Abra Meble (Abra S.A.)

1.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Abra S.A.

Pracodawca

 Aktualność
Porozmawiajmy o rekrutacji w naszej firmie!

Jeśli byłeś/aś Kandydatem w naszych procesach rekrutacyjnych - czekamy na Twoją opinią! 

Bacznie obserwujemy nasze działania, jednak w dalszym ciągu nasz Zespół pracuje, aby każda z osób, która chciałaby dołączyć do Nas - zawsze otrzymywała jak najbardziej pełną i otwartą informację o warunkach pracy i współpracy.

Aplikowałeś/aś na Sprzedawcę/Kierownika/Technicznego lub nie tylko?
Poświęć nam chwilę i oceń nas w ramach anonimowej ankiety!

Kliknij tutaj:  https://cutt.ly/REKRUTACJA_W_ABRA

Pozdrawiamy,
Zespół Abra S.A. 
Marcin Nowy wpis
Inne

Obsługa klienta to jakieś nieporozumienie. Podczas sprzedaży towaru obiecano dostawę i montaż. Za te dodatkowe usługi pobrano pieniądze, później okazało się jak to powiedziała fundamentalnie niekompetentna pracownik Abry w M1 Bytom, " Abra nie świadczy usług montażu", chociaż zapisali to w umowie. Pracownicy bezczelni, nazwali mnie "ograniczonym umysłowo", "to nie ma sensu mu sprzedawać", uśmiechali się kiedy klient przyszedł po zwrot środków. Dno i wodorosty. Odradzam wszystkim.

C Nowy wpis
Inne

Jeszcze jakiś świeżak chciałby podzielić się informacjami dotyczącym warunków pracy? na stronie wystawione są trzy oferty dla kasjera. Jedna widać, że wisi już od końcówki października. Nikt się nie zgłosił czy po prostu jeszcze jej nie zdjęli? Jak teraz sytuacja z grafikiem wygląda? wcześniej ktoś pisał ze występuje stres i nie układa się to tak jak ustalano… z kim to konsultować?

Klient Nowy wpis
Inne

W Abrze dokonałam zakupu narożnika, potem reklamacja, która nie przyniosła pożądanego skutku. Pani Kierownik Biura Obsługi Klienta wyniosła i rozmawia z klientem , który czuje się jak na (usunięte przez administratora) To był mój pierwszy i ostatni zakup w tej firmie. NIE POLECAM!!!

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Abra S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ja byłam przesłuchiwana przez panią z Krakowa z bazy(kilka lat temu) być może się zmieniło.

Pytania

Na rekrutacji miałam scenkę sprzedaży pufy....po chwili zorientowałam się że nalezy zadawać klientowi pytania otwarte na które nie może odpowiedzieć tak lub nie. I przykład.Czy chce pan kupić pufe brązową? - oczywiście źle...Należy zapytać o kolor pufy...klienta...wypytać się o kolory innych mebli w pokoju ,ścian....i znaleść fajny kolor...etc

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Świeżynka
Pracownik

Pracuję w ABRZE niezbyt długo, ale od samego początku czuję stres. Masa wiedzy do przyswojenia i jedyne z czego mogę się uczyć, to jakaś podstarzała prezentacja, która nie jest aktualizowana, i w której są informacje, które nic nie tłumaczą. Pierwszy miesiąc pracy był w sumie stratą czasu, bo pracownicy niczego mi nie pokazali, więc nie wiedział*m nawet jak złożyć zamówienie, czy sprawdzić co mamy na naszym obszarze. Masakra. Na rozmowie o pracę była mowa o 8 godzinnych zmianach, a nagle w grafiku widzę 9-10 godzin wpisane bez mojej wiedzy i zgody. Okropny stres przy każdym telefonie od klienta lub przy rozmowie oczy w oczy, bo zupełnie nic nie wiem, a wiedzy jest tyle że nie jestem w stanie sam* tego ogarnąć. To jest moja pierwsza praca od dłuższego czasu, którą mam ochotę rzucić z powodu nerwów i niepokoju jaki odczuwam w związku z nią.

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Abra S.A.?

obecny pracownik
Pracownik

Zero socjalu. Nawet na swieta zlamanego grosza. ŻENUJACE

Danuta
Inne
@obecny pracownik

No to faktycznie trochę kiepsko. Były może podejmowane jakieś rozmowy z szefostwem na ten temat? Jak reagują gdy pracownicy zgłaszają tego typu uwagi?

dddd
Były pracownik
@obecny pracownik

już nie dają ale dobrze za pójście na wolne , urlop nie każą jeszcze zapłacić

dddd
Były pracownik
@Danuta

jakie rozmowy, jakie szefostwo Oniiii maja gdzieś takie rozmowy i jakiekolwiek argumenty piniedzy niema i nie będzie. ważne aby im się cyfra zgadzała

Ktoś inny
Były pracownik
 Pytanie
@Danuta

Jak reagują? Zwalniają ???? i jeszcze Ci powiedzą że na twoje miejsce mają 10 innych osób, i jak Ci nie pasuje to do widzenia

Andzela
Pracownik
@obecny pracownik

Bo taka jest prawda.Zero socjalu @@!!!Wszystko co zarobisz musisz sobie wypracować sam.Zero pochwaĺ liczą się tylko statystyki ,cyferli nie ludzie.Praca w Abra to bardzo duży stres.Jak to mówią Abra Makabra.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Karolina
Kandydat

Nie wiem z czego wynika w ten sposób postawione pytanie ale jeśli chodzi o sam dział zamówień to jaki tak konkretnie zakres rzeczywistych obowiązków tam mają i ile osób obecnie się zatrudnia? Jakie stanowiska byłyby teraz do wyboru?

Nowy pracownik
Kandydat
 Pytanie

Hej. Jestem po rozmowie o pracę na stanowisko kierownika sklepu. Po pierwszym etapie. Chciałabym dowiedzieć się jak wyglada praca na tym stanowisku od kuchni. Czy premie są realne? Czy podwyżki są co rok? Jak kształtują się zarobki? Na jakich wskaźnikach pracujecie? Pozdrawiam

Karolina
Inne
@Nowy pracownik

Szukają kogoś z zewnątrz? A co z opcją awansu na kiero, jest możliwa? Opowiesz przy okazji jak ta rozmowa przebiegła? Co mówili i kiedy data kolejnego etapu, ile ich jest?

Administrator

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

X..
Pracownik
@Administrator

Często zmieniają nowych pracowników

Grzegorz
Inne
@X..

To jest aż taka rotacja? Tylko nowi są zwalniani a ci którzy już pracują dłużej nie są ruszani? Wiesz z jakiego powodu taka sytuacja?

Ja
Pracownik
@Grzegorz

Aby przeszkolić kogoś nowego to dwa lata. Żeby człowiek funkcjonował normalnie . Za tyle nauki i stresów nikt za grosze nie będzie siedział. Ci co już coś umieją to maja wylane bo są nie do ruszenia

Karolina
Inne
@Ja

no i takie przeszkolenie jak miałoby wyglądać? pzt chyba nie każdy nowy traci wakat? padło, że "często" na podstawie czego dokonywany jest wybór?

Karolina
Inne

Jeśli już faktycznie padło tego typu stwierdzenie to prosiłabym o szersze wyjaśnienie. co konkretnie można rozumieć przez wspomniane “znajomości”? pracownicy ze sobą są raczej zintegrowani czy nie bardzo? docelowo ile osób w sumie jest zatrudnianych jednocześnie?

Anna
Były pracownik
 Pytanie

A jak podwyżki od stycznia najniższa krajowa plus grosze premii ???

Paweł
Inne

Witam, byłem ostatnio klientem firmy Abra i chciałem dodać opinię na google o sklepie w Działdowie ale została usunięta, są tylko pozytywne więc dodaję ją tutaj. Pani kierownik tego sklepu to totalna porażka, brak jakichkolwiek kompetencji i kultury osobistej jest niesympatyczna i arogancka, nie ma szacunku do drugiego człowieka. Ta osoba absolutnie nie nadaje się na to stanowisko! Zdecydowanie nie polecam tego sklepu!!!

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Abra S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

dddd
Były pracownik
@Pytanie

moim zdaniem nie jeszcze raz nie

1
Uciekinier
Były pracownik

Kilka słów: Niskie zarobki, ciężka praca, atmsfera słaba, ktoś pisał, że dobra, chyba nie wie co to znaczy, ale fakt nie jest najgorzej Poza tym jeden drugiemu wilkiem, jest kilka osób w porządku, ale jako grupa to nie funkcjonuje dobrze. Najlepiej mieć wielką gębę i mało robić niż cicho siedzieć i robić swoje, wtedy mniej Ci się oberwie. Pochwał zero, jakaś wpadka od razu pretensje. Nie polecam. Uciekać z tamtąd.

Abra kadabra

Jestem pracownikiem sklepu meblowego Abra od kilku lat (z czego bardzo sie cieszę ☺) i nie mogę narzekać ani na warunki pracy, ani na jej atmosferę. Co prawda często bywaja problemy z dostępnością towaru na magazynie ale w miarę szybko problem ten znika.. Bardzo polecam, i zachęcam wszystkich niepewnych do dołączenia współpracy ???? Dla zaangażowanych sa nieograniczone możliwości zarobku :) Moje sugestie dla Abra S.A.: Praca Lubię atmosferę w Abra S.A. za: Możliwość rozwoju, oraz bore warunki płacy

4
1234567890
@Abra kadabra

Hahaha, oczekuj szybkiego awansu na kierownika reg czy tam innego koordynatora.

haha
@1234567890

co by wtedy z nami było !! ,o masowe zwolnienia

Słabe to
@1234567890

Komentarz o niczym...

Jaki rozwój?
Pracownik
 Pytanie
@Abra kadabra

Jakiego rozwoju?

sklep
Pracownik
 Pytanie
@Abra kadabra

serio? braki na magazynie i w dostawie tak szybko problem nie znika. Fajna praca ale to o czym piszesz byłoby tu marzeniem. Duzo stresu. Dużo awantur. Dużo niewyjaśnionych zaginionych paczek. Dużo uszkodzeń z magazynów. Dużo reklamacji...Niestety

Śss
Pracownik
@Abra kadabra

Ale bredzisz

Śss
Pracownik
@sklep

Prawda cała prawda i tylko prawda

Pracownik
Pracownik
@sklep

Na magazynie liczy się żeby samochody wyjeżdżały zgodnie z planem a nie Wasze paczki ,wszyscy robią na renomę kierowników ,czas czas czas czyż nie od tego jest dyrektor logistyczny

Milo
Pracownik
@Abra kadabra

Odgórnie jest bardzo duży nacisk na sprzedaż a nie zawsze się to udaje

Kpina z pracownika techniczneg
Pracownik

Wydawka 130% i wypłata 2900. Kpina za taką ciężką pracę

były pracownik
Były pracownik
@Kpina z pracownika techniczneg

to super

Karolina
Inne
@były pracownik

Można się dopytać jak mogło tak wyjść finansowo przy tych 130%? Jak to jest w razie czego liczone?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca Abra S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nowy_groszek
Pracownik
@Pytanie

Pracownicy są motywowani najbardziej przez kierownika sklepu, jest to osoba, która odpowiada za sklep i za ogólną sprzedaż. Jest nutka zdrowej rywalizacji pomiędzy pracownikami oraz pomiędzy poszczególnymi jednostkami. W ciągu dnia są generowane raporty, które przestawiają osiągnięcia innych sklepów i możemy sprawdzić, o kogo jesteśmy lepsi a od kogo słabsi. A najbardziej motywują nas pieniądze za wyrobioną premię sprzedażową ;P

3
Grzegorz
Inne
@nowy_groszek

Ha, ha wiadomo że kasa najbardziej motywuje. Ile można wyciągnąć tej premii? Z 500 zł da radę?

nowy_groszek
Pracownik
@Grzegorz

Oczywiście, możliwości są tak na prawdę nieograniczone ;)

Olga
Inne
@nowy_groszek

Serio? Jak to są nieograniczone? Możesz konkretniej powiedzieć co masz na myśli, pisząc o tych możliwościach?

nowy_groszek
Pracownik
@Olga

To twoja sprawa ile w danym miesiącu sprzedasz i wydasz do klienta. Może to być towar wart setki tysięcy PLN, nic cię nie ogranicza, Wiadomo, możliwości każdego sklepu są różne, ale to tak na prawdę sprzedawca decyduje co i ile sprzeda ;)

1
Dyrektor
Pracownik
 Pytanie
@nowy_groszek

He he he chcesz zająć moje miejsce, że takie reklamy piszesz? Towaru nie ma to i premi nie ma. Klientów nie ma to i premi nie ma. Współczynnik premiowy tak mały, że 300 narożników i 200 regałów nic nie da. Znajdź chętnego na 3 pełne kuchnie i 4 wypoczynki skórzane. No Znajdź!

nowy_groszek
Pracownik
@Dyrektor

Widzę, że Pan rzeczywiście musi zajmować bardzo wysokie stanowisko i poziom Pana życia jest również bardzo wysoki, jeśli premia w wysokości ponad 10 tys zł to byłoby dla Pana za mało. (Tyle mniej więcej wyjdzie, za wydanie 300 narożników ze średniego przedziału cenowego w ciągu miesiąca). Zamówienie 3 zestawów kuchennych w ciągu miesiąca to też nie jest ogromny wyczyn. Zdarzało mi się zamawiać nawet więcej. Bardzo mnie dziwi, że to takie oburzające dla niektórych, że ktoś może być po prostu zadowolony ze swojej pracy :) :) :)

Stanisław
Pracownik

,, Ja wydałam " to pewnie często powtarzana bzdura na wielu sklepach. Nie, ty tylko kartkę wydrukowałaś

Anna
Pracownik

Nie polecam jako pracodawcy po macierzyńskim brak etatu dla mnie mimo istniejącej umowy o pracę ,za chwilę zostanę z małym dzieckiem na łasce Urzędu pracy pocieszające i zarazem smutne jest to że nie ja jedna z magazynu.To napewno nie jest miejsce dla świeżo upieczonych matek lub kobiet planujących ciążę chyba że nie zamierzają wracać do pracy.

nowy_groszek
Pracownik
@Anna

No, niestety, to nie jest budżetówka, że jedna osoba więcej na sklepie nie robi różnicy. Pracownik jest potrzebny tu i teraz a nie za dwa lata. Przyjęcie Ciebie z powrotem wiązałoby się ze zwolnieniem kogoś innego, więc zachodząc w ciążę, musimy brać pod uwagę charakter naszej pracy, a nie formalność zatrudnienia. Nie oceniam Ciebie surowo, też mam dziecko :) i wiedziałam, że do poprzedniego zatrudnienia nie wrócę, bo rynek pracy jest płynny i wszystko się zmienia.

1
Anna
Były pracownik
@nowy_groszek

A ja nie przypuszczałam tym bardziej że w poprzedniej firmie wracałam po dwóch ciążach i pracowałam aż do zlikwidowania zakładu ,widać jestem już z całkiem z innej epoki zwłaszcza jeśli chodzi o etykę

Była
Były pracownik
@Anna

Nie przejmuj się nie Ty jedna ale czy serio jest czego żałować tej najniższej i paru groszy premii

Zszokowany
Pracownik

Ostatnio dowiedziałem się że w administracji magazynu pracują dziewczyny bez matury????????już wiem skąd tyle pomyłek i śmiesznych e maili.aplikujcie wszyscy

takisobie1234
Były pracownik
@Zszokowany

Bez matury chyba Ty jesteś bo masz dziwne informację

Olga
Inne
@takisobie1234

To jakie trzeba mieć kompetencje aby pracować w administracji magazynu?

Kubix
Pracownik
@Olga

Żadnych, tylko protekcję w Pionkach rządzą już same układy ktoś się kiedyś na tym przejedzie

Danuta
Inne
@Zszokowany

No ale to matura definiuje to jakie ktoś ma umiejętności?

Pracownik
Pracownik
@Danuta

Nie wyślij kogoś po podstawowym niech Ci wystawia faktury ????

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Abra S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

  Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.
Przejdź do nowych opinii