tutaj pracownika chociaż czymś pozapłacowym? Orientuje się ktoś na jakie benefity można tu liczyć?

Arox
@Maria

Benefitów brak

Honorata
@Arox

A jest szansa na jakieś premie np. za staż pracy? Czy nowi pracownicy dostają tę samą stawkę co ci z większym stażem?

Tora
@Honorata

Nie ma premii. Żadnych. Nowi pracownicy dostają stawkę na jaką się umówią przy zatrudnianiu i stawka nie ulega podwyższeniu, ani po roku, ani po trzech latach. Dluzej (dzięki Bogu) nie sprawdzilam :-D

Ilona
@Tora

A ktoś rozmawiał o tym z szefostwem czemu tak jest? Co szefostwo wtedy odpowiada?

@Tora

Aha no dobra. A tak pytają wprost, skoro piszesz, że da radę indywidualnie ugadać, to na co konkretnie się tu patrzą przy "wycenie"? Jak można na start dobrze wypaść, żeby później na dobrej kasie lecieć? Jak tu negocjować i ile max da radę?

Ulabula

Witam, również nie polecam pracy w tej firmie, obecnie mam na myśli siedzibę w Opolu. Zgadzam się z opinia powyżej ze pieniądze marne, najlepiej najniższa krajowa na start po czym podwyżki nie widać a najlepiej żeby sie wogole nie upominać, chcesz wziasc urlop to umawiasz sie na dany termin po czym główny księgowy stwierdza ze nie ty nie możesz iść na niego bo nie jest jeszcze to zrobienia, a może coś wypadnie, a może coś będzie wtedy potrzebne i co wtedy, tragedia. Główny księgowy chaos w głowie, czesto dziewczyny zabierają prace do domu, maila otrzymywane po nocach. Nie polecam.

Joanna
@Ulabula

Blue Mountain nie ma Hotelu w Opolu

Tora
@Joanna

Informacje dotyczą pracodawcy Górskie Resorty a nie hotelu Blue Mountain w Szklarskiej Porębie..

ABC

Praca w tej firmie to dość duże ryzyko. Umawiasz się na rozmowie kwalifikacyjnej na określoną stawkę i jest niby wszystko ok, ale z uwagi na to, że musisz się trochę przyuczyć (nowy program itp) proponują Ci niższą stawkę na okres próbny. Ta stawka za okres próbny ciągnie się potem przez następne dwa lata, bo jakoś nikt nie chce pamiętać, że umówiliście się na więcej, a po Twoich przypomnieniach okazuje się, że Nikt Ci tyle nie da , "bo nie", "bo nie pamięta, żebyśmy się umówili na więcej", "bo ile sobie wynegocjujesz tyle będziesz mieć"' "bo jesteś roszczeniowy" Zapomnijcie o jakichkolwiek premiach czy podwyżkach. Ich po prostu nie ma (w działach administracyjnych podległych pod Opole)! Nie polecam! No i nie ma możliwości rozwoju zawodowego.

Saan

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to porażka. Zaczęła się 20 min po czasie, a przeprowadzający rozmowę nie są w stanie wcześniej spojrzeć na CV kandydata. Nie powiedzieli ani słowa na temat firmy i stanowiska. Podczas rozmowy po kilku minutach zarzucają, że nie posiada się wystarczającego doświadczenia. Podczas rozmowy znudzeni, nie patrzący na kandydata. Pan dyrektor "radzący" żeby najpierw zdobyć doświadczenie a potem aplikować do nich. Zupełnie stracony czas, można było tego uniknąć gdyby Państwo chociaż zerknęli na CV i wówczas stwierdzili, ze doświadczenie im nie odpowiada. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o.

Górskie-Resorty.Pl Sp. z o.o.