Abra S.A.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Abra S.A.

Aktualność
Porozmawiajmy o rekrutacji w naszej firmie!

Jeśli byłeś/aś Kandydatem w naszych procesach rekrutacyjnych - czekamy na Twoją opinią!

Bacznie obserwujemy nasze działania, jednak w dalszym ciągu nasz Zespół pracuje, aby każda z osób, która chciałaby dołączyć do Nas - zawsze otrzymywała jak najbardziej pełną i otwartą informację o warunkach pracy i współpracy.

Aplikowałeś/aś na Sprzedawcę/Kierownika/Technicznego lub nie tylko?
Poświęć nam chwilę i oceń nas w ramach anonimowej ankiety!

Kliknij tutaj:  https://cutt.ly/REKRUTACJA_W_ABRA

Pozdrawiamy,
Zespół Abra S.A.
Abra kadabra

Jestem pracownikiem sklepu meblowego Abra od kilku lat (z czego bardzo sie cieszę ☺) i nie mogę narzekać ani na warunki pracy, ani na jej atmosferę. Co prawda często bywaja problemy z dostępnością towaru na magazynie ale w miarę szybko problem ten znika.. Bardzo polecam, i zachęcam wszystkich niepewnych do dołączenia współpracy ???? Dla zaangażowanych sa nieograniczone możliwości zarobku :) Moje sugestie dla Abra S.A.: Praca Lubię atmosferę w Abra S.A. za: Możliwość rozwoju, oraz bore warunki płacy

Adiamos, Dąbrowa Górnicza

Witam. Pracowałem na magazynie Abry od 2016 roku (koncówka) do stycznia 2019 i super mi się pracowało.Poznałem tam super, fajnych ludzi i chciałbym tam do nich wrócić. Fajna praca, w fajnym zespole ludzi - trzeba się nadźwigać to fakt, ale jak ktoś jest przyzwyczajony i lubi taką pracę, no i oczywiście ma dużo siły to polecam (kwestia przyzwyczajenia). Pozdrawiam ekipę z magazynu z Sosnowca :-).

Zszokowany

Ostatnio dowiedziałem się że w administracji magazynu pracują dziewczyny bez matury????????już wiem skąd tyle pomyłek i śmiesznych e maili.aplikujcie wszyscy

takisobie1234
@Zszokowany

Bez matury chyba Ty jesteś bo masz dziwne informację

@takisobie1234

To jakie trzeba mieć kompetencje aby pracować w administracji magazynu?

Kubix Nowy wpis
@Olga

Żadnych, tylko protekcję w Pionkach rządzą już same układy ktoś się kiedyś na tym przejedzie

Marcin Nowy wpis

Skoro jest taki problem z pracą na magazynie może poprostu są źle zarządzane ????

nowy_groszek

Czytając niepochlebne opinie, muszę w końcu coś napisać. Jestem z pracy bardzo zadowolona. Odkąd tu pracuję (już ok 2 lata), nie było ani jednego dnia, żeby mi się nie chciało rano wstać i tu przyjść!! Awansowałam rok temu ze stanowiska sprzedawcy na kierownika sklepu. Wiem, że niektóre sytuacje mogą być trudne i przysparzać nowym, młodym KI nerwów i stresu, ale ja je wszystkie traktowałam jak wyzwanie, a nie karę. Zadowolony z siebie kierownik jest w stanie stworzyć dobrą ekipę i zarabiać pieniądze. Mi Abra dała ogromną możliwość rozwoju i jestem bardzo wdzięczna za ten przystanek w mojej karierze i mam nadzieję, że potrwa on jeszcze jakiś czas :)

Bravo Nowy wpis
@nowy_groszek

Ja rozumiem Pani optymizm. Po roku dostać awans gratuluję, ale proszę zauważyć, że większość komentarzy dotyczy pracy na magazynie. Jest to ciężka praca, Proszę przyjść na miesiąc (choć jest to niemożliwe bo jest Pani kobietą) podźwigać schylić się mimnimum po kilkadziestiąt razy po towar przenieść go lub rozładować auto, zimą gdy na aucie jest jak w zamrażalce lub w lato gdy w aucie panuje 60 stopni celcjusza Do tego zrobić dobrych kilka kilometrów dziennie i zmieniła by Pani zdanie i zrozumiała tu komentujących. Odpowedzialność pracy wbrew pozorom też też jest: jeśli coś źle wyjdzie z magazynu nie cofnie się tego magicznym klawiszem na klawiaturze. Móglbym tu jeszcze wiele rzeczy napisać, ale to tak ogólnie. Płaca mała dodam tylko, że moje plecy są w rozscypce nie wspominając już o innych bólach. Powiem tylko,że z boku ta praca może naprawdę wyglądac niewinnie póki samemu się jej nie podejmie. 2700 na ręke to na te czasy stanwoczo za mało.

Żałosne Nowy wpis
@nowy_groszek

Ile ci zapłacili

Pomorskie
Klient

Brak obsługi klienta. W tym sklepie słowo OBSŁUGA I UPRZEJMOŚĆ nie istnieje. Krytyczny poziom pracowników. Zlekceważono mnie w tym sklepie wiec zostawię to w internecie.

@Pomorskie

w jaki sposób Cię zlekceważono, możesz coś wiecej powiedzieć ?

Kasia Z

W dalszym ciągu opinie od samych frustratów

Kaśka
@Kasia Z

Błagam ogarnij się, to że Ty tam siedzisz i nic nie robisz, to nie znaczy, że inni nie pracują również.

Były
@Kasia Z

Nie frustratow tylko ludzi którzy to i owo doświadczyli w tej firmie i chcą się tymi doświadczeniami podzielić z innymi. Aby nie mieli podobnych doświadczeń

Ewe;)

Od kwietnia miałam zaszczyt odbyć 3 miesięczną praktykę w dziale kadr. Pobyt w Abrze będę wspominać bardzo dobrze, a cenne doświadczenie zdobyte podczas praktyki poszerzyło moje horyzonty. Opiekunka praktyk dbała, by czas spędzony tutaj nie poszedł na marne, bym wzbogaciła wiedzę i wyniosła jak najwięcej praktycznych umiejętności, za co serdecznie Dziękuję :) W czasie mojego pobytu w firmie, koleżanki były od początku pozytywnie nastawione i bez problemu poświęcały swój czas na moje pytania - zawsze służyły swoją pomocą. DO PRAKTYKANTÓW: - Obszerny zakres czynności, który zachęcił mnie najbardziej do wzięcia udziału w odbywaniu praktyki, - Praktyka jak i teoria jasno i dokładnie wytłumaczona ! - Każda tematyka jest szczegółowo przerobiona. - Zadania, które się otrzymuje od koordynatorki są sprawdzane po czym tłumaczone krok po kroku. - Elastyczny grafik. Sam klimat w pokoju sprawia, że 3 miesięczne praktyki to stanowczo za mało zwłaszcza, a czas pracy mija jeszcze szybciej :) Serdecznie polecam !! :)

@Ewe;)

Takie rzeczy tylko w Krakowie, w jednym jedynym mieście na całą Polskę. Tylko tu nie ma sprzedawców, magazynierów, problemów, bo to siedziba zarządu.

Były
@Ewe;)

Ale kłamiesz ile Ci zapłacili za pozytywną opinię, mi i innym kiedyś sugerowali aby pisać pozytywne opinie na opineo. Tekst jak obserwatora dobre haha

Pracował ktoś z Was jako Kierownik Sklepu w Abra S.A.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Praca w Abra meble za najniższą krajową a jak już masz premie to zawsze za coś zabiorą ,nigdzie nie zarabia się tak mało jak tam a na magazynie trzeba zasowac biegiem i dźwigać za dwóch kierownicy nie mają nic do gadania wszystkim rządzi dyrektor i udaje że oni o czymś decydują ,dobrze że nie muszę już na to patrzeć

Niestety
Klient
@Były pracownik

Dobra decyzja nie wiem kim byłeś, ale kto obserwuje i ma pojęcie wie kto robi za dwóch a kto spija śmietankę, magazyn trzymają starzy pracownicy i ewentualnie nowi, jeśli przyjdą chętni do pracy a to rzadkość. Co do tej premii to coś dziwnego w Twoim przypadku.

@Były pracownik

To za co w takim razie zabierają premie ??

Kpina z pracownika techniczneg

Wydawka 130% i wypłata 2900. Kpina za taką ciężką pracę

Abra kadabra

@Abra kadabra

Hahaha, oczekuj szybkiego awansu na kierownika reg czy tam innego koordynatora.

haha

Jaki rozwój?

Jakiego rozwoju?

sklep
@Abra kadabra

serio? braki na magazynie i w dostawie tak szybko problem nie znika. Fajna praca ale to o czym piszesz byłoby tu marzeniem. Duzo stresu. Dużo awantur. Dużo niewyjaśnionych zaginionych paczek. Dużo uszkodzeń z magazynów. Dużo reklamacji...Niestety

Śss

Ale bredzisz

Śss
@sklep

Prawda cała prawda i tylko prawda

@sklep

Na magazynie liczy się żeby samochody wyjeżdżały zgodnie z planem a nie Wasze paczki ,wszyscy robią na renomę kierowników ,czas czas czas czyż nie od tego jest dyrektor logistyczny

Zdziwiony

Świetna praca, świetna atmosfera, świetny klimat, po prostu Abra. Świetna wypłata nie kupisz wiele, ale ważne, że jest 10! Może 400 litrów benzyny zatankujesz szaleństwo :)

zszokowany
@Zdziwiony

jak piszesz opinie to nie pij ale śmiech to zdrowie

Jaka umowa obowiązuje w Abra S.A. podczas okresu próbnego?

M

Umowa o pracę na 3 miesiące

abra

Jak tam wasze noworoczne podwyżKI?

PodwyzKI
@abra

To zdecydowało że odchodzę. Sprzedawca zajmujący się administracja bądź reklamacjami ma w tym momencie więcej niż KI. Przykre że przez cały rok ciężko podjąć decyzję i trzeba czekać na oczywiste rzeczy. Jak my się spóźniamy z terminem bezsensownych tabelek to jest nie do pomyślenia. Ale rok na decyzję o podwyżkach to widocznie za mało.

@PodwyzKI

Podwyżki dla Kierowników Sklepów są ustalone od 01.02.2021. Szczegóły posiadają Kierownicy Regionalni.

pogrom

tak gdyby ktoś był zainteresowany - podwyżka o 100zł - brutto

sadsa

100zł brutto

Kasia
@sadsa

Myślę że jest to uczciwe. Powini wszyscy się cieszyć. Za poziom który reprezentują to i tak duzo

Ki
@PodwyzKI

Jak się czujecie kiedy pracownik techniczny dostaje więcej od kierownika? Taka uczciwość w tej pracy. Ale jak sprzedawca nie obsłuży klienta to ki jest zwolniony "bo nie potrafi szkolić ekipy". Nie polecam tej pracy że względu na brak uczciwości wypłat co do stanowisk

@Ki

To raczej niemożliwe. Pracownik techniczny otrzymuje obecnie wynagrodzenie na poziomie płacy minimalnej.

Kiedyś sprzedawca
@Ki

Sprzedawcy sprzedają, piszą kredyty czy reklamacje ,techniczni składają meble , pakują czy przyjmują towar. Kierownik nie robi nic tylko wypełnia głupie tabelki nikomu nie potrzebne.

Michał
@abra

Nie wszyscy kierownicy dostali podwyżkę. Ciekawe jaka jest zależność który dostaje podwyżkę a ktory nie.

Kasiakiełbasia
@Kasia

W Twoim przypadku na pewno!

Techniczny

Jestem jednocześnie sprzedawca i magazynierem. Z pracy byłem zadowolony do momentu nie otrzymania premii technicznej. Ciężko pracowałem cały miesiąc. Mamy przestawianie całej ekspozycji sklepowej. Czy premie są objęte jakimś regulaminem? Bo ani od kierownika sklepu jak i regionalnego nie otrzymałem informacji WCZESNIEJ że muszę mieć jakikolwiek próg sprzedazowy. Czy była jakaś oficjalna informacja w tym temacie ? Jakiś mail? Bo o tym dowiedziałem się w dniu wypłaty kiedy już nie miałem na to wpływu... Zostawilbym ekspozycję sklepu i walczyłbym o klienta... Bo dla mnie brak takiej premii jest bardzo odczuwalny. Bardziej niż niezadowolenie kierowników z niezlozonej ekspozycji i brudnych ścian. No niestety. Czekam na odpowiedź i pomoc w temacie.pozdrawiam wszystkich

@Techniczny

Dzień dobry, @Techniczny, wszystkie obowiązujące w firmie premie, unormowane są Regulaminami, dostępnymi dla pracownika na wewnętrznej platformie. Przypominamy również, że portal GoWork nie jest oficjalnym kanałem komunikacji w naszej firmie. Serdecznie Cię zachęcamy, aby to samo pytanie zadać Twojemu Kierownikowi Regionalnemu lub Menadżerom Operacyjnym. Z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź. Pozdrawiamy, Zespół Abra S.A

xXx
@Techniczny

Nie jesteś chłopie sam!

Abro
@Abra S.A.

Witam, kwestia premii czy na magazynie czy gdziekolwiek w tej firmie widzę, że jest podobna czyli kłopotliwa z różnych powodów. Czekam na to co się stanie po nowym roku, jeśli wzrost pensji będzie tylko niewielki a podnieść na większości stanowisk muszą to trzeba uciekać z tej firmy. W tych czasach 3 tys. netto to stawka która już może zadowolić (usunięte przez administratora). Podejrzewam o ile wzrośnie już pensja i na ile można będzie można liczyć,po tym co się wydarzyło jak wzrosła płaca minimalna w zeszłym roku, ale łudze się, że ktoś jednak nie będzie oszczędzał na pracownikach. Szkoda , że wszyscy nie potrafią się zmówić i grzecznie poprosić o podwyżkę a tak to tylko można ponarzekać na pensję itp. Wiele osób ogarniętych się zwalnia i nawet mnie też to motywuję powoli coraz bardziej do działania. Niech firma zacznia doceniać dobrych pracowników i tych co pracują tam dłużej to i może efekty pracy też będą lepsze choć z mojej strony i tak daje z siebie sporo jak i reszta.

Przecież
@Abra S.A.

Za takie pytania to tam potrafią nawet zwolnić....

Czy firma Abra zgadza się w ogóle na rozwiązanie umowy na czas nieokreślony za porozumieniem stron ? Okres wypowiedzenia kilkuletniego pracownika wynosi 3 miesiące. Można to załatwić szybciej ? Jakie firma stawia warunki ?

KI
@Pytanie

Zalezne czy regio/mo mają z odejciem problem i po złości nie pozwola.Bo powodu zeby odmówić nie ma,tylko po złości. A bywa,bywa często ze zeby tylko dokuczyć się nie godzą

Myślę, że bez najmniejszego pr
@Pytanie

Oblemu, no chyba że jesteś jedynym pracownikiem w placówce i nikt nie aplikuje na Twoje miejsce :)

Czy firma Abra S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie

Olo
@Pytanie

W tej firmie nie ma szkoleń

Karolina
@Olo

To jak zaczynasz jako nowy, koledzy pomagają ogarnąć?

Mruczek
@Pytanie

Musisz sama o siebie zadbać ciesz się że nie ma szkoleń tak jak dawniej bo podpisywał abyś cyrograf i w razie odejścia z firmy płaciła byś hajs

@Mruczek

Firma Abra prowadzi pakiet szkoleń on-line dostępnych dla każdego na platformie szkoleniowej

Mruczek
@Abra S.A.

No to rzeczywiście szkolenia jak mało gdzie ciekawe na jakich komputerach i kiedy ten nowy biedny pozostawiony samemu sobie pracownik ma się wyszkolić. Widzę że rozwijacie się pionowo w dół. Nic tylko zawału na starcie dostać można z takim przywitaniem w nowej firmie. Ale wy chyba tak testujecie wytrzymałość pracowników, Co?

ja
@Mruczek

to prawda. testuja wytrzymałość

Bezduszna korporacja

Nigdy nic nie dają na święta.

Niestety
@Bezduszna korporacja

To jest mały problem. Gdyby stawka była odpowiednia nikt by nie zawracał na te braki takiej uwagi :) Ewentualne podwyżki od nowego roku zje inflacja więc w sumie jakby ich nie było. Niesety część pracowników jest pogodzona z losem niskiej pensji. Ciężka praca mały pieniądz niestety Rotacje są tak duże, że w żadnej firmie takich nie widziałem. Tam nie uświadczysz nawet dobrego słowa motywacyjnego a my tu o premii rozmawiamy. Zarobki też kreuje rynek niestety Abra też obserwuje konkurencje i zarobki w innych firmach będą podobne na podobnym stanowiski czyli niskie. Ale może warto zmienić bo tu można naprawdę się nadźwigać ciężkich przedmiotów, szkoda kręgosłupa.

@Bezduszna korporacja

Bo tak było jest i będzie

@Niestety

Ludzie odwagi zmieńcie pracę

@Aaa

Dokładnie góra rok lub dwa i tą pracę powinno się zmienić. Byle nie taką samą branżę. Można zostać dłużej, ale czy warto.

Zwykły gość

Witam, Plusy: -W innych pracach bywa gorzej. Nie jest to pocieszenie ;) -Można sobie pójść do jadalni na chwilę nie tylko w czasie przerwy. -Ogólnie fajne kierownictwo, jest ich kilku ciężko zliczyć ;) -Plusem można określic fakt, że nie jest to praca trzy zmianowa. -Ogólnie fajni ludzie choć duża rotacja (była fajniejsza ekipa np.rok temu i wydajniejsza). Głupio komentujących pracę innych nie pozdrawiam, niech się sobie przyglądną bo się kiedyś przejadą. -Plusem jest, że jeśli zmienię pracę to dość szybko zarobkowo znajdę podobną . Przy większym wysiłku znajdę dużo mniej obciążającą i z wypłatą wyższą o kilka dobrych 100 złotowych banktotów. -Plusem jest, że są jeszcze jakieś czynniki, które mnie tam trzymają, ale to już tak ledwo ledwo. Minusy: -Praca w parach, dla mnie to minus jestem zależny częściowo od drugiej osoby, ale tak musi być, samemu ciężko o wyciągnięcie auta lub przenoszenie paczek. 2 ogarnięte osoby to już sukces. -Mała płaca, po nowym roku podwyżki muszą być konkretne nikogo 200 zł brutto nie zmotywuje i tych co się wachają nad odejściem nie odwiedzie od tej decyzji. 600 zł brutto więcej, myślę, że jest osiągalne i w graniach możliwośći pracodawcy. Teraz z przymóżeniem oka, ze względu na rosnące ceny, już smaruję co czwartą kanapkę samym masłem bo tak podrożało. Na olej kujawski kupiłem sobie dozownik bo godzinowa stawka ledwo mi niedługo starczy na litr. Wykręciłem już połowe żarówek w domu. Prywatny samolot przerobiłem na gaz itp. -Brak premi na święta. -Brak karnetow na siłownie (żart ta praca jest lepsza od siłowni) -Słaba organizacja pracy. Niedługo towar będziemy wiązać pod sufitem. Może za mało ludzi nie wiem, w czymś jest problem. -Przyjmują każdego bez doświadczenia nawet minimalnego. - Nikt nie trzyma tam ludzi, jutro jeśli solidny pracownik pójdzie z wypowiedzeniem, podpiszą je. Nie będą przekonywać do pozostania, przecież to taka łatwa praca, że kazdy z ulicy może przyjść i to robić Otóż nie ! też tak bym sądził stojąc z boku albo nie w sumie używając wyobraźni nie pomyślalbym tak. Zdarzają się ludzie którzy fizycznie a nawet inelektualnie się nie nadają, trafiasz na taką osobę w parze i masz akuku. -Ogólnie ciężka praca, pewnie są cięższe, ale można odczuć trudy pracy ( bóle kręgosłupa, jakieś naciągnięcia itp) Prosiłbym o nie usuwania żadnego zdania wyrazu ponieważ nic powyżej nie jest nieprawdą lub nie jest czymś niecenzuralnym itp a po usunięciu zdanie traci sens.

Czy Abra S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Praca Mielec

Moja rozmowa kwalifikacyjna była bardzo pozytywna. Była scena sprzedażowa wszystko było na luzie i w dobrym nastroju. Ucieszyłam się, że otrzymałam tą pracę, ale nie wiedziałam że na sklepie czeka mnie piekło. Pracownica i kierwoniczka z krótkim stażem pracy od początku patrzyły na mnie jak na wroga. Nie miałam możliwości cokolwiek przy nich sprzedać bo ciągle mówiły, że to jest ich klient! Wprowadzały mnie w błąd. Celowo jedna z nich mówi mi co innego niż ta druga. Kierowniczka Zero kompetencji Zero wiedzy o zarządzaniu ludźmi. Interesowały się tylko plotkami. Obrażała mnie !!! Atakowały mnie we dwie jak tylko o coś zapytałam. Słyszałam takie teksty typu " Ty chcesz wszystko wiedzieć ". Chciałam sprzedać narożnik w moim 3 dniu pracy to usłyszałam jak kierowniczka mówi do moich klientów , że ten narożnik jest w (usunięte przez administratora) Zdziwiona zapytałam się jak klienci wyszli dlaczego odesłała ich do konkurencji? Usłyszałam że " z nimi byłyby tylko problemy" . Po miesiącu nie wytrzymałam. Zresztą klucze do sklepu dostałam ale nie miałam nawet hasła i stałam codziennie pod drzwiami i musiałam sie pytać czy mogę wejść na ich hasło co proceduralnie nie powinno tak być. Spóźniały się prawie codziennie a ja stałam jak(usunięte przez administratora) Jak rozkładałam cenowki sama bo nie pomagały mi to słyszałam tylko od kierowniczki "Szybciej, szybciej ". Brak poszanowania, traktują człowieka jak śmiecia !!!! Zawiodłam się i jestem w szoku, że tak można traktować drugiego człowieka. Nie spotkałam się z czymś takim. A pracowałam w nie jednej firmie i mam spore doświadczenie w handlu. Odradzam wszystkim prace w sklepie w Mielcu. Najgorsza Moja praca w życiu!!!!

@Praca Mielec

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Firma zapozna się z opisywanymi okolicznościami. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dokładamy wszelkich starań by takie sytuacje nie miała miejsca. Serdecznie pozdrawiamy. Zespół Abra S.A.

Praca Mielec
@Abra S.A.

To co napisałam było w dużym skrócie. Wiem że firma nie jest nic winna. Ale te pracownice jak nie zmienią podejścia to nie będzie miał kto pracować w Waszym sklepie w Mielcu. Zakupów w sklepie Abra już nie zrobię, a byłam Wasza klientką. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Abra S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Abra S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abra S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Abra S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Abra S.A., to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abra S.A.?

Kandydaci do pracy w Abra S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abra S.A.