INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Konrad D

Obsługa klienta bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie! Świetnie się z Wami współpracuje

karik
@Konrad D

Nie można tego lepiej ująć! Wiedzą co mają do zaoferowania, znają się na tym.

Leila
@Domi

potwierdzam, w poprzedniej firmie w której pracowałam było obgadywanie i już stwierdziłam, że nie zniosę tego więcej... i wtedy Inelo spadło mi z nieba. :) świetni ludzie, każdy zajmuje się pracą i nikt nie obgaduje

Jaga

Czy ktoś pracuje albo pracował w dziale obsługi klienta? Widzę na stronie firmy ogłoszenie na pracownika ds. Obsługi klienta i chciałabym spróbować. Dajcie mi proszę znać jak wyglada atmosfera, zarówno między pracownikami jak i pracownikami i kierownictwem. Mam lekką traumę po ostatniej pracy.haha Myślicie, że pomimo braku wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku mam szanse się dostać?

@Jaga

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie! Jeśli chodzi o atmosferę - jest to dla nas bardzo istotny aspekt, dbamy o wzajemne wsparcie i dobre relacje pomiędzy pracownikami oraz na linii kierownictwo-pracownicy. Doświadczenie nie jest niezbędne, ale z pewnością przypadku tego stanowiska będzie bardzo dużym atutem. Zachęcamy do obserwowania naszych ogłoszeń! Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Lidia Nowy wpis
@INELO Sp. z o.o. Sp.k.

A ja widzę ze szukacie kogoś do kadr i zastanawiam się czy staż również wchodzi w grę czy raczej u was tylko na umowie ? Dopiero zaczynam raczkować w tej branży bo kończę studia na UE katowickim i zastanawiam się czy taki staż można u Państwa odbyć ?

Nowy wpis

@Lidia

Cześć Lidia! W tym momencie nie rekrutujemy stażystów na to stanowisko, szukamy kandydatów, którzy posiadają już doświadczenie w zawodzie oraz mają dobrą znajomość języka angielskiego. Pozdrawiamy!

Piotrek Nowy wpis

Ty jesteś trolem i nie możesz się pogodzić z rzeczywistością. Eurowag to nie uczciwy pracodawca i niedługo sam się o tym przekonasz na własnej skórze „pracowniku miesiąca” ;)

@Piotrek

Ja jednak wolałabym się o tym nie przekonywać na własnym przykładzie, jak to mówią - najlepiej uczyć się na błędach innych. Napiszesz konkretnie, o co chodzi, a nie jakieś ogólniki?

Jak długo trwa szkolenie, które przygotowuje pracownika ds. księgowości? Z tego stanowiska można z czasem przejść na księgowego z prawdziwego zdarzenia? Ile dopłacają do multisportu?

Cześć! Na każdym stanowisku mamy jasno określony zakres obowiązków, a szkolenie prowadzone jest etapami i w dużej mierze zależy od postępów pracownika – jest to mocno indywidualna sprawa. Stawiamy na pracowników z przynajmniej teoretyczną wiedzą z zakresu rachunkowości, a w kwestiach związanych z wewnętrznymi procesami oraz obsługą oprogramowania służymy pełnym wsparciem. Jeśli chodzi o Multisport - podajemy tego typu informacje podczas rozmów rekrutacyjnych Dziękujemy za zainteresowanie i pozdrawiamy!

A mnie daje do o myślenia kilka spraw, po pierwsze bardzo tutaj dużo wpisów na temat tej firmy, po drugie dużo wpisów samego pracodawcy, po trzecie nie potrzebne pochwalne wpisy klientów - szanowni klienci to stronka dla potencjalnych pracowników którzy szukają dobrych godnych warunków pracy - wasza opinia jako kupującego mnie nie interesuje. Po czwarte widzę że znowu szukają na te same stanowiska np. pracownik ds logistyki albo elektronik - ja nie przeszedłem rekrutacji dalej pracuje w tej samej firmie i co mam o tym myśleć. Moja opinia jest neutralna pod znakiem zapytania.

Piotrek
@Kandydat

Zgadzam się z Tobą. W firmie trwa karuzela kadrowa a dodatkowo po przejęciu przez czeskiego pseudoionwestora czyli firmę eurowag szykuje się w inelo kolejne zamieszanie. Ten czeski inwestor przejął w ostatnim czasie firmę webeay i po kilku miesiącach zredukował kadrę ;) wystarczy sprawdzić na gowork opinie o eurowagu jako pracodawcy i zaobserwujemy ze podobnie jak na tym koncie więcej jest fejkowych wpisów pracodawcy. ODRADZAM wszystkim prace w spółkach powiązanych z tymi czeskimi oszustami. Pierwsza rzeczą jaka zrobili po przejęciu Inelo to podnieśli abonamenty klietom za usługi

@Piotrek

Karuzela kadrowa. to znaczy że jest dużo zwolnień czy w związku z przejęciem jest rozwój i dlatego szukają ciągle nowych osób? Wymagania tak duże że tak ciężko się dostać bo czytając wpis kandydata tak wywnioskowałem.

@Piotrek

Cześć! Dziękujemy, że interesujesz się naszą firmą. Jesteśmy teraz częścią Eurowagu i jest to dla nas bardzo duża szansa, by rozwijać się na międzynarodowych rynkach – żadne zwolnienia nie miały u nas miejsca W przypadku powtarzających się rekrutacji – czasami bywa tak, że poszukujemy kilka osób na dane stanowisko. Kierujemy się zasadą, by dobierać kompetentnych pracowników pasujących do zespołu i do naszej organizacji.

@INELO Sp. z o.o. Sp.k.

A więc jak Wam to dobieranie pracowników kompetentnych wychodzi. Czy osoba dobierająca jest wystarczająco kompetentna?

Łukasz
@Sławomir

W tej opinii jest napisane ODRDZAM więc myślę że to powinno Ci wystarczyć:) ja dodatkowo współpracowałem z ekspertem ds paliw panem radosławem.T i nie jest to uczciwy człowiek i wykazuje symptomy socjopaty więc ostrzegam obecnych pracowników inelo oraz potencjalnych kandydatów przed tym człowiekiem który wami zarządza z ramienia nowego czeskiego inwestora.

@Kandydat

Pracowałem tam. Na plus - młoda kadra głównie, czuć czasem taką dobrą energię innowacji i nawet otwartości na pomysły - jak się zalosuje dobry projekt (czytaj kasiasty) to jest dobra nauka i w miare innowacyjne technologie. Projekty nie kasiaste to typowa praca dzień po dniu, ani na plus, ani na minus - dobra atmosfera z grubsza jak się pamięta, że ludzie z pracy to nie są twoi przyjaciele. Trzeba uważać z mówieniem tego co się myśli, jak w wielu miejscach. - kilku mocnych merytorycznie seniorów Na minus - polityka i sami swoi. Nie mnie oceniać każdy chce żyć wiadomo tyle że jak się popatrzy po profilach niektórych osób to chyba mają na celu przejście na emeryturę pracując w tej firmie. Implikacje można wyciągnąć samemu. - chaos projektowy - za dużo spotkań, za dużo przepychanek, żonglerka priorytetami, za dużo ważnych osób i szarych eminencji które mogą aż za dużo bo tak i już - po przejęciu przez inwestora przyszła miotła i wymiotła wiele osób, a pan inwestor tak pięknie przemawiał, niczym Morawiecki do pisowskiego ciemnogrodu - wynagrodzenia poniżej rynkowych - niby kierownicy się napinają ale efektów nie było widać. Wiadomo - rzuć papiery, kasa się znajdzie. Ogólnie - pracowało się dobrze, taka mocna klasa średnia pracodawcy. Może za kilka lat wskoczą do topki ale raczej długa droga przed nimi.

piotr
@Sławomir

Tak, rozwój masz gwarantowany :) napewno firma sie super rozwinie pod rządami czechów z eurowaga. Prześledź sobie ich poprzedni zakup czyli przejecie firmy webay. Firma eurowag to niestabilny pracodawca i z całego serca odradzam prace dla nich.

DM

Moje prywatne spostrzeżenie, które być może będzie ostrzeżeniem dla potencjalnych kandydatów: Po wysłaniu aplikacji na znanym portalu z ogłoszeniami firma nie raczy nawet wysłać maila z potwierdzeniem czy też informacją o zakończeniu rekrutacji. Oczywiście kontaktować można się wyłącznie z wybranymi kandydatami - to normalne - ale kultura i szacunek do kandydata w XXI wieku obowiązuje. Po wielu latach na rynku IT sądziłem, że już nikt takiego wstydu nie robi... ale najwidoczniej INELO należy jeszcze do kategorii firm, która ma w "głębokim poważaniu" kandydatów. Nie polecam.

@DM

Dziękujemy za Twój feedback. Szacunek do kandydata i dobre doświadczenia osób biorących udział w procesie są dla nas bardzo ważne, dlatego stale pracujemy nad tym, żeby proces rekrutacji do Inelo był bardzo pozytywnym doświadczeniem, także w obszarze komunikacji. Dołożymy wszelkich starań, żeby kandydaci niezaproszeni do dalszych rozmów z Inelo również otrzymywali ważne dla nich informacje. Tymczasem pozdrawiamy i życzymy powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy!

piotr
@DM

W tej firmie kultura się skoczyła od kiedy przejęła ich czeska firma eurowag. Już nie długo starzy pracownicy inelo zobaczą na czym polega czeska myśl biznesowa. Już Wam współczuje i z pełną świadomością radze trzymać sie z daleka od tego "nowego" inelo.

Pracownik Biurowy

moje odczucia na dzien dzisiejszy są pozytywne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, troche stresu wiadomo bylo, ale mam spore doswiadczenie wiec decyzja byla podjęta dosyć szybko. Stawka jest nawet zadowalająca

standard bez zaskoczeń

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w INELO Sp. z o.o. Sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Ja zobaczyłem że szukają na project managera i ktos nizej pisal ze nie daja znac o zakonczeniu rekrutacji. Czy juz ten problem zostal zażegnany? Zależy mi na znalezieniu pracy więc odpowiedź zwrotna jest dla mnie ważna. Widzę tez że to praca hybrydowa, jak oceniacie sprzet który wydają? mozna ewentualnie pracować na swoim? Czy jesli mam doswiadczenie 2 lata a oni szukają 3 letnie doswiadczenie to nie mam nawet co probowac czy warto sie zglosic?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą! Jeśli chodzi o rekrutację na stanowisko Project Managera - została ona zakończona. Niemniej jednak, jeśli jesteś zainteresowany pracą w Inelo, zachęcamy Cię do obserwowania ofert oraz naszych mediów społecznościowych - będziemy na bieżąco informować o kolejnych rekrutacjach. Odpowiadając na Twoje pytania - kandydatów informujemy o zakończeniu rekrutacji. a naszym pracownikom zapewniamy wysokiej jakości sprzęt i preferujemy, aby to właśnie na nim pracować - zdecydowanie sprawdza się w wykonywaniu wszelkich obowiązków służbowych. Co do doświadczenia - jeśli czujesz się na siłach, zawsze warto próbować! :) Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie i powodzenia!

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Zweryfikujcie uczciwość swojego eksperta ds.paliw pana Radosława.T. Ten człowiek nie ma dobrych opinii wśród firm transportowych gdyż ma łatkę (usunięte przez administratora) i krętacza.

Nie polecam pracy w tej firmie. Obiecują jedno, robią drugie. Zarobki małe jak na ten rynek, zero premii. Team Leader przydziela zadania według dwoje uznania i zasypuje ciężkimi zadanimi jedna osobę, podczas gdy reszta zespołu ma totalny luz. Sam team leader unika robienie zadań i potrafi sobie założyć sztuczne zadanie. Nie dziwię się, że w tej firmie jest duża rotacja.

Dziękujemy za Twoją opinię. Ważne jest dla nas budowanie równych i sprawiedliwych warunków dla wszystkich w Inelo. Jeśli czujesz, że w Twoim zespole jest inaczej, zawsze możesz zwrócić się o wsparcie do wybranej osoby z zespołu HR, z którą masz najlepszy kontakt lub masz poczucie, że najlepiej zajmie się Twoją sprawą. Jesteśmy po to, żeby wesprzeć Cię w trudnych tematach i wspólnie zadbać o miejsce pracy, które razem tworzymy. Jeśli chodzi o rotację - w naszej firmie stoi ona na stabilnym, niskim poziomie, a wielu pracowników jest z nami od lat.

Sławomir

O co chodzi z tymi obietnicami? Na rekrutacji są jakieś ustalenia które potem nie są dotrzymane? Powiesz jakie według ciebie?

Firma notorycznie usuwa negatywne komentarze, aby podnieść sobie ranking. Mało tego, firma wychodzi z założenia, że nie można klientów przepraszać za błędy i robi wszystko, aby klienci się o błędach nie dowiedzieli.

Witaj, dziękujemy za Twoją opinię. Nie usuwamy negatywnych komentarzy, ponieważ zależy nam na transparentności. Stawiamy na rzetelne i efektywne podejście do naszej pracy, dlatego dążymy do minimalizowania wszelkich ewentualnych błędów, jednak w przypadku ich wystąpienia, zawsze podejmujemy odpowiednie kroki i staramy się szybko i skutecznie rozwiązać problem we współpracy z naszymi klientami.

Ilona

Na stronie firmy znalazłam że szukają kogoś na stanowisko Podwykonawcy serwisu urządzeń telematycznych. Wymagają od pracownika niezbędnych narzędzi pracy, w tym samochodu. O jakie narzędzia pracy chodzi tak poza tym samochodem? Pracownik nie dostaje żadnego dofinansowania do tego sprzętu albo dodatków do benzyny, skoro to jego auto będzie użytkowane podczas pracy?

Ewelina331

A czy mogę dostać informację, gdzie poza stroną firmy oraz portalem pracuj można znaleźć Państwa ogłoszenia, oraz czy zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę czy może jakąś agencję pracy?

Sławomir

Widziałem że dopiero co szukali project managera. Ciekawy jestem czy już ktoś został przyjęty na to stanowisko. To prawda że jest możliwość pracy tak jak wygodniej tzn. stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo? Można samemu zdecydować?

Mateusz

Doradztwo, pomoc w wyborze i potem po zakupie produktu- super. Polecam.

Jurek
@Mateusz

To prawda. Są do dyspozycji zawsze, kiedy jest potrzebna fachowa porada. Firma na 6!

domino
@Jurek

Też ich tak odebrałem! Warto z nimi współpracowac.

finni
@Mateusz

moją firmę też poprowadzili od początku do końca projektu. robota dobrze wykonana. dzięki wam!

Albert
@Mateusz

Doradztwo to jest totalnie ich mocna strona. Mnie z tą firmą współpracuje się wyśmienicie.

Dyziek
@Mateusz

Po prostu dobierają dobrych ludzi do wspólpracy, mam na myśli pracowników. Również polecam.

Pelon

Inelo to firma na wysokim merytorycznie poziomie. Znają bardzo dobrze potrzeby klientów, zarówno ofertę jak i podejście mają skrojone praktycznie na miarę.

Leszek35
@Pelon

Zgadzam się. Czuć, że pracownicy przede wszystkim słuchają i akceptują wymagania klienta. Służą radą i są na czasie z wiedzą. Szanuję takie firmy.

Kamis
@Leszek35

To dobrze świadczy o firmie, nie zawsze się tak udaje wyszkolić pracownika by wychodził frontem do klienta. Wniosek: w Inelo pracują osoby z otwartą głową.

Gaja
@Kamis

Jeszcze jak. Chociaż myślę sobie, że to po prostu pracownicy są w porządku i posiadają kulturę osobistą (może kwestia przemyślanej rekrutacji). Zasady zasadami, ale jak człowiek nie jest okej niewiele będzie z rozmowy na poziomie. W tej firmie trafiam na samych mądrych i wykształconych ludzi z ogromną wiedzą i podejściem do człowieka. Inelo polecam zawsze i wszędzie!

melonik
@Leszek35

Na czasie z wiedzą- tego mi brakowało w poprzednich firmach z którymi współpracowałem. Wykorzystywanie tylko starych, sprawdzonych metod i rozwiązań i nie wychodzenie poza schemat. Coraz lepsze wrażenie robi na mnie Inelo. Czas pomyśleć o współpracy

krzychu
@melonik

Fajnie to ujęte- świat się bardzo szybko zmienia i trzeba się dostosowac. A tu nie mają z tym problemu, są otwarci nawet na sugestie klientów, wiem bo z nimi rozmawiałem nad pewnymi pomysłami. Zawsze chętnie wysłuchają. Dlatego utrzymuję z firmą dobre relacje.

alka
@Leszek35

Tak jest. Wszystkie moje uwagi zostały wzięte pod uwagę i projekt został skrojony na miarę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi :)

Grzes
@krzychu

Jako klient potwierdzam ;)

gonz
@alka

Takie firmy sa najlepsze! Wiedza,ze klient tez ma swoja wiedze w temacie i tego nie lekcewaza. Inelo na propsie ;)

tasak
@Leszek35

Nie mogę się nie zgodzić. Komunikacja to podstawa i załatwia wszelkie problemy. Inelo o tym wie ;)

Chloe
@Gaja

Możesz mieć rację co do tej rekrutacji. W końcu samo CV nic nam o kulturze osobistej nie powie a z kim bym nie miała kontaktu po stronie Inelo, rozmowa jest na poziomie a temat sprawnie rozwiązany.

Real

Bardzo polecam Inelo, dają z siebie wiele klientowi, widać mają takie standardy. Dla nas to świetnie!

Fifi
@Real

Zadowolony klient potwierdza! Inelo przede wszystkim umie w komunikację. A w tych czasach to rzadkość, mam wrażenie.

Grzes

Udana współpraca. Polecam

Damian46
@Grzes

Tak jest. W branży pracuję od kilkunastu lat a moja firma współpracuje z Inelo już przeszło od roku. W moim odczuciu obsługa klienta jest na najwyższym poziomie co przekłada się na bardzo zadowalające efekty.

Gamik
@Grzes

Też polecam. Nie da się inaczej, jak firma wywiązuje się w 110% ze swoich zobowiązań.

Jędrzej
@Grzes

Dokładnie. Współpraca układa się po mojej myśli. Sugestie są brane pod uwagę a ewentualne problemy rozwiązywane sprawnie. Bardzo mi się to podoba.

Dorota
@Gamik

widzę, że jako pracownik to piszesz. możesz rozwinąć w takim razie proszę temat tych zobowiązań? jakie konkretnie występują i jak współpraca z firmą przebiega? co można z niej wynieść?

Kamil

Polecam 10/10 Obsługa super

@Kamil

dzięki! :-)

robin3x
@Kamil

Też tak uważam. Jedna z lepszych z jakimi miałem do czynienia.

Moniq

Fantastyczni ludzie, którzy tworzą fajną Firmę. Dużo możliwości rozwoju, nauki i integracji ;) Polecam

Motylka
@Moniq

hehe, prawda ;) dla mnie czynnik ludzki jest bardzo ważny, bo to sprzyja udanej współpracy wewnątrz firmy

benio
@Moniq

Często macie jakieś spotkanie integracyjne? Uważam, że to super wpływa na atmosferę i szukam firmy w której się kładzie na to nacisk.

Alicja
@Moniq

Brzmi jak firma marzeń. Kogo teraz szukacie? ;)

Mersi

rozmowa kwalifikacyjna na poziomie, pytania konkretne, z zachowaniem profesjonalizmu

Dorota
@Mersi

bez stresu? u Cebie na rozmowie to co konkretnie było i na jakie stanowisko? dasz znać jaki przebieg i po jakim czasie feedback dają?

Lidk@
@Dorota

Podczepiam się pod pytania ;) kwestia stresu szczególnie mnie interesuje. chciałabym w końcu przełożonych, przy których nie trzęsą mi się ręce... przynajmniej na komentarze patrząc, tutaj jest inaczej. Chętnie poznam szczegóły ;)

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INELO Sp. z o.o. Sp.k.