Opinie o Piotr Postek Stylista Fryzur w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piotr Postek Stylista Fryzur. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Postek Stylista Fryzur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Postek Stylista Fryzur w Warszawa

Danuta Nowy wpis

hej, czy tutaj u Pana ktoś teraz może się zatrudnia? Wstępnie tylko swoja okolice w stolicy przeglądam i tak patrzę po opiniach o salonach. Tutaj myślałam jednak ze znajdzie się tu cos od osób zatrudnionych a nie samych klientów. Czy jednak zadowolenie z usług się poprawiło? I czy praca jest możliwa?

Aneta Nowy wpis

Niestety nie polecam doczepianie włosów u tego Pana. Prawie rok mialam u niego zagęszczane wlosy, jakoś wlosów faralna a cena kosmiczna. Przereklamowane miejsce chyba tylko przyjazne dla tzw „celebrytow” ktorych trzeba pokazać. Miałam delikatne włosy ale długie, więc zależało mi na objętości. Fanie bylo tylko po wyjściu od fryzjera. Potem dramat. Najwiekszy dramat kiedy u innego fryzjera zdjęłam doczepy - cale wlosy zniszczone, pourywane, jakosc doczepow fatalna i 3 lata moje włosy dochodzily do siebie i odrastały. Koleżanka przedłuża u „zwykłej „fryzjerki i ma super jakość i zero zniszczeń. Można?

Ona Nowy wpis

Niestety jestem niezadowolona z obsługi, wykonania, zachowanie pretensjonalne.

Juz nigdy !

Witam, wyszłam z salonu ze spalonymi włosami wraz z zabrudzonym żakietem. W salonie brud i woda w popalcowanych szklankach z kranu. Pani obok , która jak później się okazało tez jest fryzjerem wyglądała bardzo niechlujnie, brudna , nie uczesana i brzydko pachnąca i taka osoba podała mi wodę. Za cenę jaką zapłaciłam należy się szampan.

Pola
@Juz nigdy !

Co za bzdury !????brudno tam ? Chyba jakiś żart ! Byłam osobiście piękne i stylowe wnętrze .. czyściutko obsługa miła a panie pracujące jak lalki !!!

Paulina Nowy wpis
@Juz nigdy !

Jaka diametralna różnica, my zostałyśmy ugoszczone szampanem. Wszystkie Panie były zadbane i piękne, ciekawe skąd te złośliwe opinie, bo gdybym nie przekonała się na własne oczy byłabym w stanie uwierzyć

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piotr Postek Stylista Fryzur. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Paulina

Polecam każdemu, przyleciałam już po raz kolejny z Irlandii z koleżanka, obie wyszłyśmy z salonu bardzo zadowolone. Polecam Piotra bardzo serdecznie !! ???? Wcześniej byłam u Weroniki, która tez zrobiła mi piękne włosy. Atmosfera w salonie oraz to w jaki sposób traktują klientów sprawia, ze chce się wracać. Piękny wystrój, a Piotr potrafi we wszystkim doradzić. Pozdrawiam i będziemy wracać ❤️????

Wierna klientka

Przylatuje regularnie na wizyty do Piotra ze Szwajcarii. Po raz kolejny wychodzę zadowolona. Nie wyobrażam sobie oddać moje włosy w inne ręce! Piękne miejsce i bardzo sympatyczna atmosfera oraz pyszna kawa!!!

Justyna

Jestem na maksa zadowolona ! Jak zwykle po wizycie u Piotra ! Wyglądam i czuję się jak milion dolarów ! Pełne zaufanie ,pełen profesjonalizm. Tego oczekuję od mojego stylisty. Gorąco polecam!

Zuza

Wybrałam się na wizytę do Pana Piotra, i jak zwykle miałam to w zwyczaju, przyniosłam zdjęcie fryzury jaką chciałabym mieć głowie. Pan Piotr uśmiechnął się i powiedział że,, zrobi po swojemu,, trochę sie obawiałam ale efekt przerósł moje oczekiwania! Włosy wyglądały wspaniale! Nigdy sama bym nie wymyśliła takiej fryzury. Piotr wytłumaczył że należy dobrać kolor włosów do indywidualnego typu urody. Pierwszy raz miałam do czynienia z profesjonalistą i zrozumialam że na tym polega wizyta u stylisty. Brawo! Wspaniałe miejsce, miła obsługa. Bardzo polecam

Justyna

Bardzo mili ludzie, Pan Piotr super mi doradził z zagęszczeniem i kolorem włosów, polecam

Matylda

Pierwszy raz w życiu trafiłam do miejsca w którym naprawdę poczułam się komfortowo!!! Zadbano o mnie w 100%!!! Do tej pory żaden fryzjer/stylista nie był w stanie zaproponować mi koloru ani fryzury która by do mnie pasowała i dopiero jak trafiłam do Piotrka okazało się ze to był strzał w 10!!!! Drogie Panie polecam z całego serca bo dzięki Piotr Postek Fabryka Lalek w końcu poczułam się jak prawdziwa Gwiazda!!!

Seba

Miejsce powala. Panie pracujące bardzo zadbane i sympatyczne. Moja fryzura ( i broda) chyba najlepiej obcięte od kilku lat !

Janka

Wizyta super! Wnętrze piękne. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Przemiła asystentka - która poleciła super produkty do pielęgnacji włosów. Kolor mam rewelacyjny. Warto było czekać na termin.

Lala

Nie polecam ! Płacisz Postkowi a obsługuje Cię asystentka, która dopiero się uczy! Ale płacisz Tysiaka + za obsługę ! Porażka!

D.

Spalone włosy i wyglądanie jak klon - lalka . A oczekiwałaś, że będziesz wyglądać jak milion dolców Lala ! To zdecydowanie nie u Piotrka ! Ratuj swoją godność i nie ryzykuj , tylko dlatego, że myślałaś tak jak ja, że gość ma wiedzę, a to tylko manipulator słowem...aby Cię zrobić na blond , chociaż chcesz brąz !!!!!

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Piotr Postek Stylista Fryzur w miejscowości Warszawa, są nowe oferty pracy? Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

Gosia

Bardzo słaba współpraca w fabryce "lalek" u Postka....Produkty nie zawsze był takie jak na opakowaniu. Woda z kranu.... Bele by podać. Obciach! Brudno bylo, zawsze kurz, nie zawsze wszystko się myło po klientach. Najważnie, żeby bylo szyko.

Iż a
@Gosia

Widać ze wszystkie negatywne komentarze pisze ta sama osoba !!! Te same zwroty i specyficzna budowa zdać Bardzo słabe !! Wstydź się !!

jestem bardzo bardzo niemile zszokowana jakością usługi u Pana Piotra Postka. Wyszłam z włosami spalonymi i z żakietem zabrudzonym. Rozmowa o reklamacji skończyła się ironicznym uśmiechem. Podwójnie straciłam kasę za żakiet i spalone włosy :( Co robić w takich sytuacjach ?

Załamana

Cześć, wyszłam ze spalonymi włosami. Chciałam pasemka wyszłam z mopem na głowie w efekcie musiałam obciąć włosy :( Bardzo brudno. Za taką drogą obsługę podaje sie szampan a nie wodę z kranu!

Beata

Jestem w szoku, bardzo zniesmaczona przez nieelekwentną obsługę całego personelu. Wyszłam ze spalonymi włosami. Z długich do pasa włosów musiałam obciąć się na 3 milimetry. Uwaga , podają wodę z kranu. Ma półkach stoją puste kosmetyki. Lub w połowie wykorzystane i do sprzedaży!

Dorota

Witam, jestem bardzo nienile zaskoczona tym, iż pan Piotr narzucal swoje zdanie na temat koloryzacji moich włosów. Nie dał mi dojść do głosu jakie włosy bym chiała. Potraktowal mnie jak biedną osobę, która wcale nie musi dobrze wyglądać. Nie przypominam sobie abyśmy tez byli na Ty. A podanie wody z kranu jest podłym nietaktem, płacąc za usługę 700zl. Koloryzacje, którą wykonał mi pan Piotr postek spaliły mi włosy, z długich pieknych brąz wyszłam spalona platyna... Najgoresz jest to, że nie przyjmuje reklamaci. To sie nazywa wyniosłość. Jest mi bardzo przykro :(

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Postek Stylista Fryzur - Warszawa

• Jak się pracuje w Piotr Postek Stylista Fryzur?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Postek Stylista Fryzur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Postek Stylista Fryzur
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Lencewicza 5 lok. 21
    01-493 Warszawa