INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Tomasz

Dali mi to co potrzebowała moja firma, czyli profesjonalny program do zarządzania transportem i spedycją. Firma bardzo sumienna, współpraca z nimi bardzo wygodna, wszystko na czas bez opóźnień

Daniel

Niezawodni, korzystam z ich usług od jakiegoś czasu. Polecam każdemu kto szuka optymalizacji dla swojej firmy.

sylwek

gdzie znajdę wasze aktualne oferty pracy?

Ron
@sylwek

Ja znalazłem poprzez pracuj, ale są jeszcze wrzucane na stronę główną w zakładce > o nas > aktualne oferty pracy

ciekawski

Witam, czy jest ktoś kto przybliżyłby mi jak wygląda praca handlowca? Dziękuje i pozdrawiam

Maciek
@ciekawski

Cześć, również z chęcią się dowiem, bo widziałem, że oferują dość atrakcyjne warunki. Podbijam pytanie.

Anon
@ciekawski

Jeśli mieliście jakieś doświadczenie w sprzedaży usług transportowych lub telekomunikacyjnych to napewno będzie to przydatne w tej pracy. A sama praca wygląda podobnie jak wszędzie jeśli chodzi o obowiązki: przygotowanie ofert pod nowych i potencjalnych klientów, negocjowanie z nimi, oczywiście dbacie również o obecnych klientów. Są również cele do wyrobienia. Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy macie zapewnione takie jak laptop, telefon, samochód, a stawka jest dobra.

Pracownik Biurowy

moje odczucia na dzien dzisiejszy są pozytywne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, troche stresu wiadomo bylo, ale mam spore doswiadczenie wiec decyzja byla podjęta dosyć szybko. Stawka jest nawet zadowalająca

standard bez zaskoczeń

Gruby

A jak z opieką medyczną? Firma ma umowę z jakimś Luxmedem czy czymś w tym rodzaju?

PanKejk
@Gruby

Jest opieka medyczna - przez PZU.

Maria
@Gruby

Tak i po okresie próbnym mam możliwość, by z tego korzystać, ale nie jest to obowiązkowe

Migotka

Chcę tu złożyć cv, tylko bardzo mi zależy na dobrej atmosferze w pracy, z tego co czytam to chyba warto?? W poprzedniej pracy panowała beznadziejna atmosfera i był (usunięte przez administratora)

Jelen
@Migotka

jak najbardziej warto, niestety połowę twojego komenta uciął admin i nie wiem co tam było, ale domyślam się że opisywałaś jak wyglądało to w poprzedniej firmie. u nas jest spokój i na atmosfere nikt nie narzeka :)

Czy w firmie jest szansa na awans?

@Kandydat

jeśli masz aspirację to tak, ja zacząłem od bycia zwykłym pracownikiem, a teraz mam zespół pod sobą

paradise

firma, w której dobrze się pracuje. Rotacja pracowników - raczej stali wiec stabilne zatrudnienie. wypłaty na czas i ludzie z którymi się pracuje są ok - idzie się dogadać bez problemu. czasami jest nawał pracy ale jak to w każdej firmie.

Alicja
@paradise

Hej, super, że w INELO pracuje Ci się dobrze. Stabilne zatrudnienie w obecnych czasach jest bardzo ważną kwestią i fajnie, że w tej firmie można na to liczyć. Na pewno na plus jest też dobra atmosfera pracy bo przekłada się ona na zadowolenie pracowników. Wspomniałeś, że czasami jest nawał pracy. Czy mogłabym się dowiedzieć jak wygląda zakres obowiązków w firmie?

Zozol
@Alicja

Alicja, a jakie stanowisko Cię interesuje? Również pracuję w Inelo to może będę w stanie Ci pomóc, podpowiedzieć... :)

Iks

Bardzo przyjaźni ludzie i dobra, luźna atmosfera, z każdym jest się na "ty", poza tym spore zaufanie do pracownika, możliwość wdrażania własnych pomysłów. Dobrze wspominam tamtejszą pracę.

Konrad

Pracowałam już w wielu różnych firmach i Inelo jest firmą, w której chciałabym pracować jak najdłużej. Pracownicy, którzy się sprawdzają są naprawdę doceniani - finansowo również. Ja bynajmniej nie narzekam.

Barbara

Przyzwoite podejście do klienta. Polecam

Lubiemojaprace

Pracuje rok, super atmosfera, ludzie uśmiechnięci, na kierownictwo zawsze można liczyć, oczywiście zdarzają się jakieś stresowe sytuację (no ale to praca). Chodzę do pracy z przyjemnością, benefity, prywatna opieka lekarska, karta sportowa, przed pandemia katering owocowy, Pani kanapka, imprezy firmowe. Na awans również można liczyć

Darek

Bardzo polecam usługi tej firmy. Widać, że dbają nie tylko o część zewnętrzną - czyli interakcje z klientem, ale też wewnętrzną - mają bardzo dobrze rozwiniętą kulturę pracy. Z pewnością warto współprcacować biznesowo, jak i pomyśleć o pracy w Inelo.Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

rafi

złożyłem CV z polecenia kumpla zobaczymy co z tego wyjdzie. słyszałem od niego same dobre rzeczy na temat firmy.

Merkury

Witam serdecznie. Firma prowadzi rekrutacje na stanowisko podwykonawcy serwisu urządzeń telematycznych. Co mozecie powiedziec o pracy, atmosferze i zarobkach? Bede wdzieczny za kazda odpowiedz

przemko

polecam każdemu! jako meijsce pracy naprawde mega przyjaznie nastwieni do nowych pracownikow, nie narzekam bo z kazdym mozna sie dogadac zobaczymy jak na dłuższą metę, na ten moment jest bardzo fajnie

Kalla

Kto by się spodziewał że powiem że praca tutaj to przyjemność ;) Ale serio, jest po prostu tak normalnie. Zero spin czy stresu. Normalne, komfortowe warunki pracy.

Daniel
@Kalla

Piszesz o komfortowych warunkach pracy w Inelo - co masz konkretnie na myśli? Fajnie byłoby, gdybyś podała jakieś przykłady tego, co Ci się podoba w firmie - to może być ważne dla potencjalnych pracowników jak ja :)

Zygmunt

Zostawiam po sobie pozytywną opinię oraz 5 gwiazdek, na które firma w pełni zasługuje. Oby w Polsce było więcej takich firm jak ta, widać że w pełni wiedzą co robią, znają się w swoim fachu oraz działają w branży.

Brand

Nie wiem jak z możliwością awansu, bo pracuje tutaj dopiero pół roku, ale podoba mi się. Przychodzisz, robisz co masz do zrobienia i punktualnie wychodzisz z pracy. Masz czas dla rodziny itp. :)

Cieśla

Kontakt z klientem mają opanowany do perfekcji, obyło się na szczęście bez żadnych przykrych sytuacji i niedopowiedzeń, umowa została zrealizowana

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INELO Sp. z o.o. Sp.k.