T.Erre Polska

Opinie o T.Erre Polska

Ona1983

Jak atmosfera na produkcji?

kid

odrazu przygarne jeszcze info o benefitach, umowie i rekrutacji, z góry dzięki !

Bibi kotek

Akurat ktoś się będzie przejmował co dla Ciebie jest ważne,jak nie wyrobisz normy to będziesz miał atmosferę... bardzo gorącą

kardio
@Ona1983

ja bardzo cenie sobie atmosfere tutaj, nie moge narzekac bo poznalem mase swietnych osob :D pozdrawiam

Kaman
@kardio

To akurat prawda, pracownicy są tutaj nawet powiedziałbym bardzo życzliwi dla nowych pracowników więc to według mnie ogromny plus dla firmy

Chlep

Poza atmosfera jakie najwieksze plusy pracy tutaj?

Piaskun
@Chlep

Na pewno na plus umowa o pracę i to bezpośrednio pod pracodawcą, a nie przez agencje jak w bardzo wielu podobnych placówkach, są świadczenia co też nie oczywiste w dzisiejszych czasach czy opieka medyczna. Co do samej pracy to czy ci się spodoba czy nie to już raczej zależy tylko i wyłącznie od ciebie i twojego podejścia :)

Zen
@Piaskun

Na jak długo dostajecie umowę o pracę tutaj? już pomijając okres próbny?

witas Nowy wpis
@Zen

szczerze to się nie zastanawiałem czy każdy ma tak samo, ale mi pierwszą umowę na rok przedłużyli

uchacz

to spoko , a szukaja tu może kogoś teraz do pracy?

Zenn
@uchacz

nie wiem, czy kogoś szukają ale zawsze na stronie można było do nich cv słać, wiec na twoim miejscu po prostu bym spróbował

mfel
@Zenn

ile trzeba czekac mniej wiecej zanim sie odezwa?

mfel
@Zenn

daja znac jesli nie sa zainteresowani czy raczej odzywaja sie tylko wtedy jak juz cie chca zaprosic na rozmowe?

Mrówek
@uchacz

są ogłoszenia na ich stronie więc pewnie szukają

Mrówek
@uchacz

tylko nie wiem czy są aktualne, ale może skoro są na stronie to akurat

@mfel

pewnie po rozmowe rekrutacyjnej daja znac ze dziekuja czy cos tam, ale jak wyslesz cv i nie biora cie pod uwage nawet to po co firmy mialyby sie odzywac xd

aron

ile bedzei trwala cala rekrutacja jak to bylo u ciebie?

Hejm
@aron

zazwyczaj jest informacja zwrotna ale zdarza się że pominą ten krok szczególnie jak duzy nabór jest

Buhaj
@Hejm

Teraz macie jakieś nabory?

kesek
@Buhaj

Sprawdź sobie na stronie firmy.

lana
@kesek

lepiej wysylac cv przez ich strone czy przez strony z ofertami?

pro
@lana

Podobno mają być zwolnienia w związku z spadkiem zamówień, to prawda?

Ven
@pro

Ja jakoś nic takiego nie słyszałem, mi nic o tym nie wiadomo. Po co rozsiewać plotki...

Ven
@pro

Zresztą według mnie na razie wszystko nadal stabilnie, więc może ktoś chciał jedynie wprowadzić niepotrzebne zamieszanie?

mempo
@Ven

pewnie tak, czasami się tu tacy zdarzają

Nie za duży
@mempo

a ogólnie skoro tak sobie już rozmawiamy XD warunki pracy w porządku?

Nie za duży

macie też w ogóle jakieś benefity, coś takiego dodatkowego do pensji co miesiąc? wsm cokolwiek będzie dobre

kolumb
@Nie za duży

bardzo duzo jest tutaj benefitów, przede wszystkim jest dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. "wczasy pod gruszą" , mikołajki dla dzieci, premia roczna)

Saon
@kolumb

Te wczasy pod grusza to wszystkim przysluguja?

Piko
@Saon

I jeśli o to chodzi to jest jakieś dobre dofinansowanie wypoczynku? nigdy nie miałem okazji korzystać i nie wiem na ile to jest warte uwagi w ogóle

Może ktoś się zastanawiał nad stażem pracy albo tym czy trzeba mieć dzieci? drugi benefit ich dotyczy, więc niektórzy nie maja go przyznanego? jakaś wyprawka szkolna podobnie?

Można być opiekunem albo wziąć benefit dla siostrzeńca / siostrzenicy? Zastanawiam się jak bardzo ludzie starają się sobie to uelastycznić. Do tego czy osoby bezdzietnie mogą sobie wybrać jakiś ekwiwalent?

kol

można wziąc dla osoby towarzyszącej, tylko musisz złożyc odpowiednie dokumenty w tej sprawie

chrab
@kol

tego to bym sie akurat nie spodziewal, serio ludzie to zglaszaja bez zadnego problemu?

chip

caly czas tu sie rozchodzi o opieke medyczna jak dobrze wnioskuje?

Enej

To tak w sumie kto w końcu pokrywa koszty?

witas Nowy wpis
@Enej

ta prywatna opieka medyczna jest bezplatna

Elżbieta Nowy wpis

Hej, gdzie można uzyskać dostęp do archiwalnych ofert? ktoś pisał, że była dodawana oferta dla Specjalisty ds. logistyki komponentów. Nie widzę takiej nigdzie w sieci a po nazwie stanowiska podejrzewam, że mogę spełniać ewentualne wymogi. Ktoś je zna?

ONA

Witam czy transport pracowniczy przejeżdża może przez Ćwiklice lub Pszczyne ??

kores

gdzie masz nowe oferty? przeciez na razie nic nie ma jak patrzylem

Słonecznik

to ja zapytam czy gdzieś są oferty? to jest pytanie jak coś :)

Marzena
@Słonecznik

Ano nie wiem czy dalej ich szukasz ale jest wystawiona dla specjalisty ds. logistyki. W sumie masz dwa dni na aplikacje, ja się chyba zdecyduje. Jest tu ktoś kto pracował i poleci? Rozmowy mnie zawsze stresują, tutaj przy tym stanowisku jak ona wygląda?

opitz
@Słonecznik

co to za zamieszanie kasa przed świętami się kończy że nagle wszyscy pracy szukają? xd

opitz
@opitz

wyslijcie im aplikacje na maila co mają na stronie zapisanego do rekrutacji i zobaczcie co wam odpiszą, tak będzie najszybciej

dworzec
@Słonecznik

widziałem, że na stronie jest informacja o ty, że jak ktos jest zainteresowany to może sobie wysłać cv i określić jaka dokładnie interesuje go lokalizacja jak coś :)

kaloryfer
@dworzec

kojarzysz po jakim czasie sie odzywaja jesli w ten sposob sie zglosze?

Pucha

mysle ze nie ma co liczyc na przyjecia przed nowym rokiem...

Pucha

a swoją drogą jesli chodzi o zatrudnienie, to moglby ktos opisac jak wyglądał jego proces rekrutacji? bylabym bardzo wdzięczna...

@Pucha

To może chociaż po? Już jest nowy rok to większa szansa że będą przyjęcia.

@Egipcjanin

Myślałem że na aplikuj są ale to były archiwalne niestety więc też narazie czekam.

hashtag
@Pucha

raczej tu nie ma co opisywać, rekrutacja bardzo typowo przebiegała. skontaktowali się ze mną, była rozmowa a potem decyzja

musss
@hashtag

jak szybko z tą decyzją uderzają>?

Figaro
@hashtag

rozmowa była telefoniczna? chodzi mi o to czy to bardziej online się odbywa czy tradycyjnie zapraszają stacjonarnie?

malpa
@Figaro

jak ja sie rekrutowalem to dzwonili do mnie sie umowic na rozmowe stacjonarną, ale bylo to juz chwile temu wiec nie wiem jak teraz robią

@malpa

Ale to jest w zasadzie sama rozmowa? Chcą się zobaczyć F2F i pogadać? Nie było żadnego testu czy tez podobnej formy weryfikacji wiedzy? Niektórzy maja daleko i zastanawiam się czy przez słuchawkę można 1szy etap ogarnąć?

50cent

pierwszy etap zazwyczaj jest taki, że dzwonią do ciebie po prostu się umówić na spotkanie, przynajmniej z tego co wiem, ale może jakiś pracownik to potwierdzić czy tutaj też tak jest?

Muszkieter

Długo po rozmowie trzeba czekać żeby zacząć pracę czy jakoś sprawnie sie to da zorganizować

brodacz
@Muszkieter

zależy od ustalań podczas rozmowy, niektórzy ludzie mają jeszcze okresy wypowiedzenia, różne sytuacje itd. tak z marszu to możesz w zasadzie od razu zaczynać

Duszek
@Muszkieter

Ja zaczynałem chyba od nowego miesiąca jak w połowie poprzedniego dostałem decyzję

kol

zależy pewnie od tego jak ty szybko możesz zacząć prace i od tego, od kiedy oni kogoś potrzebują

Wieloryb
@kol

Też prawda, pamiętasz jak szybko ty zacząłeś?

prom

ja zacząłem bardzo szybko, praktycznie odrazu, ale wtedy też wiem że potrzebowali nowego pracownika na 'już'

prom Nowy wpis

ale ogólnie z tego co słyszałem od znajomych to oni też w miare szybko zaczynali

Operator Maszyn

Taki sam przebieg rozmowy jak we wcześniejszych wpisac. Tj rozmowa z kadrówka w obecności innego kandydata do pracy. Przedstawione benefity na kartce, w tym z góry określona stawka brutto(okolice 4k), pare kartek do wypelnienia typu "jaki powinnien byc dobry operator maszyn". Po wstepnej prezentacji firmy i zalet nastepuje oprowadzenie przez HR po produkcji, wybrane rozmowy z pracownikami przy maszynach z pytaniami typu: jak sie pracuje, jak wynagrodzenie, od kiedy pracujesz. Cała praca jest niestety na stojąco bez mozliwosci np kontroli detali/zgrzewania na siedząco. Niektorzy pracownicy bardzo szybko robili bo jak wspomnieli niektore normy sa duże. Brak wiatraków, brak stołków, brak miejsca na napoje przy stanowiskach pracy, zeby sie wyrobić normę trzeba nadrabiać stracony czas na innych wysokich normach.

Czy podoba się praca, od kiedy można zacząć?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

I co jest teraz więcej ofert niż w zeszłym roku? w jednym wątku pisali cos o tym, że jest nowy rok wiec przy tym powinny być większe szanse na przyjęcia. było tak czy jednak nie? mnie to tylko na produkcje się cos pokazuje. A co z innymi działami?

Zen

Na produkcję się do was ciężko dostać?

Polaczek
@Zen

No jakoś super ciężko nie jest jak się ma odpowiednie kwalifikacje

Cebulaczek
@Polaczek

Lub odpowiednie znajomosci jak mama brygadzistka w tedy to Nawet norm nie musisz robić i ci jeszcze stanowisko załatwią lepsze niż produkcja bo tam ciężko normy wyrobić

Cześć. Specjalista ds. logistyki komponentów był wcześniej poszukiwany, ale wiem, że ogłoszenie ma status archiwalnego niestety. Mam jednak zamiar aplikować poprzez opcje spontaniczna na stronie i teraz pytanie, po jakim mniej więcej czasie odpowiadają? I czy w drugim wariancie, jeśli by mnie odrzucili to powiedzą o tym wprost?

Witajcie. Na stronie widnieje teraz oferta dla Production Processes Quality Managera. Zastanawiam się po pierwsze czy często prowadzone są nabory na to stanowisko? druga sprawa to sama rozmowa rekrutacyjna, czy jest tu może ktoś kto brał w niej udział teraz niedawno i by był skłonny ją przybliżyć?

ja miałem rozmowe już co prawda jakiś czas temu, ale myśle że nie masz się czym stresować - wszystko w normalnej luźnej atmosferze, ale jednak same konkrety, taka typowa rozmowa rekrutacyjna po prostu

Zaniepokojona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam czy ma ktoś jakieś wiadomości o zwolnieniach w tej firmie?

Witam, jeszcze przez dwa tygodnie ma być dostępna oferta dla Process Quality Engineera. Bardzo proszę o opinie z pracy. zastanawiam się czy dość trudno jest się dostać? jakich warunków finansowych można się w tym przypadku spodziewać?

Sagomowiec

Gdzie jest sprawiedliwość zakładu i osób nim zarządzających, że zwykły operator jest łapany z kamer o zejście z hali kilka minut przed dzwonkiem a "ciężko zarobione" utrzymanie ruchu schodzi sobie codziennie kilkanaście minut wcześniej, bierze prysznic i bez konsekwencji powtarza ten rytuał od lat. Wózkowi i jedynkowi ustawiacze nie lepsi. Równi i równiejsi i nikt nie potrafi zrobić z tym porządku ale ludzie tak tego nie zostawią.

Monia

Witam czy praca jest bardzo ciężka jeśli chodzi o kobiety i jakie zarobki chodzi oczywiście o produkcję dziekuje

Borys
@Monia

Zależy gdzie trafisz na którą strefę , jak montaż i sagom to normy są bardzo wysokie wiec odradzam ci pracy na tych. 2 strefach

Kaktus

Macie tu zapewnioną jakąs opiekę medyczną dla pracowników?

@Kaktus

też się chętnie dowiem czy są tu jakieś inne dodatki

cynicznycynamon
@Kalles

nie wiem czy zauważyłeś, ale w zakładkach po lewej masz "benefity". nie ma sensu ci przeklejać tego co tam znajdziesz, warto za to poćwiczyć widzenie peryferyjne, albo zainwestować w jakieś oksy

No wiecie czasami lista benefitów to jedno, a realnie to pracownicy dostają drugie. Albo jest tak że tylko wybrane osoby dostają. Tu faktycznie każdy dostaje to samo obojętnie od stopnia pracy czy stażu pracy? Nie ma różnicowania i na start wszyscy mają dostęp do tych dodatków?

luksor

no dostęp masz od początku do wszystkiego jednakowy, ale czy każde stanowisko ma to samo to nie wiem bo brak mi porównania

luksor

ważne jest chyba tylko to że jak masz w ogłoszeniu wymienione benefity to je dostaniesz, nie ma co sie ogladac co inni maja

@cynicznycynamon

Wiesz co, często warunki, benefity itp nie pokrywają się z rzeczywistością. Ja się tak już parę razy na firmach przejechałem. Np. były benefity wymienione, a się potem okazało, ze nie są dla wszystkich, tylko dla tych co maja wymagany staż pracy w firmie. Ze stawkami podobnie, czytam widelki, jest ok, a potem firma negocjuje stawki mocno w dół. Tu w firmie wszystko się zgadzało, z tym co ci przy rekrutacji zaoferowali?

Paksior

Ja rekrutacje akurat dobrze wspominam, dużo też dopytywałem i nie kojarzę żebym kiedyś się zorientował że mnie wpuścili w maliny, wiadomo na przestrzeni lat rzeczy się zmieniają, ale nic co by raczej świadomie mnie wbłąd wprowadzało

@Paksior

Ważne że pozwalają pytania zadawać bo nie wszędzie tak jest, od razu czasami pretensje są że człowiek o cokolwiek zapyta.

hashtag
@Egipcjanin

to prawda, bo do mnie też tak normalnie i z cierpliwością podchodzili na rozmowie

Modniś

tutaj jak masz rozmowę to wszystko jest bardzo jasne jak słuchasz co do ciebie mówią i sam zapytasz też o rzeczy które cię najbardziej interesują to wszystkiego sie dowiesz. Ktoś już pisał, że ważne też jest dopytać. Moje oczekiwania np się zgadzały z tym co firma oferowała

Modniś

po toteż między innymi jest taka rozmowa żeby i pracownik i pracodawca mogli indywidualnie zdecydować czy im się podoba

Kalles

Szukają na operatorów maszyn, a kogoś innego teraz nie trzeba tutaj?

@Kalles

Bo widziałem tylko jedno ogłoszenie + aplikacja spontaniczna

Ula
@Kalles

Co do aplikacji spontanicznej, to wiecie, czy takie cv wpada do bazy firmy i potem nawet po latach może się firma odezwać? Czy ono tam jest np. tylko pół roku i potem jest usuwane i trzeba wysłać po raz kolejny?

ancymon
@Kalles

to samo w moim przypadku, też tylko jedno znalazłem i z doświadczenia nie liczyłbym na więcej skoro aktywnie nie szukają...

Zambik
@Ula

to nie zależy od zgód jakichś kandydata?

Inop
@Ula

Czy w ramach takiej aplikacji każdy dostaje odpowiedź czy raczej to nie jest zależne od siebie?

Inop
@Ula

Czy wtedy zaznacza się na jakich stanowiskach najlepiej się czujesz pracując czy dobierają ci odpowiednie?

Pele
@Inop

No pewnie jak wysyłasz im mailowo cv to warto napisać

chl
@Inop

ja na twoim miejscu bym najpierw powiedział, że najbardziej interesuje mnie któreś stanowisko ale dodał że jestem otwarty na każde inne, które mi zaproponują itd ;)

Likonel
@chl

Taka aplikacja może w ogóle się spotkać z brakiem odzewu pewnie? Myślisz, że można w niej zaznaczyć że prosisz o wiadomość zwrotną?

has
@Pele

to nie ma teraz zadnych ogloszen nowych tak? na biezaco polecam sprawdzac

Wasko
@Likonel

Ale zawsze warto spróbować coś takiego napisać, myślę, że też się pokuszę o taką aplikację

Yyy
@Kalles

Hahhah operatorzy to sobie sprzątają bo nie ma pracy.. A nowych ludzi zatrudniają. Sama się zastanawiam czy się zatrudniłam w t.erre czy w tadwedo firmie naszej sprzątającej

Alex
@Yyy

Piszesz „sobie sprzątają” brzmi to tak jakby robili to z nudów? Chyba ze maja to wskazane jako alternatywną funkcję? Na umowie cos o tym jest tak w ogóle? stawka ta sama? I tu nie ma żadnych norm w takim razie?

Yyy
@Alex

Z nudów nie.. z konieczności bo postojowego niestety nie dają jeśli pracy nie ma.. normy to sobie mogą wcisnąć w (usunięte przez administratora). Są tak wygórowane na niektórych stanowiskach, że nawet maszyny nie nadążają tego robić. (usunięte przez administratora) jak każda inna fabryka tyle że stawka trochę lepsza

Karo
@Yyy

Z tymi maszynami to całkiem poważnie piszesz? Bo jeśli normy faktycznie są tak zawyżone i możesz to udowodnić, że to nie do wyrobienia to nie wystarczy tego po prostu wykazać? Kto je planuje? Czy te osoby pracowały przy tym sprzęcie?

Jestem zła

Jeśli tak już trzepiecie ludzi za schodzenie wcześniej,przed dzwonkiem,to proszę by to dotyczyło wszystkich stref. Z porche ,giętarek, sagonu,schodzą z 1 dzwonkiem . Może każdemu lepiej dać upomnienie lub naganę,kto tak robi,jest za,ale uważam że powinniśmy wszyscy być równo traktowani. Bo albo wszyscy albo nikt.

Witam. Czy są nadgodziny?

NieczaraPieczara

Są. Jeżeli jest zapotrzebowanie na weekendy to jak najbardziej możesz skorzystać z takiej opcji.

Piach
@NieczaraPieczara

Normalnie w jakich godzinach tutaj pracujecie? I po ile godzin?

@NieczaraPieczara

I jak finansowo się na tym wyjdzie? Ogólnie to jak oceniacie robotę z tej perspektywy, jest ciężko? I czy sporo osób pcha się na te nadgodziny czy tez weekendy? Miejsca bywają ograniczone?

kanalarz
@NieczaraPieczara

a jak pienieżnie to wygląda? warto brać? niżej już pisałem że nadgodziny są dla mnie jak najbardziej w cenie tylko no pytanie czy rzeczywiscie można na tym zarobić bo siedzieć za zyta to nie ma sensu

tyag

gdzie wstawiaja najwiecej ogloszen zazwyczaj?

Rura od traktora

Jak jesteś robotem, to ta praca jest dla Ciebie. Normy,normy,normy... dwa wypady do (usunięte przez administratora) i pozamiatane.

Witam. Czy przyjmują do pracy kobiety? I czy są obecnie przyjęcia?

Szante

o które stanowisko pytasz ?

Chodzi mi o operatora produkcji. Jak się pracuje i jak wygląda praca?

Na operatora produkcji. Jak wygląda praca i jak się pracuje?

order

widziales czy tam od poczatku chca dac umowe o prace czy jakas inna podali?

Sosu
@order

też patrzylem na te oferte i pisali chyba ze umowa o prace bezposrednio pod nimi

Sosu
@order

a ktos kojarzy jak jest z tymi kursami o ktorych pisza ? bo tam jest pare wymienionych i jak juz sie robi to mozna sie zglosic na taki czy jak ?

Marchew
@Sosu

ale o jakich kursach mówisz? któryś cię konkretnie interesuje?

Pve
@Marchew

a gdzie te kursy się znajdują? gdzie można o tym poczytać?

Lovel
@Sosu

Tak, też właśnie przeglądałem oferty i przyszedłem zapytać czy ktoś wie coś więcej odnośnie przyuczenia do pracy? Czy bez doświadczenia jest szansa żeby się dostać?

Lovel
@Sosu

Chodzi mi o pracę na produkcji, tutaj po prostu jest wdrożenie tak opisane?

Tak przyjmują. Od dziś nowe ogłoszenie o pracę jest. Mogą być również osoby bez doświadczenia, do przyuczenia.

Butch

Jak wygląda takie przyuczenie do zawodu?

Butch

Czy wtedy masz kogoś na początku kto pokazuje Ci co i jak?

G

Przyjęcia są cały czas bo przyjmują tylko ukraincow bo nikt inny nie chce tam pracować... Nie polecam kasa dobra, ale nerwica żołądka i stres murowany.. za nie wyrobienie norm to się od razu dostaje bo przecież przyszło się to już się ma wszystko umieć. Żadnemu znajomemu nie polecam. Zdrowia nie warto

Alka
@G

Czyli Polaków też przyjmują tylko oni po prostu nie chcą tutaj pracować, tak? Czy duża ilość obcokrajowców wpływa jakoś na atmosferę?

Jeszcze jedno. Na jakie wynagrodzenia może liczyć pracownik produkcji

Benia

Witam, czy w logistyce w biurze jest możliwość pracy hybrydowej?

Bambi
@Benia

Ja bardziej spotykałam się z pracą stacjonarną, ale nie mam w 100% pewności. Może ktoś z tego stanowiska by odpowiedział?

Ronnie
@Benia

To myślę pytanie do osoby przeprowadzającej rekrutacje do danego biura.

Asia
@Ronnie

no najlepiej pytać u źródła jednak ;)

Zyra
@Asia

Ewentualnie w ofercie będzie to opisane, zazwyczaj są takie informacje :D

leksia
@Benia

a jest dalej gdzieś oferta do biura? niekoniecznie w z logistyki ale po prostu z biur

Wulak
@leksia

na pracujk sa jakies to sobie popatrz czy cie jakas intersuje bo w biurze tez duzo rzeczy robic mozna a nie do kazdego czlowiek sie nadaje

Pyra
@Wulak

a jakie godziny praca w biurach bo nie ma w. ogloszeniu napisane???

moonwalk

jest tez chyba opcja ze pracuja 8-16 jak dobrze pamietam

forty
@moonwalk

i to tak zawsze? w sensie nie ma możliwości pracy w późniejszych godzinach?

bandi
@moonwalk

w biurach pracuje sie stacjonarnie?

@moonwalk

a nie w biurach, to od czego zalezy jakie godziny pracy beda?

Alvarez

są dwie oferty z 7.04 a mamy 12. 05, kończy się rekrutacja po miesiącu czy zdarza się dłużej aktualne?

Bambi
@Alvarez

To pewnie zależy od oferty i od strony na której oferta jest wystawiona. Czasem jest napisane więc przeglądnij sobie ;)

Ronnie
@Alvarez

A w sumie nie masz tam napisanego do kiedy ogłoszenie jest aktualne? Bo kojarze, że przy ogłoszeniach czesto są takie informacje

Porkpop

Żadnych ogłoszeń chyba nie ma, ale możesz normalnie wysłać do nich maila że chcesz zacząć pracę i gdzie i tak czasem też przyjmują. poszukaj na ich stronie

ollo
@Porkpop

a czy powiedzial bys ze to jest stabilne miejsce pracy? ze mozna tutaj na troche dluzej zostac popracowac? bo wlasnie teraz w swojej robocie mam zawirowania i znajomy tu kiedys pracowal, nie narzekal ale teraz moglo sie zmienic

Nikt
@ollo

Spokojne można tu pozostać i pracować długo.Naczytasz się opini negatywnych ale ludzie poprostu chyba lubią narzekać.Przyjdz bo wcale nie jest źle.Kasa niezła na czas,spore benefity,ludzie jak ludzie trafisz na dziwnych ale większość to fajna ekipa.Praca raz lepsza raz gorsza ale nie taka żebyś nie ogarnął.Jak jesteś pracowity to będziesz zadowolony.

volvo
@Nikt

ile tak przy okazji spytam czekales na odpowiedz o przyjeciu do firmy? nie wiem czego sie spodziewac teraz i ile to bedzie trwalo

serafin
@ollo

ja też nie narzekam, bo w sumie nie ma o co, stabilnie jest, raczej wszystko mi pasuje i jakos nie mam ochoty zmieniac pracy. jak sie zastanawiasz czy warto tutaj przechodzic to ja bym polecal i nie ma nawet co czekac.

parnek
@serafin

a jak wyglada mozliwosc rozwoju w firmie? mozna na jakis awans liczyć?

herbal
@serafin

a kojarzysz moze czy firma oferuje jakis transport do pracy bede wdzieczny za odp

herbal

cz2. i jesli zapewniaja transport to skad

CK
@herbal

no coś tam było jak ja pracowałem, a o jaką miejscowość Ci konkretnie chodzi?

Nikt
@volvo

Krótko,firma odezwała się za kilka dni.Pozniej rozmowa,,badania i to wszystko.Sprawnie,jasno i bez stresu.

monti

okej to fajnie. od razu mozna umowe o prace? nawet z probnym mi chodzi

Jared

a jest okres probny czy od razu sie na okreslony dostaje? chyba ze nieokreślony od strzalu dają to jeszcze lepiej xd

val
@Jared

ja ostatnie pytanie, czy bezposrednio przez pracodawce jest sie zatrudnionym?

@Nikt

Dokładnie. Jestem nowym pracownikiem, który nigdy wcześniej nie pracował w zakładzie, czy na produkcji. Jak dla mnie całkiem spoko praca. Bez ciśnienia i stresów, jeśli pracujesz, jest szansa wyrobić normy, bez większych spin, choć zdarzają się maszyny, na których normy są praktycznie nie osiagalne. Atmosfera pracy całkiem spoko.

Mendrek
@val

a jak inaczej? wiadomo ze przez pracodawce

Smerf
@parnek

Można liczyć na awans, nawet z kierowcy tira zrobią pracownika. Nawet nie musisz mówić dobrą polszczyzną, możesz zaciągać jak Kargul.

Czy transport pracowniczy jest jakoś dodatkowo opłacany przez pracownika, poprzez np. co miesięczne składki? Mają tu ofertę dla pracownika produkcji, myślę czy się nie skusić. Ile się tam obecnie zarabia i czy są jakieś ciekawe premie? Ile dokładnie jest zmian i jakie godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T.Erre Polska?

Kandydaci do pracy w T.Erre Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T.Erre Polska