Opinie o ista Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ista Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ista Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ista Polska Sp. z o.o. w Kraków

@Roman Bartnik

Brak odpowiedzi oraz reakcji na moje pismo do firmy ISTA w Krakowie ,kiedy minęło TRZY miesiące znaczy że jest faktem olewacie petenta ,a odpowiedz na proste pytanie was przerasta mogliscie zasięgnąc informacji u internałtuw może rozwiązali mój i wasz problem .Dlaczego wasz produkt zamontowany na grzejniku okrada lokatora.Jeżeli w dalszym ci ągu nie możecie odpowiedzieć to GRATULUJĘ i zycze dobrego samopoczucja.

Damian
@@Roman Bartnik

Twoja opinia jest oczywiście ważna i rozumiem, że jesteś niezadowolony, ale nie jest to forum dla petentów tylko dla pracowników firmy. Interesuje mnie jak obecnie wygląda wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje jakieś benefity?

Janek

Witam, wczoraj policzyłem jak działa to podzilenikowe oszustwo i mianowicie : jednostka cieplna kosztuje 35-40 groszy kiedy mam grzejnik na TYLKO 2 jedna jednostka 'bije' co godzinę w prostym wyliczeniu biedny lokator miałby kaloryfery tylko na 2 przez okres zimowy dopłaciłbym około 8 tysięcy złotych. hihihi i dopłaca 6000 zł za mróz w mieszkaniu, a do tego Energosystem przeprogramowuje podzielniki w taki sposób aby naliczyć jak największe dopłaty, ponadto wszyscy pracownicy oraz prezesi którzy mają mieszkania w zasobach spółdzielni są rozliczani z jak najniższym lub 0 zużyciem jednostek, po dwóch latach system kasuje wszystkie dane, także w razie kontroli urzednicy mogą pocałować ich w (usunięte przez administratora) Pozostaje tylko droga Sądowa aby dowieść tym oszustom, że jawnie i z premedytacją okradają ludziIsta to (usunięte przez administratora) podzielnikowa Ci od Vatu to mały pikuś!! hihihi Jarku może raczej trzeba wziąć się za firmy podzielnikowe rodem z niemiec które zbijają na Twoich rodakach fortunę

Roman Bartnik

Na pismo z dnia 01.05.2019 nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. A sprawa dla mnie jest ważna,natomiast dla ISTA Polska jest bardzo karkołomna,może niezrozumiana.

Zuzanna
@Roman Bartnik

Skierowałeś pismo do ista Polska już dosyć dawno temu - to nie ulega wątpliwości. Być może w wyniku jakiegoś większego zamieszania nie uzyskałeś jeszcze odpowiedzi. Proponowałabym Ci zatem kontakt telefoniczny bądź też - jeśli to nie przyniesie skutku - osobistą wizytę w siedzibie firmy. Dla ułatwienia podaję Ci stronę, na której znajdziesz kontakt do nich: https://www.ista.com/pl/ Zdecydujesz się na skorzystanie z mojej rady? Koniecznie daj mi później znać.

Kuba

Nie pracowałem ale próbowałem załatwić sprawę popsutego podzielnika. Standard polski sprzed 25lat. Pani odbiera zirytowana że w ogóle dzwonisz i przekierowuje Cie dalej, i tak w kółko. Z 10 osobami chyba rozmawiałem żeby ogarnąć ten temat i każdy tam brzmiał jak by nie miał innego wyboru.

Jakub
@Kuba

Twoja opinia jako klienta firmy jest także bardzo ważna, gdyż wpływa na wizerunek Ista Polska. Kontaktowałeś się z działem, który zajmuje się reklamacją i naprawą sprzętu? Napisz jak finalnie się to zakończyło. Niemniej jednak prosiłbym osoby zatrudnione w firmie o uwagi dotyczące pracy i obecnych rekrutacji. Czy są przyjmowani nowi pracownicy, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ista Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Jasiek

Pewnie opinia zależy od wyniku rekrutacji? Ja mam inne zdanie ale pracę również!

@Jasiek

Jednakże Twoja wypowiedź niewiele mówi nam o tym, co sądzisz o pracy w ista Polska. Może jesteś w stanie ją jakoś rozwinąć o szczegóły dotyczące formy umowy, widełek wynagrodzenia, benefitów pozapłacowych? To są istotne informacje dla osób być może chcących podjąć pracę w tym miejscu.

osoba

Rekrutacja w tej firmie to totalna porazka,HR tragedia ,rozmowa o niczym tylko zeby Pani miałą zapełniony grafik,odpowiedzi nawet w terminie nie potrafią dać tylko kłamstwo i obłuda

Olek
@osoba

Całkowicie zgadzam się z ta opinia. Odniosłem takie samo wrażenie. HR beznadziejne

Agnieszka

@Zmiany, o kim konkretnie mówisz? Czy zgłaszałeś swoje uwagi do osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację? Być może nieuzyskanie premii wiążę się z niewywiązaniem się z pełni obowiązków, które są wymagane by otrzymać dodatkowe wynagrodzenie? Poruszałaś ten temat z kierownictwem? Na forum nikt nie będzie w stanie pomóc Ci rozwiązać Twojego problemu. Nie zniechęcam do aktywności jednak warto rozmawiać na takie tematy z kierownictwem lub szefostwem.

Zmiany

Pani z HR pisze o szacunku, a za nic ma ludzi! Na odpowiedz czeka sie miesiącami, a jak już jest odpowiedz to taka, zeby ludziom premii nie zapłacić! Wstyd i życzę, zeby ta Panią tak samo potraktowano jak Ona traktuje pracowników!!!

Agnieszka

@osoba, przede wszystkim, nie staraj się usilnie twierdzić, że jestem pracownikiem ista Polska. Jest to kompletnie bezcelowe ponieważ powiedziałam jaką funkcję pełnię w tym wątku. To, że uznajesz coś za pewną informacje wcale nie oznacza, że taką właśnie jest. Zachęcam byś zapoznał/zapoznał się z poniższymi linkami: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy Mam nadzieję, że rozwieje to wszelkie Twoje wątpliwości. Czas jaki poświęcasz na opisywanie domniemanego działania serwisu GoWork.pl możesz także spożytkować z myślą o użytkownikach tego forum. Zatem jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery w firmie - Twoja merytoryczna odpowiedź będzie dużą pomocą dla osób starających się o pracę w tym miejscu.

osoba

@Agnieszka Skoro nie jestes z kadr Ista to czemu zalezy ci na wszystkich szczególach,czemu tutaj moderujesz te wpisy !!!!!?? Czemu nie zadzwonisz do tej firmy i nie zapytasz sie jak tam jest cudownie ??!!! Agnieszko z HR Ista czemu nie zadzwonisz do Ista i nie zapytasz co i jak :):),czemu go work nie moderuje wszystkich wpisów na go work :) bo nie da rady a moderuja go HR danych firm których dotyczą wpisy

Agnieszka

@osoba, przykro mi ale w Twoim komentarzu wiele jest niezrozumiałych wątków. Nie jesteś w stanie zapewnić, że tylko osoby z działu HR chcą znać szczegóły rekrutacji - chcą je znać niemal wszystkie osoby, które planują aplikować do firmy. Mógłbyś proszę wskazać w którym miejscu nastąpiło "wybielanie wad firmy"? Jestem osobą neutralną a moim zadaniem jest by wątki, które poruszane są na forum GoWork.pl miały odpowiednią wartość merytoryczną i zawierały wartościowe informacje na temat pracy w firmie. Jeśli nie chcesz udzielać informacji - nie musisz. Jeśli masz ochotę, możesz podzielić się z nami opiniami na temat procesu rekrutacji bądź wrażeniami po rozmowie kwalifikacyjnej jeśli takową odbyłeś.

osoba

@Agnieszka Skoro nie jestes z HR Ista to po co Ci szczegóły rekrutacji,jedynie HR -owi danej firmy zalezy na moderowaniu oraz na wybielaniu złych zdarzen które tutaj sa opisywane tak robią HR-yy kazdej firmy wybielaja tutaj swoje wady a problem wewnątrz firmy zamiataja pod dywan !!!!! HR kraków w tej firmie nie rozni sie od innych HR-ów w polsce ta sama spiewka ta sama gadka a ludzi którzy przychodzą na rekrutacje maja daleko byle by zapełnic sobie grafiki rekruterami i udawac ze cos sie robi a miejsce jest juz dawno sprzedane !!!

osoba

@Agnieszka Przeciez Agnieszka ty jestes z kadr wiec powinnas wiedziec jak jest i jak to wyglada po drugie jakby było wszystko ok to by nie było tutaj innych wpisów,kultury waszej korporacji nie przeskoczysz ani radosnej twórczosci kadr,na pocieszenie powiem ze w innych firmach jest podobnie wiec nie odstajecie zbytnio :) taki poziom w krakowie, szkoda ze mało kulturalny i brak szacunku

Agnieszka

@osoba, czy możesz opisać bardziej szczegółowo jak przebiegała rekrutacja do pracy w firmie ista Polska? Co dokładnie wpłynęło na to, iż wyraziłeś taką opinię na ten temat? Czy mimo niezadowalającego dla Ciebie procesu rekrutacyjnego podjąłeś ostatecznie pracę w tej firmie? Napisz coś więcej na ten temat.

Lena

Jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

Weronika

Poszukują: Specjalista ds. Handlowych w Lublinie - Ile mogę zarobić? jakieś autko? - jakimi jeździcie? oferują : -stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, -wynagrodzenie wraz z systemem premiowym - ile i czy są te premie????? jest bonus toczny?? -prywatną opiekę medyczną - podstawowy czy jakiś wypasiony i w jakiej firmie? -możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji - ???? -pakiet szkoleń oraz dofinansowanie sportu i nauki języka obcego - ????

Szczery

Greg - lepiej daj sobie spokój, poniżej 3000 Netto. Płaca nie adekwatna do wymaganego czasu i zaangażowania.

moria

@diono ale ja jednak wolałabym się skupić na konkretnych benefitach które moge za taką pracę za taką otrzymać pracę, a to że pracodawca pisze w ogłoszeniu o integracji to frazes uważam. możesz napisać co konkretnie wchodzi w pakiet tej opieki medycznej?

to_już_za_mną

Już na szczęście mnie tam nie ma. Nie powiem, że to najgorsza praca na świecie. Do samej pracy nic nie miałam, głównie chodziło o to z kim się musiało pracować. Krótko - nie jest to praca dla Kobiety, która ma do siebie choć szczątkowy szacunek. Część panów mentalnością przypomina samców alfa z serialu Mad Men - poklepie życzliwie po pupie, powie, żeby przynieść kawę i na koniec poprosi, żeby się nie wtrącać do poważnych spraw. Także pod względem etyki pracy i spojrzenia na pracownika (pracownicę) firma jest ok. 50 lat opóźniona. I piszę firma a nie "kilku panów" bo ma się wrażenie, że centrala przymykała na to oko bo ważniejszy jest wynik finansowy. Ostatnio nawet może i zaczęło się coś zmieniać, ale z całym szacunkiem dla nowej pani dyrektor, nie jestem pewna czy da radę głową przebić ten mizoginiczny mur.

lucy

to czy ktoś nadaje się do pracy tak naprawdę wychodzi "w praniu", nie mam nic przeciwko rozmowom kwalifikacyjnym poza tym iż po przejściu II etapu nie mogłam się dowiedzieć ile dokładnie będę zarabiała, ani na czym tak naprawdę ma polegać praca, nawet nie byli w stanie określić konkretnych godzin pracy na tym stanowisku co jest dla mnie podstawą. Za granicą takie informacje są zawarte w każdym ogłoszeniu o pracę, traci się niepotrzebnie tylko czas.

Zostaw merytoryczną opinię o ista Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ista Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ista Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

ista Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.

ista Polska Sp. z o.o.