Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.

Super kadra zarządzającą, pensje zawsze na czas. Hotel jest duży ale mimo wszystko dobrze zorganizowany. Ogólnie praca do lekkich nie należy ale zespół nadrabia niedogodności związane z pracą w hotelarstwie. Pracodawca zapewnia bezpłatne mieszkania pracownicze i posiłki.

Honorata

Hejo, dzięki za radę, wezmę ją pod uwagę, ale szczerze ci powiem, że wpadła mi w oko ich oferta dla recepcjonistki. Dobrze to wszystko wygląda, i umowa o pracę jest podobno i atrakcyjne wynagrodzenie. To prawda, Ty miałeś takie warunki?

Odp
@Beti

Tak, od ilości sprzedaży, jest z tego procent. Im więcej sprzedasz, tym więcej masz

Witaj, Bardzo dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HR

Pracownik Nowy wpis

Te opinie to chyba właściciel pisze albo ta „kadra zarządzająca „ Miejsce pracy beznadziejne dlatego ciagle szukają kogoś do pracy w sumie nie kogoś ale wszystkich hahha bo na wszystkie stanowiska ciagle ogłoszenia w internecie chociaż hotel działa już 3 lata nadal nie posiada stałej ekipy jak np konkurencja poniżej. Jestem byłym pracownikiem i szczerze nie polecam tego miejsca do pracy, (usunięte przez administratora) i presja liczą się tylko znajomi „kadry kierowniczej” reszta do roboty! A jak się nie podoba to wypad. Jeśli nie musisz to nie aplikuj odradzam !!!

Honorata Nowy wpis

przyszły pracownik

Cześć. Mam pytanie odnośnie zarobków i umów o pracę w tym hotelu. Czy zarobki np. recepcja, pokojowe etc. są zadowalające? Czy pracuje się na zleceniówkach czy umowie o pracę? Szukam pracy w hotelarstwie w Wiśle.

@przyszły pracownik

To zależy jak się dogadasz z kierownikiem na rozmowie kwalifikacyjnej. Zarobki bardzo dobre.

@przyszły pracownik

Witaj, Bardzo dziękujemy za opinię. Nasz hotel oferuje pracownikom umowy o pracę jak i umowy zlecenie. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół HR

@Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.

Dzień dobry, a czy praktyki studenckie (jestem na techniku hotelarstwa) również wchodzą w tym roku w grę ?? I czy są może one dodatkowo odpłatne ? Zależy mi żeby jak najwiecej czasu spędzić na recepcji. Czy po takich praktykach jest może również możliwość pracy na umowie? Mam ukończone 18 lat. Pozdrawiam

Wiola Nowy wpis
@Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.

Od czego w takim razie zależy forma zatrudnienia? Czy to pracownik decyduje, jaką umowę chce otrzymać? Poza tym, która z nich jest bardziej opłacalna, jeśli chodzi o kwestię finansową?

Beti

A jak działają te „możliwości premii prowizyjnych?” W jaki sposób to przyznają ? Od ilości sprzedaży?

Co Ty mówisz, nie ma rotacji? Może na recepcji bo jest tan nowy kierownik i się ustabilizowało, reszta to hotelu to ciągła rotacja zreszta wystarczy spojrzeć na pracuj pl czy inne portale z ogłoszeniami. Crystal to jedyny pracodawca w dalekiej okolicy, który notorycznie poszukuje nowych pracowników i to praktycznie do wszystkich działów. To Miejsce to (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu, a o zatruciach nie słychać bo przestano się już o nich mówić bo nie ma sensu, jedzenie na kantynę trafia po nocnym przestoju na zmywaku, pozostałości bo kolacji dnia wcześniejszego często skisłe i nieświeże. Zarządzanie tym miejscem leży i kwiczy bo kierownicy myślą tylko o tym jaka sobie nagrodę czy premie przyznać a premie dla pracowników hmm może i są ale są to marne grosze, które są odbierane nawet za 1 Dzien chorobowego.(usunięte przez administratora) !!!

Witaj, Bardzo dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy. Nasz dział HR co miesiąc prężnie działa, aby wynagrodzenia naszych pracowników jak najszybciej znalazły się na ich kontach :) Nie wyobrażamy sobie, aby mogło być inaczej. Jeśli chodzi o kantynę pracowniczą - nigdy nie odnotowaliśmy przypadku zatrucia. Jedzenie jest na bieżąco jest przygotowywane i dostarczane z kuchni. Dodatkowo wystrój tego wnętrza w ostatnim czasie zmienił się na duży plus :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Odp Nowy wpis
@Beti

Niestety wszystkie negatywne opinie to prawda. Atmosfera pracy (pozdrawiam Recepcję) co najmniej zniechęcająca do życia, kadra kierownicza i zarządzanie leży i kwiczy. Żadnej możliwości rozwoju. Brak prywatnej opieki medycznej czy jakichkolwiek innych benefitów. Jedzenie na kantynie po Gościach sprzed kilku dni. Kierownikom nie zależy na pracownikach, dlatego rotacja jest ogromna.

@999

Posiłki o których wspomniałeś chociaż są darmowe? To jedyny dodatek dla pracowników? A szkolenia? Napisałeś że nie ma rozwoju. To jakbyś zawnioskował o jakiś kurs potrzebny do pracy to też się nie zgodzą sfinansować?

***
@Andrzej

Oczywiście, że posiłki są darmowe. Kantyna jest otwarta cały dzień, można przyjść i najeść się do syta. A szkolenia to chyba kwestia ustalenia z przełożonym, ale nie wiem dokładnie. Myśle, że można próbować. Zależy jakie chcesz szkolenia pewnie.

@***

No tak. Pewnie te droższe szkolenia to kwestia sporna. A jeśli chodzi o atmosferę to nic się nie poprawiło? Nadal ludzie sobie wilkiem? Czy można się z kimś dogadać i złapać koleżeński kontakt?

@Andrzej

Posiłki na kantynie darmowe. Jak ktoś niżej napisał, oczywiście ze mozna najeść się do syta, a potem kilka dni L4 na problemy żołądkowe gwarantowane :) Nie ma rozwoju - nie chodzi o kursy czy szkolenia. O tym nic mi nie wiadomo. Chodzilo o możliwość awansu czy podwyżki.

Roxa
@999

Na przestrzeni lat też na żadne podwyżki nie można liczyć? A jakie są stawki początkowe dla nowych osób w takim razie? Da się dobre kwoty wynegocjować na rozmowie o pracę?

@999

Witaj, Nasza firma przeszłą znaczną transformację w ciągu ostatniego roku. Wielu z naszych pracowników awansowało w strukturze organizacyjnej, co jest dowodem na możliwości rozwojowe w naszej firmie. Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, dlatego też pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty benefitów dla pracowników. Pozdrawiamy, Zespół HR

Brałeś udział w rekrutacji do Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Pytanie do pracowników

Zmieniło się tam coś na lepsze? Pytam pod względem kelnerstwa głównie. Wszelkie informacje będą dla mnie przydatne, bo nie wiem czy brać to miejsce pod uwagę szukając pracy.

@Pytanie do pracowników

Witaj, Od publikacji Twojego komentarza, struktura organizacyjna w dziale gastronomii została przeorganizowana. Jeśli jesteś zainteresowany pracą, zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy można liczyć w Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. na prywatną opiekę medyczną?

Jest grupowe ubezpieczenie w Warcie. Opieki medycznej jeszcze nie ma.

Witaj, Obecnie posiadamy ubezpieczenie grupowe PZU wraz z pakietami dodatkowymi. Jesteśmy w trakcie prac nad dodatkowymi benefitami dla naszych pracowników. Pozdrawiamy, Zespół HR

Ktoś pisał, że jest ciągła rotacja i żeby oferty sprawdzać, no tylko właśnie, że ja tu przyszedłem z tego powodu, że nie mogę nic na ten temat znaleźć. W listopadzie i to 2022 tylko coś było na room division managera, jeszcze jest takie stanowisko? Z zewnątrz w ogóle przyjmują?

Jak wygląda sprawa grafiku w Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Xxx

Zależy ile jest pracy i ludzi do pracy, ale raczej starają się dopasować w miare mozliwości, ja nigdy nie miałem problemu.

W hotelu Crystal pracowałam jeden miesiąc jest to krótki okres czasu jednak nie oceniam tego doświadczenia negatywnie. Jeśli chodzi o organizację to faktycznie jest ciężko, na grafik czekaliśmy kilka dni po przyjeździe do Wisły. Z tego co słyszałam koleżanki pracujące na ala carte były poniżane przez szefa kuchni jak i współpracowników, natomiast mi nigdy się to nie przydarzyło. Z osobami z Filipin pracowało mi się bardzo przyjemnie czego niestety nie mogę powiedzieć o ukrainkach. Kierownicy z którymi miałam do czynienia byli świetni, gorzej z dyrekcją. Mam mieszane uczucia, ale raczej polecam. Może nawet kiedyś wrócę.

Maryla
@były pracownik

To się nazywa obiektywna opinia :) Czyli można się rozstać z firmą w pozytywnych stosunkach, nie robili problemu, że odchodzisz? Mogę wiedzieć, jaki typ umowy ci zaproponowali? Byłas zadowolona ze stawki?

@Maryla

W moim przypadku była to umowa na zlecenie na dany miesiąc. Ze stawki byłam zadowolona natomiast jak na brak napiwków mogłaby być większa. Nikt nie robił problemu z tym, że odchodzę.

Henia
@były pracownik

A orientujesz się czy oferują po dłuższe współpracy umowę o pracę? Czy cały czas zleceniówka na dany miesiąc?

@Henia

Jeśli się sprawdzisz, to jest możliwość umowy o pracę. Krótkie zlecenia raczej biorą ci co chcą na wakacje popracować. Z tym, że na zleceniu możesz pracować więcej godzin, a przy umowie o prace ograniczają cie limity.

Xxx

Z tego co wiem (usunięte przez administratora) już nie ma w recepcji od jakiegoś czasu i skład jest tam w miarę stabilny. Jest rotacja ale tyczy się to 2-3 osób, a na kilkanaście to zrozumiałe.

Ayo
@Xxx

Ale 2-3 osoby na miesiąc? bo jeśli tak to i tak całkiem sporo...to na recepcji zatrudnionych jest kilkanaście osób, ale rozumiem, że te osoby nie pracują wszystkie jednego dnia, tylko jest ustalany grafik ?

@Ayo

Nie na miesiąc. Ogólnie przy takiej liczbie są osoby, które są zatrudnione np na wakacje. Oczywiście zdarzają się sytuacje kiedy ktoś odejdzie czy zostanie zwolniony, ale miesięcznie nie są to 3 osoby. Od jakiegoś czasu skład jest stabilny. A co do ilości osób na zmianie to zależy od ilości osób w hotelu.

Zula

Nie rozumiem jak działa dział rekrutacji... Odpowiadają wybranym kandydatom, cały czas poszukuja na jedne i te same stanowiska, a jak ktoś wysyła CV to zero odpowiedzi, bo skontaktuja się z wybranymi kandydatami... Kurcze, człowiek z wieloletnim doświadczeniem nie ma szans się dostać, a taki popijus dostaje pracę do reki... Swiat się kończy...

@Zula

Nie rozumiem. Kto dostał pracę od ręki a ty już się strasz jakiś czas i nic? Nie udało ci się dostać nawet na rozmowę? Na ile stanowisk wysłałaś CV? Powiesz na jakie?

Praca na recepcji dopóki jest tam Panna (usunięte przez administratora), jest nie do przyjęcia. Nie rozumiem dla czego nikt jeszcze sie nie odważył złożyć na nią donosu o mobbing! Wszyscy zastraszeni, kobiety płaczą, ludzie sie boją. Praca na recepcji obciążona psychicznym gnębieniem i upokorzeniem. Ludzie czemu ona jeszcze pracuje !

Agata

Kometujesz pracę jedynie na recepcji, a powiedz w innych działach jest w porzadku, atmosfera lepsza ? Szukaja teraz na 3 stanowiska, w tym jedno na Zastępca dyrektora gastronomii i bardzo mnie ciekawi jak wlasnie tam sie pracuje ?

@Agata

Odpuść Sobie to miejsce. I każdy dział w nim. RECEPCJA - KSENIA HSK - Honorata Gastro - Radek To oni psują działy i hotel. To są osoby kierujące działami. Chcesz to jedź i spróbuj ale po tygodniu wyjedziesz sama. Ja sam osobiście wyjechałem z Wisły i spokojnie pracuję jako Menager ds personalnych w innym hotelu na Pomorzu

Iza
@Xxx

A długo już tam nie pracujesz? Może to kierownictwo już zdążyło się zmienić? No i co oni mają ze sobą wspólnego, że każdego oceniasz tak źle? Serio pytam, chciałabym uniknąć ewentualnego rozczarowania, a nie wiem czy chodzi o coś poważnego czy po prostu ich nie lubiłeś.

***
@Iza

Honoraty już dawno nie ma. Jest nowa Pani kierownik HSK.

kandydat

Chciałabym zapytać jakie są warunki pracy na restauracji? Aplikuje na to stanowisko i nie wiem czy warto, bardzo proszę o pomoc... Czy jest naprawdę tak źle jak wszędzie piszą?

karolek

Dzieje się tam coś ciekawego na kamerkach? nudzi mi się a przecież jest łikend

XYZ

Niestety, zgadzam się z negatywnymi opiniami. Kadra zarządzająca to jedna, wielka pomyłka. W większości działów pracownicy nawzajem podkładają sobie kłody pod nogi. Osoby, które miały jakiekolwiek chęci i propozycje zmian były pozostawione same sobie, więc odeszły. Spóźniają się z wypłatami, robią złe przelewy - wszystkiego trzeba pilnować.

X

Zgadzam się z każdą negatywną opinią, która się tu pojawiła. Na prywatnych rozmowach z przełożonymi obiecają ci wszystko byle tylko zakończyć rozmowę. Gdy po jakimś czasie próbujesz dowiedzieć się kiedy obiecne zmiany zostaną wprowadzone udają, że nie było takiej rozmowy. Z wypłatą zdarzało im się spóźniać, ale najczęściej przychodzi na czas. O podwyżce nawet nie ma co marzyć. Wymiana pracowników w większości działów następuje średnio co miesiąc. Zwolnienie można dostać w każdym momencie i w większości przypadków nie wiadomo nawet za co. Kadra kierownicz (dyrekcja, menadżerzy, ich zastępcy) woła o pomstę do nieba. Nie reagują na żadne uwagi pracownik, które poprawiłyby komfort pracy jak i jakość hotelu. Sposób wyrażenie się niektórych z tych osób też pozostawia wiele do życzenia. Ale w sumie to sami pracownicy potrafią kłaść sobie wzajemnie kłody pod nogi tylko po żeby zdobyć złudne uczucie bezpieczeństwa swojej pracy, bo przecież wiadomo, że kierownik nie zwolni swojego kreta. Wszyscy dobrzy pracownicy z chęciami do pracy już dawno odeszli.

Były kierownik

Wszystkie opinie poniżej się zgadzają. Pracownicy zatruwają się posiłkami w kantynie. Przez Panią kierownik HSK odchodzą Inspektorzy i pokojowe. Ona sama osobie wprowadza bałagan, ma naleciałosci z korporacji, niedługo sama zostanie, brak wychowania z jej strony i szacunku wobec pracowników. Również dotyczy się Pani z recepcji jak pozostałych w kadrze kierowniczej. Dlatego nie traćcie czasu na prace w Cristal. Szkoda waszego czasu i zdrowia.

Xxxx

Nie polecam. Kierowniczka działu HSK niemiła, stosuje charekter pracy z corporacji. Każdy z jej działu będzie przez nią odchodził. Nie miła, nie Przyjmna. I robi (usunięte przez administratora) w dziale, bałagan straszny.

Niestety, hotel wygląda pięknie z zewnątrz od środka brak ładu i składu. Coraz więcej ludzi ucieka i to ci wartościowi, obecnie pozostali albo wytrwali na resztkach sił albo Ci co są na chwile. Ludzie sie starają ale bez żadnego wsparcia pozostają sami sobie i szybko im sie wszystko ukróca. Najlepsze warunki (ironicznie) panują obecnie na recepcji, za chwilę będą tam pracować chyba sami desperaci jedna osoba jest w stanie rozwalić cały dział. Dostaję biegunkę i mam nerwicę jak Pani Kierownik przychodzi. Krzyczy na ludzi, wszyscy przez nią odchodzą. Ciekawe co takiego robi że nadal pracuje i wolą jedną osobę zamiast kilku innych które by zostały i sie nie zwolniły. Niestety wprowadzają zasady korpo co powoduje że ludzie uciekają zamiast przyszanować sobie ludzi.

Urszula

Serio zasady korpo wprowadzają? Jakie? I tak w sumie skoro komuś one nie odpowiadają no to nie powinni się tu męczyć, chyba po prostu trzeba znaleźć kogoś nowego kto lubi taki klimat?

@Urszula

Chodzi o to że jak zwykle ludzie fajni, ale system i kierownictwo to zabija są ludzie z pasją i chcą coś zrobić ale ileż można przeć do przodu po nic. Tak hotel Crystal-iczny nie jest i to coraz bardziej schodzi na psy.

Urszula

Aa czyli w taki sposób, no to zależy kto kieruje się syndromem walki a kto ucieczki. W takim razie to czy naprawdę nie ma jakiejś szansy, żeby wpłynąć na to kierownictwo? Bo teraz to się jednak robi żal tych ludzi po tym jak to ująłeś

Jakie wartości są cenione w Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.?

Pytanie- były pracownik

O jakie wartości pytasz? Problem polega na tym ze góra coraz bardziej zadziera nosa pochowali się po biurach i najlepsi pracownicy są tacy którzy przytakują do ch największych absurdów. Nie odzywaj się, nie mów swojego zdania. Każdy kto ma pomysły lub chce coś usprawnić odchodzi bo nie ma siły przebicia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wisła Mountain Resort Operator Sp. z o.o. sp.k.