T.Erre Polska

Opinie o T.Erre Polska

b.biała

mieszkam w bielsku-białej, lokalizacje mi pokazuje w internecie nawet calkiem blisko, ale nie mam samochodu. czy jestes jaki dojazd?

Porkpop
@b.biała

Tak, jest normalnie dojazd z Bielska zapewniany z tego co wiem, ale sam jeżdzę samochodem więc ci nie doprecyzuje skąd dokładnie. Ale jest

lider
@Porkpop

a jak jeździsz własnym samochodem to są jakiegoś dodatki zwroty za paliwo np? mi by to bardzo spasowalo

parking
@Porkpop

a jak z parkingiem? jest jakis pod firma, taki spory zeby sie bez problemu pomiescic czy sie zdarza ze miejsca brakuje?

Zupek

Jakie dają umowy. Czy wypłata jest zawsze na konto. Czy można liczyć na stałe zatrudnienie?

nick1
@Zupek

no standardowo, ja mam normalnie umowę o pracę

nick1
@Zupek

a no i kasa zawsze na czas, terminowo jest

hulig
@Zupek

ja mam po prostu umowę o pracę i wszystko idzie na konto

Scant

Nigdy nie wysyłałem aplikacji spontanicznej, wiecie czy tam się zaznacza na jakie stanowisko się zgłasza?

żaba

kojarzycie jak się pracuje na stanowisku logistyka, jacy są ludzie z którymi się współpracuje?

Operator Maszyn

Taki sam przebieg rozmowy jak we wcześniejszych wpisac. Tj rozmowa z kadrówka w obecności innego kandydata do pracy. Przedstawione benefity na kartce, w tym z góry określona stawka brutto(okolice 4k), pare kartek do wypelnienia typu "jaki powinnien byc dobry operator maszyn". Po wstepnej prezentacji firmy i zalet nastepuje oprowadzenie przez HR po produkcji, wybrane rozmowy z pracownikami przy maszynach z pytaniami typu: jak sie pracuje, jak wynagrodzenie, od kiedy pracujesz. Cała praca jest niestety na stojąco bez mozliwosci np kontroli detali/zgrzewania na siedząco. Niektorzy pracownicy bardzo szybko robili bo jak wspomnieli niektore normy sa duże. Brak wiatraków, brak stołków, brak miejsca na napoje przy stanowiskach pracy, zeby sie wyrobić normę trzeba nadrabiać stracony czas na innych wysokich normach.

Czy podoba się praca, od kiedy można zacząć?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zenon

Witam, mam umówione spotkanie rekrutacyjne na operatora maszyn, chciałem zapytać o system 123 czy 321 ? Czy praca jest ciężka czy raczej "szybka" ? Czy można zabrać np kawę na stanowisko pracy i czy jest dostęp do wody ? Bo temperatury wiem że są wysokie. Będę wdzięczny za odpowiedź

efektowny
@Zenon

o co chodzi z tym systemem 123 albo 321 wyjaśni ktoś świeżakowi?? plis

Zenon
@efektowny

Czego nie rozumiesz w pytaniu, czy najpierw 1 zm, potem 2 a potem 3, czyli z nocki idziesz na 1 zm, czy odwrotnie czyli 3 zm potem 2 a potem 1.

polinezja

ile macie przerw w trakcie pracy i jak długie?

polinezja
@polinezja

wliczone do czasu pracy czy "za darmo"?

z ogłoszenia
@polinezja

ja wyczytałem że mają 30 min śniadaniową przerwe, a czy jeszcze jakieś to nie wiem

efektowny
@z ogłoszenia

e to spoko, a to wliczone w czas pracy czy nie..? ;D

odp
@efektowny

tak.

kurczak

można się tu zatrudnić bez doświadczenia i jakieś kursy porobić i później u nich już normalnie pracować?

nick123
@kurczak

tak, przyjmują do przyuczenia

nick123
@kurczak

i są też kursy, na wózek, spawalnicze i jakieś tam jeszcze, więc myśle że spoko nawet, a o jakimś konkretnym stanowisku myślisz?

igla
@nick123

kazdy moze skorzystac z tych kursow?

igla
@nick123

czyli dobrze rozumiem ze uprawnienia na wozek mozna u was wyrobic?? za darmo?

Mario
@igla

Myślę, że ci, którym to będzie potrzebne na stanowisku

@Mario

A szkoda, że nie każdemu. Może by się ktoś przebranżowił? Jakie kursy jeszcze by tu ewentualnie mogłyby być do wyboru? coś jeszcze oferują?

Alfons
@Zofia

Ale to chyba podpisujesz umowę, że przez jakiś tam czas się nie zwolnisz , poza tym nie będą każdemu sponsorować bo i.po co? Tylko tym ,którym.jest to potrzebne na dane stanowisko. Mogli by wprowadzić w ramach benefitow darmowy angielki akurat to się przyda każdemu ale.to chyba nie ta firma :)

adek
@Alfons

może zasugerujcie coś z tym angielskim, a nie z góry zakładasz że nie do zrobienia, może akurat jakby było więcej chętnych? :)

Chleb

Chleb

Kursy robią tylko osoby które dłużej pracują: np na wózki widłowe, zazwyczaj zrobili je brygadziści, czy ustawiacze, ewentualnie na TIG ale to też osoby które długo pracują, wyrabiają normy itp. Komentarz powyżej brzmi sarkastycznie, ale niestety jest prawdziwy. Luty temperatury przy zamkniętych oknach 25 stopni, latem i nawet wiosną temperatura wynosi 32 stopnie. Są przerwy 5 minutowe przy upałach, które się odlicza od normy czasami, ale nie zbyt się opłaca schodzić bo zanim człowiek wyjdzie i wróci to nawet nie siadzie. Komentarze z brakiem automatu na stołówce są prawdziwe, żeby wypić kawę trzeba wziąć ja z dołu i wyjść z nią na górę na stołówkę. Nie wiem jak aktualnie ale na lodówce do nie dawna widniał napis awaria i pewnie wisi do teraz... Normy duże, brak poprawy zgłaszanych problemów, psujące się narzędzia i maszyny to standard. A ty człowieku się męcz żeby ta normę wyrobić. Później prowadzi to do niedbalstwa, ale niestety widać że jakość nie jest doceniana w tym zakładzie. Zarobki sa w miarę o ile nie ma się L4, bo jedno L4 pozbawia nas premi obecnościowej, która jak się pozbiera do kupy z premia roczna to wychodzi 800 brutto straty i oczywiście 20 % stawki jak to przy każdym chorobowym. Kasa ok jak się nie choruje. Nie docenia się pracowników którzy mają duży staż, ponieważ stażowe w zakładzie jest niskie. Jedyne na co można liczyć to zaszeregowania pracownicze (co roku) jak się dobrze żyje z kierownictwem i ma normy a z tym bywa różnie... Stawka na początek 3800 brutto plus premie za przepracowanie całego miesiąca, z tego co wiem chyba że dają niższa stawkę na próbny okres ale tu już nie mam informacji.

jogi
@adek

no tak czy siak, to nie jest coś, co załatwi się poprzez goworka

jogi
@adek

ale pomysł chyba dobry

@igla

Jak jesteś z rodziny kierownika to niema problemu nawet na próbnym zrobią na tiga tak to zapomnij 5 min ci ktoś coś pokaże i norma norma z (usunięte przez administratora) wysokie

Z
@Adam

Dlaczego ktoś zgłasza ten komentarz? Przecież ktoś prawdę napisał. Są ludzie, którzy latami czekają na kurs tiga i doczekać się nie mogą, bo kierownicy wysyłają wg. własnego widzimisię. Idą albo znajomki albo ludzie, którzy tylko chcą mieć papier.

Hiks

jak duża jest firma? jak dużo was tu pracuje? spory zakład czy mniejszy?

Kizio

Nie rozumiem jednej rzeczy, bo ogólne głosy są raczej mało entuzjastyczne a ofert tyle co kot napłakał

@Kizio

Coś konkretnego przez to sugerujesz? Nie ma entuzjazmu z pracy ale i tak się zatrudniają? Swoją drogą na stronie są właśnie 3 oferty i jedna jest na kierownika zmiany produkcyjnej. Czemu szukają z zewnątrz? Nikt nie miał szans teraz na awans?

@Zofia

Sugeruje że ludzie narzekają a i tak pracują... Wnioski wyciągnij sama.

@Zofia

Nie mam wiedzy czemu szukają na kierownika osoby z zewnątrz, jestem tylko kandydatem.

Czy ktoś z osób decyzyjnych zastanawia się już nad temperaturami letnimi na hali ?,teraz mamy luty a temperatura sięga blisko 30 -tu stopni. Co będzie latam ? 60 stopni ?

Zofia

Piekło mówisz? Ale tylko ze względu na temp., jeśli o atmosferę chodzi to jest w miarę ok? Poważna temp jaka jest i jak to wpływa na wydajność? Ludzie mimo wszystko dają radę?

Magi
@Zofia

Bardzo pytanie nie na miejscu. No jeśli pracujesz tu to wiesz że dobrze nie jest. Widać po tłumach przychodzący do pracy i szybko wychodzących.

@Zofia

Praca ponad siły, żeby kierownictwo się nie przyczepiło, bo niska wydajność. Nawet, jeśli temperatura jest powyżej 30 stopni. Na zewnątrz, bo na hali już teraz jest blisko 30. Więc wyobraź sobie, co dzieje sie latem. I wszyscy mają to w nosie, bo ważne, że im działa klima.

Widzę, że ta firma coraz bardziej idzie na ilość nie na jakość.. Pani Iza z Panią Joanną robią wyścigi która da większą normę... Mam nadzieję, że kierownictwo jest świadome, że ludzie przestaną totalnie oglądać produkowany wyrób byle tylko zrobić normę. A spływające reklamację powinny im dać w końcu trochę do myślenia. Chore co się dzieje w tej firmie

Abc

Proponuję dać oby dwie panie na produkcję i dać im normy które sobię same narzuciły

LoganKapuczino

Te dwie od norm co są po podstawówce powiedzą tak „system w komputerze tak pokazuje to tak ma być „ ogólnie to (usunięte przez administratora) się zrobiło w tym zakładzie chyba że się jest (usunięte przez administratora)brygadzistów to w tedy życie piękne na T.erre . Po co montowali kamerę na drzwi do palarni jak żadne konsekwencje nie są wyciągane.

Zaczyna się robić ciepło, to znowu podnoszą normy. Jak co roku. Nawet jeśli fizycznie nie wyjdzie, to i tak podnoszą normy.

Foss

szybkie pytanie, gdzie są oferty pracy do was?

Sonee
@Foss

na aplikuj pl

Foss
@Sonee

podziękował, a ty na jakie stanowisko tu chcesz startować?

Jak oceniacie zaszeregowania?

anonimowo

tak źle ze ludzie latami pracują....

kandydat
@anonimowo

jaki macie średni staż pracy w firmie?

Negro
@kandydat

2 tygodnie

Black
@anonimowo

Pracują, bo zastanów się gdzie pójdzie 50 latka? Kto ją zatrudni? Więc zgadzają się na ten (usunięte przez administratora) bo nie mają wyjścia! Dlaczego nikt młody nie przychodzi a jak już to na dwa dni? Bo jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła + zaduch i upał. I darcie mordy po pracownikach. Brygadziści robią z siebie Bogów władzy.

Mil

Niewiem kto liczy te normy ale za chwilę będzie sam pracował. Na dużej liczbie stanowisk normy są nie do zrobienia! Awarie maszyn są co chwilę..nie ma ,że boli normę musisz mieć NAWET jak maszyna stoi. Rząd zbędnych speców pijących non stop kawę przy automatach . My się męczymy, maszyny to złom a oni rozmawiają o nartach itp. Nie ma co liczyć na pomoc ustawiacza czy brygadzisty. Radź sobie sam. I palacze... pupile brygadzisty.. przerwa 30 minut wg umowy a.palacze mają 10/15 minut co godzine i na koniec mają extra kody .

Były Pracownik

Kierownictwo i brygadziści negatywnie nastawieni do osób młodych, uczących się. W pracy mają dobrze tylko lizusy i ewentualnie osoby które boją się odezwać. Zero wyrozumiałości i pomocy ze strony brygadzisty, ciągłe przeklinanie I darcie się. Szkodzenie jakości pracy ( np. zabierając kluczyk od maszyny). Wypowiedzenie otrzymałam z dnia na dzień po tym jak nie spełniłam żądania kierownika co do odłączenia telefonu z ładowarki. Oczywiście nie wiem jak na innych działach ale dział montaży odradzam w zupełności! Mloda osoba nie może wyrażać swojego zdania bo jest natychmiast zwolniona! Dobrze płatna praca ale niestety Szkoda nerwów na użeranie się z takimi ludźmi

Rego
@Były Pracownik

Przecież wiadomo że nie można ładować telefonów na stanowiskach- ale to mało prawdopodobne że przy takim zapotrzebowaniu na pracowników zostałaś właśnie za to zwolniona

Prac

Lata temu. ..nie było tak źle, a wiadomo, że jak ktoś długo pracuje to mu trudniej jest się zwolnić i zaczynać gdzieś od nowa

kandydat
@Prac

ale o co chodzi? bo nie bardzo rozumiem

Polak

We własnym kraju człowiek jest gorzej traktowany niz obywatele z zagranicy. Dlaczego nie jesteśmy traktowani wszyscy na równo co to ma znaczyć szanowna dyrekcjo. Ja rozumiem pomoc i w ogóle ale to przestaje być powoli zabawne. Jak my cos zrobimy źle to lepiej nawet nie pisać o konsekwencjach a nasi koledzy z zagranicy bezkarni. Apeluję o równe traktowanie pracowników.

@Polak

Popieram to pisze Polak.Jest ich coraz więcej i dalej przyjmują nowych.Zero słowa po Polsku,najprostrze pracę wykonują źle. I zero konsekwencji. Jaki interes ma firma żeby ich tyłu przyjmować.

Mario
@Polak

Myślisz, że apel na goworku ma jakikolwiek sens i skuteczność?

@Adam

Kasę. Prostszego wytłumaczenia nie ma.

Ludzie ogarnijcie się. Poruszajcie poważne tematy. Żałosne to jest. Wie ktoś może co z tymi kolejnymi podwyżkami? Będą te rozmowy jeszcze czy tylko te śmieszne 200 zostanie a życie takie drogie?

Negro

A kto nas reprezentuje jako przedstawiciele związkowi Lolek? To sobie sam odpowiedz na to pytanie

Reno
@Negro

My 200 zł, a gdybyście wiedzieli ile podwyżki dostali biurowi. Szok

Transport z Żywca do zakładu o której odjeżdża z Żywca i skąd. Jak długo jedzie?

kierowca

pytasz ogólnie czy macie zapewniony w pracy transport?

kierowca

to jest za darmo czy są jakieś dopłaty?

Pieniek
@kierowca

No przecież widzisz chyba o co pyta - jak długo jedzie.

Pieniek
@kierowca

A to akurat dobre pytanie, czy potrącają coś za niego?

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 10 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T.Erre Polska?

Kandydaci do pracy w T.Erre Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T.Erre Polska