Opinie o Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j. w Gdańsk

~ Nowy wpis

Nie polecam. Podszywają się pod firmę która administruje gdańskimi cmentarzami i w ten sposób naciągają ludzi, którzy w trudnym momencie nie myślą o tym, żeby dokładnie zweryfikować firmę która wyskoczyła na pierwszej pozycji w wyszukiwarce. W dodatku w "biurze" (w cudzysłowie, bo siedzibę mają w starej ruderze) pracuje pan który niestety jest zwykłym (usunięte przez administratora) i z rodziną zmarłej osoby potrafi rozmawiać w sposób bezczelny jakby handlował ziemniakami na bazarze - zero szacunku i wyczucia. Omijajcie szerokim łukiem.

Helenka Nowy wpis
Klient
@~

Potwierdzam. Nie polecam!!!

Nadal czekamy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j. w miejscowości Gdańsk nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Partyzantów 27 A
    80-254 Gdańsk
  • NIP: 9570880474 REGON: 193029689 KRS: 0000201549
Miejski Zakład Zieleni Koziara sp.j.