ABRA

Kielce

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o ABRA

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABRA

sejfop

@bubu no jasne, że nie jest najgorzej. Z pewnością taki pracownik techniczny nie ma na co narzekać u nich. Jego praca jest dość lekka, skoro polega na kontroli jakościowej oraz ilościowej towaru, rozładunku i załadunku dostaw czy montażu mebli ekspozycyjnych.

anonim

Fajny ten sklep.Ale walka jest.

anonim

Nie każdy uważa że Abra to [usunięte przez admina].Wierzcie mi są gorsze.Np.siedzonko w pampersach na kasie w hipermarkecie:-) A sklep w Kielcach bardzo miło wspominam,szkoda tylko iż mój pobyt tam był taki krótki-10 dni zleciało.....Pozdrawiam załogę.

ka-rtka

Tam fajna ekipa pracuje.Też byłam u nich na szkoleniu i miło wspominam.

aaaaaaaaa

SZKOLIŁEM SIĘ W KIELCACH.JAKIE TAM LASKI PRACUJA! NIE MOGŁEM SIE SKUPIC BO JEDNA FAJNIEJSZA OD DRUGIEJ:-)BYŁEM W NIEBIE ALE NIESTETY W SWOIM SKLEPIE ZESZLEM NA ZIEMIE.

drakon

Przecież to podobno sklep szkoleniowy-to nie może być źle.

artan

Tylko pozazdrościć.Słyszałem właśnie że nie we wszystkich sklepach jest źle ale nie chciało mi się wierzyć.

anonim

FAJNA EKIPA,FAJNY KIEROWNIK,MIŁA ATMOSFERKA I NIKT NIE ZARABIA NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ

Zostaw opinię o ABRA - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABRA