INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Domi

jak z atmosferą w firmie?

beto
@Domi

bardzo dobra :) ja wdrażałam się w okresie pandemii i muszę przyznać, że z każdej strony otrzymywałam wsparcie. Zespół jest otwarty i chętny do współpracy. polecam :)

Leila
@Domi

potwierdzam, w poprzedniej firmie w której pracowałam było obgadywanie i już stwierdziłam, że nie zniosę tego więcej... i wtedy Inelo spadło mi z nieba. :) świetni ludzie, każdy zajmuje się pracą i nikt nie obgaduje

@Leila

Dzięki za szybkie odpowiedzi! W takim razie aplikuję do Was!

@Leila

A jeszcze jedno pytanie. Obecnie pracujecie zdalnie, stacjonarnie czy 50/50?

PanKejk
@Domi

To zależy od zespołu. Zdecydowanie większość osób pracuje zdalnie, ale jest możliwość pracy również w biurze, jeśli tak jest danej osobie wygodniej.

@Leila

dobra atmosfera w pracy to podstawa. Dziękujemy za feedback, pozdrawiamy

Życzliwy zespół to i pracownicy życzliwi - Klient też to widzi. Pozdrawiam

Tadeusz
@PanKejk

Dzięki za informację! Włąsnie planuje się zatrudnić tutaj ale nie wiedziałem o opcji zdalnej, a czasami się przecież przydaję. Pozdrawiam

Tadeusz
@Leila

Czyli atmosfere sobie chwalicie?

@Tadeusz

u nas wybierasz sposób pracy, który ci pasuje. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy :-)

A.F

Jest dobrze i to widać

@A.F

dzięki :-) tworzymy dobrą Drużynę - drużyna pierścienia, która zmienia świat na lepsze :-) Pozdrawiamy serdecznie

constantine
@Tadeusz

Ogólnie idą na rękę jak trzeba więc spoko

Zdzis
@INELO Sp. z o.o. Sp.k.

Atmosfera to my hehe ;) fajnie jest

Zdzis
@constantine

I to jest ogromne ulatwienie az chce sie pracowac z szefostwem ktore nie ma kija.............. ;)

Janik

To prawda.

Koala
@Leila

Nie dość że nie ma obgadywania to jeszcze ludzie są sympatyczni. Pracę tutaj bardzo sobie cenię i polecam każdemu.

traaa
@Leila

masz rację, obrabianie kogos za jego plecami to świństwo. wiadomo, że nie trzeba sie lubić czy chodzić na piwo po pracy, ale rozmowa i ewentualne wyjasnienie sprawy to dorosły sposób na udana współprace. w Inelo na szczęście są spoko ludzie, może to kwestia szefostwa że się ludzie trzymają zasad, ale mi to pasuje.

patka
@traaa

Wiadomo. Na szczęście tu pracują dojrzali ludzi!

Klucha
@patka

Popieram! Dla mnie atmosfera jest mega ważna, i nie dałabym rady tam gdzie jest pod tym względem niedobrze. A niestety mam takie doświadczenia z przeszłości. Także tu można się skupić na pracy a nie na okołoludzkich tematach.

ulka
@Leila

Mam taką samą opinię, dla mnie atmosfera jest kluczowa bo bez tego traci się bardzo dużo energii na rozwiązywanie konfliktów. A tu spokój i skupienie na pracy!

girlanda
@Zdzis

jest to prawda. Atmosfera to moim zdaniem klucz do sukcesu, o którym wiele firm może tylko pomarzyć a w Inelo ona po prostu jest przyjemna :) bardzo cenię sobie pracę w tej firmie.

Amanda
@girlanda

Spoko, że to piszesz, bo właśnie zastanawiam się nad aplikowaniem do inelo.....a poza tym warunki pracy jak oceniasz?

Magdula

Niezmiennie- super świetna!

Zuzanna

Wiecie ile zarabia Przedstawiciel Handlowy? Szukali kogoś i jestem ciekawa stałej pensji i też premii czy prowizji? Wiecie ile w sumie miesięcznie można wyciągnąć?

Magda

czy pracują u was kobiety na stanowiskach technicznych? czy są może jakieś testerki i mogą się podzielić opinią o firmie?

Lucy
@Magda

Pracuje nas trochę, i testerek jest sporo i programistek... ;) Jest świetna atmosfera i nie ma żadnej rywalizacji, ludzie są pomocni. Kasa jest w porządku. Śmiało aplikuj!

Lidia34
@Lucy

Suuuper! Wygląda na to, że chcę u was jako programistka pracować ;) Atmosfera pracy jest dla mnie bardzo ważna. W firmie z której odeszłam nie była ona przyjemna. Potrzebuję odmiany.

Sławomir
@Lidia34

Szukają teraz kogoś na to stanowisko że chcesz aplikować? Widziałem że jest oferta pracy dla instalatora systemów GPS i handlowca no ale ty bardziej chcialaś na testerkę. Myślisz że warto wysłać CV w ciemno?

Konrad D

Obsługa klienta bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie! Świetnie się z Wami współpracuje

olek

potwierdzam i też polecam

@olek

dziękujemy, staramy się - miód na nasze uszy :-) przyjemnego popołudnia

Wiktor
@Konrad D

Trudno się nie zgodzić. Ja jestem bardzo zadowolony odkąd współpracujemy

@Konrad D

Obsługa klienta rzeczywiście godna pochwały, całość współpracy rownież określam jako udaną.

dziękujemy za dobrą opinię, cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy serdecznie, wszystkiego dobrego

@Wiktor

dziękujemy :-) Służymy pomocą

orq
@Konrad D

To prawda! Miło pracować z firmą, której zależy na kliencie i rozumie jego potrzeby.

@orq

cała przyjemność po naszej stronie :-) Pozdrawiamy serdecznie

dziękujemy!

dzięki! Staramy się :-) Pozdrawiamy serdecznie

@Wiktor

dziękujemy za dobry feedback :-)

Kamil
@Konrad D

Absolutnie potwierdzam. Obsługa pierwsza klasa!

@Kamil

dziękujemy :-) staramy się :-)

A.F

Również polecam.

@A.F

bardzo dziękujemy - służymy pomocą

Słyszymy, że jest Pan rozżalony. Klienci posiadają aktualizację modułu rozliczenia. Moduł: płaca zagraniczna trzeba dokupić, jest to nowy produkt, którego przygotowanie wymagało i nadal wymaga pracy. Konieczność zastosowania nowego modułu wynika ze zmian pakietu mobilności i dotyczy wszystkich przewoźników, którzy wykupili naszą usługę. Rozumiemy, że pakiet mobilności jest wyzwaniem i może być frustrujący, dlatego wspieramy przewoźników naszą wiedzą. W tym celu przygotowaliśmy też nowy moduł - Płaca Zagraniczna, który pomaga przedsiębiorcom spokojniej przejść przez zmiany.

Gośka
@Konrad D

Cześć Arkadiuszu. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to sugeruję firmę Huf z Tych. Pracownicy (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam system, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Gośka.

Syre
@Konrad D

Dokładnie, obsługa jest fest, nie można narzekać.

Damo
@Konrad D

jako klient również mogę te opinię potwierdzić - zaawsze czułem się zaopiekowany

Idrek
@Konrad D

podpinam sie pod tą opinię. szybka, udana i chyba dla 2 stron satysfakcjonująca współpraca :)

Adam K.
@Kamil

Ja też jestem klientem ze względu na wysoki poziom szeroko pojętej współpracy.

karik
@Konrad D

Nie można tego lepiej ująć! Wiedzą co mają do zaoferowania, znają się na tym.

Pracownik Biurowy

moje odczucia na dzien dzisiejszy są pozytywne, rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, troche stresu wiadomo bylo, ale mam spore doswiadczenie wiec decyzja byla podjęta dosyć szybko. Stawka jest nawet zadowalająca

standard bez zaskoczeń

Mario

Polecamy, świetna firma z zasadami.

@Mario

Miło nam to słyszeć :) Pozdrawiamy serdecznie!

Kornik
@Mario

tak. z zasadami to dobrze powiedziane. są bardzo słowni.

Ireneusz
@Mario

O tak! Nie łatwo teraz o taką firmę i tak dobrą współpracę. Gratulacje dla zarządu Inelo.

4400 netto na start dla elektronika

Remek

Zawsze będę polecać. Miałem do wyboru oferty innych firm ale zdecydowałem się jednak na nich i to jest to!

@Remek

Bardzo dziękujemy!

Pablo
@Remek

Ja tak samo. Kiedy brałem udział w rekrutacji do Inelo miałem w zanadrzu jeszcze dwie firny. Wybrałem ich i to była dobra decyzja. Atmosfera tutaj robi swoje ;)

silly

Świetna firma, która daje pracownikom możliwość rozwoju. Ktoś dla kogo to jest ważne to doceni

@silly

dzięki, rozwój to jedna z naszych wartości

mindi
@silly

Dla mnie jest mega ważne. A na jakim stanowisku pracujesz i możesz polecić? :D

Maria
@silly

zgadzam się, mnie do pracy zachęciła koleżanka i jestem zadowolona

Arturro

Czy na stanowisko "Technik elektronik pracownik ds. montażu i serwisu urządzeń" jest możliwość zatrudnienia na część etatu? Mam doświadczenie w serwisowaniu elektroniki, od lat lutuję SMD, THT i BGA i wydaje mi się, że spełniam w dobrym stopniu wszystkie wymagania stawiane kandydatom. Jest sens rozmawiać o zatrudnieniu w niepełnym wymiarze czasu pracy?

Kama
@Arturro

Myślę, że jak masz doświadczenie w tym to warto. Szefostwo jest w porządku i zależy im na rzetelnych pracownikach. Trzymam kciuki :)

Anka
@Kama

Mam podobne odczucia. Spróbować warto, bo praca fajna.

rafik
@Arturro

Pewnie, próbuj! Atmosfera jest mega spoko. Nie miałem problemu żeby się tu odnaleźć. Praca też ciekawa tak w ogóle.

Ilona
@rafik

A jakbyś miał powiedzieć co w niej ciekawego jest? Bo ja akurat szukam pracy :)

Klara28
@Kama

Jak długo tu pracujesz i na jakim stanowisku? Mega dużo tu pozytywów i firma wydaje się super miejscem pracy. Aż chce się rekrutować ;P

Tamka
@Klara28

spróbuj, idź na rozmowę. ja też myślałam że może, aż zostałam ;) praca jest naprawdę ok.

Damo

Powiem tyle: Świetna firma - mowię jako były pracownik i jako obecny Klient. Oby tak dalej!

Mruik
@Damo

Też mam takie zdanie, mimo że także nie pracuję w Inelo obecnie.Jeśli ktoś chce rozwijać skrzydła to ta firma jest właściwym miejscem!

Dorota
@Mruik

A jakie stanowisko tutaj masz przetestowane? ;)

Oleksandr
@Damo

Jako kto pracowałeś? Rozmyślam, czy nie wystartować w rekrutacji,

ATNKKE

BARDZO DOBRA FIRMA POLECAM WSZYSTKIM

Keoś
@ATNKKE

Mogę się tylko podpisać pod tą opinią! Również polecam!

cameron
@ATNKKE

Potwierdzam! Moje doświadczenia z tą firmą są jedynie pozytywne.

Emil
@ATNKKE

To jest nas tu więcej ;) Ja też polecam każdemu. Rzetelny partner biznesowy.

Pracuję w INELO ponad 10 lat. Raczej większość ludzi których poznałam po zatrudnieniu - pracuje nadal. To chyba najlepsza rekomendacja. Nigdy nie wstałam rano z nastrojem 'o boshe muszę iść do roboty'. Uwielbiam ludzi z którymi pracuję - to pomaga przetrwać okresy wzmożonej pracy. Obecny Zarząd mega rozwinął spółkę - zachowujac przy tym nie korporacyjną atmosferę - za to ogromny szacunek. Polecam każdemu kto chce znleźć swoje miejsce.

koral

Ja bym chciała! Marzy mi się właśnie taka firma jaką opisałeś. Na jakim jesteś stanowisku?

giro

10 lat i nie znudziła cię ta praca? To na prawdę dobrze o niej świadczy. Rozważam startowanie w rekrutacji, chociaż te opinie coraz bardziej mnie przekonują. Zarząd firmy wydaje się z dobrym podejściem do ludzi i tworzy normalną atmosferę. A to się dla mnie liczy.

buko

Brzmi bardzo bardzo dobrze! Czyli da się traktować pracowników fair i rozwijać firme. musze się poważnie zastanowić nad opcją pracy w inelo w takim razie.

Tad

Szukałem firmy, która ma w ofercie system do rozliczania pracy kierowców i sporo osób polecało mi własnie Inelo. Nie żałuję, że zdecydowałem się własnie na nich.

Marcin c.
@Tad

ja podobnie trafiłem, szukałem info i najlepiej podobno u nich takie rzeczy. i cenowo dobrze i jakościowo.

kondziu
@Tad

to widzę, że jest nas tu więcej. Ja też jestem zadowolonym klientem z polecenia. Jednak poczta pantoflowa wiecznie z nami ;)

Monia
@Tad

My jako firma jesteśmy zadowoleni z tego systemu. Polecamy!

Sebastian
@Tad

Firma jest bardzo dobra. W mojej ocenie najlepsza na rynku w tym sektorze.

Alex

Sprawny kontakt, informacje od razu, bez odsyłania do strony, widać że zależy im na kliencie. Szkolenia są merytorycznie naładowane treścią.

Mira
@Alex

Również mam takie odczucia co do szkoleń i nie tylko. Miałam do czynienia z wieloma firmami oferującymi podobne usługi i Inelo jest bezapelacyjnie najlepszą. Kontakt z nimi nie tylko nie stanowi problemu, ale jest wręcz na wysokim poziomie. Zawsze chętnie służą pomocą. Szczerze polecam tę firmę.

Damiann.
@Alex

Miałem takie wrażenie po rozmowie z tą firmą, dlatego też zdecydowaliśmy się na ich usługi.

mirello

Bardzo dobra firma - z Inelo współpracujemy od lat.

Mag.ok
@mirello

U nas taka sama opinia o tej firmie. Polecam dalej i tyle.

Torek
@mirello

My podobnie, jesteśmy zadowoleni i nie mamy potrzeby szukać innej firmy do współpracy, tu układa się po naszej myśli.

Ignacy
@mirello

Podzielam opinie. Widać po nich, że Inelo to profesjonaliści. Oby jak najdłużej pracowało nam się z nimi tak dobrze jak teraz. Na ten moment jestem pod dużym wrażeniem.

Krzysztof

Witam jakie są orientacyjne zarobki na stanowiskuTechnik elektronik pracownik ds. montażu i serwisu urządzeń dla osoby z doświadczeniem.

adam
@Krzysztof

No powiem tak, nie mozna narzekac ;)

adam
@adam

Nie mogę wpisać kwot bo mi cenzuruje ale bedziesz zadowolony;)

@Krzysztof

Dzień dobry. Obecnie osobom zainteresowanym zdobywaniem dobrego doświadczenia w firmie Inelo, możemy zaproponować ciekawą ścieżkę rozwoju rozpoczynającą się w obszarze kwalifikacji związanych z elektroniką. Zaczynając współpracę z nami w dobrej atmosferze na stanowisku Technik elektronik, można kolejno rozszerzać swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę, przechodząc na stanowisko Serwisant elektronik. Dla osób, które chcą iść dalej, jest możliwość rozwijania się w innych działach, jako Tester oprogramowania, przy dużym wkładzie własnej motywacji i możliwości korzystania z zaplecza zgromadzanych u nas umiejętności i tzw. know-how. Da się ???? – mamy już pracowników, którzy dokonali tak dużej zmiany własnej ścieżki kariery, podnosząc swoje kwalifikacje, a co za tym idzie, wynagrodzenie finansowe. Zarobki na stanowisku Technik elektronik zależą od umiejętności i predyspozycji kandydata, a ich wysokość rośnie po okresie próbnym. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, wszyscy pracownicy objęci są możliwością korzystania z opieki medycznej, benefitów sportowych - karta FitProfit, ubezpieczenia grupowego oraz funduszu socjalnego, jak i innych akcji dedykowanych naszym pracownikom.

Natan
@INELO Sp. z o.o. Sp.k.

OMG jaka mega profesjonalna odpowiedź.... Jeśli tak traktujecie potencjalnych pracowników to z właściwymi jest już chyba tylko lepiej :D Poxdrawiam i oby do zobaczenia po rekrutacji ;)

Jano
@Natan

totalnie tak! zostałem zrekrutowany jakiś 2 miesiące temu i jestem mega zadowolony ;)

Martin

Polecam inelo jako klient, łatwa współpraca z firmą, szybkie reakcje, szkolenie zgodne z oczekiwaniami.

Henio
@Martin

Podzielam opinię. Mi też współpracuje się z nimi bardzo dobrze. Fajny kontakt i quality szkolenia.

Rimm
@Martin

Zgadzam się. Najlepiej spróbować i się przekonać, ja tak zrobiłem i potwierdzam że Inelo to solidna marka.

Ona27

Hej, czy obecnie pracownicy działu autoryzacji pracują zdalnie czy z biura ? Zależy mi na pracy zdalnej i nie wiem czy startować. :)

Jarek

Współpraca na najwyższym poziomie!

Dziękujemy!

Olek
@Jarek

zgadzam się z powyższą opinią

Adrianna
@Jarek

Ja też jestem zadowolona ze współpracy. Inelo to najlepsza firma z jaką przyszło mi pracować a kilkanaście lat doświadczenia już mam.

true
@Jarek

Mam podobne zdanie. Oby więcej takich firm na rynku, które szanują klienta jak ww.

Marcin94a

Sprzedają zupełnie co innego niż człowiek otrzymuje, za wszystko bez podstawne fv, Eksperci zdziwieni jak człowiek zada im normalne pytanie..., Oczywiście spychologia i ta umowa na rok, jak człowiek się zorientuje w jaką minę wdepnął to oczywiście umowa .... NIE POLECAM

@Marcin94a

Dzień dobry, niestety trudno jest merytorycznie odnieść się do tej opinii - nie podał Pan żadnych konkretnych szczegółów. Jeśli chodzi o czas trwania oraz zakres umowy - wszystko wyjaśniamy przed jej podpisaniem. Z pomocy naszych ekspertów z powodzeniem korzystają liczne krajowe firmy i służby kontrolne wielu europejskich państw. Jeśli potrzebuje Pan więcej wsparcia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszymi pracownikami - chętnie wyjaśnimy Pana wątpliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o INELO Sp. z o.o. Sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 25 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INELO Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w INELO Sp. z o.o. Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INELO Sp. z o.o. Sp.k.