Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
2 191 396 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Czy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) na ściśle ustalone godziny pracy?

Kierowca

Kto w tej firmie odpowiada za załadunek samochodów ? 50 Tirow czeka za brama na załadunek a w godz. 5-6 , 9-10. 15-16 , 17-18 , 21-22 , 3-4 nikt nie ładuje samochodów. Jak by nie liczyć to 6 godzin w ciągu doby.Na bramie powiedzieli ze w tym czasie zmieniają się brygady , to ile tych brygad załadowczych jest? Czy nie można tego jakoś inaczej rozwiązać ?

Alan
@Kierowca

Pana Rajdy brakuje ewidentnie, przykre..

Tak33Nie
Rozsadny
@Alan

Może ktoś zauważy w czym problem i go ściągnie z powrotem...

Tak18Nie1
@Kierowca

Nieroby muszą kawę wypić xD

Kamil

Poruszyliście temat przerw dla pracowników magazynowych, dlatego chciałbym dowiedzieć się, ile czasu przerwy w ciągu dnia przysługuje osobie, która jest zatrudniona na tym stanowisku? Przede wszystkim ciekawi mnie to, czy jest to jedna dłuższa przerwa, czy może kilka krótszych.

Złoty kłos Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Kamil

Nie wnikaj, poczytaj sobie kodeks pracy typie.

Jan Nowy wpis

Kto jest obecnie Generalnym Dyrektorem zakladu Refresco w Ketach ?

Adam Nowy wpis
@Jan

Krzysztof Wrona

Zorro

Kadra jest daremna od liderów po kirowników

Tak5Nie1
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Blake Carrington
Nazwa działu: Biuro

Ja polecam pracę w tej firmie, mimo że są pewne rzeczy które mi się nie podobają, ale uważam że w każdej firmie tak jest. Jest co prawda kilku cwaniaków, chcących dorobić się na innych jednak pomijam ten temat. Nie pracuje na produkcji, jednak uważam że nie ma tam tak źle. Firma dba o ubranie pracownika, jego pranie. Na święta są premie, paczki dla dzieci, napoje. Jak większość firm obecnie boryka się z brakiem pracowników, a z racji sezonu jest ciężko, jednak dla ząchęty sa premie sezonowe(poza tymi normalnymi). Atmosfera wśród pracowników jest przyjazna, brygadziści produkcji i magazynu są w porządku. Często dochodzi do nieporozumień, jednak jest to bardziej wina góry aniżeli szeregowych pracowników. Da się zarobić, kokosów nie ma ale wg mnie lepsze to niż praca w biedronce. Na minus brak dodatku do 4-brygadówki, wolne 1-2 weekendy w miesiącu.

Tak4Nie15
Gustavo
@Blake Carrington

Piękna agitacja! Ktoś kto tam pracował/pracuje nie nabierze się na te słowa. Firma ma problem z pracownikami bo odchodzą, rotacja jest ogromna i to na produkcji/magazynie/w biurach przez: atmosferę, złe traktowanie jak i zarobki.

Tak18Nie
@Blake Carrington

Albo jesteś opłacony by to napisać (usunięte przez administratora)Pracowałem tam i prawda jest zupełnie inna. Atmosfera do bani, zepsute maszyny, (usunięte przez administratora)i największa perełka praca po 7 dni bez dnia wolnego. O zarobkach nie wspomnę bo są żałosne, pracuje w innej firmie w okolicy i mam 1000 więcej na miesiąc Praca w refresco jest dla desperatów, stanowczo odradzam, chyba że ktoś jest pi...y to niech tam idzie

Tak9Nie1
Jabłko
@Gustavo

Święta racja

Tak2Nie
@Blake Carrington

Blake, a ty pracowałeś w Biedronce?, chyba nie bo tam zarobki są dwukrotnie wyższe niż w tym refresco. Co ty możesz powiedzieć o pracy w produkcji jak siedzisz w biurze i gryząc oscypki rysujesz tabelki, wykresy, kółeczka i wciskasz kit szefom jak to zakład hula, ale to tylko w twoim komputerze. Mam nadzieję że już niedługo prezes K.W. pozna się na twoich sztuczkach i cię wyautuje z tego zakładu.

Tak4Nie1
@Były pracownik

Pajace z gowork Dlaczego z mojej wypowiedzi usuneliscie słowo (usunięte przez administratora) Wypowiedzi typu nic nie potrafisz, świadome dokładanie obowiązków przy tym samym czasie, mówienie jesteś do niczego to nie (usunięte przez administratora) Takie coś w tym zakładzie jest na porządku dziennym Kto wam kazał to słowo usunąć? Chcecie opinii o zakładzie a niewygodne usuwacie? Brawo jesteście bardzo wiarygodni

Tak1Nie

Jeżeli cię interesuje jeden weekend w miesiącu wolny, praca 7 dni ciągiem, zanik przyjaciół w wyniku takiego zrytego systemu pracy i utraty zdrowia pracując w takim systemie( wszystkie zmiany tj 1,2,3 w ciągu tych siedmiu dni, i przejścia z 3 zmiany na 1 wszą ) to jest praca dla ciebie. Ale licz się z tym iż gdy przepracujesz co najmniej rok zaczniesz częściej odwiedzać lekarza itp.

Tak6Nie
Zawiedziony i zły

Czy ktoś wreszcie wymieni tą osobę, która zajmuje się magazynem na kogoś kto umie to robić??? No szlag mnie trafia. Dezorganizacja. Dezinformacja. Nieład. (usunięte przez administratora)

Tak8Nie1
refrescowiec

No coś się dzieje, pan (usunięte przez administratora)wyskoczył z zakładu jak z katapulty, a szkoda bo to jeden z niewielu fajnych ludzi w tym zakładzie. Ale to znów robota tego żywieckiego (usunięte przez administratora), na pewno myślał że dostanie za niego stanowisko (usunięte przez administratora) a tu..........zonk. Przyszedł ktoś inny.

Tak7Nie1
Zawiedziony
@refrescowiec

Szkoda go. Fajny gość. Firma idzie w złym kierunku skoro go już nie ma.

Jonasz
Nazwa działu: Produkcja

Czy produkujecie Coca Cole lub Pepsi? Czy idzie cos do Schwepessa oprocz Oranginy?

ZNACHOR

Kiedy ten hujmiarek zacznie zarabiać na siebie i firme, awans samochód firmowy za ponad 100 tysięcy, a zyski i sprzedaż coraz gorsza,hujmiarek dobrze lasie ssie,hapce i reszcie.Teraz pewnie hapcke kopie bo prezes sie zmienił,hujmiarek to fałszywy człowiek

Tak13Nie4
Jeszcze pracownik
@ZNACHOR

Może ten nowy prezes zaskoczy kto to jest ten owcopas ćwirćmiarek. Ale dokąd prezes J. Cocacola będzie w refresco to owcopas będzie nietykalny. Ten karierowicz z Żywca sprzedał już kolegę grubego który uniesiony ambicjami kierownikowania pieprznął pracą. I owcopas mu nie pomógł. Szkoda tych ludzi którzy poodchodzili z pracy a duży w tym wkład juhasa z Żywca.

Tak11Nie

Agata

Jaka firma ochrania placówkę w Kętach? Bo chciałabym aplikować na portiernie

Tak2Nie

Alan
@Agata

Sokół

Były pracownik magazynu

Tak a co

Tak1Nie

Tak znam Bogdana, równy facet i dobrze zrobił że je...ł tym pop........ym zakładem.

Też pracownik

To nie(usunięte przez administratora)? Oj to będzie owcopas zawiedziony.

Tak8Nie

Do refresco wrócił (usunięte przez administratora). I co teraz Ci którzy po jego odejściu wygłaszali o nim same negatywne opinie, a czapkowali mu jak był prezesem. Przyszedł na tych judaszy koniec. Pomogę prezesowi w tym kto jest taki fałszywy, myślę ze ci już czyścili klamki w jego biurze i będą mu mówić jaki to zły był (usunięte przez administratora)

Tak7Nie

Jarząbek
@Pracownik

Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! - To śpiewałem ja(usunięte przez administratora)

anonymous

nik na siłe w Refresco nie pracuje jezeli sie nie podoba to sie zwolnij .....tylko szkoda ze przyjmuja terz takich pracownikow ze stara brygada mosi za nich pracowac i nic z tego nie ma........

TakNie2

@anonymous

Nik ci nie karze pracować jak nie chcerz robić za starych to nie mosisz za nik robić i terz się zwolnij.

Bogdan88
@pracownik

pierwsze ortografia a później praca a nie głupie teksty zwolnij sie jak ci nie pasuje

Tak1Nie1

xXxS

Dziś dostałem telefon z agencji pracy! Żenada! Praca po 12h w systemie 4brygadowym! Za około 1800zl netto! Plus ewentualna premia do max. 500zl brutto! Zależna od kierownika. To kpina! Gdzie dodatek do 4brygadowki?! Na każdym zakładzie w Bielsku jest! Tragedia nie polecam nikomu!

Tak12Nie
Marek
@xXxS

To dojeżdżaj do Bielska a nie narzekaj. Po pierwszej wypłacie opublikuj kwitek na którym będziesz miał dodatek do czterobrygadówki to będziesz wiarygodny. A jak szukasz pracy a nawet nie wiadomo co potrafisz to zacznij od sprzedaży borówek

Tak2Nie1
@Marek

Puknij się w łeb tą swoją odpowiedzią. Jak jesteś z Rocyn, albo Inwałdu, a może z Żyk buraku to idź do lasu na borówki i sprzedaj na targu w Andrychowie. A może zaniesiesz (usunięte przez administratora) Sławosiowi to dostaniesz 2% premii i ci ulży.

Jaro

No i zakład coraz bardziej idzie na dno. Ludzie się zwalniają bo ciężko wytrzymać tam. System robi swoje. Slawus powinien w nim popracować to może nie uważałby go za taki cudowny. Zarobki żenujące. Dali 3 procent podwyżki sobie pewnie z 10. I się dziwią że ludzie odchodzą.Ankieta wyszła (usunięte przez administratora) Ludzie pokazali że jest do niczego. A kadra zarządzająca? Uważa że jest cacy. Debile po prostu

Tak17Nie

@Jaro

Idzie na dno, ale jakoś nie może zatonąć. Ludzie narzekają, ale dalej zasuwają jak mróweczki. Dziwię się że obecnie na rynku tyle wolnych miejsc pracy, a pracownicy refresco dają się wykorzystywać jak niczego nieświadome dzieci. Najwyższy czas zostawić tych 3 leaderów (lizod...w), dużego Sławka i niech sami pracują. A góra?, oni sobie poradzą, wystarczy że wezmą odprawy to sobie pożyją, a w między czasie znów się zahaczą w jakichś cocacolach czy philipsach przy żarówkach. Gorzej z lizo.....i majstrami. Te niedouki mogą startować jedynie do wosany, ale tylko do sprzątania. W maspeksie też nie znajdą pracy, tam trzeba ludzi mądrych. Kariery lizusów kończą się szybko i źle dla nich.

Tak5Nie

@gość

Zostają tylko mało ambitni i leniwi którym się nie chce szukać pracy. A klna po kątach na slawusia i resztę a jak trzeba sie odezwac to siedza cicho. zmiana pracy nie jest trudna bo sam zmieniłem i czuje że zyje. Wymagania w refresco mają absurdalne bo poza byciem operatorem masz umieć naprawić maszynę bo mechanicy są leniwi i pytają czemu sam nie naprawisz.... Tak wyremontowali maszyny po sezonie że... idą jeszcze gorzej. Fachowcy za 5 groszy. A nadgodzin nabili za nic. Zglaszasz problem górze. W odpowiedzi cisza. A potem dra ryja na operatorów że mała wydajność. A skąd ona ma się brać jak musisz robić na niesprawnych maszynach?

Tak13Nie

były operator
@Były pracownik

co do komentowania pracy mechaników to sie nie udzielaj bo jak sam nic nie potrafisz zrobić i masz 2lewe ręce to pretensje sam do siebie, mechanicy zrobili co mogli a części nie oni kupowali, zawsze możesz iść za mechanika i ciekawe jak długo byś wytrzymał hehe, dawniej każdy operator potrafił coś zrobić na maszynie a teraz stoją jak (usunięte przez administratora) a jak awaria to nie ma nikogo najłatwiej czepiać się równych sobie a nie kadry rządzącej to do nich możesz mieć pretensje a nie do innych

Tak1Nie1

Nowak
@były operator

Mechanik jest od naprawiania a nie operator, po to chyba zatrudnili tych mechaników. A jak mechanik nie potrafi to niech szuka innej roboty

Andrew
@Nowak

Mechanicy to lenie. W nocy śpią jak któregoś obudzisz drze ryja. Kiedyś telefon. Odpowiedź mechanika: przyjdę jak pizze zjem:))))) co to za zakład? Specjalnej troski? Może to ktoś z zarządu przeczyta i coś z tym zrobi.

optymista

Początki zawsze są gorsze finansowo ale jak ktoś dobrze pracuje to i zarobi.

Tak9Nie

@optymista

Chyba żartujesz. Jak się rozchorujesz wezmą Ci premię i zarobisz może 1400 na rękę. Płaca zasadnicza jest żenujące niska. Zadnego socjalu nie ma. Na takich ludziach jak Ty bazują. Takich co chcą za gowniane pieniądze pracować. Zarobisz ale garb co najwyżej

aktualny pracownik
@Były pracownik

Socjal w firmie jest, tylko trzeba się zwrócić o pomoc a nie czekać na mannę z nieba.

TakNie1

@aktualny pracownik

Premia na święta koło 1000 brutto. A wczasy pod gruszą gdzie? Porównanie z grupą Kęty. Premia roczna koło 3500 brutto A grusza około 500. Cóż takiego oferuje refresco? Marne ochlapy które zadowalają takich jak Ty. Z innej beczki. Czy ktoś tam jeszcze pracuje

Kornus

Praca w tej firmie to jakaś pomyłka. Traktowanie ludzi jak tania siłę roboczą.. ludzie uciekajcie! (usunięte przez administratora) na każdym kroku i na tyle można liczyć. Ludzie zapieprzają za dwóch i jeszcze dokładne są kolejne obowiązki. Co nie widać ze ludzie maja juz dość ?? Jak macie wiecej zamówien to sobie dotrudnicie ludzi.. wiesc niesie sie szybko, za chwile slawus i reszta będzie musiał zakasac rękawy, bo nikt nie zostanie..

Pracownica

Nie wiem jak zarząd pozwala na terenie zakładu na zachowania majstra P. , który z pracownicami zachowuje się jak na £ące w środku lasu. Już dwa powiaty śmieją się że najlepiej co refresco produkuje to majstrów seksoholików.

Tak3Nie1

Marek
@Pracownica

Zazdrościsz bo się na łąkę nie załapałaś?

Ktoś, coś.
@Marek

@marek czego ma zazdrościć? Że Pan P lubi tylko (usunięte przez administratora) i cycki? Serio? To ma być majster? Na innych zakładach by już dawno za to wyleciał.. Za tzw romanse z pracownicami. I to nie jedna tylko z wieloma.. Kamery patrzą, kamery wszystko widzą, a i ludzie mają oczy. Kwestia czasu kiedy trafi na ten gorszy obieg i już mu nie pójdzie tak łatwo.

Tak6Nie

Piotr

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie jakichś pracowników? Jaka macie atmosferę i zarobki?

@Piotr

Atmosfera jest beznadziejna. Zarobki też. Nie polecam. W grupie Kęty na start masz minimum 3600 brutto A tu 2320. Masz odpowiedź

Marta

@Rep, możesz dokładnie przedstawić obowiązki, za które byłe odpowiedzialny w trakcie zatrudnienia w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)? Nie byłeś zadowolony z wynagrodzenia zaproponowanego Ci przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej. Co w takim razie wpłynęło na Twoją decyzję o rozpoczęciu współpracy z tą firmą?

Rep

Orać tyrać kasa kasa 1800zł hehehe nie nigdy jestem człowiek, godnie chce żyć.

Marta

@Pracownica @Mao z tego typu wpisami proszę, żebyście przenieśli się do innego miejsca. Chcę Wam przypomnieć, że forum to ma inny temat i przeznaczenie. Służy do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii o Refresco Poland jako pracodawcy, aby potencjalnie przyszli pracownicy tej firmy mogli uważać ten wątek za cenne źródło informacji o tym miejscu.

TakNie1

@Marta

A to nie jest informacja o tym co czeka pracowników w spotkaniu z "takim" majstrem?.

Pracownica

A co tam u pana P. brygadzisty z produkcji, żona wybaczyła?

Tak9Nie

Mao
@Pracownica

Pjoter czy ktory?

Anita

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

anonymous
@Anita

Atmosfera świetna tylko te wstrętne kamery przez które napalony brygadzista nie ma gdzie się ukryć z panienkami.

Tak7Nie

Igor

Nie rozumiem osób, które idąc do pracy wiedzą jaka praca ich czeka a później jak dzieci zaczynają narzekać!!

andrew

zgadzam się. Mechanicy są leniwi. Powinni usuwać usterki. Tu gdzie teraz pracuję tak jest i wydajność jest zawsze. Jak się im nie chce pracować to niech poszukają innej pracy. Za naprawy biorą pieniadze. Ciekawe jak długo by takie ściemnianie tolerowano gdzie indziej. System pracy jest na zaj....nie. Robisz cały tydzień bez dnia wolnego. ten kto to wymyślił jest niepoważny. Szkoda że w tym systemie nie pracuje bo od razu by go zmienił.

Tak11Nie

Remek

Niestety byli pracownicy mają zawsze najwięcej do powiedzenie. Szkoda, że nie pracowali tak dużo jak firma oczekiwała.

Marta

@Zainteresowany, i jak, aplikowałeś? Dostałeś się do pracy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji albo już samego wdrożenia? Nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy z Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Czy wiecie o obecnie prowadzonych rekrutacjach? Czy jest sens wysyłać CV? No i przede wszystkim czy osoby zatrudnione poleciłyby innym tę pracę?

Zostaw opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

Chcę opublikować:

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)