Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
counter
2 519 1559 5 1
Żona Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Powiem krótko. Z tego co wiem to macie tam jakieś związki czy tak ? No to po co one tam są wogule, po to zeby tylko były czy pobto zeby bronić załogę a jeże nie potrafią to prostu rozwiązać tą fikcyjna organizację ponoć jeszcze nic nigdy nie zalatwili tylko podpisują co pan dyrektor im da . Paranoja jakas a przewodniczy niech sie wstydzi Ale pewnie nie ma wogule ambicji sprzedawczyk.... To tyle panie i panowie pseudo zwiazkowcy ☹

Tak3Nie2
Taaaa Nowy wpis
@Żona

Zapewne Pani żono ???? z tymi związkami jest tak z tego co się orientuje to jest to grupa osób około 70 która chce coś zmienić w tym zakładzie ,która angażuje się opłaca składki itp. i nie marudzi . Jeżeli chodzi o procent osób to wychodzi 10% czyli jakie mają szansę przebicia jeżeli 90% załogi ma to wszystko gdzieś i oczekuje że ktoś za nich za darmoche bo szkoda 30zl na miesiąc wydać żeby coś osiągnąć i liczyć po cichu że związki wszystko załatwić muszą bo jak to załodze szkoda 10browarow na miesiąc a do dyskusji jest cała armia jak to źle i wogole więc zastanów się żono ???? co ty chcesz .Jak w związkach będzie 50-60% załogi to naturalne jest że karta przetargowa idzie znacznie wyżej .

Zona Nowy wpis
@Taaaa

Witam. Tu też się zgadzam, ale mąż mowi ze ze u nas te zwiazki wogule nie działają ze wszystko podpisują jak leci o nic nie walczą i ze tak było od zawsze. I pomimo tego ze jest ich 20% zalogi to nac100% by wszyscy za nimi stanęli a z tego co wiem to nawrt spotkań nie mają nie mam pojęcia jak to u was dziala bo w fiacie to pozazdrościć ,to są związki a nie to co u was trzepia gaciami ????????????

Jak żyć panie premierze?

A jak ci wszyscy ludzie ze wsi z rejestracjami SZY, KOS i KWA radzą sobie teraz z wolnymi sobotami i niedzielami? W końcu mogą się dowiedzieć jak wygląda normalne życie. Szczerze współczuję bo pewnie spać po nocach niektórzy nie mogą.

Tak9Nie13
@Jak żyć panie premierze?

Ja dorabiam w miejscowym PGR huśtam młodym buchajkom genitalia

Tak5Nie2
Twój Pan
@Jak żyć panie premierze?

Po godzinie wpisu widać SB który czeka na telefon że trzeba robić po 12h 7 dni w tyg bo komornik puka.

Tak15Nie1
WieśMak
@Jak żyć panie premierze?

Współczuć to trzeba tobie tępa dzido miastowa zamknięta w 4 ścianach blokowych żal ci (usunięte przez administratora) ściska że my na wsi mamy wszystko o czym ty możesz sobie tylko pomarzyć .

Tak1Nie
Wsiok Nowy wpis
@Jak żyć panie premierze?

My na wsi mamy życie jak w Madrycie nie to co Ty w tym swoim malutkim mieszkanku blokowym co się ogranicza do klatki schodowej i może małym balkonikiem wyrazy współczucia .

Tak1Nie
Szpec

Szanowna Dyrekcjo, wygląda to tak że ten biznes nie ruszy, w jesieni będą wzrosty zachorowań i ponowne wprowadzenie obostrzeń. Może zamiast trzymać ludzi w zawieszeniu na głodowych wyplatach, ogłosić jakiś program dobrowolnych odejść czy coś w tym stylu. Tak praestizowa, bogata i etyczna firma jak nasza, na pewno umie zadbać o swoich pracowników i ich rodziny. Przecież prze kilkanaście lat wyrwbialiśmy rekordy. Nie mam na myśli nic złośliwego, po prostu uważam że skoro od nas korpo wymagało etycznego postępowania to może raz korpo mogło by zachować się etycznie w stosunku do nas. Pozdrawiam.

Tak11Nie
Śpec
@Szpec

Rekordy wyrabiłeś dla korpo kolego nie dla siebie. Może czas przestać wierzyć w etykę EATON, świętego mikołaja, obietnice wyborcze, wróżkę zębuszkę itp. i uświadomić sobie że światem rządzi pieniądz :-). Skoro tu pracujesz to pewno umiesz liczyć ..... A skoro umiesz liczyć to najlepiej jeśli będziesz liczył na siebie. To co się dzieje obecnie ,wcześniej czy później musiało się wydarzyć i właśnie się dzieje. Pozdrawiam

Tak3Nie1
Nie ugiety
Nazwa działu: Produkcja

Mydlenie pracowniką eaton oczu tym placeniem 80% pensji pracodawca wykorzystując sytuacje bedzie na tym konu jechal do konca roku albo i dłużej ,w przyszłym roku dowiemy sie ze nie ma podwyzek bo kryzys ,i pracodawca twierdzi ze musi płacic 80 procent bo by zwalniał ludzi tylko ze w tym wypadku ja pracownik dostaje 2000 czy 2100 zl pensji za miesiac czasu to i tak sie zwolni bo koszty dojazdu osob z poza bielska so wysokie i ile ci zostanie w portfelu 1800 zl na przezycie ... 2000 zl zarobisz jako sprzataczka w sferze na jednej zmianie bez odpowiedzialnosci w pracy wiec jak zostana z 80 %pensji z podstawy do konca roku to wiekszosc osób odejdzie pracować gdzie indziej chociaz by na stacje bezynowa gdzie placa 2500zl plus premie na reke.A to mi wlasnie tak wyglada zeby ludzie sami sie pozwalniali bo przy zwolnieniach grupowych pracodawca ma obowiazek zaplacic ci za lata pracy jaki procent a jak sie san zwolnisz nie masz nic pozdrawiam ludzi pracy

Tak10Nie2
uczciwy
@Nie ugiety

Czy etyką można nazwać firmę która przez ostatnie lata cały czas zarabiała była na plusie a za zeszły rok zarobiła zysku ponad 100 milionów zł i teraz kiedy trzeba było dopłacić do interesu pare baniek chce sobie to odbić na wyzysku pracowników czyli kosztem pracowników fizycznych , ja rozumiem ze jest kryzys obcina się nadgodziny i dodatki od pensji ale płacić 80 z podstawy pensji pracownika który ma umowę o prace i robić to pod pretekstem ,płaszczykiem epidemi korona virusa i się powoływać na tarcze to się nazywa WYZYSK I(usunięte przez administratora)A NIE ETYKA FIRMY.. lepiej iść do roboty jako cieć na bramę bo więcej zarobisz pierdząc w stołek niż pracować za te marne pieniądze które teraz płaci eaton bo chce przyoszczędzić na pracownikach tak to wygląda praca dla wielkiej korporacji wstyd

Tak6Nie
Xd
@Nie ugiety

A jak wprowadza wam aneksy do umowy o obniżenie pensji co na to powićie .A państwo na to pozwala.

Riki
@Nie ugiety

A jak wam obniżą pensję , dają wam aneksy do umowy co wtedy zrobicie.Maja takie prawo państwo na to pozwala .

Młody
@Xd

Wtedy powiem do widzenia i pójdę pracowac do innej branży nie związanej z automotiv gdzie dostane godne pieniądze za swoją pracę a nie pracował za przysłowiową miske ryżu

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ciekawy

Czy to prawda że korzystając z tarczy pracodawca nie może zwolnić pracownika przez pół roku? Czy po prostu jeśli pracodawca nie przedłuży tarczy na lipiec to mogą posypać się zwolnienia?

@Ciekawy

Prawdą jest że z pracownikiem najemnym można zrobić co się chce i kiedy chce. Żadna tzw tarcza niema tu nic do rzeczy. Prawdą jest również że obecna sytuacja obnazyła tą tzw stabilną pracę w stabilnej branży z wynagrodzeniem na czas. Automotive się nie podniesie. Żal tylko tych co świata poza zakładem produkcyjnym nie widzą. Miłego wieczoru życzę.

Tak2Nie1
Hi
@Ja

Dokładnie mało jest zakładów pracy na święcie

Xyz
Nazwa działu: IT
@Ciekawy

Tarcza tarczą ale są jeszcze umowy na czas nieokreślony. A tarcza nie chroni niestety przed nieprzedluzeniem jej.

D
@Hi

Teraz za 80% pracujemy dalej przez dwa miesiące a we wrześniu tak będą zwalniać i na rynku pracy już nie będzie..Bo w samochodówce będą zwolnienia .

Tak5Nie1
Pyk
@D

Zwolnienia może i będą ale pierwsze musi zakład pozbierać wszystkie jakie się da zapomogi od państwa i musimy odrobić wszystkie dni co mamy do odrobienia

Tak8Nie
Nowy
Nazwa działu: Produkcja

Prawda to że już zwalniają?

Tak2Nie1

Rekomendacja

Tak

Tak6Nie2
ARTUR

Na jakie warunki placowe można liczyć na produkcji dla nowego pracownika albo na magazynie?

Nick
@ARTUR

Takie warunki jak wszędzie wokół. Zmowa zakładów.

ARTUR
@Nick

Czyli trojka z przodu do raczki plus nadgodziny?czy mozna liczyc na cos wiecej w Eaton.

NICK
@ARTUR

Bez nadgodzin nie masz 3 z przodu.

@NICK

Max 2400 zł na rękę

Ja

Co ty gadasz? To on jest kobietą??? Szok.

Nick
@Ja

Chodzi o biuro pewnie, tam same dyrektorki.

Lukasz

Fajna babka, szkoda tylko ze jej męskie imię dali. Szkoda, imienia się samemu niestety nie wybiera ????????????

Hej

Ile wynosi karpiowe i wczasy pod gruszą?

@Hej

Ok.500 zł

Err
@Hej

250brutto razem 500.

Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

Tak8Nie17
mm
@Bolek

Gościu chyba cię poczyściło. Teraz wypłaty wynoszą 2 tys,albo i mniej. Co za to kupisz,gdzie opłaty? Idź do sklepu na porządne zakupy!!! Na rachunki Ci braknie.Bez tego co się teraz dzieje i tak wypłaty kiepskie były.W wielu zakładach są na takim samym poziomie,ale przynajmniej warunki tysiąc razy lepsze. Czyściej, bardziej dbają o ludzi,szanują,a tu?

Tak7Nie
z zewnatrz
@Bolek

nie zle jestes zryty obrażając innych!!może ty tego nie masz i doceniasz!!!

@mm

Gdyby nieeaton to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

Tak4Nie3
Klon
@mm

Nie ma sprawy gościu, specjalnie dla ciebie zawieszamy epidemie i uruchamiamy produkcję żebyś mógł nadgodzin naklepac...

Tak3Nie
Były
@Bolek

Bolek, wieśniactwo to bynajmniej nie pochodzenie, lecz stan umysłu, co widać na twoim przykładzie. Pracowałem tam kilkanaście lat i mogę coś powiedzieć na temat tamtejszych "wykształciuchów". Poznaj Bielszczanina: ni to Góral, ni Hanys. Taka zbieranina.

Tak5Nie
@Bolek

Bolku czy można jakoś pozyskać ten stuff ktory bierzesz. Widzę że dobrze ryje beret. Prosze odezwij się :)

BOR
@Bolek

Bolek kąp się ile możesz bo za niedługo tarcza się skączy i do pługa. Koniec habaniny i Ameryki.

Ciekawy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Chciał bym poznać Waszą opinię na temat co myślicie na temat co się obecnie dzieje u Nas oraz w całym automotive? Moje odczucia są takie że jesteśmy pykani jak młodzi przez jakąś wydumaną epidemie. Bardzo proszę tzw Bolka aby się nie wypowiadał bo zaniża poziom. Pozdrawiam

Tak3Nie2
Bolek

WERBUSY , dziękujcie dyrekcji eaton , że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę.eatonuratował temu motłochowi życie

Tak8Nie12
Zona
@Bolek

(usunięte przez administratora) se barana z podwójnym wybekiem czeresniaku ????????????????????

Tak8Nie1
@Zona

wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

Tak4Nie5
TADEO
@Bolek

Bolek nie opowiadaj o swoim życiu przed pracą w Eatonie nie po to jest to forum.

Tak16Nie1
Hans
@Bolek

Bolek chyba nie sprzedałeś tego konia??

@Bolek

taz pracuję w dużej branży i nikt nie mowi nam ze w takim ciężkim okresie mamy dziekowac komuś ze mamy gdzie pracowac!sory!

Tak2Nie

Jak szefostwo w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

mm
@Pytanie

Nie bardzo,lepiej poszukaj innej pracy,tam nie warto,szkoda zdrowia. Warunki na hali są kiepskie,mgła olejowa,upały,a w lecie to nawet ponad 40 stopni. Ci co są na jakimś stanowisku to nie za zasługi tylko dobrze komuś wchodzili w (usunięte przez administratora) Niestety nic sobą nie reprezentują.

Nazwa działu: Produkcja

Wiadomo już jaka dalsza decyzja zarządu w sprawie postoju?

Ktoś
@Pracownik

Postój o kolejny tydzień przedłużony. A tak poza tym. Brygadzisty powinien poinformować. To jego obowiązek

Mam dość

Ja chce do pracy! Mam dość juz tego siedzenia w domu i słuchania o koronawirusie i calej tej szopce. Gospodarka upada a my siedzimy w domu. Idzmy do pracy.

Tak6Nie6
Wirus
@Mam dość

To wszystko sie dopiero rozkręca, także jeszcze posiedzisz w domu długo

Tak6Nie4
Mam dosc

Czyżby Co?

Nazwa działu: Produkcja

Wiadomo czy po świętach wznawiamy pracę czy nie? Bo telefon od przełożonych nie brzmi więc nie wiadomo czy szykować się na szybki powrót czy na dłuższy postój?

Zenek
Nazwa działu: Rekrutacja
@Pracownik

Jutro lub w piątek będą mieli telekonferencje. Po świętach postuj napewno dalej.

Kuty
@Pracownik

Szykuj się na szybki wylot, czy tam na zmianę pracy, o ile uda się ją znaleźć. Automotive wstanie po świętach, ale Bożego Narodzenia 2022.

Tak6Nie2
Ktoś

Do 20.04.20r postój. Dalej nie wiadomo

Kris

Wszyscy będziemy jeździć elektrykami ale nastąpi to najwczesniej za 20/30 lat

Zwiazkowiec

To jest odpowiedź na wszystkie pytania na tym forum. Już niedługo, szybciej niż się wydaje nie będzie produkowany samochód z silnikiem spalinowym na ropę i jej pochodne. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej przyszłości.

Ola
@Zwiazkowiec

To chyba oczywiste, hybrydy to przyszłość a w zasadzie już teraźniejszość.

@Ola

Wiesz co to hybryda? Raczej nie. A auta elektryczne nie są i nigdy nie będą przyszłością. Ale ktoś kto jeździ tyle co Wy, tego nie zrozumie.

Jan
@Ja

Oczywiście, że hybrydy górą.

@Jan

Hybrydy górą? Czyli nadal będzie silnik spalinowy. Ale jak ktoś nie rozumie genezy słowa hybryda, to nie ma o czym dyskutować

Tak1Nie3
Jan
@Ja

nie rozumiesz, że hybryda to zelektyfikowany samochód i wstep do elektrycznego w 100%!!! az takie to trudne...

Tak1Nie5
Mlody

I tak 30 letnie gowniarze doswiadczycie tego co ja doświadczyłem bezrobocia totalnego. A wszyscy krzykacze co na tą pracę narzekaja dopiero zobaczycie czym jest prawdziwa praca.gownarzeria było wam za dobrze. Już nie będzie. Szacunek do pracy. Tego się hj ki nauczycie .

Tak14Nie4
@Mlody

Kierownik się pyta brygadzisty kto jest najmniej potrzebny na lini.

Wyjadacz
@Ja

I co? Dowiedział się prawdy że on??????

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.