INELO Sp. z o.o. Sp.k.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Leila
@Domi

potwierdzam, w poprzedniej firmie w której pracowałam było obgadywanie i już stwierdziłam, że nie zniosę tego więcej... i wtedy Inelo spadło mi z nieba. :) świetni ludzie, każdy zajmuje się pracą i nikt nie obgaduje

Konrad D
Klient

Obsługa klienta bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie! Świetnie się z Wami współpracuje

Arkus
Kandydat

Czy do pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego?

Erni

nie jest wymagana

andrzej Nowy wpis

również mam taką informację

Marcin Nowy wpis
@Arkus

Zależy od stanowiska ale rzecz jasna angelski będzie dobrym atutem

zuch

tyle ile sie nalezy dostaje co miesiac i w ogole nawet nie musze sie o to martwic, duzy komfort psychiczny dzieki temu mam

robinson Nowy wpis
@zuch

a jak z premiami? da się dostać?

Piotr
Kandydat

Byłem na rozmowie normalna rozmowa jasno postawione cele z obu stron, zobaczymy co z tego bedzie.

anek
@Piotr

ja też kilka dni temu byłem na rozmowie i wszystko było okej

anela Nowy wpis
@Piotr

I jak tam poszło? Dostałeś jakąś odpowiedź?

Józek
Kandydat

Interesuje mnie też kwestia nadgodzin czy można je robić

Igrek
@Józek

To zależy od pracy, bo u mnie np. raczej się nie robiło

aleks
@Józek

zależy od stanowiska, ale wydaje mi się że tak, w tym temacie lepiej skontaktować z biurem

aleks
@Józek

ale może się przydać, w każdym razie można chyba dostać jakieś dofinansowanie do kursa - jak będziesz chciał :)

olaf
@aleks

tak, potwierdzam :)

Marian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Czesc. Chciałem zapytać jak wyglada praca na stanowiskach handlowych ? Firma pisze o podstawie min 5500 brutto i premiach miesięcznych i kwartalnych - jakie realnie kwoty można wyciągnąć przy realizacji targetow ? Dodatkowo jakie samochody maja ludzie w sprzedaży słyszałem ze golfy krótkie czy w kombi ? Oklejone czy nie ? Z góry dzięki za szczegółowe informacje

Star

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tym miejscu. Początek był stosunkowo stresujący, ale wszyscy szybko pomogli się wdrożyć i poczuć dobrze.

Angela
@Star

Miałam identyczną sytuację na początku :) Dobrze, że zespuł jest młody i potrafi wesprzeć i udzielić odpowiedzi na dosłownie każde może czasami głupie pytanie

Klient

Obsługa klienta beznadziejna, nie ma kontaktu, czekanie na infolinii to kwestia minimum 20minut. Na e-maile nie odpisują, bałagan, brak księgowości. Załatwienie sprawy reklamacji trwa już blisko 3 tygodnie, przy czym zero kontaktu, a jak się dzwoni samemu to żadnych odpowiedzi, wręcz Pani z obsługi klienta odrzuca słuchawkę- brak profesjonalizmu!!! Pieniądze z konta zostały przelane na konto firmy, a urządzenia, które zakupiliśmy brak. Nie polecam...

Czech
@Klient

W obronie firmy wyjaśnię, że niestety w tym momencie był boom na te urządzenia i niestety firma nie przewidziała takiego zainteresowania. P.S. Wydaję mi się, że to nie jest miejsce na takie oceny.

Neptun

Dość spore zmiany. Za mojej kadencji było ok ale teraz fajny młody zespół. Więcej luzu przy pracy. Dobrze, że firma się rozwija i dba o swoich.

Martin
Kandydat

Siemka na co można liczyć na początku , co ile macie podwyżki,jaka atmosfera w pracy? prosiłbym o rzetelną odpowiedź

Yoda
@Martin

Atmosfera bardzo dobra w całej firmie, a podwyżki to już kwestia indywidualna. Generalnie polecam pracę w Inelo.

Erni

najważniejsze jest moje zdanie a inni niech robią co chcą. gdyby bylo źle to bym się zawinał i odszedł nawet bym się za siebie nie obrócił. ale jest ok no to siedze. pracowac trzeba

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Mandalorian
@Pytanie

Oczywiście, od czasu do czasu są organizowane takie spotkania integracyjne. Raczej w każdej normalnej firmie to must have i dość solidny motywator.

Filip

Bardzo polecam ich jako pracodawcę ze względu na szacunek do pracownika (nie tyra się po godzinach) i atmosferę w biurze (fajnie wychodzić z takimi ludźmi na piwko po pracy)

Agnieszka
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda aktualna sytuacja jeżeli chodzi o pracę w biurze? Prowadzicie do niego rekrutacje?

Biurowa
@Agnieszka

Na chwilę obecną nikogo nie szukamy, ale zaglądaj na naszą stronę zakładka kariera. Może coś się pojawi w przyszłości.

Agnieszka
@Biurowa

No trudno. dzięki za odp, będę śledzić!

klient
Klient

narzędzie działa solidnie, wszystko jak najbardziej w porządku

Milka
Kandydat

Czy przyjmują osoby bez doświadczenia, ale za to z odpowiednim doświadczeniem?

Milka
@Milka

Chodziło mi o osoby z odpowiednim wykształceniem^ :)

Sona
@Milka

Cześć, wszystko zależy od stanowiska. Na niektóre jest wymagane odpowiednie doświadczenie, a na inne bardziej wykształcenie.

Diana
Klient

Mamy zamontowany GPSy od firmy Inelo, wszystko działa dobrze. Ale od dwóch tygodni walczymy z takim problemem, próbujemy nawiązać współpracy w sprawie podłączenia GPS do systemy E-Toll. Najpierw dodzwoniliśmy się do konsultanta, umówiliśmy się na spotkanie, na które on nie przyjechał, i od tego czasu nie odbiera telefonu i nie odpisuje na żadne sms. Tą sytuacje zgłosiliśmy do biura klienta, gdzie nas zapewnili ze wkrótce ktoś z nami skontaktuje i już tydzień czekamy na kontakt. Nie polecamy firmy, zero szacunku do klienta.

Karol

Widac ze firma ciagle sie rozwija, dlatego nonstop potrzebuja nowych praxownikow, i to jest istotne w tych ciężkich czasach

MM

Fajna firma, super atmosfera i szeroka perspektywa rozwoju polecam każdemu kto lubi nowe wyzwania

Maciek
Kandydat

czy przyjmujecie na praktyki wakacyjne? i jeśli tak to jest jeszcze szansa by złożyć podanie?

Ania
@Maciek

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, może się kiedyś pojawi. Pozdrawiam!

Wielki

Jak dla mnie mega dobra praca z wieloma możliwościami, duży rozwój i duże szanse na lepsze stanowisko

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

INELO Sp. z o.o. Sp.k.