opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Abra Meble (Abra)

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.7/5

Na podstawie 1015 ocen
Opinie(1311)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1311)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Jak rekrutujemy?
  • .
  • Co oferujemy?
  • .
  • Praktyki studenckie
  • .
  • Meble
  • .
  • Social Media

O nas

Kogo szukamy?

Jak rekrutujemy?

Co oferujemy?

Praktyki studenckie

Meble

Social Media

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biała Podlaska - Abra Meble
Bielsko-Biała - Abra Meble
Brzesko - Abra Meble
Bydgoszcz - Abra
Chojnice - Abra Meble
Chorzów - ABRA S.A.
Dębica - Abra Meble
Gdańsk - Abra Meble
Gniezno - Abra Meble
Gorlice - Abra Meble
Gorzów Wielkopolski - Abra Meble
Jarocin - Abra Meble
Jelenia Góra - Abra Meble
Katowice - ABRA S.A.
Kielce - ABRA
Kluczbork - Abra Meble
Konin - Abra Meble
Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno - Abra Meble
Kraków - ABRA
Krosno - Abra

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Abra Meble (Abra S.A.)

Opinie

Opinie o Abra Meble (Abra) Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Abra S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kwiatek

    01.01.2019 18:08

    Inne

    Cześć ! mam pytanie do Was czy w Abrze można pracować z orzeczeniem o niepełnosprawności??
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.12.2018 12:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Johny English

    29.12.2018 00:37

    Inne

    Abra i etyka .. Te słowa nie łączą się w tym przypadku w zaden sposób :)
    ReviewUserIcon
    Dario

    29.12.2018 06:58

    Inne

    Im wcześniej odejdą z tej firmy tym lepiej dla nich, i nie ma w tym kszty przesady.
    ReviewUserIcon
    Konkretny

    22.12.2018 09:43

    Inne

    Z okazji Świąt chciałem złożyć życzenia pracownikom firmy Abra : Prezesowi , zarządowi ,dyrektorom i menagerom aby wciąż bogacili się i budowali swoją pozycje kosztem pracowników sklepów. Tej grupie życzę również coraz to lepszych pomysłów z gatunku '' co by tu jeszcze …" . I absolutnie nie podnoście pensji bo i po co ; płaca minimalna to przecież maksymalne zaangażowanie . Pracownikom sklepów i magazynów życzę dużo cierpliwości i wyrozumiałości przy wprowadzaniu przez zarząd i kochanego prezesa kolejnych zmian . To przecież dla Waszego dobra ! I absolutnie pod żadnym pozorem nie domagajcie się podwyżek ! Wasze potrzeby nie są najważniejsze ! Podwyżka Waszych pensji może doprowadzić do poważnego rozstroju żołądka osoby zarządzające firmą a nie chcecie przecież unieszczęśliwiać ludzi zarabiających po kilka tysięcy złotych miesięcznie. Wesołych Świąt ! ( właściwie to tylko to jest szczere)
    ReviewUserIcon
    Z biura

    22.12.2018 15:52

    Inne

    Ale masz ból.... konkretny:D wracasz tu i wracasz, najpierw udajesz że wypytujesz, później podsumowujesz " że można usłyszeć to u ówdzie",późnej atakujesz że prze 3 dni Ci nikt nie odpisał a teraz wykazujesz się z niezwykłą znajomościa tematu .... czyzby niesłusznie zwolniony/zwolniona?do pracowników sprzedaży piszesz jak do .....,a dodatkowo uważasz że prezes,zarzad, dyrektorzy, mwnagerowie nie robią nic tylko zarabiając kokosy (!)wymyślają jak tu zaszkodzić pracownikom i firmie. Schowaj sobie sarkazm i frustaracje,bo jak widać to niewiele wiesz.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    22.12.2018 18:19

    Inne

    Dołączam sie do życzeń :) wesołych świąt !!
    ReviewUserIcon
    Kierownik sklepu Abra

    20.12.2018 12:08

    Inne

    Dlaczego ludzie narzekają na Abrę? Jestem kierownikiem od kilku lat. Nie narzekam na pracę ,ale serce mi sie kraja jak widzę,że inni zarabiają na sklepie więcej niż ja. Przecież to ja jestem za wszystko odpowiedzialna to mi się za wszystko dostaje. Miałam technicznego który jeżdził i pomagał na innych sklepach. Dostawał za to dodatek i sumą wszystkiego dostawał większe pieniądze niż ja. Obecnie było zmienianie ekspozycji na sklepie. Ja byłam zaangażowana i musiałam zająć się sklepem. Przestawianiem, zamawianiem nowego towaru, wyprzedażą, zamykaniem miesiąca i wiele wiele innych rzeczy związanych ze zmianą ekspozycji. I jak to wyszło? Ze moi sprzedawcy mieli sprzedaż i dostali większą wypłatę niż ja. Sprzedawca który zajmuje się reklamacjami czy administracją ma +200zł i to jest różnica między nami o 200zł brutto. Czy to nie śmiech? Ja miałam na głowie cały sklep i stresy z tym związane. One nie była za nic odpowiedzialna tylko za sprzedaż. Nie mówię również o tym,że nie miałam żadnej sprzedaży. Miałam plan ponad 100% ale to był miesiąc gdzie było dużo klientów. Uważam ,że jest zbyt mała różnica pomiędzy sprzedawcą a kierownikiem. Kierownik sklepu - osoba która powinna być najważniejsza dla (usunięte przez administratora)jest zbyt mało wynagrodzona. Nie narzekam na pracę , bo jest przyjemna ,ale narzekam na to,że lepiej jest być sprzedawcą - zrobić swoje i mieć restę gdzieś. Dostać większą wypłatę i nie przejmować się,że kierowniczka na magazynie wydaje towar bo technicznego nie ma..
    ReviewUserIcon
    takTAK

    21.12.2018 17:03

    Inne

    też słyszałam!!
    ReviewUserIcon
    Były ki

    22.12.2018 00:36

    Inne

    Ot i cała prawda o tej firmie też tak miałem i całkowicie Cię rozumiem, do czasu jak MO RG powiedziała ze ja nie pasi to się zwolnij więc posluchalem. Teraz jestem mogę (usunięte przez administratora)podziękować za cenną radę. Zarobki 50% wyższe na stanowisku szczebel niżej socjal trzy razy w roku na Wielkanoc, Boże Narodzenie i początek roku szkolnego łącznie 1200. Ależ ja byłem głupi ze tyle czasu straciłem w tej firmie. Moja rada pierwszy krok jest najtrudniejszy. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Były kierownik regionalny

    15.05.2010 20:26

    Inne

    Można to zgłosić do inspekcji pracy. Żaden pracodawca nie ma prawa zrobić takiego zapisu o urlopach w swoim kodeksie pracy. Kara za to jest nawet do 5tys.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.12.2018 14:28

    Inne

    od tylu lat takie akcje się trzymają. i to od "regionalnych".
    ReviewUserIcon
    kiero

    15.12.2018 13:33

    Inne

    Czytając opinie przypomniałam sobie te wszystkie tabelki i czas marnowany na nich. Wieczne telefony od(usunięte przez administratora)z pytaniem: "czemu nie uzupełnione już uzupełnij JUZ!!" . Tak to było straszne.. o wiele lepiej i przyjemniej się pracuje w tym momencie. Osobisicie dziękuję za to. Może nie ma kokosów ale też dzięki temu jest znacznie wiecej czasu aby np. umyć zaplecze.;) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Konkretny

    30.11.2018 21:57

    Inne

    Pytanie(pytania) do przedstawicieli firmy udzielających się tutaj. Czy w firmie Abra S.A istnieje fundusz socjalny ?Jeżeli tak to jakie korzyści z tego tytułu mają pracownicy( bony na święta,wczasy pod gruszą?)Gdzie można znaleźć rozliczenie pieniędzy z tego funduszu ? Poproszę o konkretną odpowiedź.
    Company logo
    Abra S.A.

    12.12.2018 16:07

    Pracodawca

    @ WHAT A FUCKING LOVELY DAY, z każdym z Pracowników który odchodzi z firmy, przeprowadzamy rozmowę Exit Interview, zadając również pytania dotyczące rekrutacji (zgodności informacji przekazanej na rozmowie z rzeczywistością), na bieżąco monitorując czy Kandydaci otrzymują niezbędne informacje. Jeśli masz negatywne doświadczenia związane z rekrutacją - prosimy skontaktuj się z nami, [email protected], Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    Kierownik Abra

    13.12.2018 15:44

    Inne

    A mozesz napisac konktetnie w jaki sposob rzeczywistosc rozminela sie z romowa kwalifikacyjna? Skoro jak twierdzisz nie jestes juz pracownikiem firmy to dlaczego nie zglosiles tego lub KONKRETNIE nie przedstawisz faktow.
    ReviewUserIcon
    Kierownik sklepu Abra

    08.12.2018 18:41

    Inne

    Potencjalny pracowniku, jeżeli chcesz się przekonać jak wygląda praca w abrze, złóż CV, umów się na rozmowę i tam dowiesz się wszystkiego. Go wrok jest przesycony różnymi komentarzami, często bardzo krzywdzącymi, nie sugeruj się tym, co jest tu wypisywane. Jeżeli złożysz aplikację, umówisz się na rozmowę sam zadecydujesz, wyrobisz sobie opinię na podstawie swojego doświadczenia, a nie ludzi których zwolniono lub sami się zwolnili z różnych względów i teraz ich jedyną rozrywką jest umieszczanie tu wpisów. Gwarantuję Ci, że w firmie jest mnóstwo osób, którzy są zadowoleni ze swojej pracy i nie zamienili by jej na inną.
    ReviewUserIcon
    Kierownik Abra

    11.12.2018 21:55

    Inne

    W jaki sposob zostales oszukany? Zglos takie naruszenie.
    Company logo
    Abra S.A.

    12.12.2018 15:55

    Pracodawca

    @MIŁY, prosimy o merytoryczną dyskusję. Jeśli doświadczyłeś nieprawidłowości, naruszenia-jak napisał KIEROWNIK ABRA- prosimy zgłoś temat do przełożonego. Jesteśmy również do dyspozycji pod adresem [email protected]. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    przykładowy

    05.12.2018 14:28

    Inne

    Nie ma socjalu - nie ma zaangażowania. Chcecie abysmy wiecej robili to też dla nas coś róbcie. Nie polecam tam pracy.
    ReviewUserIcon
    Konkretny

    03.12.2018 20:45

    Inne

    Upłynęło kilka dni a przedstawiciele firmy nie odpowiedzieli na moje pytania ! Szkoda wielka ! Jednak na podstawie wpisów pracowników ( jak sądzę ) sprawa wygląda tak że : Funduszu socjalnego nie ma jednak dzieci pracowników ( do 14 lat ) dostają 100 PLN w formie karty podarunkowej . I tutaj ciekawa sprawa ! Czy pieniądze na te karty są pozyskiwane ze środków własnych firmy czy jednak fundusz socjalny jest ? Może tym razem ABRA S.A odpowie na to pytanie ? Nie chciałbym sądzić że moje pytania są lekceważone.
    ReviewUserIcon
    Anka

    04.12.2018 16:06

    Inne

    A czy jest jakiś problem abyscie odpowiedzieli na forum? Czy to moze tajemnica?? Tez chętnie się dowiem.
    Company logo
    Abra S.A.

    04.12.2018 16:27

    Pracodawca

    @ANKA,nie jest, odpowiedź znajduje sie na portalu :) jeżeli jednak poszukujesz informacji bezzwłocznie- przypominamy że Gowork nie jest kanałem komunikacji firmowej a portalem wymiany opinii o pracodawcy.Kazdy z naszych Pracowników ma prawo zadać każde pytanie wprost i od razu dostanie odpowiedź :) pozdrawiamy serdecznie Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    UWAGA

    30.11.2018 15:21

    Inne

    Praca byłaby fajna gdyby nie regionalni.(usunięte przez administratora). ciągle mało ciągle coś nie tak. MRE znowu myślą,że nic nie robimy i nie chcemy wydawac towaru. Zajmują wiecznie czas tabelkami ile i ile wydacie. Wydawajcie !!! No chyba wiemy ,ale nie ma czasu bo wiecznie trzeba się tłumaczyć. Taka praca.. nie masz czasu zająć się sklepem bo jak nie kierowniczka to regionalna... Nie polecam. Negatywne komentarze są usuwane więc ludzie uważajcie na tą firmę. Niech da wam to do myślenia,że Abra musiała specjalnie zatrudnić człowieka który się tym forum zajmuje. UWAŻAJCIE
    Company logo
    Abra S.A.

    30.11.2018 15:49

    Pracodawca

    @UWAGA, dziękujemy za opinię. Jeśli coś co warto zmienić/poprawić jesteśmy do dyspozycji pod mailem [email protected], zachęcamy do kontaktu. Odsyłamy również do regulaminu serwisu Gowork- żadna opinia zgodna z regulaminem nie może zostać usunięta (nawet na żądanie pracodawcy) przez administratora Gowork. Jeśli pojawiają się wątpliwości co do komentarza można nawiązać kontakt z samym administratorem serwisu Gowork. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.11.2018 13:19

    Inne

    Widzę ze powoli czyścimy negatywne opinie?
    Company logo
    Abra S.A.

    30.11.2018 13:31

    Pracodawca

    @PRACOWNIK, Negatywna opinia, która nie narusza regulaminu, nie może zostać usunięta przez administratora, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania serwisu dostępne pod linkiem https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Abra S.A.
    ReviewUserIcon
    z biura

    22.10.2018 19:05

    Inne

    W biurze pracuje kilka lat. WIększość pracowników w tym czasie się nie zmieniła.Moze i pieniążki małe ale nikt na nikomu krzywdy nie robi,można spokojnie pracować i mieć czas na rodzinę i życie.Przez tyle lat sklepy były otwierane i zamykane,teraz zamykają te które nie zarabiaja.Ot,filozofia. A zawsze ludzie zamiast pracować to jedynie gledzą .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.11.2018 21:59

    Inne

    Z perspektywy mojej pracy strategia wymiany ludzi na nowych nie była korzystna. Zwolniono doświadczonych pracowników, którzy mieli wiedzę i umiejętności, problemy rozwiązywali w mig. Obecnie trudniej jest uzyskać pomoc. Piszesz, że po drodze przewinęło się mnóstwo innych osób, tak jest faktycznie, ale dlaczego tak się dzieje? Piszesz, że pracujesz w innym dziale więc skąd możesz wiedzieć jak się układa współpraca na linii logistyka/dział zamówień Kraków, a jednostki sklepowe i magazynowe w skali kraju. Nie oceniam tych ludzi prywatnie bo prywatnie ich nie znam. Oceniam ich jako pracowników firmy, z którymi współpracuję i brak ich wiedzy lub kompetencji odbija się negatywnie na mojej pracy. Za ten brak wiedzy czy umiejętności odpowiada firma, która powinna ich przygotować do pracy. Mam wrażenie, że biuro Abra Kraków żyje w innym świecie i widzi swoje funkcjonowanie przez różowe okulary. Wystarczy opuścić Kraków i perspektywa się zmienia. Każdy ma prawo tutaj wyrazić swoją opinię, nawet krytyczną. Jeśli ktoś z góry czyta te wszystkie opinie to ta krytyka powinna być dla nich konstruktywna. Na co dzień widzę zaangażowanie swoich współpracowników w wykonywaniu obowiązków. Działanie pod presją czasu to norma. Naprawdę szkoda, że firma nie docenia swoich pracowników.
    Company logo
    Abra S.A.

    28.11.2018 12:03

    Pracodawca

    @PRACOWNIK, Dziękujemy za komentarz. Każdego dnia pracownicy biura wkładają wiele wysiłku w prawidłowe funkcjonowanie firmy. Podobnie jak pracownicy sklepów i magazynów. Chcemy słuchać każdych opinii i korygować nasze działania, niestety anonimowe opinie wyrażone na portalu GoWork nie pozwalają nam na ich rzetelną analizę. Zapraszamy zatem do kontaktu [email protected]. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    21.11.2018 21:33

    Inne

    U prywaciarzy jest kasa na święta. Tu duża firma i nie ma NIC. Sami wyciągnijcie wnioski.
    ReviewUserIcon
    Jurek

    23.11.2018 23:52

    Inne

    A gdzie ten obowiązek jest zapisany? W której ustawie/kodeksie? Bo chyba żyjemy w innym wymiarze.
    ReviewUserIcon
    Puch

    24.11.2018 22:18

    Inne

    No to jesteś wyjątkowy. Lub masz wyjątkowy sklep. Normalnie wzór jak widzę. W moim sklepie brak technicznego, brak sprzedawcy i każdy tyra za dwóch.
    ReviewUserIcon
    Czy warto pracować w Abra S.A?

    31.10.2018 11:00

    Inne

    Byłem pracownikiem w tej firmie kilka lat, widziałem jak pracownicy przychodzą i odchodzą.Ze smutkiem powiem że po początkowym entuzjazmie , ludzie odchodzą z goryczą niesmakiem i pewnym poczuciem rozczarowania.Bylem technicznym w tej firmie, pomimo urągających zarobków (1670zl na rękę), lubiłem tą pracę, czułem się ważny w firmie, potrzebny Lubiłem patrzeć na ekspozycję którą sam montowałem, wnętrza które sam malowałem, kontakt z dostawcami...... Zbliżał się jednak nieubłaganie termin upływu umowy,ostatniej po której jest umowa na stałe.Pewien niepokój był,ale co tam! Czułem się pewnie i pomimo przeciwności w pracy przełożeni byli zadowoleni z mojej pracy.Sama pani Aneta S.osobiscie chwaliła za ład i porządek na magazynie.Umowa się kończyła,Abra wzięła linijkę i skreśliła z ewidencji,prosto,szybko bez jakiegokolwiek kontaktu z pracownikiem.,.......nic,jak powietrze!Wont!Nie umiem powiedzieć jak to przyjęłam,przed oczami miałem tylko cały okres swojej pracy.Dlaczego to piszę? Nie mogę znieść HRowskiego bełkotu jak Abra próbuje udzielać na tym forum.Szlag mnie trafia jak czytam o "transparentności", jasnych zasadach,oraz pustych zdaniach"... chcielibyśmy wyjść naprzeciw......Umówmy się:Abra nie dba o pracownika, traktuje go jako substytut człowieka i tak dalej jest traktowany.Przez kilka lat pracy w tej firmie miałem podwyżkę tylko jak najniższa poszła w górę,premia?-moze trzy razy (tak3razy!), dodatków żadnych,social żaden, system motywacyjny w tej firmie nie istnieje.Gola wypłata miesiac w miesiacJa nie wiem jak to tu jest, kiedy ogólnie słyszymy o trudnościach zobsadzaniem wakatów w firmach, że coraz trudniej o pracownika jakiegokolwiek,Abry wydaje się to nie dotyczy że można mieć postawę z czasów kryzysowych, bezrobocia , że może firma wybierać i przebierać, że wiele osób skusi się na 1670zl. No cóż,jaki prezes taka firma! Z czystym sumieniem odradzam pracę w tej firmie,to droga do nikąd. Pracownik techniczny ma być zastąpiony usługami firm transportowych...uhm...to się musi udać.....Przestrzegam młodych ludzi którzy chcieliby związać się z tą firmą szkoda waszej pracy, kręgosłupa i zdrowia jako takiego! Po pracy w Abrze pozostał:kubek smycz .......i niesmak.Pozdrawiam forumowiczów i mam nadzieję że moja refleksja będzie pomocna osobom które myślą o pracy w tej firmie, bądź wahają się jeszcze Pozdrawiam też dział HR,mojej byłej firmy.
    ReviewUserIcon
    Puch

    12.11.2018 17:02

    Inne

    Będzie pracować się lepiej gdy podejście do pracownika się zmieni. Nie jak nie ten to inny lub jak nie pasuje to do widzenia. Pracownika trzeba szanować. I zrobic wszystko by zatrzymać doświadczonego pracownika. Ale niestety szkoła (usunięte przez administratora) pozostała w jej przełożonych szczególnie u (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ze sklepu

    14.11.2018 16:46

    Inne

    A to bardzo dobre pytanie :) dlaczego wogole polowa "regionalnych" jeszcze tam pracuje??Co lepsi dawno zostali odprawieni albo sami odeszli.
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    14.11.2018 08:56

    Inne

    NIE POLECAM PRACY W ABRA. NAD TOBĄ SĄ LUDZIE KTÓRZY SĄ TOTALNIE NIEKOMPETENTNI I NIEOGARNIĘCI. UWAŻAJĄ SIĘ ZA NIE WIADOMO KOGO. PRZYKŁAD? OSOBA KTÓRA W FIRMIE TWORZY SWS I TWIERDZI ZE JEST "SPECJALISTĄ" WCHODZI NA SKLEP I DO ZDJEC USTAWIA GO TAK JAK BYC NIE POWINNO. RZECZY KTÓRE BYŁY ZLE TO NIE ZAUWAZA. ALE SZEFOWI ZDJEC TEGO JUZ NIE ZROBI. NAJWAŻNIEJSZE SĄ ŁADNIE UŁOŻONE PODUSZKI I TO DLA NIEJ NAJWAŻNIEJSZE. DLA KOGOS KTO POWINNIEN WALCZYC O NASZE PODWYZKI PREMIE I JAKIES BONY NA SWIETA OBCHODZA TYLKO UŁOŻONE PODUSZKI "BO SZEF SIĘ CZEPIA". TO NIE SZEF DBA O PODWYŻKI. TYLKO REGIONALNI TAKIE (usunięte przez administratora) KTÓRE MYŚLĄ TYLKO O SOBIE I O SWOJEJ WYDAWCE. ROLA WASZA JEST TROCHE INNA POCZYTAJCIE KSIAŻEK WIECEJ NA TEMAT DUZYCH FIRM I ZARZĄDZANIA. BŁAGAM POCZYTAJCIE...
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik Abry

    05.11.2018 14:42

    Inne

    A ktos mi odpowie na pytanie, co jeszcze w tej firmie i to na takim stanowisku robi(usunięte przez administratora) Bo sorry, ale kompetencji 0, juz wkrotce dzieki niemu zwolni sie polowa starych, dobrych pracownikow. Ciekaw kiedy obudzi sie góra, pewnie gdy bedzie już za późno...
    ReviewUserIcon
    Jeszcze pracownik abry

    06.11.2018 12:00

    Inne

    Chodzi o koordynatora regionu 2, zgadzam sie za dawniejsi menadzerowie przynajmniej mieli kompetencje i ambicje, a ten pan pracuje bo mu kazali. Polowa kierownikow ma wieksze predyspozycje by zarządzać regionem niz (usunięte przez administratora). Tragedia...
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    08.11.2018 19:58

    Inne

    Nie myślałem wyłącznie o kierownikach regionalnych, myślałem również o kierownikach sklepów, sprzedawcach.
    ReviewUserIcon
    pytajnik

    26.10.2018 19:00

    Inne

    konsultant analiz operacyjnych - ktoś coś wie o tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    pytajnik

    04.11.2018 07:37

    Inne

    dla mnie odpowiedz jest ok, dzięki.ale jak czytam takie wypociny to się zastanawiam kto w tej firmie pracuje.różne są rekrutacje (wiem, bo pracowałem w różnych korporacjach). abra znajdzcie tego typa po ip bo ktos robi wam na zlosc, a to jest karalne-moge pomoc;) informacje o rekrutacji dostalem od milej pani z personalnego.
    Company logo
    Abra S.A.

    05.11.2018 12:30

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinie. @PYTAJNIK, cieszymy się, że udało nam się odpowiedzieć na Twoje pytania :). O samej atmosferze pracy w dziale najlepiej na forum mogą wypowiedzieć się jego pracownicy :) @OBSERWATOR, zapraszamy do merytorycznej dyskusji. Negatywna opinia, która nie narusza regulaminu, nie może zostać usunięta przez administratora, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Więcej szczegółów dotyczących funkcjonowania serwisu dostępne pod linkiem https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    ze sklepu

    24.10.2018 20:48

    Inne

    Może lepiej jak Abra będzie poprawiala swoj PR godnie traktując swoich pracowników albo wzglednie im płacąc zamiast wypowiadać się na forum GoWork wstawiając te oklepane HRowe glupotki. Firma daje tym potwierdzenie Szanowni Forumowicze ze Was tutaj czyta i jednoczesnie ma Was w(usunięte przez administratora)
    Company logo
    Abra S.A.

    02.11.2018 09:28

    Pracodawca

    @JASIO, dziękujemy za pytanie. Polityka wynagrodzeń jest transparentna- przejrzysta. Regulują ją m.in regulamin wynagrodzeń i premiowania, siatki płac.W razie pytań prosimy o kontakt [email protected] Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    Company logo
    Abra S.A.

    02.11.2018 09:31

    Pracodawca

    @KRASNAL dziękujemy za komentarz. Chcemy by dyskusja była rzetelna i prowadzona w kulturalnej atmosferze. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    Porażka

    28.08.2018 22:16

    Inne

    Dla pracowników podwyżek brak a biuro kraków ostatnio grzybobranie miał oj bawili się za nasze. W kazdy czwartek soczki, jezyk angielski, fitness. A my za 1600 bez zadnych profitów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik biura

    01.11.2018 09:42

    Inne

    Czytaj ze zrozumieniem. Każdy pracownik zarabia na firmę, tak jak bez sklepów nie ma sprzedaży, bez technicznych ekspozycji, bez magazynów nie ma dostaw, a bez biura nie miałbyś co sprzedawać, nie miałbyś pensji etc. Czytaj ze zrozumieniem i nie nakręcaj afer. Każdy z nas ma swój wkład. a jak masz problem z pracownikiem biura to on ma zawsze swojego szefa, Ty też. zawsze możesz to zmienić a nie wylewać anonimowo żale.
    Company logo
    Abra S.A.

    02.11.2018 09:21

    Pracodawca

    @PRACOWNIK BIURA Dziękujemy za komentarz. Na firmę składa się praca wielu osób i każde stanowisko jest ważne i potrzebne. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Abra Meble (Abra)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Abra S.A.

    Łagiewnicka 33A 30-417 Kraków

    NIP:6792143823

    REGON:351200371

    KRS:0000003143

    https://www.abra-meble.pl
    Branże: Wyposażenie i dekoracje wnętrz

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Karolina

    24.10.2018 18:56

    Inne

    ŻENADA - nie polecam zakupów w tym sklepie. Jakość mebli pozostawia wiele do życzenia a juz nie wspomne o obsłudze klienta w trakcie reklamacji. Po prostu brak słów. Reklamacja powyżej 30 dni a kontaktu ze sklepu brak. Jak juz sama zadzwonie to dostaje odpowiedz telefonicznia ze zadzwonia w przeciagu 24h i też cisza. Kwestia reklamacji zgloszona mailowo a odpowiedzi na zasadzie: reklamacja zostala przekazana do odpowiedniego sklepu jeśli nikt sie z Panią nie skontaktuje to prosze o informację zwrotną - no porazka, to moze ja mam pilnowac ich 30 dni na odpowiedz na reklamacje?. Po kolejnym kontakcie mailowym odpowiedz: sprawa zostala przekazana do producenta ktory (i tu zacytuje slowo) "najprawdopodobniej" wymieni Pani fronty. I tak cisza.... zero odpowiedzi mailowej, listownej na reklamacje w terminie. Sklep czuje sie bezkarny.
    Company logo
    Abra S.A.

    25.10.2018 09:32

    Pracodawca

    Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem [email protected], prosimy o opisanie sytuacji, wraz z numerem zamówienia oraz danymi kontaktowymi. Odpowiemy bezzwłocznie. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    xyz76

    30.10.2018 20:10

    Inne

    Zgodnie z RODO reklamację należy zgłosić osobiście.
    ReviewUserIcon
    hhh

    29.10.2018 21:35

    Inne

    O matko chciałem aplikować do Abry... ale takie zarobki... to śmiech !!
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    27.10.2018 17:30

    Inne

    Nie polecam pracy w Abrze. Na urlop nie ma kiedy iść. W lato nie bo utarg. Teraz nie bo przestawianie ekspo. W grudniu nie bo nawet niedziele pracujące i święta...Szkoda ze komentarze są usuwane. Niewygodne dla Abry. Na taka opinie sobie zasłużyliście wiec dlaczego teraz się tego wstydzicie i usuwacie?
    ReviewUserIcon
    Rozczarowana

    27.10.2018 19:45

    Inne

    Napisane w punkt!
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    26.10.2018 11:11

    Inne

    Jeżeli nie mam doświadczenia na stanowisku kierowniczym to są szanse na dostanie pracy?
    Company logo
    Abra S.A.

    26.10.2018 11:24

    Pracodawca

    @KIEROWNIK, każda kandydatura rozpatrywana jest indywidualnie. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami kariera.abra-meble.pl :)Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    21.09.2018 09:08

    Inne

    Nie polecam pracy w Abra. (usunięte przez administratora)Człowiek potrzebuje praktycznej pomocy a ona zajmuje się tylko wykresami, tabelkami i wyniki wyniki... o Cię mogę.. Nasze problemy zostały odsunięte na drugi a w sumie zapomniany aspekt pracy. Dziękujemy za gnębienie!! PS> Pracuję tylko do końca 3 m. umowy! Na prawdę, nie polecam.
    ReviewUserIcon
    ze sklepu

    26.10.2018 11:06

    Inne

    Nie bawmy sie jak dzieci. Rozmowy z Firmą w sprawie "naruszeń" do niczego nie doprowadzily. Osoby ktore sie dopuściły tego wciąż sa pracownikami firmy. ZERO konsekwencji. Pisanie na kontakt GoWork jest nonsensem, nie potrzebuje Waszych rad, dziękuję. Wyrazilam swoje opinie z czego jedna ocenzurowano ;) Pozdrawiam
    Company logo
    Abra S.A.

    26.10.2018 11:20

    Pracodawca

    @ZE SKLEPU, Dziękujemy za komentarz. Chcąc prowadzić rzetelną dyskusję- ciężko odnieść nam się do sytuacji .Dlatego zapraszamy do kontaktu. Regulamin Gowork stanowi: "niedopuszczalne jest umieszczanie treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety" W razie pytań jesteśmy do dyspozycji [email protected]. Pozdrawiamy Zespół Abra S.A
    ReviewUserIcon
    Mimiko

    23.10.2018 19:05

    Inne

    Pracownicy niższego szczebla są traktowani jak substytuty człowieka. Firma stawia na tanią siłę roboczą i jest nastawiona pozytywnie w stosunkach i komunikacji tylko w wąskim gronie znających się ludzi. Pracownicy "po znajomości " zarabiają więcej. A ludzie świeżo po studiach robią co im każą po czym ich zwalniają. Nie polecam. Moje sugestie dla Abra S.A.: Niech szanują pracowników bo w końcu nikt z tą firmą nie będzie współpracować Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien bardziej przestrzegac zasad etyki i higieny pracy. Interesować się sytuacją pracownika i dbać o niego by jego praca dawała więcej dobrych efektów.
    ReviewUserIcon
    Szok

    22.10.2018 16:05

    Inne

    Widzę grubo w firmie się dzieje..
    ReviewUserIcon
    Rozczarowany

    21.10.2018 13:03

    Inne

    P. Prezes wycofał się z nowego premiowane kredytów a karty wciskać trzeba. Porażka
    ReviewUserIcon
    Domator

    21.10.2018 19:29

    Inne

    A czego oczekujesz po tych sklepach? Że kolektywnie złożą wypowiedzenia czy ogłoszą strajk? Niestety jeszcze są naiwni, którzy przyjdą do Abry do pracy za 1600 zł i zrobią co im każą bez piśnięcia. Jedynie firma transportowa mogłaby nie zgodzić się na nowe warunki pracy, bo to oni odwalą teraz połowę roboty magazynu.
    ReviewUserIcon
    spotkanieKI

    09.10.2018 12:37

    Inne

    Na spotkaniu: musicie, musicie, zróbcie, poprawcie, zróbcie, zmienić, musicie,musicie itd... A system motywacyjny (nie ukrywajmy każdy na niego czekał). Zaznaczony na czerwono BO WY 3miesiące temu na spotkaniu nie daliście pomysłu. No szok. Od kiedy my sami mamy siebie motywować? Na zmiany macie czas i zmienianie ekspozycji 500 razy a na motywowanie ludzi którzy falami odchodzą z firmy macie gdzieś? Jeszcze zganiacie winę na nich? I wszystko z wami w porządku a z nami nie?
    ReviewUserIcon
    Krzysiu Pysiu

    18.10.2018 07:44

    Inne

    Co chcieliście, żeby prezes L za was symyślił?... hahahaha!
    ReviewUserIcon
    Koń Tech

    19.10.2018 19:48

    Inne

    Jak pisałem ostatnio gdyby prezes się spotkał z technicznymi miałby tak przegraną (usunięte przez administratora) że nie usiadł by szybko bo to techniczni robią najcięższą robotę za najmniejsze wynagrodzenie. I znowu ta (usunięte przez administratora)ekspozycja i nie uwierzę w to że to ostatni raz.
    ReviewUserIcon
    Potencjalny pracownik

    17.10.2018 20:54

    Inne

    Ile realnie jest w stanie zarobić kierownik sklepu?
    ReviewUserIcon
    wujek dobra rada

    18.10.2018 09:49

    Inne

    Oscyluje kolo 2200 porównaj to z kier w innych sieciach i zastanów się czy chcesz być pracownikiem abry..
    ReviewUserIcon
    odchodze

    18.10.2018 11:03

    Inne

    2600 brutto. Realnie do ręki 2100 czasami 2200. Gdzie w małym sklepie na kierownika masz 3 tys do ręki i mniej stresów mniej obowiążków bez magazynu!! Odradzam
    ReviewUserIcon
    agaaaaaa

    09.10.2018 20:02

    Inne

    Jak to możliwe ze przy wysyłaniu CV w sprawie rekrutacji należy zaakceptować regulamin abry a w regulaminie jest że dane mogą być wykorzystywane do wielu dziwnych celów - pierwszy raz się z czymś takim spotkałam inne firmy nie stosują czegoś takiego przy rekrutacji i nie ma akceptacji regulaminów danej firmy!!!!!????? Jak nie zaakceptujesz regulaminu to nie możesz zaaplikować na stanowisko bo system nie wyśle CV -żenada żeby wykorzystywać dane rekrutowanych osób w innych celach niż do rekrutacji -oj widzę ze chyba ktoś nie zaznajomił się z RODOOOO !!!!!!!
    ReviewUserIcon
    123qwe

    09.10.2018 20:11

    Inne

    Czlowieku!!! Nie idz ta droga!! Wszystko tylko nie Abra!! Pracuje tu trochę (teraz szukam innej) i nie wskaże Ci ani jednej dobrej strony pracy w tej firmie za to moge wymienic duzo minusow. Zastanow sie 100 razy zanim wejdziesz w to (usunięte przez administratora) :)
    ReviewUserIcon
    Dział HR

    11.10.2018 15:10

    Inne

    Dzień dobry, Informujemy, iż zgodnie z RODO, przy rekrutacji nie wymagamy akceptacji żadnych regulaminów. Jedyne wymagane zgody to zgoda na udział w obecnej rekrutacji oraz opcjonalnie zgoda na udział w kolejnych (do 6 mcy od daty aplikowania). W formularzu pojawiło się chwilowo błędne przekierowanie do regulaminu sklepu internetowego. Za utrudnienia przepraszamy, zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy Dział HR Abra S.A
    ReviewUserIcon
    Wkurwiony pracownik

    03.10.2018 16:11

    Inne

    Jeszcze nie wszyscy zdążyli przestawić Expo" na Dębice " a tu już szykuje się nowy wystrój " na MM ". Sami wizjonerzy w tej firmie a robić nie ma komu.Myślą że przestawianie mebla z miejsca na miejsce coś zmieni.
    ReviewUserIcon
    Bez przesady

    07.10.2018 12:40

    Inne

    no właśnie przez takich jak Ty, potem kazdy musi to robić. Bo potem słyszymy: " jeżeli kierownik X moze malowac sciane czy skrecac meble, to czemy Ty nie mozesz?" Moze jeszcze dostawy sciagaj i rozwoz do Klientow? Potem zwalniaja pracownikow technicznych w innych sklepach, bo przeciez kierownik może skręcać meble. Współczuję głupoty, no chyba że zarabiasz 4 tys
    ReviewUserIcon
    tez z firmy

    07.10.2018 18:06

    Inne

    Czy uważasz, ze robilam to codziennie i każdego dnia? Korona z głowy mi nie spadnie jak tech ma 2 tyg urlopu a jest robota robię z innymi. Odpowiedz byla do komentarza kolezki od wyrachowanych kiero ktorzy nie stają w obronie pracownika (jesli nie zauwazyles). Wyrwales kontekst i zale wylewasz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.09.2018 18:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Michał

    01.10.2018 14:26

    Inne

    jestem nowy, uprzejmość to chyba nie w tej firmie..
    ReviewUserIcon
    AbraSrabra

    01.10.2018 20:25

    Inne

    Jakbyś zgadl ;) nie tu
    ReviewUserIcon
    Jason

    30.09.2018 23:21

    Inne

    Jaki pan, taki kram.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.09.2018 18:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Abrakadabra

    30.09.2018 13:51

    Inne

    Wrocław jest zamknięty od 3 lat ????
    ReviewUserIcon
    Sławek

    29.09.2018 07:36

    Inne

    Moze w koncu zrobia porządek w Bartoszycach..
    ReviewUserIcon
    DonBelmundo

    28.09.2018 12:02

    Inne

    Konstytucja Konstytucja Konstytucja Konstytucja !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    BoskaJola

    13.01.2017 08:03

    Inne

    Witajcie, macie może info jak wyglada praca starszego referenta ds zakupów? Chodzi mi o zarobki, poziom stresu itd
    ReviewUserIcon
    Miki

    27.09.2018 11:20

    Inne

    BoskaJola - Zarobki są bardzo słabe ( mniej niż 2 tys na rękę) , zero podwyżek. Poziom stresu wysoki. Obowiązków bardzo dużo w stosunku do czasu pracy. 8h pracy to za mało. Nadgodziny to norma. Wedluh mnie jest lepiej w logistyce. Zarobki takie same ale obowiązki i warunki pracy są o wiele lepsze np.opcja pracy jeden dzien w tygodniu w domu.
    ReviewUserIcon
    tylkoNIEabra

    26.09.2018 13:51

    Inne

    Hej, Ja pracowałam, i naprawdę nie polecam!!! 1. Wyzysk, pracownikowi kaza wszystko robic za marną najniższą. Dzwiganie, sprzatanie, telefony,zamówienia, reklamacje, wydawanie towaru ,przyjmowanie, mycie mebli, składanie, odkurzanie i wiele wiele... 2.Realizacja planow sprzedazowych-jak ktos nie robi "wywalany jest". 3. Rywalizacja wsrod kolezanek i kolegow,- brak znajomych w pracy. NIE POLECAM, ODRADZAM, NIE IDZ DO ABRY.
    ReviewUserIcon
    MRE

    14.08.2018 11:09

    Inne

    A co myślicie o naszych MRE? Mam spore doświadczenie w innych firmach na stanowisku kierowniczym a najbardziej w tej firmie żenuje mnie poziom MRE. (usunięte przez administratora) wiedzą, robią z siebie najmądrzejszych a ich decyzje ciągle są błędne. Przestawianie sklepu nich leży w mocy kierownika. Czemu każdy skle ma wyglądać identycznie? Na południu polski może lepiej sprzedawać się coś co w ogole nie sprzedaje się na północy. To kierownik powiennien decydować i wiedzieć co mu się najlepiej sprzedaje! Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Graża

    16.09.2018 15:25

    Inne

    Fakt, na stanowiska wyższego szczebla menadżerskiego w Abrze sa zatrudniani kombinatorzy, malkontenci, manipulatorzy, nieetycznie postępujący, niedouczeni ludzie.
    ReviewUserIcon
    Były kierownik

    19.09.2018 14:37

    Inne

    Z tym że Abra wynajmuje swoje powierzchnie handlowe i nie ma takiego samego sklepu, co innego MC'D który inwestuje w bryłę budynku, na przestrzeni lat jest ona zmienna - jednak pozwala zaadoptować każdy kąt według schematu.

    Zostaw merytoryczną opinię o Abra S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.