Opinie o Skin Med Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Skin Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skin Med Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skin Med Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Dzień dobry, opinii od trzech lat tu żadnych nie ma, więc nie mam pojęcia na ile te poprzednie są aktualne. mógłby ktoś kto jest na bieżąco się ustosunkować? Szukam zatrudnienia w Bydgoszczy jako kosmetolog i klinika mi się pokazała w tych oferowanych. Miałam jednak problem z odszukaniem oferty o prace

Nie polecam Nowy wpis

Ostrzegam przed pracą w tej firmie każdego kto szuka uczciwej i stałej pracy na dłużej. - Pracodawca mimo ustalonych zakresów obowiązków daje zadania niezwiązane z posiadanym stanowiskiem pracy. Wykonywanie tych zadań nie podlega żadnej premii. - Bywają sytuacje, że po przepracowanym miesiącu szef stwierdza, że firma wygenerowała za mały dochód i jest na granicy opłacalności, a potem nie informując nikogo przelewa mniejszą od ustalonej wypłatę, o czym pracownik dowiaduje się dopiero przy sprawdzeniu stanu konta. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, żeby miesiąc później szef pojechał z rodziną na wakacje. - Kultura pracy również pozostawia wiele do życzenia. Szef jest nieomylny i najmądrzejszy w każdej dziedzinie. Każdy sukces firmy jest sukcesem szefa, jednak każda porażka jest winą złego wypełniania obowiązków przez personel. Szef namawia pracowników do donoszenia na siebie nawzajem, a dzień później mówi, że należy dbać o dobre relacje w zespole, bo wtedy praca idzie lepiej, co przekłada się na obroty firmy. - Jeżeli ktoś jednak zdecyduje się na pracę w tej firmie to ostrzegam, że kwota, która zostanie ustalona przy rozpoczęciu pracy prawdopodobnie pozostanie taka już do końca niezależnie czy współpraca będzie podjęta na 2 czy 5 lat. W ciągu roku może trafi się 1 czy 2 premie, nie zmienia to faktu, że szef nigdy nie daje podwyżek (najniższa krajowa potrafi w tym czasie wzrosnąć o połowę), a na każdym kroku szuka pretekstu do podwyższenia obrotów, przy których pracownik na prawo do ustalonej premii. Ustalona kwota premii również nie jest wiążąca, bywa, że jest ona niższa o 1/3 od wcześniej ustalonej z dowolnego, wymyślonego na poczekaniu pretekstu. Jeżeli szukasz pracy na stałe i na dłużej to polecam szukać dalej. Przez pierwsze pół roku może wydawać się miło, a potem zaczyna się poznawać kulisy.

Jaki jest wkład kierownictwa Skin Med Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aleksandra Nowy wpis

żaden

Ola

Nie polecam!!! Brak fachowego personelu, potrafià jedynie spalić skore zestawiając blizny na csle życie. Proszę omijać szerokim łukiem!!!

Szczęśliwy Klient
@Ola

Wręcz przeciwnie, byłem na (usunięte przez administratora)blizn powypadkowych i serdecznie polecam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Skin Med Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Zofia

Dzień dobry, o jakie stanowisko można się aktualnie ubiegać w Skin Med? Czy jest w ogóle jakieś wolne czy może jest już komplet osób? Proszę o jakieś informacje na ten temat jeśli wiecie. Będę wdzięczna.

Magdalena

Najbardzuej śmieszy mnue Pani Ewelina ,żywa reklama skin med chyba sponsoringu ,kiedyś 200zl nie miała na bikini dziś prezentuje gładkie ciało efekt pracy doktora jak to sam a relacjonował jak mu się ma odwdzięczyć....brawo za głowę do interesu ,byłam świadkiem jak Panie z obsługi zmysły się z nowej Pani nie mającej żadnych kwalifikacji tylko umiejacej wybrać balony na urodziny kliniki

Anka

Wszystko ok.ale 2 zł pobierane za parking przy takich wysokich cenach. Słabe

Sylwia

Nie polecam. Jestem bardzo niezadowolona z obsługi. Zostawiłam kasę a efektów nie ma. Jak zgłosiłam swoje zastrzeżenia to Pani kierownik obcesowo zaproponowała kolejne zabiegi jeszcze droższe. Ta sama Pani przy klientach robi miny, przewraca oczami i komentuje do koleżanek zachowanie klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Skin Med Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Skin Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skin Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skin Med Sp. z o.o.?

Skin Med Sp. z o.o.
  • Jagiellońska 109 lok. 13