Opinie o Secom United Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Secom United Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Secom United Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Secom United Sp. z o.o. w Toruń

Tomasz Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Jako były pracownik śmiało mogę polecić tę firmę. Pracowałem tam od 2015 roku przez ponad 5 lat pracy mogę wskazać plusy i minusy pracy w Secomie: Plusy: - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zdolności negocjacyjnych :). - możliwość, a wręcz zachęcanie do samorealizacji i wychodzenia z pomysłami najczęściej nie było problemu z ich realizacją. Krytyka pomysłów zawsze była konstruktywna, nigdy nie było "nie, bo nie". - menedżerowie nie ciągnął w dół - osoby tam pracujące są jedną z większych zalet tej firmy świetne charaktery, otwarte umysły, nie bojące się swojego zdania. Szerokie horyzonty i rozmowy na każdy temat, od najlepszego kebsa w Toruniu po motyw manieryzmu w kinie afgańskim (serio) - miejsce dla każdego poziomu doświadczenia pracownika od juniora po doświadczonego seniora. Minusy: - nieintuicyjne niektóre procesy - część projektów czasem zostaje w zawieszeniu między działami - powiązane z poprzednim przepalanie zasobów, pracownicy zaangażują się w projekt, włożą w niego wiele wysiłku, a ostatecznie nic z niego nie wyjdzie albo już na tyle opóźniony, że zostaje trochę zniechęcenia. - Zamiast owocowych czwartków były słodkie poniedziałki :( Ogólnie polecam wszystkim na każdym etapie kariery zawodowej. Skoro tak tam dobrze to dlaczego odszedłem? Po prostu po ponad 5 latach chciałem spróbować czegoś nowego

Kamila Nowy wpis
@Tomasz

Hej, zainteresowała mnie kwestia wynagrodzenia. Czy mógłbyś przybliżyć na jakie mniej więcej widełki kwoty netto może liczyć doświadczony pracownik w Secomie? Chciałabym się po prostu jedynie zorientować jakie to są stawki. Wiem, że jeśli chodzi o dokładną kwotę to jest to sprawa indywidualna :)

Tomasz Nowy wpis
Były pracownik
@Kamila

Ciężko mi podać widełki choćby z racji tego, że nie znałem wynagrodzeń innych osób. Dlatego też nie będę podawał żadnych kwot. Z tego co się orientuje raczej na zarobki nikt nie narzekał, były mocno dopasowane do stanowiska i doświadczenia danej osoby. Oczywiście inne widełki będzie miał developer, a inne osoba z CC.

Urszula Nowy wpis
@Tomasz

Rozumiem, w każdym razie dzięki za info. A mógłbyś powiedzieć coś o hierarchii tego miejsca, tak z grubsza? Chciałabym się dowiedzieć, jakie tam są stanowiska w Secom United. Pozdrawiam serdecznie.

Luka

Zastanawiam się nad ta firma, warto ?

Marlena

W jaki sposób jest rozliczany okres próbny ?

Paweł
Pracownik
@Marlena

Okres próbny jest rozliczany na podstawie, umowy o pracę na czas określony. Zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Monika K.
Pracownik

Pracuję tutaj już od 2016 r. Przechodząc do szczegółów: - wynagrodzenie jest zawsze na czas, nigdy przez prawie 5 lat pracy nie zdarzyła się ani jedna obsuwa w terminach, - wysokość wynagrodzenia - adekwatna do umiejętności i doświadczenia, a także zaangażowania w rozwój firmy, - możliwość realizacji. Uważam to za duży plus. Moje pomysły na projekty zawsze chętnie były wysłuchiwane i nigdy nie odmówiono mi pomocy w ich realizacji, - ludzie - spędzając z współpracownikami połowę naszego czasu w dzień zawsze chciałoby się spędzać go z kimś wartościowym. Ekipa jest nie tylko zgrana, ale to także ludzie o wyjątkowej wiedzy i umiejętnościach. Wiele się od nich nauczyłam. Wiadomo, trzeba trzymać się wyznaczonych procesów, terminów czy zasad panujących w firmie, wydaje mi się jednak, że w wielu tak trzeba. Duża swoboda działania wiąże się tutaj z większą odpowiedzialnością. Jednak nigdy nie jest tak, że jest się pozostawionym z problemem samemu. Każdy z pracowników ma swoje projekty, jednak zauważalna jest atmosfera pracy na wspólny sukces firmy. Miałam okazję wrócić do firmy po urlopie macierzyńskim i bardzo ucieszył mnie powrót do tych samych ludzi.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Secom United Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Senior Graphic Designer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Basia
Pracownik

Solidny pracodawca, dobre warunki zatrudnienia, wypłata na czas, jasny zakres obowiązków, przy czym duże szanse na rozwój i własne inicjatywy. Atmosfera między pracownikami bardzo dobra. Każdy jest kompetentny i chętny do pomocy. Brak wyścigu szczurów, raczej wszyscy są jedną, zgraną drużyną, nawet jeśli zdania są odmienne - aż chce się przychodzić do pracy. Pracowałam w wielu różnych firmach i wiem, że w tych czasach tacy współpracownicy i rzetelne przestrzeganie praw pracowników to rzadkość.

Polo

Hmm widzę dwie skrajne opinie, jedna, że firma mega a druga, że tragiczna. Może ktoś się jeszcze znajdzie i da znać co sądzi, żeby można było mieć szerszy punkt widzenia?

Tycjan

czy macie jakiś powód, że od dość dawna nikogo nie było na wątku?

Emil P.
 Rekomendacja

Solidna i pewna firma. Rozumiem, że ktoś może mieć inne oczekiwania, jednak wszystkie terminy zostały mi zakomunikowane od początku, więc wiedziałem, że na pewne rzeczy muszę poczekać. Zmieścili się w wyznaczonych przez siebie terminach więc jest ok. Po 12 miesiącach pracy mogę stwierdzić, że firma ma bardzo elastyczne podejście do pracowników, nie ma problemów z wzięciem wolnego, wypłata zawsze jest na czas, a atmosfera panująca w firmie jest dobra. Pracodawca dba o to, aby ewentualne konflikty pojawiające się między pracownikami były rozwiązywane w sposób merytoryczny. Zawsze można liczyć na czyjąś pomoc, a poza tym ma się dużo swobody w realizacji powierzonych zadań. Grunt to trzymać się wyznaczonych terminów. Wszystko da się tutaj przedyskutować i ewentualnie wprowadzić zmiany. Firma posiada swoje zasady, które nie są wzięte z kosmosu, ale poparte długą praktyką i zarządzaniem procesami. Dzięki temu ciągle się rozwija i stwarza stabilne miejsca pracy. Spokojnie mogę polecić każdemu, kto nie uważa się za ważniejszego niż prezes w firmie, do której startuje. Można mieć tutaj swoje zdanie, odmienne niż zarządzający - co nie sprawia że jest się w jakikolwiek sposób szykanowanym. Plusy: - zawsze można się dogadać w każdej sprawie. - wypłata na czas - stabilne miejsce pracy - bardzo rozwojowa firma - bardzo duży szacunek pomiędzy pracodawcą a pracownikiem - nie będziesz czuł się jak "nic nie warty trybik w maszynie" - Twoje zdanie ma znaczenie Minusy: - po kawę trzeba iść na piętro ;) - szczerze - nie ma nic, co było by warte wypomnienia - gdyby wszystkie firmy miały tak poukładane procesy, bylibyśmy jako Polska liderami na wielu płaszczyznach.

Alesyf

Wystrzegać się tej firmy jak ognia! Firma w kwietniu rozpoczyna rekrutację na stanowisko copywritera poprzez pośrednika pracy. Po zaproszeniu na rozmowę dowiedziałem się, że pracę miałbym zacząć od 1 lipca, ponieważ "osoby odpowiedzialne za szkolenia są obecnie na urlopie". Najpierw miałem być zatrudniony na okres próbny 3-miesięczny, później ew. nastąpiłoby przedłużenie umowy. Na takie warunki wyraziłem zgodę. W maju otrzymałem drogą mailową próbne teksty sprawdzające moje kompetencje. Po uzyskaniu odpowiedzi, że zostanę przyjęty do pracy data zatrudnienia nagle zmieniła się na 1 września z powodu "urlopu osób odpowiedzialnych za szkolenia". Nie mogę pozwolić sobie na 3 miesiące czekania na zatrudnienie bez środków do życia, dlatego zapytałem dlaczego po raz kolejny użyto tego samego argumentu, by mnie zbyć. Na taką konfrontację odpowiedziano mi, iż "uznano, że nie ma osób odpowiednich do przeprowadzenia szkoleń". Po przedstawieniu swojej argumentacji musiałem czekać tydzień, aby dowiedzieć się, że: "nie mogą spełnić moich oczekiwań i poinformują mnie w sierpniu o ewentualnym wolnym stanowisku". Oczekiwań, które sami obiecali podczas wstępnych rozmów. Firma pokazała powyższą sytuacją, że jest nierzetelna, niesłowna, nieprofesjonalna i zwyczajnie kłamiąca w żywe oczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Secom United Sp. z o.o. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Secom United Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bolesława Chrobrego 133A
  87-100 Toruń
 • NIP: 8792679016 REGON: 361927651 KRS: 0000565386
Secom United Sp. z o.o.