Opinie o Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa w Warszawa

Cześć, jak soboty teraz są liczone podczas pracy w salonie? w ogłoszeniu dla sprzedawcy jest napisane, że 40 godzin w tygodniu trzeba przepracować a w soboty jest otwarte od 9 do 15. Zastanawiam się czy one są liczone jak normalne godziny

Była Nowy wpis

Pracowałam kiedyś, dobra atmosfera, są jakieś dodatki pracownicze typu pakiet m, podstawa+ prowizja, jak dobry miesiąc to jest bardzo ok. jak słabszy to mniej ok. Najważniejsze, w wielu sprawach idzie się dogadać, właściciele słuchają ludzi, rozmawiają, nie ma tak że nie bo nie. Jest wiele pozytywów, jest wielu pracowników co pracują po naście lat (prawie od początku firmy), są też tematy które powinni poprawić, ale ogólnie na +. Pracowałam, byłam zadowolona, sytuacja się zmieniła musiałam odejść. Ogólnie jak w firmie handlowej na prowizji, możliwości są. Normalna firma, normalni ludzie, normalni pracownicy, część do zmiany, część nie do zmiany, całość na +

Super premia za ciężką pracę? :D A na język firmowy ile by wyszło? I czy opisze ktoś szereg zadań oraz widełki premiowe? Jakie są średnie? I czy wszystko zależy bardziej od samego salonu? Bo mnie ten przy Woli by interesował ze względu na lokalizacje

Jak się wam pracuje w firmie? Znalazłam jakąś starą ofertę na doradcę klienta i tak się zastanawiam czy może teraz czasem kogoś nie szukają? Jak z atmosferą i zarobkami tutaj? Macie jakieś premie za wyniki?

@KW Nowy wpis
@Marta

premia super jak się cieżko pracuje

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Romax RP sp. z o.o. spółka komandytowa
  • Gen. Waleriana Czumy 10 lok. 64