Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielenda Kosmetyki Naturalne w Kraków

Hdgg

Ta firma powinna zająć się inspekcja pracy. Warunki na produkcji są dramatyczne!

Obecna pracownica... jeszcze 1 dzień :)

Hej, Czytając powyższe opinie postanowiłam że dodam swoją, która będzie jak najbardziej prawdziwa i opisująca sytuacje która obecnie panuje w Bielendzie ( Fabryczna ) Praca zwyczajowo rozpoczyna się na 3 zmiany, od której byście nie zaczęły to atmosfera po wejściu przypomina a właściwie w 100% oddaje sceny z horroru. Starsze pracownice jak i te młodsze uwielbiają wyżywać się oraz wszczynać awantury (o błahostki!!!). Osoby pracujące na umowe - zlecenie są najbardziej wykorzystywane, chcesz spędzić 8h na ich słynnej KARUZELI bez wyjścia na przerwę ? To osobiście polecam Ci tą pracę. A jak się kończą rozmowy na 5 minut ( gdy pytasz koleżankę czy może Cię zastąpić bo idziesz do wc) ? krzykiem że "Nie gadać mi tam". Zgodnie z BHP które przeszliśmy co 2h trzeba zmieniać stanowisko pracy. Bycie na karuzeli i powtarzanie tej samej czynnosci cały dzien przy huku maszyn jest naprawdę nie do zniesienia, nie fizycznie tylko psychicznie. BÓL GŁOWY MUROWANY !!! Przychodzisz do pracy z myślą że znów wszyscy mają do Ciebie pretensje. Robisz wszystko zgodnie z tym co Ci karzą ? Ale co z tego kiedy przychodzi inna pracownica i ona chce inaczej !!! Szczególnie nie polecam tej pracy panom. A wiecie dlaczego ? To na nich spada na cała ciężka praca. Noszenie wszystkich skrzynek, kartonów i butli. Gdy tylko odchodził na bok, pracownice cieszyły się i śmiały że nie muszą tego robić, tylko on. To kpina !!! Mogłabym pisać długo i potem odpisywać na każdy post chwalebny dla bielendy ale dobrze wszyscy wiemy jak wygląda praca w tej firmie ( ktoś to tam pracował ) a najlepszym dowodem na moje słowa jest fakt iż cały czas zatrudniają nowych ludzi. Pracują max miesiac i odchodzą. Wejdzie na olx, gumttre, pracuj.pl, infopraca co dziennie nowe ogłoszenia... ciekawe dlaczego ? Ale chcesz pracować tak to proszę. Możesz pozdrowić ode mnie wszystkich pracowników, a najbardziej już starszą ale jak na swój wiek bardzo agresywną staruszkę panią J. , czy też młodą ale równie zniewieściałą dziewczynę "panią". S. A gdy ktoś powie... "to zmień pracę"............ właśnie to robie, wytrzymałam tam 2 miesiące i jestem dumna z siebie że mam w sobie tyle siły psychicznej. Naprawdę nie warto tam iść bo nawet jeśli odpowiesz komuś nie miły, to jest jeszcze gorzej. Jutro ostatni dzień pracy i wiecie co wam powiem ? to najpiękniejszy dzień w życiu gdy odejdę z TEGO (usunięte przez administratora) NA PUDEŁKACH.... Mam nadzieję że ktoś kto to odczyta nie popsuje sobie całych wakacji tak jak i jak to zrobiłam............ Obym to ja była ostatnią OFIARĄ BIELENDY :)

J.B

Jak się nazywa śliczna blondynka o krótkich włosach, pięknych szczuplych nogach ze zmiany która dzisiaj miała nockę? ;) Ps. Nosi okulary. :) Dajcie mi znać bo się chyba zakochałem. ;) Jeżeli to czytasz to jestem kolegą który Cię mijał ;)

zażenowany

Jak już macie zatrudniać Ukraińców to zatrudniajcie takich, którzy cokolwiek rozumieją po Polsku! Tak sie nie da normalnie pracować

Zzz Nowy wpis

Praca w tej firmie to skandal przepracowałam tam jakis czas i jestem załamana warunkami. Okropny brud na maszynach jak i między beczkami można było znaleść tam ciekawe rzeczy :) Panie brygadzistki to niekompetentne osoby na złych stanowiskach, ciagle popędzanie mimo starań i obgadywanie za plecami o kradzieży nie wspomnę pomimo sklepiku w którym kosmetyki były jak za darmo.

Baby

Ta firma to dramat! Nie będę się rozpisywać, bo wszystkie opinie mówią same za siebie, nic dodać, nic ująć. Nie ważne jak się starasz, a i tak dla niektórych tam jesteś nikim. Nie ważne, że szybko się uczysz, tam liczy się jak bardzo liżesz odwłok "elicie" Bielendy. Jesteś tam jak śmieć który leży na podłodze i inni go kopią. (usunięte przez administratora) ci obrabiają w twojej obecności, a jak się odezwiesz w obronie swoich elementarnych praw człowieka to już jesteś na liście do zwolnienia w pierwszej kolejności. Jedynym plusem tego miejsca jest to że mając zlecenie możesz sobie nie przyjść do pracy w trosce o własne zdrowie. Ale uważaj, bo potem jadą po tobie jeszcze bardziej. Laski udają przyjaciółeczki a potem się obgadują, a jak im się nie podlizujesz to nie należysz do "elyty"... Szok, dramat... Nie marnujcie życia i nie idźcie tam pracować.

J.
@Baby

Cała prawda. Cieszę się że tam już nie pracuję i mam spokojne życie. Bo w tej pracy każdy dzień to stres. Nie polecam nikomu.

Były pracownik naszczescue
@J.

Dokładnie ja również nie polecam moja najgorsza praca w zyciu

Baby
@J.

Byłam prawie 4 miesiące na L4 przez przepychanie 100 kg beczek, do tego ciągła rehabilitacja na kręgosłup, kto mi za to zapłaci? Na pewno nie Bielenda. To przykre, że ludzie wychodzą stamtąd z urazami na ciele i psychice. Jak chciałam siedzieć przy maszynie to ciągle mnie brygadzistki przeganiały do cięższej pracy i jeszcze miały czelność powiedzieć "ty się do niczego nie nadajesz, po co tu przyszłaś?". A prezesik kupuje sobie drogie auta, opala się w ciepłych krajach i ma gdzieś, że w jego firmie jest wyzysk. Ważne, że hajs się zgadza!

@Baby

Jestem w totalnym szoku. Nie sądziłam że taka wielka i szanowana firma może odstawiać taki cyrk. Zdrowie jest najważniejsze, to trzeba szanować już od najmłodszych lat. Czy te przepychanie 100kg beczek to była konieczność? Nie chce mi się wierzyć.

Zleceniówka
@Ewa

Oczywiście że konieczność. Widziałam jedna dziewczynę na okresie próbnym, która była jeszcze poza tym "bagnem". Panie operatorki dały ją na maszynę, i podkręciły prędkość na full i dziewczyna nie wyrabiała, a zależało jej na pracy więc z krwawiącymi rękami zaklejała kartony bo nie miała czasu sobie nakleić plastra. Bo NIE WOLNO odejść od maszyny. A Panie były zachwycone i miały ubaw.. nie polecam również panów mechaników, szczególnie jednego, co zamiast robic to romansów mu się zachciewa. Żenada, przerost formy nad treścią.

Baby Nowy wpis
@Ewa

Tam pchasz beczki, bo niektórym pracownicom z umowy zwyczajnie nie chciało się tego robić. Były takie, które uczciwie szły po te beczki. Ale i takie które znalazły czas na plotki podczas gdy dziewczyny ze zlecenia narażały swoje zdrowie przepychając po 10 beczek po 100 kg, żeby dostać sie do beczki pod samą ściana. Ale ja akurat jak nie dawałam z czymś rady to mnie dawały gdzie indziej i nie było jakiegoś tam dramatu, może to zależy od zmiany. Czasem nawet chłopaki z magazynu podwozili te beczki wózkiem żeby pomóc. Może akurat ja miałam szczęście, bo potrafiłam się odezwać i walczyć o swoje. Ale ogólnie powiem Ci, że ja sama jestem w szoku do tej pory, że taka prestiżowa firma ma tak beznadziejny zakład pracy. Europa, cywilizowany kraj, a tu takie cyrki. Nikt nigdzie tego nie zgłasza, a tę firmę powinni zamknąć.

Ewa Nowy wpis
@Zleceniówka

Nigdy w życiu bym się nie zgodziła na coś takiego! Odeszłabym od maszyny choćby miała się rozwalić a produkcja stanąć! Biedna ta dziewczyna, brakło odwagi albo się bała :(

Ewa Nowy wpis
@Baby

Straszne to wszystko co opowiadasz... ale to chyba wiele zależy od charakteru danego pracownika bo jak piszesz Ty miałaś odwage żeby się odezwać i brawa za to! Kiedyś lubiłam te kosmetyki i uważałam firme za super poważną a tu takie cyrki się dzieją i wyzysk.

Odpowiedź
@J.B

Myśle że jako pracownik powinieneś skupić się na sumiennym wykonywaniu swojej pracy a nie na koleżankach z innej zmiany :)

@Odpowiedź

Zdaje sobie sprawę że nasza firma jest bardzo smutna i ludzie muszą się wyzbyć wszystkich uczuć, jednak ja jeszcze te uczucia mam i to nie znaczy że nie przykładam się do swojej pracy ;)

lexus.pl

chodzi o Basię, trzymaj się mordo :D

Do J.B
@lexus.pl

fajnie wiedzieć że ktoś taki tam pracuje ????

R
@J.B

Gdybyś miał jaja to byś podszedł zagadać a nie wypisywać tutaj, gdzie tu się pisze o pracy a nie pracownikach. Pozdrawiam cieplutko.

Grunwald
Klient
@Do J.B

Jak tak piszesz to ludzie muszą tam być masakryczni :-):-D

Nicki
@Grunwald

Niestety ludzie tam pracujący są okropni, szkoda mówić...

cala prawda
Kandydat

jego wlasna reka w szatni i po robocie. sie chlopak ucieszyl

@cala prawda

Okazało się ze dziewczyna ma chłopaka a pomimo to jest otwarta na inne znajomosci, takie dziewczyny mnie nie interesują.;)

@J.B

No tak bo jak dziewczyna rozmawia z innym to od razu jest zdrada, zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz człowieku. Nie pozdrawiam

Bibi
@anonim

Ale to prawda startuje do każdego w tej firmie i mówi że chłopak nie jest przeszkodą XD ona lubi jak ją sie podrywa XD

Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Czy w Bielenda Kosmetyki Naturalne pracuje się na open space?

Rozmowa kwalifikacyjna
Bielenda Kosmetyki Naturalne prowadziła rekrutację na stanowisko Junior Eksport Brand Manager. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Karolina
Kandydat

czy pracownicy dostają kosmetyki do przetestowania?

s.
@Karolina

Nic tam pracownicy nie dostają

N
@Karolina

Pracownicy nie mogą liczyć na pożądane pieniądze a co dopiero na kosmetyki

No chyba nie
@Karolina

No chyba jak ci się na podłogę rozleje i se ręka pozbierasz xd

Zleceniówka
@Karolina

Pracując tam zauważyłam że za darmo mają operatorki te kosmetyki co sobie zabiorą do kieszeni z linii ????

@Zleceniówka

Nie tylko one , kradną tez mechanicy i magazynier tak samo tam potrzeba kamer i sanepidu inspekcji pracy również , niech ktoś w końcu się tym zajmie , tym obozem pracy i cyrkiem na kółkach

Umowa
@Karolina

Jedyne to co kradną do kieszeni maja za darmo

O.
@Zleceniówka

Wszyscy kradną nawet brygadzistki, chociaż mogą se kupić kosmetyki w sklepiku za groszy, NO PO CO PŁACIĆ JEŚLI JEST ZA DARMO.

W grupie siła

Jeśli ktoś jest za tym żeby tę firmę sprawdziła inspekcja pracy zachęcam co napisania formularza do głównych kadr bielendy tutaj link : https://bielenda.pl/kontakt

Foremniak

Pytanie z innej beczki, dlaczego ta firma nie zajmie się sanepid ani inspekcja pracy? Dlaczego na stanowiska operatorek przyjmowana jest patologia która gnębi młode dziewczyny? Dlaczego do jasnej cholery nikt nie zrobi z tym burdelem porządku? Czy Bielenda ma aż takie układy ze nikt tam nie wejdzie? Opinie są fatalne ale pokrywają się z rzeczywistością wiec czemu nikt nie reaguje? Słowo (usunięte przez administratora) jest użyte w kilku opiniach, wiec dlaczego dalej się nikt tym nie interesuje? Dlaczego patologie nie są zwalniane tylko utrzymywane?

Nick12
@Foremniak

Bo to bielenda tutaj albo się przyzwyczajasz i stajesz się jednym z nich albo odchodzisz zachowując godność i szacunek do samego siebie

Ktoa
@Foremniak

Nikt nie zglasza co sie tam dzieje no oni wszyscy sa tam jak jedna (usunięte przez administratora) i nie masz szans z nimi wygrac, tam trzeba wejsc z ukryta kamera i nagrac i wtedy ich pozwac! Ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem

@Ktoa

To czemu nikt jeszcze na to nie wpadł? Ludzie nie mają odwagi i się boją. Może pojawi się wreszcie jakiś odważny i zrobi porządek.

Byla pracownica.

Praca nie jest dla Pań które planują dziecko bo możesz byc pewna w 100% ze nie dostaniesz juz kolejnej umowy tylko do dnia porodu a potem już nie ich interes. Panie brygadzistki jak dla mnie są wporzadku oprócz jednej bardzo irytującej pani G.. W dziale kadr pracują bardzo nie kompetentne osoby które nie umieją nawet wyslac wszystkich dokumentów do ZUSU. Po czym nie umieją się nawet przyznać do tego. Dzięki nim zostałam bez pieniędzy od sierpnia a urodziłam w lipcu i dopiero teraz dostanę pieniądze z miecierzynskiego.. Pozdrawiam moja zmianę :)

Boli boli

Ojoj widzę że kogoś moje opinie bolą że je usuwacie ???? boli prawda Oj boli (usunięte przez administratora)

W końcu prawda?

Zapomniałam jeszcze oddać że pracownicy z umowy o pracę czyli operatorki jak i magazynier (usunięte przez administratora) produkty z linii produkcyjnej w ogóle się z tym kryjąc i to już wiele osób zauważyło ale oczywiście nikt nic nie mówi i siedzi cicho bo się boi odezwać. Praca idealna na (usunięte przez administratora)

Kasa
Klient

A co powiecie o nowej filii w Radzyminie@

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bielenda Kosmetyki Naturalne? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

XYZ
@Pytanie

Płatne.

Wrr

W tej firmie kobieta kobiecie jest wilkiem, a mężczyźni tam mają jak w raju.

Work, work, work
@Wrr

Apropo wilka i człowieka. Może warto założyć maseczki i przestać pluć jadem na wszystkich wkoło. O wiele łatwiej pracuje się w przyjaznej atmosferze, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem, a nie wilkiem. Życie nie jest sprawiedliwe, nie obdarza każdego po równo i nikt nie jest idealny. A jeśli masz śmiałość wyśmiewać innych, to pokaż, że jesteś idealny/a i nie masz sobie nic do zarzucenia. Życie byłoby o wiele prostsze jakby mówiło się komuś coś wprost. Podobno w każdym z nas siedzi jeszcze dziecko, ale pamiętajmy, że głuchy telefon to zabawa dzieci, a ludzie pracujący już dawno powinni przestać się w to bawić. Warto pamiętać, że Bielenda jest zespołem, który ma wspólny cel. Trzeba do niego dążyć wspólnymi siłami i chęćmi. KAŻDY jest jego ważnym ogniwem, dzięki któremu osiąga się wspólny cel. I nie warto czynić drugiemu, co Tobie niemiłe. Każdy jest sobie równy.  Nie cieszmy się z niczyjego nieszczęścia, bo nie wiemy, co spotka nas kolejnego dnia.. Powodzenia i więcej człowieka w człowieku na co dzień, a będzie lepiej 

Chęćmixd
@Work, work, work

Jakie głupoty piszesz to się w głowie nie mieści. Powiedz to wszystko tym prostaczkom które tam pracują od 15+ lat a ich ulubiony zajęciem jest nadawanie na "zleceniówki". Więcej człowieka w człowieku? Haha, dobre sobie. Tam dobrzy ludzie nie mają szansy na normalne funkcjonowanie, bo jak nie brygadzistki dowalają to plotkary i konfidentki dołożą swoje. W dodatku status umowy o pracę daje im poczucie wyższości nad zleceniem i niektóre to nawet czesc na korytarzu przestały mówić. Każdy tam obrabiał d. każdemu. Starsze panie z umowy gadają sobie przez telefon albo krążą po fabryce a ty masz (usunięte przez administratora). Bielenda nie jest zespołem to zwyczajny cyrk i te kilka miesięcy spędzone tam do dziś niemiło wspominam

L.

Nie polecam pracy w firmie Bielenda. Przepracowałam tam pół roku i to co się dzieje wewnątrz ścian tej firmy to jakaś masakra. Głównym (nie jedynym niestety) problemem jest pani brygadzistka E. Jak osoba tak nerwowa może mieć takie stanowisko? Gdy szanowna Pani brygadzistka jest na urlopie, okazuje się, że wszyscy również odpoczywają. Nie można jej zapytać o nic, bo albo odpowiada z sarkazmem, ale krzyczy, ponieważ bardzo ciężko jest jej cokolwiek wytłumaczyć. Oczywiście przekleństwa używa jak przecinków. Zwykła prostaczka. Szczególnie uwielbia wyżywać się na nowych osobach, bo jak to one mogą nic nie wiedzieć? Ona przyjmując się do pracy z pewnością wszystko wiedziała od samego początku. Szkolenie jest na żenującym poziomie, jakieś kartki do przeczytania i tyle, więc nic kompletnie na nim nie uczą. Praca sama w sobie jest niesamowicie monotonna, przeważnie nowe osoby idą na dokręcanie i przez 8h siedzą, dokręcają, patrząc w jeden punkt. Odciski? A co to kogo obchodzi. Siedź cicho i dokręcaj, nie licz, że ktoś Cię zmieni chociażby na chwilę. Kolejna kwestia- mechanicy. Coś się popsuło, idź do mechanika. Oczywiście są to kolesie bez jakiejkolwiek kultury, którzy mają problem do Ciebie o to, że maszyna się zepsuła. Nie próbuj ich czasami budzić na nockach, gdy śpią w swoim kantorku. Ciągłe podteksty seksualne z paroma dziewczynami z umowy o pracę są na porządku dziennym. Żony wam nie dają czy jak? Kolejna kwestią są kilogramy jakie młode dziewczyny muszą przewozić. 100kg normalka, codziennie. Oczywiście nie ma równego podziału obowiązku, bo po co? W momencie gdy jedna dziewczyna musi przesuwać po 30beczek żeby się dostać do jednej, a następnie przewieźć 10 beczek po 100kg inne siedzą sobie i wyciągają pompki z woreczków. Gdy poprosisz dziewczynę o pomoc przy zabraniu skrzynki, brygadzistka zaczyna z Ciebie drwić, ze sama nie uniesiesz jednej skrzynki? Tak, uniosę, ale nie chcę się garbić na starość tak jak Pani. :) Na produkcji jest niesamowity (usunięte przez administratora) pompki, które lezą na podłodze, następnie są wkładane do produktów, za które klient płaci czasami ponad 50zł. Wiecznie psujące się maszyny i wiecznie (usunięte przez administratora) mechanicy to normalka. Przykre jest jedyne to, że widząc taką atmosferę młode dziewczyny potrafią powiedzieć tylko "przyzwyczaisz się". Nie, do takiej patologicznej firmy nie ma co się przyzwyczajać, tylko jak najszybciej uciekać. Firma totalnie nie dba o pracowników, na jadalni nie ma wystarczająco dużo miejsc, przez co niektóre dziewczyny muszą jeść w szatni. Dyrektorzy tylko chodzą i udają, że nic nie widzą. Zresztą sposób w jaki odzywa się brygadzistka do nich pokazuje, że chyba jednak ona ma tam większą władzę. Szkoda czasu i zdrowia na taką firmę, szczególnie, że płacą tylko najniższą krajową, chyba, że chcesz zobaczyć jak firma Bielenda równa z podłogą pracowników, to proszę bardzo. Bez pozdrowień.

Nick12
@L.

W punkt napisane, podteksty seksualne w pracy to rzadkość. W tej firmie to niestety norma, słuchanie o lodziku która jedna z operatorek zrobi mechanikowi przy innych dziewczynach to codzienność!

Karolina Pe.
@L.

Pani E. zarówno jak i Pani G. to osoby w której żadnej innej pracy nie spotkasz dlatego trafiły do Bielendy i zajmują stanowisko brygadzistek. Które inne nie zwracałyśmy uwagę na to co się tam dzieje? Obydwie przyczyniają się do gnębienia i znęcania się nad młodymi dziewczynami.

ODWAŻNA K
@Karolina Pe.

Nie ładnie podszywać się za kogoś, widać jak bardzo brak Ci odwagi skoro nie potrafisz powiedzieć Paniom brygadzistkom to w oczy.

Dhbgh
Kandydat

Witam. Na jakie widełki płacowe może liczyć planista produkcji w firmie ? Widzę ze pojawiła się oferta

buhaha
@Dhbgh

na marne a do tego bedziesz pracowal z ludzmi ktorzy beda mysleli ze wszystko zrobisz za nich. daruj sobie

Kasztan
@Dhbgh

Ludzie tyrają jak woły za najniższa krajowa a jak idą po podwyżki to jest im zwracana uwaga ze nie maja do tego prawa

Obecna pracownica... jeszcze 1 dzień :)

Poirytowana
@Obecna pracownica... jeszcze 1 dzień :)

8 godzin bez przerwy?? Przerwa jest. W połowie czasu pracy, 20 minut. A wyjście do toalety w trakcie trwania dnia roboczego też nie jest dla nikogo problemem. Każdy chodzi i nigdy nie było żadnych akcji, można zamienić się z wolną kolezanką na te 3-5 minut. Ale jeśli ktoś co pół godziny znika na 5 minut no to chyba coś jest nie halo. Proponuję przebadać pęcherz w trosce o swoje zdrowie.

gości

A co baby miały nosić skrzynki za facetów??? !!!! Normalna jesteś !!??? szok

B.
@gości

Jak równouprawnienie, to równouprawnienie. Jeśli za tę samą pracę kobiety i mężczyźni otrzymują taką samą płacę, to dlaczego mężczyzn wykorzystuje się do noszenia pudeł/skrzyń za kobiety?

organique
@B.

Do roboty kuwa, a nie pieprzysz kocopoły! Jak można być takim roszczeniowym dzieciakiem?

Ewe
@Obecna pracownica... jeszcze 1 dzień :)

Niestety nie byłaś ostatnia ofiarą Bielendy ponieważ mamy marzec 2021 i jedyne co mogę to się z tobą zgodzić a już na pewno z tą całą karuleza na której byłam ostatnio 2 dni z rzędu po pełne 8h, Pani E. Wyzywa wszystkich z góry na dół a już w szczególnie nas nowych na zleceniu, teksty typu "czego ona chce" "masz zdrowe żeby to otwieraj zębami" "sama se znajdź jakąś robotę" są na porządku dziennym a pracuje tam tydzień. Dzisiaj już miarka się przebrała jak szanowna pani brygadzistka zabroniła mi i koleżance przyjeżdżać do pracy autem bo jesteśmy z Krakowa i możemy se przyjechać MPK A ona ma 27 km do Bielendy w jedną stronę i musi autem a my jej zajmujemy miejsce na parkingu :) mimo że tego miejsca jest dużo szczególnie przy plocie ale jak ktoś nie potrafi parkować No to smuteczek dla niego ale sory nikt mi nie będzie mówił czym mam jeździć do pracy a MPK bym musiała jechać z 3 przesiadkami w środku dnia a na nocki i z nocek bym nią miała transportu No ale cóż szanowna pani umie myśleć tylko o sobie

Nick
@Obecna pracownica... jeszcze 1 dzień :)

Zgadzam się. Byłam doświadczyłam. Po 5h na taśmie i wdychaniu tych kosmetyków, zrobilo mi się niedobrze i wymiotowałam w toalecie. Ok ,nie każdy może pracować na taśmie.ja widocznie nie. Mie byli by w tym nic złego gdyby nie fakt ze dostalam zjebe i nakaz natychmiastowego wrocenia na taśmę. Zostałam zwyzywana przez panią brygadzistke. Wrocilam. Po 15 minutach sytuacja się powtórzyła. Rzucilam tym wszystkim ubrałam się i wyszłam Więcej tam nie wracając. Na szkoleniu bhp było omawiane ze nie każdy pracownik może przebywać w miejscu gdzie są rozlewane kremy z powodu różnych uczuleń, gdzie objawami btly wymioty bóle głowy itp. Ja zostałam zmuszona. Nie polecam pracy tam. Atmosfera okropna od samego wejścia.

Gabryśka
@Nick

Drogie dziecko ,a mówiłaś brygadzistce ze Ci nie dobrze i prosisz o to żeby Cie przeniosła gdzie indziej ? Ja pracowałam tez tam na zlecenie i było mi kiedyś nie dobrze to powiedziałam brygadzistce. Powiedziala mi zebym poszla na dół coś zjeść i się napić wody i mi przeszło ale trzeba to powiedzieć a nie odchodzić od maszyny nikomu nic nie mówiąc bo w tedy nic dziwnego ze sie moze zdenerwować ,w końcu odpowiada za Ciebie. Ale większość z was co przychodzi jest tępa i nie rozumie co się od was mowi i myślicie tylko o tym zeby była przerwa albo zeby nic nie robić tylko się pokręcić przez niecałe 8 godzin. I nie przypominam sobie zeby mnie ktoś do czegoś zmuszał. Przyszlas sama do pracy? to Cie nikt nie zmusil ,wiadome jest to ze musisz robić to co ktoś Ci powie. Ja wspominam dobrze prace w Bielendzie

Abc
@Nick

O ile się nie mylę, to Pan od BHP nie mówi nic o mdlosciach od "oparów". Nic nie pachnie tak intensywnie, żeby mogło je nawet powodować. Nie pisz bzdur. Owszem, głowa może boleć, ale od hałasu maszyn. Na to jest natomiast recepta, a mianowicie OGÓLNODOSTĘPNE stopery w szafie :)

Nick
@Ewe

Pracowałem tam rok temu widzę że się nic nie zmieniło, pani Ewa również traktowała mnie jak i wszystkich nowych jak śmieci. Przykre że nikt z tym nic nie zrobi, jak już jej powiedziałem rok temu na to są paragrafy. Każdy doczeka się sprawiedliwości!:)

Gabryskazesmiesznymmakijazem
@Gabryśka

Gabryska zajmij się swoim Maksiem. A nie czekaj, już koniec wielkiej miłości? :D

Hhhh

Drogie dziewczyny ze zlecenia, jeżeli Wam tak wszystko nie pasuje w tej pracy to po prostu odejdźcie i poszukajcie czegoś innego. Może nie zdajecie sobie sprawy, ale te oskarżenia odbijają się na wszystkich tam pracujących - tych "normalnych" też.

Adisep
@Hhhh

Przecież odchodzą. :) Przez podejście Was, bab z umowy o pracy wiecznie będzie tam duża rotacja ludzi z um. zlecenia :) Pracując tam myślałam, że ze mną jest cos nie tak. Zwolniłam się i kilka miesięcy później pracowałam w dużo lepszym składzie. Zgrany zespół to podstawa w pracy, w końcu poczułam się doceniona :) Nie muszę tyrać na nocki, nikt na mnie z byka nie patrzy:) a do pracy chodzę w końcu z uśmiechem na twarzy i bez bólu głowy :) czasami przejeżdżając przez fabryczna cieszę się, że ten dziwny czas w moim życiu już minął :D Serio ludzie nie dajcie się wykorzystywać i wiecej wiary w siebie, bo chyba nie chcecie skończyć jak taka baba z bielendy w urabanym fartuchu? :D (usunięte przez administratora)

Przesada

Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy zapraszamy do bielendy (niestety nie można stosować tego słowa, które świetnie pasuje do tej firmy, bo administrator blokuje, więc posłużyłem się definicją z wikipedii ;).

#stopdlamobbingu

Ja również nie polecam pracy w tej firmie, traktują pracownika jak śmiecia. Dziewczyny pracują na umowie zleceniu za najniższą krajową, nie mają żadnych premii za nocki, nawet wyjście do toalety jest problemem. Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Żadnej pomocy na start, wszystko musisz wiedzieć od początku, bo brygadzistki niestety są zbyt nerwowe na wytłumaczenie w jednym zdaniu jakiejś czynności. Wolą pogrążyć człowieka i dać go na najgorsze stanowiska. A jak coś źle zrobisz, bo nie miałeś/aś pojęcia jak to zrobić to brygadzistka drze się po tobie na całą salę. Porażka!!!

Anonim

Brygadzistki widza tylko czubek własnego nosa i Kingi (jeśli jej ktoś nie pasuje odrazu brygadzistki nie lubią tez tej osoby ) nadają na inne panie z umowy szczególnie na jedną na Panią Dorote na która jak przyszłam słyszałam straszne rzeczy… A Pani Dorota to jedyna osoba która co ma na myśli to powie , a nie obgaduje za plecami i pracuje jak mało kto . Ale ze komuś nie pasuje jej osobowość to odrazu nadają na nia ( chyba każdy z tej zmiany wie kto jest największym lizusem brygadzistek ) .. Panie z umowy strasznie fałszywe jak im wiatr zawieje tak będą gadać , nie ma jednej nadają na drugą . Ale i tak najlepsze z tego wszystkiego są brygadzistki przy biurku tylko obgadują , chodzą przebrać sobie spodnie wcześniej a inne pracownice tylko słyszą teksty typy : nie wyjdziecie stad jak tego nie złożycie .

Kowalska
@Anonim

dobrą kasą Ci rzuciła Pani Dorota skoro ją tak wychwalasz...

@Kowalska

Żałosne to j co piszesz udowodni zanim napiszesz coś głupiego bez pokrycia.

Kowalska
@Anonim

I ta wypowiedź dokładnie tyczy się Twojego wcześniejszego wpisu... nie wymyślaj niestworzonych rzeczy na czyjś temat i pamiętaj karma wraca !

Mirka
@Kowalska

Wszyscy wiedza jaka jest prawda ! I kto tam Najwiecej nadaje , dziewczyny z umów o prave mogą sobie pisać co chcą i tak nikt nie chce tam pracować a dziewczyny odchodzą po dniu

@Kowalska

Do ludzi dobrych i uczciwych karma nie wraca tylko do ludzi którzy nie szanują i szydzą z innych i źle traktują ludzi . Życie ich zweryfikuje . A te wypowiedzi świadczą o tym jacy ludzie są nie dojrzali w tym co piszą i próbują odbić piłeczkę goryczy na swój temat.

Monika M.
@Anonim

Apropo Pani Doroty, nie pracowałam w Bielendzie długo ale gdy mialam być na maszynie z tą Panią to nieraz miałam ochotę iść do domu, nie zorganizowana, chaotyczna, a te jej opowieści o chorobach nie dało się tego słuchać, wolałam pracować z innymi Paniami na umowę i wcale nie bylo tak że mówi co myśli bo wiele razy wypowiadała się na temat innych osób tam pracujących za ich plecami i ich oczerniała. Nie dziwie się że mało kto za nią przepada jak robi takie zamieszanie

Monika M
@Monika M.

Dorośnij zanim coś mądrego zakłamanego napiszesz . Kłębią się u was jakieś zakłamane teorie wybielania sie i oskarżenia wysane z palca. Odpuść i przełknij goryczy na swój temat. Ludzie słabi tylko lubią kłamać i oskarżać innych ludzi dorośnij pani Moniko M.

K.K.
@Monika M

Myślę że takie opinie są nie na miejscu i nie warto się w to zagłębiać, a tym bardziej ciągnąć to dalej

Zostaw merytoryczną opinię o Bielenda Kosmetyki Naturalne - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Zobacz opinie na temat firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, a 13 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Liczba opinii klientów firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Bielenda Kosmetyki Naturalne
2.2/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fabryczna 20
    31-553 Kraków
  • NIP: 6751414030 KRS: 0000328604

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bielenda Kosmetyki Naturalne