counter
2 192 431 5 1
Nocny horror

Na nocnej zmianie z 14 na 15 czerwca pijani prawie nieprzytomni operatorzy wózków próbowali ładować samochody tylko dzięki niezwykłemu szczęściu nic sie nikomu nie stało ( przynajmniej do 3 rano) z tego co mówili mi inni kierowcy to nie pierwszy taki przypadek na tej zmianie.Dla czego nikt z tym nic nie robi !!!! Czy musi dojść do jakiegoś nieszczęścia żeby ktoś z kierownictwa zareagował ? Jeden z kierowców nagrywał całe zajście telefonem i miał to wrzucić na you tube. Kierownictwo może sobie to zobaczyć na zakładowym monitoringu.

Tak14Nie2
Hore Nowy wpis
@Nocny horror

Z tego co mi wiadomo to brygadzista zwolniony a operatorzy wózka na to wychodzi nie do ruszenia są na to wychodzi!!!!

TakNie1
Xxx Nowy wpis
@Hore

Przecież nikogo nie zabili !!!! To za co mieli ich zwolnić :-(((

Tak4Nie3
Jankes Nowy wpis
@Hore

(usunięte przez administratora)Operatorzy wózków zapierniczają po 12 godzin i po prostu ledwo żyją i nigdy żaden wozkowy nie był nigdy nawet podchmielony i ten kto to pisał na 100% jest życiowym nieudaczników który szuka spisku wszędzie.Firma jest spoko Loko a bygadziści znają świetnie swoją robotę. A znam ich od 15 lat.Pozdro dla pomidora(usunięte przez administratora)

TakNie6
Były magazynier Nowy wpis
@Jankes

Trochę przeinaczasz fakty... 15 lat tam pracujesz i chcesz powiedzieć że brygadzista znany jako Ferment nigdy nie był pijany na nocce? Cud że przez tyle lat nikt się nie zgnął... Bardzo dobra decyzja podjęta wobec tego człowieka. Co do systemu pracy: 12 godzin zapierniczają i tu nie dyskusji, ale w zamian otrzymujesz tyle wolnego że spojnie możesz mieć dodatkowe zajęcie. Jednym plusem tego zakładu to tylko i wyłącznie system pracy, reszta pozostawia wiele do życzenia (zwłaszcza zarobki)

Tak1Nie1

Tak1Nie

(usunięte przez administratora) pracowałem na maszynach, w głowie pracuję na o wiele bardziej skomplikowanych i dostaję za to o wiele lepszą kasę. Z samochodem pudło, kupiłem niedawno nowiutki prosto z salonu. Pracuj biedaku w refresco, tam też się dorobisz, garba xD

Tak2Nie
@Były pracownik

Edit nie w głowie tylko w GK :)

gość
@Były pracownik

Taaaaaa, hak do sortowania złomu aluminiowego to baaaaaaaaardzo skomplikowane urządzenie :-)))

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

donat

czy ktoś wie jak wygląda praca kierownika utrzymania ruchu w Refresco Kęty?

Małgorzata
@donat

Ja również bardzo chętnie się dowiem, jak wygląda praca kierownika utrzymania ruchu w Refresco. Wiem, że minęło już trochę czasu Twojej aktywności tu, ale liczę, iż jednak ktoś zechce powiedzieć coś na temat tego stanowiska. A posiadasz już może jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w takiej firmie?

TakNie2
Erich van der Höffen
@Małgorzata

Firma NIE SZUKA nowego kierownika, poprzednia odpowiedź była zupełnie zasadna, po za tym specyfikacja firmy wymaga utrzymania tajemnicy funkcjonowania kluczowych oraganów w celu przewagi mad konkurencją.

Tak4Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Pracujący
@Pytanie

Wszystko jest możliwe, jeśli masz głowę na karku, pomysły, wiedzę i umiejętności to jak najbardziej możesz awansować.

TakNie2
jerzy

Co za bzdury wygadujecie, tęczowy Mirek z Nieszawy od ponad pół roku pracuje w konkurencyjnej Wosanie i tam teraz szczyci się swym destrukcyjnym talentem. Otoczył się naoliwionymi, byłymi kentpolowcami w celu dogłębnej ANALizy planu działania i ciągnie, jeszcze do niedawna prężny zakład, na (usunięte przez administratora) Wiem co mówię bo mam znajomych wśród pracowników.

Tak2Nie1

"Panie prezesie" ale ty jesteś śmieszny. Czy wg ciebie sprzątaczka to ktoś gorszego sortu?,a pan Hapka to ròwny gość bo i z nią porozmawia? Już twój nick wszystko o tobie mówi. Może i byłbyś prezesem tylko brakło świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Ale nic straconego, próbuj aplikować na stanowisko. A co ty chcesz zrobić panu Hapce? Nie strasz, nie strasz bo się zes..sz panie prezesie.

Tak2Nie
Pan prezes
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

Ja znam p. Hapkę i jeśli nic się nie zmienił to i sprzątaczka może z nim porozmawiać jak z kimś sobie równym. A jeśli jemu odbiła woda sodowa to niech uważa i ogląda się za siebie. Ptyś ptyś próbuj się umówić przez sekretariat, a jeśli odmówią to daj znać. Coś zaradzimy i się okaże kto ma tu wgląd i kto coś może. ???? Powodzenia Czasem ten kto był kiedyś niżej a jest wyżej wie więcej. Pan prezes

Użytkownicy czekają na odpowiedź 230 dni.

Mam pytanie Czy ktoś zna Mirka Hapkę, co możecie powiedzieć o nim. Mam się z nim spotkać i rozmawiać o współpracy. Czy jakieś sugestie, podpowiedzi jak się przygotować do spotkania?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 230 dni.

Mam pytanie Czy ktoś zna Mirka Hapkę, co możecie powiedzieć o nim. Mam się z nim spotkać i rozmawiać o współpracy. Czy jakieś sugestie, podpowiedzi? Jak trzeba się przygotować!

TakNie

Jak tam biedaki wasze premie świąteczne? W grupie Kęty niektórzy dostali nawet 2400 netto, latem niewiele mniej, a wy parę groszy. Naprawdę po co tam pracujecie?

Leoś

Izuniu Ch. nie siej fermentu, bo świat jest mały i wiemy co naopowiadałaś w dziale nowym osobom, że te się zwolniły. Znaleźliśmy też kilka z pozostawionych przez Ciebie kukułczych jaj (pewnie nie wszystkie). Pamiętaj, że ludzie nie zapominają a karma wraca...

Tak4Nie1

Nie wiadomo co o tych wpisach sądzić, śmiać się czy płakać? Ale chyba nie jest tak tragicznie jeżeli pracują tam ludzie i widać uśmiechy na ich twarzach. Może ta Pani faktycznie jest chora.

Pracownik69
@Pracownik

Jak dla mnie pisała to osoba, która nie umiała sobie poradzić w pracy w dziale sprzedaży i teraz obwinia wszystkich w koło. Trzepotanie wielkimi rzęsami i wredny uśmiech nie pomoże. Choroba niestety nie wybiera i może to spotkać każdego z nas. Jeśli ktoś był mobbingowany ma prawo a nawet obowiązek to zgłosić w firmie, a nie na tego typu portalu.

Tak1Nie1
Rzesy
@Pracownik69

Nie mogę się niestety zgodzić. Wiele się w firmie działo i dzieje, jednak trzeba przyznać, że najbardziej kulawą nogę ma dział sprzedaży. Ludzie się zwalniają na potęgę przez jedną osobę, która niestety jest nie do ruszenia. Na próżno szukać pomocy w dziale personalny, który również udaje, że problemu nie widać. Ludzie faktycznie chodzą uśmiechnięci, jednak są to Ci, którzy obecnie przebywają na wypowiedzeniu lub mają ciepła posadke po znajomości.

Xy
@Pracownik

Ale kiepska obrona. Ktoś się nie postarał. Chyba sam nie jest przekonany co do atmosfery i oceny sytuacji tego działu.

Były

Czy ktoś wie, dlaczego p. IG przebywa jak to się teraz ładnie nazywa na przedłużonym L4? Czyżby w końcu ktoś zauważył, jak ta pani mobbinguje swoich pracowników? Wielu dobrych pracowników, i fajnych ludzi się przez nią się zwolniło. Zastanawiam się, czy ta pani, może jeszcze patrzeć na siebie w lustrze, bo swoim dobrym kolegom, ludziom na poziomie, wbijała nóż w plecy z uśmiechem. Żal mi tej kobiety, bo z pewnością tylko mamona się dla niej liczy. W kontekście zblizających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim pracownikom, a w szczególności działu sprzedaży Refresco Wszystkiego najlepszego, obyście mogli się cieszyć normalnością podczas jej absencji jak najdłużej ✌️

Tak4Nie2
Mamona
@Były

Za dużo popila na imprezie integracyjnej to L4 musi przedłużyć. Że też nikt nie widzi jaki poziom reprezentuje ta kobieta sobą. O mobingu się nie wypowiem ale ludzie się faktycznie u niej zwalniają na potęgę.

Taki sobie
@Mamona

No tak popiła że nas uczyła jak się maszyny naprawia niech się zabierze za sprzedawanie bo firma idzie na dno. Za starych właścicieli to był zakład potęga. Teraz pij@ i się wożą i nic więcej.

Tak3Nie2
Janusz
@Taki sobie

W końcu ktoś zauważył gdzie idom nasze pieniądze! Na premie nie ma co liczyć jak trzeba opłacać drogie hotele i samochody. Pani derektor od sprzedaży nie pokazała się od dobrej strony na przyjęciu w Polonezie szkoda ze prezesi nie widzom tego. Coraz mniej produkujemy a oni tylko piją za nasze

Małgorzata

Zaciekawiła mnie praca w Refresco. Ale nie widzę żadnych ofert pracy od nich. Wiecie może, czy szukają nowych osób?

Farfocel
@Małgorzata

Tak,szukają, można się zgłosić bezpośrednio do kadr . Często ogłaszają się na pracuj.pl

TakNie

Czy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) na ściśle ustalone godziny pracy?

Byly
@Pytanie

Pracowalem kilka lat temu w Staff serwice od wiosny do grudnia miło wspominam liderzy i kierownik. Ok hoc praca nie była lekka

Kierowca

Kto w tej firmie odpowiada za załadunek samochodów ? 50 Tirow czeka za brama na załadunek a w godz. 5-6 , 9-10. 15-16 , 17-18 , 21-22 , 3-4 nikt nie ładuje samochodów. Jak by nie liczyć to 6 godzin w ciągu doby.Na bramie powiedzieli ze w tym czasie zmieniają się brygady , to ile tych brygad załadowczych jest? Czy nie można tego jakoś inaczej rozwiązać ?

Tak6Nie
Alan
@Kierowca

Pana Rajdy brakuje ewidentnie, przykre..

Tak38Nie
Rozsadny
@Alan

Może ktoś zauważy w czym problem i go ściągnie z powrotem...

Tak22Nie1
@Kierowca

Nieroby muszą kawę wypić xD

Tak2Nie2
Kamil

Poruszyliście temat przerw dla pracowników magazynowych, dlatego chciałbym dowiedzieć się, ile czasu przerwy w ciągu dnia przysługuje osobie, która jest zatrudniona na tym stanowisku? Przede wszystkim ciekawi mnie to, czy jest to jedna dłuższa przerwa, czy może kilka krótszych.

Złoty kłos
@Kamil

Nie wnikaj, poczytaj sobie kodeks pracy typie.

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
2/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fabryczna 8