Opinie o Kancelaria Victoria Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Victoria Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Victoria Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Victoria Sp. z o.o. w Gdynia

klient Nowy wpis

Potwierdzam, Ze Kancelaria VICTORIA nie rozlicza się niezwłocznie z należnych klientowi pieniędzy ,ani też nie wywiązuję sie z umowy o pomoc w uzyskaniu odszkodowań nie dokonując opłat sądowych ani nie ponosi kosztów biegłych sądowych. .Na domiar tego Kancelaria ta wyniosła się z spod dotychczasowego adresu i nie wiadomo gdzie ma nowy adres

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Koordynator Zespołu? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Kancelaria Victoria Sp. z o.o.?

Grażyna Nowy wpis

Sporo tutaj piszecie o jakichś problemach z panią prezes, a ja bym chciała spytać, czy to się w jakikolwiek sposób przekłada na sytuację w pracy. Czy są wypłacalni? Jeśli tak, to w ogóle jaka kwota jest wynagrodzenia aktualnie proponowana. Pozdrawiam serdecznie.

DG Nowy wpis
@Grażyna

Pani JB była niewypłacalna już w 2020 roku, więc nie sądzę, że coś się zmieniło w tej kwestii :) a zarzuty rzecz istotna - zwłaszcza, że dotyczą machlojek finansowych :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kancelaria Victoria Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

DW

Pani Prezes po angielsku potrafi ewentualnie przeklnąć :) nie przesadzajmy, jej dzieci w wieku szkoły podstawowej lepiej mówią po angielsku ;)

Wanda
@DW

A możesz to jakoś udowodnić czy tylko tak dogryzasz z czystej złośliwości? ;p Bo czemu miałaby nie znasz angielskiego? Przecież to podstawa jest

DW
@Wanda

Proponuję zadzwonić do Pani Prezes i samodzielnie porozmawiać z nią po angielsku :)

Firma Kancelaria Victoria Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Koordynator brygady budowalnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Czy to prawda, że prezesowa ma już zarzuty i prokuraturę na karku? Jak to mawia sama Pani Joanna - karma wraca :)

Jula
@Zainteresowany

Potwierdzam! nikt nie wie ile ludzi to ucieszyło :) liczymy na szybki zakaz prowadzenia działalności gospodarczej :)

Seweryn
@Zainteresowany

Potwierdzam, a i tak (usunięte przez administratora) więcej ludzi niż ma postępowań

Tomasz_Pol

Wszystko jak należy. Sprawna obsługa, szybka wypłata. Dziękuję.

Marian
@Tomasz_Pol

A to dziwne, prezesowa wszędzie na mieście płacze jak ja wszyscy okradli i oszukali łącznie z ex-mężem, prokuratura oddycha na karku, kasa na mecenasa pójdzie, a tu raptem szybka wypłata? Dobre sobie :) Joasiu i Krzysiu, skończcie z dodawaniem samodzielnie komentarzy na swój temat :)

Mikuska
@Marian

Co ma piernik do wiatraka? Wypłata dla klienta poszkodowanego to odrębną sprawa. Dlaczego mieliby się z nim nie rozliczyć?

Tomasz_Pol
@Marian

@Mikuska otóż to! @Marian niestety nie wiem o co ci chodzi, nie jestem żadną Joasią, czy Krzysiem, nawet nie wiem kto to jest! Nie jesteś stroną w tej sprawie więc nie komentuj moich opinii. Wykonali dobrą robotę, należą się im brawa i będę polecał ich usługi zaznaczając, aby nikt nie brał pod uwagę opublikowanych tutaj komentarzy.

BartSo

Dziękuję za pomoc.

Czy Kancelaria Victoria Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

DK

Ja osobiście sam opłacam karnet na siłownie, więc chyba nie.

Białystok

Witam. Prawie rok czekam na prowizje która mi się należy oczywiście już nie mam złudzeń że pieniądze dostanę. Umowę miałem podpisana z Krzysztofem. Ostatnio się nawet okazało ze jak miałem wypłacane pieniądze to z jakiegoś dziwnego konta i byłem (usunięte przez administratora) na podatku. Nie polecam współpracy z tym pracodawca, (usunięte przez administratora) ściemnia oby jak najszybciej o nich zapomnieć. Teraz pracuje nadal w branży w innej kancelarii i wiem co to jest uczciwy pracodawca.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kancelaria Victoria Sp. z o.o.?

pochlebca

jaki awans haha

@pochlebca

Rozbawiło Cię pytanie o ewentualny awans, więc mam rozumieć, że w kancelarii tej nie ma ścieżki rozwoju zawodowego? Nie chciałbym czegoś źle zrozumieć, więc fajnie by było, gdybyś swój komentarz po prostu rozwinął. Czy mogę pod tym kątem na Ciebie liczyć? Daj znać, proszę bo mnie to ciekawi.

Doinformowany
@Paweł

Komentarz pewnie wynika z tego, że awans w tej firemce i tak nie zmieni jej niewypłacalności ????

jprdl

awansiku buhahaha?

Zadowolony Klient

Witam jakiś czas temu zgłosiłem się z polecenia znajomego do kancelarii gdyż spotkało mnie pewne nieszczęście ,kierowca nie widział mnie na jezdni rowerowej i wjechał we mnie,na szczęście skończyło się to na paru złamaniach ! Pieniążki za odszkodowanie wpłynęły i jestem bardzo zadowolony ! Polecam !

Doinformowany
@Zadowolony Klient

Jeżeli już pada słowo "pieniążki", to wiadomo, że prezesowa sama komentarz dodawała :)

Wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Kancelaria Victoria Sp. z o.o. w mieście Gdynia nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe sprawozdania.

Dżordż

Nie ma, bo na wniosek prezesowej z firankami na oczach je skasowaliście :)

@Dżordż

Te firanki na oczach są po to aby odwrócić uwagę od źrenic ;)

Agnieszka Kniaziuk

Zapraszam do współpracy byłych i obecnych przedstawicieli tej firmy 514 455 736.

@Agnieszka Kniaziuk

byli pracownicy nie chcą słyszeć o odszkodowaniach (tak, da się do tego doprowadzić).

@Dżordż

Nie wszyscy, ale nie dziwi mnie Pana/Pani podejście. Miałam nieprzyjemność poznać Panią Joannę ;)

Jakie są mocne strony pracodawcy Kancelaria Victoria Sp. z o.o.?

Dżordż

Wiele: brak płatności, brak wywiązywania się ze zobowiązań, kłamstwo, pokaz, obarczanie innych swoimi niepowodzeniami, sorry znaków mi nie starczy.

Krzysztof

Wspaniały zespół i niesamowici ludzie. Jesteśmy z Wami.

Rozczarowany
@Krzysztof

Zespół i ludzie tak tylko prezesy już nie bardzo

Lider
@Krzysztof

Póki pracownicy pożyczają to są super. Gorzej jak zbliża się termin zapłaty i pojawiają się kolejne wymowki oraz historie tak nierealne ze mogą spotkac tylko jedna osobę. ????

Realistka
@Rozczarowany

Na miano prezesa dobrze zasłużyć nie tylko wpisem w krs a tutaj ani klasy ani kasy

Anty
@Krzysztof

Z taka fantazja to lepiej książkę pisać bo historie to może i piękne ale na początku a jak przychodzi życie to wymówki, dziwne przypadki i standardowy tekst oddam do końca tygodnia. Chyba kolejna firma zaliczy upadek a i tak jest od dawna na kolanach

Szefowa Kancelarii owszem bardzo pomocna jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów. Niestety, gorzej z wypłatą prowizji. Od dostarczenia rachunku mija drugi miesiąc, na prośby mailowe o rozliczenie...cisza. Moja prowizja to bardzo mała kwota, nie zbiednieję ale czy szefostwo się wzbogaci? Życzę firmie powodzenia ale też poważnego podejścia. Bo czy warto przez pieniądze tracić wiarygodność? Szkoda... Nie podejmę już współpracy z Kancelarią Victoria ani z Victoria Odszkodowania...

Pewniak
@Ewa

Może rozlicza się w ciągu Kilku miesięcy przy dobrych wiatrach... w końcu znajdzie ktoś kto im pożyczy ???? Pani Ewo standardowa praktyka nawet komornikowi są winni ????

Zastanawia mnie czemu administracja ze strony victoria nie potrafi ustosunkować się do faktów tylko je kasuje. Nie potrafi odpowiedzieć na fakty dotyczące niewypłacania klientom, pożyczania i nie oddawania pieniędzy od pracowników, ciągłym wyzysku. Prawie każda osoba która przejrzy na oczy i widzi nieudolność zarządu i funkcjonowania tej firemki jest usuwana, nierozliczana i zaczynaja krążyć o niej historie wyssane z palca. Prawda jest taka ze niektóre pomysły którymi szczyci się firma jest autorstwa innych osób. Tutaj poza nie ma nic stałego chyba ze walkami przetrwanie aby nie była to kolejna spółka która nie przetrwa pod zarządem prezesa- a komornik już dobrze go zna

Zuza

@Ewelina Ale jak to się ma do tego, że na tym forum pracownicy zostawiają opinie o pracy ponieważ w tym celu utworzono to forum.

Standardowe działania firmy
@Zuza

Jeśli poprzez nieudolne działanie firmy zarabiasz mniej bo sprawy prowadzone są aby jak najszybciej dostać pieniądze bo musi być płynność to ma to wpływ na pracownika, który tez zarabia mniej. Jeśli sprawa może zakończyć się z efektem 100000 odszkodowania i pracownik zarabia z tego 6000 jednak idzie ugoda na 25000 to pracownik zarabia już 1500. Proste?

Ewelina

Słaby kontakt. Olewanie klienta, biorą od ubezpieczalni co leci i zamykają sprawy słabymi ugodami. Byle skasować swoją prowizję olewajac całkowicie klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Victoria Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Kancelaria Victoria Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Victoria Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Victoria Sp. z o.o.?

Kancelaria Victoria Sp. z o.o.
  • Pl. Kaszubski 8 lok. 102
    81-348 Gdynia

Kancelaria Victoria Sp. z o.o.