Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Były

Pracowałem to wiem! i powiem! Praca jako wozkowy to proszenie się o kalectwo albo gorzej! Prędkość z jaka MUSISZ się poruszać po magazynie to tak jak byś jechał samochodem w terenie zabudowanym z szybkością 150 km/h ( po magazynie max 5 km/h jedziesz 19km/h ) Będziesz jeździł wolniej to się nie wyrobisz i linie będą się zatrzymywały. Kierownik cię wezwie i da ostrzeżenie. Zapytasz co na to behapowiec? Jak raz lub dwa razy w tygodniu wyjdzie z nory na magazyn to dzwonią do ciebie brygadziści żeby zwolnić, dyrekcja udaje ze nic nie widzi. Powiecie ze nikt nikogo nie zmusi do takiej jazdy!!! ha ha ha, przyjmij się a się przekonasz. Będziesz przestrzegał przepisów BHP popracujesz tyle co na okres próbny. Chcesz zarabiać godnie i pracować bezpiecznie to radzę tą firmę omijać szerokim łukiem.

Dyzio
@Były

Dzięki za konkretny komentarz, faktycznie nie wygląda to za ciekawie ... Napiszesz kilka słów na temat finansów? Ile (mniej więcej) można zarobić na rękę na start i przy jakiej umowie? Jeśli jest presja, tak jak piszesz, żeby się wyrobić, to macie za to chociaż jakieś dodatki, premie?

Lab1

Witam, profesjonalizm tej firmy pozostawia wiele do życzenia. Byłam na rozmowie w sprawie pracy w laboratorium i miałam dostać odpowiedź w terminie do tygodnia. Minęło już 3 miesiące a ja nadal bez odpowiedzi. Chyba rozważana już nie jest skoro nadal poszukują chętnych na to stanowisko. Żenujące.

@Lab1

A była mowa o jakiejś premii? Jest w ogóle możliwa na tym stanowisku? Czy nic Ci na ten temat nie wiadomo?

Olga Nowy wpis

Bardzo aktualnie patrzą na to doświadczenie, którego wymagają na pozycji Specjalista ds. Ochrony Środowiska, na produkcji? Ja pracowałam ale w małym przedsiębiorstwie, ciekawe czy będą pytać jakoś bardzo o to. Ktoś był na rozmowie i może streścić? Jeśli te wymogi nadal aktualne co widzę w ofertach z września.

Gacek Nowy wpis

Firma jest w porządku, trochę demotywuje stara kadra dla której każda zmiana to jedynie powód do narzekania.

Obecna

Pracuje w tej firmie to się wypowiem. Nie polecam się tu zatrudniać. Praca wyniszcza psychicznie, atmosfera taka że nie masz ochoty tu być ludzie na każdym kroku podkopują dołki żeby tylko pracodawca widział jaki jesteś "nieudolny". Póki co muszę pracować bo mam kredyty ale jak znajdę coś innego to spadam stąd

Karolka
@Obecna

Kurczę, serio tak wygląda ta atmosfera.. ja też mam swoje zobowiązania, więc muszę znaleźć pracę w miarę szybko. Ale to kopanie dołków niezbyt mnie przekonuje. A czy pracodawca wyciąga jakieś konsekwencje, jeśli zauważy, że coś z wykonywanymi obowiązkami jest nie tak? Bo jeśli ignoruje takie niezbyt koleżeńskie zachowania, i nie wzywa na dywanik, to może i tu zaaplikuje. Zdradzisz jeszcze co sądzisz o zarobkach tutaj?:)

Obecna2 Nowy wpis
@Obecna

Dodatkowo gnębienie, wyśmiewanie i robienie z ciebie (usunięte przez administratora)dla podniesienia własnej wartości Nie wspomnę o podkopywaniu dołków, doszukiwaniu się błędów na siłę i robienie wszystkiego by uprzykrzyć Ci życie. Znajdę coś lepszego także pożegnam się z tym zakładem

Dużo tam jest pracownikow w firmie? Zastanawiam się, z jakimi grupami się pracuje, bo w ogłoszeniu wspominają o szkoleniach, organizowaniu (usunięte przez administratora) etc. Chodzi o ogłoszenie Specjalista ds. BHP, to ono mnie interesuje właśnie.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) na stanowisku specjalista ds. ochrony środowiska? 25 września pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Ostatnie wpisy to jakiś wątek o korelacjach pracowników, co mnie średnio interesuje. Szukam pracy w Kętach i myślałem by się do nich zatrudnić, bo miałbym całkiem blisko. Dlatego moje pytanie brzmi, czy ktoś byłby w stanie się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Specjalisty ds. ochrony Środowiska u nich? Praca jest stacjonarna, rozumiem że nie ma szans na zdalną lub hybrydową? Ktoś wcześniej pisał, że stawka podobno najniższa krajowa, ktoś to potwierdzi?

gucio

Jakbyś pracował na produkcji to zapewne by Ciebie to mocno interesowało jeżeli pracownik o umiejętnościach obsługi max 2 maszyn zarabia tak samo lub więcej niż pracownik umiejący sobie poradzić z obsługą na większości maszyn. A tylko dlatego że Mr Z trzymał pieczę nad oceną pracownika i on też wnioskował o wielkość podwyżek, tak ponoć było do ubiegłego roku czyli była możliwość dużych nadużyć w tym kierunku. A z tych korelacji to chyba najwięcej śmiechu mają w zakładzie o podobnym profilu w Andrychowie co by nie reklamować firmy

Sabina
@gucio

Czyli sytuacja się zmieniła ? Czy już nie pracujesz i średnio wiesz co się teraz dzieje?? Bo nie wiem czy dobrze rozumiem, że dobry pracownik ma takie same pieniądze co ten ogarniający.. a co z próbami wyproszenia podwyżek za staż w firmie??

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. ochrony środowiska w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)? Czy mogę liczyć na więcej niż 5100 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Jak wyglądają teraz zarobki w refresco? Dalej okolice minimalnej krajowej czy coś się poprawiło?

Picza

Zeszli trochę poniżej minimalnej.

Franciszek
@Picza

Jak to możliwe w takim razie? Zatrudniają na część etatu czy co? Przecież nie da się pracować za mniej niż minimalna jeśli pracujesz w normalnym wymiarze godzin.

Czyli faktycznie minimalna po prostu. @Picza, o co Ci chodziło o tym zejściu poniżej niej? Chyba że miałeś na myśli różnicę netto-brutto, która jest oczywista. Zastanawia mnie co piszesz, bo takie manewry byłyby przecież nielegalne...

JFK

No niestety Mr Z. sobie nadal urządza schadzki z Ms A. ostatnio w niedzielę 20tego nikt z produkcji nie pracował a ona przyszła do pracy w niewiadomym celu, lub jemu wiadomym. Zapewne schadzka jak to do tej pory bywało na nocnych i późno na popołudniowych zmianach. Ponoć próbuje swoją lubą wcisnąć na zastępcę. Ten zakład zszedł na psy skoro taki zwykły najemnik szantażuje zakład w celu uzyskania swoich korzyści. chyba coraz bardziej się cieszę że już tam nie pracuję.

gucio
@JFK

No widzę że mój komentarz usunięto, niestety prawda w oczy kole. Czyli zakład chroni ich oboje, pozwala wić im gniazdko. No chore to jest że przełożony Pana Z decyduje o jej przeniesieniu na inną zmianę a on szantażuje zakład że się zwolni . Taka sytuacja powinna być za pierwszym razem kilka lat temu rozwiązana. Jak to może zwykły najemnik w zakładzie na takie fanaberie sobie pozwalać.

Jfk

Ma i to ogromny wpływ na pracę w zakładzie, ponieważ brygadzista traktował inaczej ową pracownicę z tego powodu zwalniali się niektórzy pracownicy którzy nie tolerowali takiej sytuacji.

Lolek
@Jfk

Możesz powiedzieć jak to była sytuacja bo coś się wykasowało. Pracownica była lepiej czy gorzej traktowana przez brygadzistę że to powodowało ferment w firmie?

@Lolek

Nie była tylko nadal trwa. Z tego co mi przekazali pracownicy firmy to ten proceder trwa już kilka lat kierownictwo o tym wie nikt z tym nic nie robi. To trzeba zobaczyć bo z opisu wygląda ciekawie jak SDM. Swawola A wystarczy zrobić wywiad środowiskowy i wszystkiego się można dowiedzieć, kto z kim, co gdzie i kiedy. Nawet w innych firmach się z tego śmieją szczególnie w Andrychowie ponieważ dużo osób z tego zakładu poszło do zakładu w Andrychowie

@Lolek

A w sumie zapomniałem odpowiedzieć, traktowana jest jakby to nazwać może " jak druga połówka" inni powiedzą inaczej, czyli inni nie dostawali podwyżek ona zawsze, można by tu jeszcze dużo napisać, może w końcu ktoś z zarządzających się trafi z tzw jajami żeby tą patologię zakończyć.

Polka
@Jfk

Apparently one of the changes has a new boss, anyone?

Parobek
@Jfk

Usnieto mój poprzedni wpis, więc teraz wyłożę kawę na ławę. Otóż afer seksualnych bylo więcej niż ta jedna sytuacja. Najsłynniejsza to afera z firmą miksującą palety smakami - pan który, że tak powiem mial pieczę nad planem co i ile ma być miksowane zajmował się obrzydliwym procederem, obietnicami kusił pracownice owej firmy, oraz pokazywal im to i owo ((usunięte przez administratora). Niestety pan nadal pracuje, sprawę zamiotlo sie pod dywan i możliwe że na biurowcu teraz molestuje dalej. Kolejna afera to próba gwałtu pijanych ochroniarzy na laborantsce na nocnej zmianie, jednak udaremniona telefonem do przełożonej. Ogólnie w firmie panuje kolesiostwo i (usunięte przez administratora) na najwyższych szeblach wladzy - sztuczne stanowiska są obstawiane "kolesiami z zewnatrz", albo tacy dostają co przytakują i wchodzą w pupe zarządowi. Firma jest popsuta od brygadzisty w górę, każdy jeden nie robi nic tylko glupoty przegląda na kompie a pracownicy musza odwalać za nich robotę. Raj dla ukraincow gdzie mogą siedziec godzinami na telefonie z darmowym wifi nie robiąc nic i zarabiając więcej niż Polacy. Jednym słowem dziadostwo

Iga

Jak to nie można sobie zrobić przerw, przecież to ustawowo się należy? To brygadzista nie ma takich obowiązków jak pracownicy? A jak ktoś zostawi stanowisko pracy puste, bo musi zjeść śniadanie?

Shift manager has sentimental relationship with worker and this affects in work of the team. Now he wants her as a deputy - business conflict. If someone dont accept their relationship, then harassment is used by manager. The manager is doing big part of her job. This is unfair to other employees who are working hard.

Były

Dyzio
@Były

@Lab1

czyli pewnie nie zagadałaś już? a rozmowa jak przebiegła? pytam, bo ciekawa jestem na jakiej podstawie mogłaś nie otrzymać propozycji. można było w czymkolwiek źle wypaść?

@Elżbieta

Rozmowa była spokojna . Pani pytała o moje doświadczenie a na końcu o wymagania finansowe. Na koniec powiedziała ,że o inanse zapytać musi szefostwo i najpóźniej do końca tygodnia da odpowiedź. No i tak czekam.

@Lab1

Ciekawe czy o forum obserwują... Czyli stawkę za dużą podałaś? Zdradzisz? Ciekawa jestem jaki próg tu jest nie do przebicia, że nawet negocjować nie chcieli...

@Elżbieta

Myślę że stawka u nich to najniższa krajowa + ‚200zł . Ja chciałam 3500 netto

Mirosław

To szukają winnego kto uszkodził gwint? Czemu wina operatora? Nie ma kogoś z jakości kto kontroluje takie sytuacje?

Chętny do pracy

Jakie zarobki na początku i po kilku latach? Firma wygląda na atrakcyjną i chciałbym wiedzieć ile się zarabia

@Chętny do pracy

To pewnie zależy od stanowiska. A jakie Cię interesuje? W ogóle to są jakieś oferty pracy od firmy czy tak luźno pytasz?

Ooooo serio z tym grafikiem piszecie, że zmiany z dnia na dzień? Mnie właśnie interesuje praca na hali napojów jako Pracownik produkcji. Wiecie jak dokładnie wygląda rekrutacja? I czy przy inflacji dają jakieś podwyżki czy dodatki finansowe?

Kolor

Bardzo niskie zarobki w stosunku do wykonywanej pracy. Praca po 8 godz ciężka i rzadko kiedy wiadomo czy weekend będę wolne czy nie tak naprawdę. Grafik ustawione z wyprzedzeniem ale może ulec zmianie z dnia na dzień bez konsultacji z pracownik . Nie polecam pracy w tym zakładzie

@Kolor

szkoda że z tymi weekendami tak wygląda bo człowiek nie może sobie nic zaplanować... ale jak już się idzie do pracy w ten weekend to chociaż jakoś fajnie to wynagradzają czy nie ma co liczyć na jakąś ambitniejszą stawkę?

Jarek marek
@Justyna

Abosolutnie, heszcze za niedzielę 7 dzien z rzedu płacą 100% tylko. Ludzie dzwońce po Inspekcje pracy bo tylko ona moze rozwiazac ten chory uklad polaczkow wyzyskiwaczy, bo wladza w holandii nic nie wie o malwesacjavh jakie sa w firmie dokonywane

@Jarek marek

To sprawka lizodupka dyrektora? D. P., klnkretniej to karierowicza. Ale tam więcej takichkorposzczurów.

@Jarek marek

Od zawsze tu tak jest? Bo jeśli tak to czemu dopiero teraz myślicie o PIPie, czemu nikt nie wpadł na to wcześniej?

Keczup
@Kolor

Nic.nowego. Ostatni wyczyn to rozbityłeb nawalonego magazyniera którego w szatni ukrył brygadzista. Obecnie ten gostek przebywa na l-4. Aby było śmieszniej to przyczyną znieczulenia był samogon przynoszony przez.......? Itu zagadka dla pracodawcy. Dopiero jak dojdzie do tragedii to np. dyrektor (usunięte przez administratora) P. otworzy szeroko oczy.

Jakie wartości są cenione w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Lesiu

Jakie wartości? Wyzysk, przede wszystkim pieniądze, jak najwięcej obciążyć pracowników na niższym szczeblu, byle bylo na tenisik i hotelik dla zarzadu

@Lesiu

A o podwyżkę można się ubiegać skoro nie pasują wam pieniądze?

młody

A w Kozietułach jak wygląda praca-atmosfera,zarobki?

@młody

A zarobki na jakim stanowisku chcesz poznać?

Nocny horror

Na nocnej zmianie z 14 na 15 czerwca pijani prawie nieprzytomni operatorzy wózków próbowali ładować samochody tylko dzięki niezwykłemu szczęściu nic sie nikomu nie stało ( przynajmniej do 3 rano) z tego co mówili mi inni kierowcy to nie pierwszy taki przypadek na tej zmianie.Dla czego nikt z tym nic nie robi !!!! Czy musi dojść do jakiegoś nieszczęścia żeby ktoś z kierownictwa zareagował ? Jeden z kierowców nagrywał całe zajście telefonem i miał to wrzucić na you tube. Kierownictwo może sobie to zobaczyć na zakładowym monitoringu.

Hore
@Nocny horror

Z tego co mi wiadomo to brygadzista zwolniony a operatorzy wózka na to wychodzi nie do ruszenia są na to wychodzi!!!!

Xxx

Przecież nikogo nie zabili !!!! To za co mieli ich zwolnić :-(((

Jankes
@Hore

(usunięte przez administratora)Operatorzy wózków zapierniczają po 12 godzin i po prostu ledwo żyją i nigdy żaden wozkowy nie był nigdy nawet podchmielony i ten kto to pisał na 100% jest życiowym nieudaczników który szuka spisku wszędzie.Firma jest spoko Loko a bygadziści znają świetnie swoją robotę. A znam ich od 15 lat.Pozdro dla pomidora(usunięte przez administratora)

Były magazynier
@Jankes

Trochę przeinaczasz fakty... 15 lat tam pracujesz i chcesz powiedzieć że brygadzista znany jako Ferment nigdy nie był pijany na nocce? Cud że przez tyle lat nikt się nie zgnął... Bardzo dobra decyzja podjęta wobec tego człowieka. Co do systemu pracy: 12 godzin zapierniczają i tu nie dyskusji, ale w zamian otrzymujesz tyle wolnego że spojnie możesz mieć dodatkowe zajęcie. Jednym plusem tego zakładu to tylko i wyłącznie system pracy, reszta pozostawia wiele do życzenia (zwłaszcza zarobki)

Zembatka
@Nocny horror

To byl Fermentka( juz wylecial z hukiem) z Beretką i z wieloletnim alkoholikiem o pseud Lajt,ktory polewał wòzkarzom sam sobie nie żałując.Zresztą ten cały Lajt od wielu lat nie trzezwieje podobnie jak jego najlepszy kolega rzycan Beretka.Od dawnavwiadomo,źe kentpol to wylęgarnia degeneratów i lizusów a najwiekszy z nich Pomidor juz dawno odszedł.Reszta to ludzkie bydło bez cienia honoru.

@Zembatka

Do zembatka. Twoj komentarz wyjatkowo dowcipny.

Kon
@Były magazynier

Przyjdź i pracuj po 12 godz a potem idź jeszcze do dodatkowej pracy życzę ci powodzenia. Wolnego maja tyle samo co inni co pracują po 8 godz. tez masz dwa dni w tygodniu wolne to dla czego nie idziesz na weekend do Biedronki na kasę ?

Były magazynier
@Kon

Dziękuję, szczęście się przydało bo nie muszę już pracować w tym kołchozie. Jak wcześniej napisałem że jedynym plusem tej pracy był tylko i wyłącznie czas pracy. Ówczesny system 12h (4 dni pracy, 4 dni wolnego) pozwalał na podjęcie się dodatkowego zajęcia zarobkowego. Niestety byłem zmuszony mieć drugie zajęcie z uwagi na niskie zarobki (na konto po przepracowaniu pełnego miesiąca wpływała wypłata w granicach max 1800 zł) więc mając kredyt/rodzinę/rachunki to niestety śmiech na sali...

Zembatka
@Były magazynier

Jesteś niesprawiedliwa.Znam Fermentkę od dawna i jest mega fajny chłop a pije zawsze po pracy. Jeśli już.Najgorszy jest nich wszystkich Lajt bo rozpija cale towarzystwo wózkarzy a sam jest wiecznie nawalony. Nie dość.że rozpija, to jeszcze. Wiecznie sępi od innych na fajki bo wyplaty6starcza mu na 3 dni i jest w konflikcie z mega dobrym wozkarzem z Rzyk czyli Beretką, którego oczernia a przecież Beretka dobrze zrobił wysyłając Lajta na produkcję bo na magazynie wiecznie spał pod. Paletami.

Paulina
@Hore

Jak się nazywał brygadzista?

Kierowca
@Nocny horror

No to dlaczego (usunięte przez administratora) nie wrzucił tego filmiku tylko pieprzy jak bez głowy.

gos
@Nocny horror

przynajmniej wesola atmosfera jest :)

On
@Paulina

Nie można podać nazwisk (RODO) ????

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)