Opinie o Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz w Gdańsk

baner wywiady
Teresa Nowy wpis
Klient

Byłam klientką tej kancelarii kilkakrotnie, załatwiałam swoje sprawy szybko i profesjonalnie. Niestety obecnie kancelaria zatrudnia aplikantów, którzy moim zdaniem powinni zaczynać swóje staże od mniej skomplikowanych spraw. Do załatwienia mojej obecnej zdawałoby się prostej sprawy, został mi przydzielony pracownik, który zupełnie nie orientuje się w temacie. Mimo iż podczas mojej wizyty wychodził z gabinetu i zasięgał informacji u b. zaawansowanych pracowników, to i tak zupełnie nie radził sobie z powierzonym zadaniem. Nie udzielał informacji na czas, powodując przedłużanie się w czasie sprawy, a kilkanaście godzin przed ostateczną wizytą, podczas której miało nastąpić sfinalizowanie transakcji, zażądał kolejnego dokumentu z Urzędu Skarbowego, bo ten, który otrzymał w odp. czasie okazał się być niewystarczający. Sprawa utknęła w miejscu. Nie polecam!

1
Monika Nowy wpis

Bardzo profesjonalnie ! Polecam !

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Nadal oczekujemy na aktualne wieści, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz w miejscowości Gdańsk nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krzywoustego 35
    80-360 Gdańsk
  • NIP: 5841773772 REGON: 191904638
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Kancelaria Notarialna Izabela Fal-Notariusz
Przejdź do nowych opinii