INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Agnieszka

Mam pytanie jak wygląda aktualna sytuacja jeżeli chodzi o pracę w biurze? Prowadzicie do niego rekrutacje?

Biurowa
@Agnieszka

Na chwilę obecną nikogo nie szukamy, ale zaglądaj na naszą stronę zakładka kariera. Może coś się pojawi w przyszłości.

Agnieszka
@Biurowa

No trudno. dzięki za odp, będę śledzić!

klient

narzędzie działa solidnie, wszystko jak najbardziej w porządku

Diana

Mamy zamontowany GPSy od firmy Inelo, wszystko działa dobrze. Ale od dwóch tygodni walczymy z takim problemem, próbujemy nawiązać współpracy w sprawie podłączenia GPS do systemy E-Toll. Najpierw dodzwoniliśmy się do konsultanta, umówiliśmy się na spotkanie, na które on nie przyjechał, i od tego czasu nie odbiera telefonu i nie odpisuje na żadne sms. Tą sytuacje zgłosiliśmy do biura klienta, gdzie nas zapewnili ze wkrótce ktoś z nami skontaktuje i już tydzień czekamy na kontakt. Nie polecamy firmy, zero szacunku do klienta.

Karol

Widac ze firma ciagle sie rozwija, dlatego nonstop potrzebuja nowych praxownikow, i to jest istotne w tych ciężkich czasach

Pracownik Biurowy

moje odczucia na dzien dzisiejszy są pozytywne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, troche stresu wiadomo bylo, ale mam spore doswiadczenie wiec decyzja byla podjęta dosyć szybko. Stawka jest nawet zadowalająca

standard bez zaskoczeń

MM

Fajna firma, super atmosfera i szeroka perspektywa rozwoju polecam każdemu kto lubi nowe wyzwania

Maciek

czy przyjmujecie na praktyki wakacyjne? i jeśli tak to jest jeszcze szansa by złożyć podanie?

@Maciek

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, może się kiedyś pojawi. Pozdrawiam!

Wielki

Jak dla mnie mega dobra praca z wieloma możliwościami, duży rozwój i duże szanse na lepsze stanowisko

TomTom

Witam,mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko monter/elektronik - bo widzę to ogłoszenie chyba od roku. Tak ciężko znaleźć, czy takie wysokie wymagania ?

@TomTom

Cześć! Produkcja rośnie i zwiększamy zatrudnienie.

Sławek

Firma jak firma. Wykonuje się robotę i dostaje się wynagrodzenie. Pensja zawsze na czas a to jest ważne bo. w innych miejscach jak pracowałem było różnie z płaceniem terminowym lub były wałki.

Xavier

Prace w święta macie płatna czy jest wolne ?

raf
@Xavier

w święta mamy wolne

Łukasz

Mam pytanie o prace w biurze, jaka atmosfera panuje ? Widziałem ogłoszenie na stanowisko programisty kotlina i nie wiem czy warto aplikować. Umowa o prace czy zlecenie ? Ktoś posiada jakies konkrente info ?

Leo
@Łukasz

Cześć, atmosfera jest ok, ludzie normalnie ze sobą załatwiają tematy, nie ma toksyków. Co do tego czy uop czy zlecenie to chyba zależy jak się dogadasz, może dla Ciebie będzie lepiej też na b2b. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiałlo. Pozdro

jakoob

Czy rekrutacja na stanowisko młodszego specjalisty do spraw marketingu została zakończona i kandydat został wybrany?

PK

dojeżdża ktoś do firmy z okolic Jastrzębia-Zdrój?

Mario
@PK

Kolega z mojego działu codziennie dojeżdża także da się i tak, mówi że zazwyczaj jedzie się standardowo bez korków

Pepe

Czy nowe osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę czy okres próbny jest na umowę zlecenie?

@Pepe

Cześć @Pepe. Na okres próbny jest UoP.

SM

Trafiłem na waszą ofertę Scrum Mastera i rozumiem, że jest możliwość pracy całkowicie zdalnej?

@SM

Tak, praca zdalna jest ja najbardziej możliwa.

Frogerka

Dzień dobry, czy można dowiedzieć się, jak wygląda wynagrodzenie na stanowiskach związanych z marketingiem?

Zuu
@Frogerka

Które stanowisko Cię dokładnie interesuje?

Tadeusz

Szybka i profesjonalna obsługa, dobry kontakt, brak bezsensownych podwyżek usługi. Polecam.

Szary

Czy Inelo będzie się rozszerzało i może planuje otworzyć oddziały w innych miastach?

@Szary

Zarząd nie przekazywał nam, by szykowały się w najbliższym czasie takie plany. Możliwe, że za parę lat tak się stanie.

Olo

Czy pensja jest stała czy można liczyć po pewnym czasie na podwyżkę?

Agata
@Olo

To bardzo dobre pytanie. Ja także z największą chęcią dowiem się, jak dokładnie przedstawia się system wynagradzania i premiowania w firmie INELO. @Olo, no a Ty o jakim właściwie stanowisku myślisz? Pytam, bo wiem, że szukają teraz naprawdę sporo nowych pracowników: https://inelo.pl/kariera/

Olo
@Agata

Tester Desktop, siedzę w tym już parę lat... A Ty @Agata?

Rafał

Cześć, czy przyjmujecie studentów (tryb zaoczny) czy jedynie osoby "z papierkiem"?

Bart
@Rafał

W zależności od stanowiska. Najważniejsze, żebyś spełniał wymagania z ogłoszenia, np. na programistę Kotlina nie są wymagane studia.

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INELO Sp. z o.o. Sp.k.