INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Jarek W.

Naprawdę bardzo polecam pracę w tej firmie. Jako programista mogłem się ogromnie rozwinąć. Firma wyróżnia się na tle innych pracodawców. Partnerskie podejście do współpracownika. Ludzie w firmie zmotywowani, mający duże kompetencje. Polecam !

@Jarek W.

dziękujemy za Twoją opinię i polecenie. Tak, jedną z ważniejszych wartości w Inelo jest rozwój, pozdrawiamy serdecznie

Tomasz M.
@Jarek W.

zgadzam się. dobrze wiedzieć, że w tych trudnych czasach są firmy, które liczą się z pracownikiem.

@Tomasz M.

szacunek do ludzi, którzy współtworzą firmę Inelo, to podstawa. Jak można inaczej? Nie wyobrażamy sobie innej drogi. Pozdrawiamy serdecznie

@Jarek W.

Firma lubi ludzi, którzy chcą się rozwijać. Ambicja to dobra cecha, zajdziesz daleko ;) powodzenia

Arek
@Jarek W.

Też pracuję jako programista od początku roku i nie mogę narzekać. Atmosfera faktycznie sprzyja pracy i rozwojowi. Mogę szczerze polecić.

@Arek

Cieszymy się, że jesteś nami! :)

Klient

Obsługa klienta beznadziejna, nie ma kontaktu, czekanie na infolinii to kwestia minimum 20minut. Na e-maile nie odpisują, bałagan, brak księgowości. Załatwienie sprawy reklamacji trwa już blisko 3 tygodnie, przy czym zero kontaktu, a jak się dzwoni samemu to żadnych odpowiedzi, wręcz Pani z obsługi klienta odrzuca słuchawkę- brak profesjonalizmu!!! Pieniądze z konta zostały przelane na konto firmy, a urządzenia, które zakupiliśmy brak. Nie polecam...

Czech
@Klient

W obronie firmy wyjaśnię, że niestety w tym momencie był boom na te urządzenia i niestety firma nie przewidziała takiego zainteresowania. P.S. Wydaję mi się, że to nie jest miejsce na takie oceny.

Grzesiek
@Czech

a gdzie jest miejsce na oceny Inelo? @Klient nie może się wypowiedzieć negatywnie? Zgadzam się z ocenami obsługi klienta-może jako pracodawca jest ok ale reszta to pole do popisu. Po drugie co z umowami śmieciowymi dla nowych pracowników? @Czech jak myślisz po co firma ma wykupiony dostęp do tej strony?

constantine
@Klient

Zupełnie się nie zgadzam obsługa klienta wie co robi

Fred
@Klient

Ja firmy bronił nie bede ale nigdy nie czekalem 20 minut na infolinii...

Fred
@Czech

Na oceny jest miejsce przeciez na wizytówkach firmy czy cos tu raczej kwestia pracy no nie wiem co tu niezrozumialego

@constantine

Oczywiście, że wie co robi

@constantine

Zawsze każdy się stara stawać na wysokości zadania słuchając klienta od a do z, pomagając we wszystkim, ale też nie wszystkie sytuacje są możliwe do rozwiązania bo np nie ma takiej mocy by coś zrobić.

Super, polecam. Świetna firma.

Z.D

Przykład tego jak powinien być traktowany klient. Super podejśćie, wszystko udało się załatwić dzięki wam

@Z.D

dziękujemy za wyróżnienie i dobre słowa - służymy pomocą, wszystkiego dobrego

no to
@Z.D

Gdyby każda firma tak traktowała swoich klientów świat byłby piękny, po prostu fair.

@no to

dziękujemy! :)

Pracownik Biurowy

moje odczucia na dzien dzisiejszy są pozytywne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, troche stresu wiadomo bylo, ale mam spore doswiadczenie wiec decyzja byla podjęta dosyć szybko. Stawka jest nawet zadowalająca

standard bez zaskoczeń

Filip

Bardzo polecam ich jako pracodawcę ze względu na szacunek do pracownika (nie tyra się po godzinach) i atmosferę w biurze (fajnie wychodzić z takimi ludźmi na piwko po pracy)

darek
@Filip

zgadzam się z Tobą, klimat w pracy bardzo się liczy, a w tym miejscu - jest mega przyjemnie :)

@darek

dziękujemy za dobre słowa. Szacunek to podstawa. Poza tym nie samą pracą żyjemy. Pozdrawiamy cię serdecznie, wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! :-)

Wiktor
@Filip

Chyba właśnie dzięki temu też poziom obsługi klienta jest taki wysoki bo pracownicy czują się po prostu ok w pracy... tak gdybam..pozdrawiam

@Wiktor

dobrze myślisz, szacunek do ludzi w zespole przekłada się na dobrą opiekę klienta.

agata

Słyszałam, że warto aplikować do inelo, ze atmosfera ok itd. Czy ktoś z pracowników może to potwierdzić?

Tara
@agata

Tak! Jeśli masz ochotę na pracę w zgranym zespole to zapraszamy. Nie ma rywalizacji, wręcz przeciwnie.

@agata

potwierdzam :-) Ludzie w Inelo są świetni, otwarci i ambitni. Jeżeli chcesz uzyskać dodatkowe informacje - zajrzyj na LinkedIn, napisz bezpośrednio do kogoś z Zespołu, na pewno odpowie. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy :-)

Janusz

Zdecydowanie firma godna polecenia.

@Janusz

dzięki! Cieszymy się, że znalazłeś u nas to, czego szukałeś. Pozdrawiamy serdecznie

Kazik m.

Firma godna polecenia, wywiązująca się ze swoich zobowiązań. Polecam współpracę.

@Kazik m.

dziękujemy za Twój feedback! :-) Pozdrawiamy serdecznie

Kamil

Jestem po rozmowie. Jestem mocno zainteresowany pracą w tej firmie, wszystko dokładnie wyjaśniliśmy wszystkie nasze cele i możliwości. Mam nadzieję, że zobaczymy się z wami na pokładzie :)

@Kamil

bardzo się cieszymy. Dziękujemy ci za Twój czas i za miłe słowa. Co było dla ciebie ważne podczas rozmowy? Z czym się dobrze czułeś? Daj znać, dzięki! :-)

Milka

Czy przyjmują osoby bez doświadczenia, ale za to z odpowiednim doświadczeniem?

Milka
@Milka

Chodziło mi o osoby z odpowiednim wykształceniem^ :)

Sona
@Milka

Cześć, wszystko zależy od stanowiska. Na niektóre jest wymagane odpowiednie doświadczenie, a na inne bardziej wykształcenie.

Dana
@Milka

Ja tak się dostałam na staż :)

Arkus

Czy do pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego?

Erni

nie jest wymagana

andrzej

również mam taką informację

@Arkus

Zależy od stanowiska ale rzecz jasna angelski będzie dobrym atutem

witold
@Arkus

znajomość j. obcego zawsze będzie dodatkowym plusem ;)

Byłem na rozmowie normalna rozmowa jasno postawione cele z obu stron, zobaczymy co z tego bedzie.

anek
@Piotr

ja też kilka dni temu byłem na rozmowie i wszystko było okej

anela
@Piotr

I jak tam poszło? Dostałeś jakąś odpowiedź?

anek
@anela

tak, mam teraz okres próbny, dobrze idzie wszystko , mam nadzieję :D

zuch

tyle ile sie nalezy dostaje co miesiac i w ogole nawet nie musze sie o to martwic, duzy komfort psychiczny dzieki temu mam

robinson
@zuch

a jak z premiami? da się dostać?

marcin
@robinson

jasne, nie ma z tym problemu!

Józek

Interesuje mnie też kwestia nadgodzin czy można je robić

Igrek
@Józek

To zależy od pracy, bo u mnie np. raczej się nie robiło

aleks
@Józek

zależy od stanowiska, ale wydaje mi się że tak, w tym temacie lepiej skontaktować z biurem

aleks
@Józek

ale może się przydać, w każdym razie można chyba dostać jakieś dofinansowanie do kursa - jak będziesz chciał :)

olaf
@aleks

tak, potwierdzam :)

Marian

Czesc. Chciałem zapytać jak wyglada praca na stanowiskach handlowych ? Firma pisze o podstawie min 5500 brutto i premiach miesięcznych i kwartalnych - jakie realnie kwoty można wyciągnąć przy realizacji targetow ? Dodatkowo jakie samochody maja ludzie w sprzedaży słyszałem ze golfy krótkie czy w kombi ? Oklejone czy nie ? Z góry dzięki za szczegółowe informacje

Star

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tym miejscu. Początek był stosunkowo stresujący, ale wszyscy szybko pomogli się wdrożyć i poczuć dobrze.

Angela
@Star

Miałam identyczną sytuację na początku :) Dobrze, że zespuł jest młody i potrafi wesprzeć i udzielić odpowiedzi na dosłownie każde może czasami głupie pytanie

Neptun

Dość spore zmiany. Za mojej kadencji było ok ale teraz fajny młody zespół. Więcej luzu przy pracy. Dobrze, że firma się rozwija i dba o swoich.

Martin

Siemka na co można liczyć na początku , co ile macie podwyżki,jaka atmosfera w pracy? prosiłbym o rzetelną odpowiedź

Yoda
@Martin

Atmosfera bardzo dobra w całej firmie, a podwyżki to już kwestia indywidualna. Generalnie polecam pracę w Inelo.

Erni

najważniejsze jest moje zdanie a inni niech robią co chcą. gdyby bylo źle to bym się zawinał i odszedł nawet bym się za siebie nie obrócił. ale jest ok no to siedze. pracowac trzeba

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Mandalorian

Oczywiście, od czasu do czasu są organizowane takie spotkania integracyjne. Raczej w każdej normalnej firmie to must have i dość solidny motywator.

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INELO Sp. z o.o. Sp.k.