Opinie o Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o. w Tczew Rudawka 83

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o. w Tczew Rudawka 83

Kandydatka

Nie polecam tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna brak szacunku dla człowieka.

Kidi
@Kandydatka

Może dla Ciebie. Ja rozmowę bardzo miło wspominam :)

MS

Pracowałam tam rok czasu. Najgorsza praca w moim życiu. Presja, ciągłe poganianie, konczy sie praca wydzwaniaja nawet po pracy czy w weekendy. Ciagle pretensje i stres. Za pieniadze ktore placa nie jest to warte. Kompletny brak zycia. Do dzis uwazam ze byla to najlepsza decyzja ze sie stamtad zwolnilam.

@MS

Na jakim stanowisku byles/as?

Kar Nowy wpis

witam. Eaton planuje w sierpniu przestoje, czy wgl na legalu można wysyłać ludzi na urlopy? Wydaje mi się że jednak nie, bo dlaczego mam wykorzystywać swój urop wtedy kiedy nie chce? Nie powinno być przestojowe?

dona Nowy wpis
@Kar

Pracodawca nie może zmusić pracownika do pójścia na urlop wypoczynkowy w dowolnie wybranym przez niego czasie. Niekiedy jednak mogą zajść takie okoliczności, które uprawniają pracodawcę do wyznaczenia odpoczynku dla pracownika w terminie przez siebie wyznaczonym. więc częścią urlopu może decydować pracodawca.

MIROSLAW Nowy wpis

W umowie masz wpisane wyplata do 10? Czy jakas inna data?

Darek Nowy wpis
@MIROSLAW

Typowy brak szacunku do pracownika...

Czy ktoś może się wypowiedzieć o dywizji eMobility? Jak tam praca wygląda? Jak obłożenie pracy inżynierów procesu I jakosci ? Czy są możliwe awanse?

User B

Tu się kolego/koleżanko bardzo mylisz. W tej firmie pod uwagę są brane nie tylko kompetencje zawodowe , ale również relacje interpersonalne. Tak jest budowany zespół żeby bez „zgrzytów” wszystko działało . Nie jestem z dawnych pracowników Eatona, nie mam dawnych kolesi . Ponad rok pracowałem na tym obszarze - praca pełna wyzwań, czasem ciężka, czasem lżejsza , lecz zawsze urozmaicona . Jeśli szukasz pracy gdzie będziesz przez 8 godz odtwarzał te same czynności- to szukaj gdzie indziej . Tam trzeba być „elastycznym” , kreatywnym i odpowiedzialnym - ponosić konsekwencje własnych błędów i nie szukać wymówek . Zaś ludzie są różni , życie byłoby nudne gdyby wszyscy byli jednakowi . W tej pracy nie musisz szukać wyzwań- one same cię „znajdą”, jak sobie z nimi poradzisz - to już indywidualna kwestia. W czasie pracy będziesz obserwowany i oceniane będą twoje wyniki- z tym musisz się pogodzić, w każdym korpo tak jest. To nie są wczasy- tam masz zarabiać na swoją pensję i być użytecznym . Piszę w czasie przeszłym, bo zostałem przeniesiony na inny obszar,jeszcze więcej wyzwań - lecz tym razem jest to praca w wyuczonym zawodzie - więc satysfakcja większa . Pieniądze w życiu nie są najważniejsze ????

XoXo
@Kandydat

Panuje straszny chaos dający poczucie, że mało kto tam nad wszystkim panuje. Pracy jest dużo żeby nie powiedzieć za dużo aby wszystko ogarnąć w wymiarowych 8h. Nadgodziny to norma a nawet wychodzenie dokładnie po 8h jest kiepsko postrzegane. Dokumentacji jest chyba więcej niż w urzędach no ale to automotive a dodatkowo firma jest amerykańska dlatego na wszystko musi być instrukcja. Problem zaczyna się kiedy samemu trzeba je tworzyć bo ilość potrafi zniechęcić. Jeśli chodzi o awanse to są możliwe, pytanie jakim kosztem życia prywatnego (praca 8 - 19 nie jest wcale czymś dziwnym).

Były Wujek
@Kandydat

Praca na magazynie to wielka porażka projektanta, brak odpowiedniej wiedzy doprowadził do tego co się tam dzieje. Nie polecam, praca pod bardzo dużą presją.

Pracownicy firmy po rozmowie kwalifikacyjnej zapewniają ze zadzwonią z odpowiedzią bez różnicy jaka jest ostateczna decyzja. Oczywiście nie oddzwonili jest to brak szacunku i posznowania kandydata. Nie polecam

Jk
@Kandydat

Na jakie stanowisko było ta rekrutacja?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Witam. Czy te premie istary czy jak to sie tam pisze sa wgl legalne? Co zrobic kiedy niechce sie ich dostawac ? Slyszalem ze za to pobieraja podatek z ciezko wypracowanych pieniedzy? Przeciez te korzysci sa nie wymierne ?

Ela50
@Marek

Jak nie wymienisz punktów estar na bony, to nie będzie podstaw do zapłaty podatku. Więc nie ma sie o co burzyć. Nie chcesz, to nie korzystasz..

Tomk

Nagroda haha. Wyblagaa kasa raczej. Ile to daje miesiecznie 200zl? Hahah zart i to nie zmieszny.

Szok

Ta wypowiedź aż koli w oczy! Twoja wypowiedź budzi niepokój, może zmień firmę na taką, gdzie nie przestrzega sie zasad BHP - będzie Ci się pracowało lżej. Chyba jesteś nowym pracownikiem i nie rozumiesz, że zasady BHP są w pracy najważniejsze i to w każdej firmie, nie tylko w EATON. Jeśli są wprowadzane to znaczy, że mają chronić ludzi. Nikt ich nie wprowadza dla swojego widzimisię. Nie chciałbym pracować z Tobą na zmianie, bo aż strach!

...
@Szok

Kompletnie okulary nie maja sensu, widzimi sie Eaton to porażka. W wielu firmach nastawionych na bhp takiej głupota niema. Sa miejsca bezpieczne a i tak usilnie sie to wprowadza dla wszystkich od tak zeby inni sie nie skarzyli...

...

Oczy chronia? Przeciez te okulary nie sa neutralne dla twojego wzroku. Powiekszaja i gorzej w nich widzisz . (usunięte przez administratora)

Witam. Mam pytanie odnośnie stawek na stażu? Jakiej kwoty można się spodziewać? Czy jest możliwość żeby zostać tam na stałe?

Kik2
@Kandydat

30zl brutto za godzinę, ale jak masz mniej niż 26 lat, to dostaniesz tyle na rękę. Możesz pracować na pełen etat, więc niezła kasa za cały miesiąc.

Konrado

Eaton kreuje sie na pro firme. Od samego wstepu, recepcja.. rozmowa o orace w kilka osob.. a pozniej wychodzi juz ze nie jest wcale tak kolorowo.. Szukają jeleni co za najniższą krajowa beda robic... e- mobility jakis nie smieszny żart, przede wszystkim spóźniony... Ciekawe ile działow jeszcze zlikwiduja albo przeniosa zeby ten rozbudowac. Na koniec sie okaze ze skoncza na budowaniu hulajnog elektrycznych heh

elektronik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Na jakie pieniądze może liczyć serwisant elektroniki (naprawiacz) posiadający wykształcenie techniczne kierunkowe?

Poirytowana

Proponuję żeby osoba której przeszkadza to, że pracownicy odbijają się równo po 8h pracy aby w biegu zdążyć na autobus, Przesiadła się z ciepłego i wygodnego auta na MZK. Jeszcze jedna taka sytuacja a dzwonimy na infolinię.

Tomk

Premie dostawalo sje w kwocie brutto. A tutaj co.. dostaje punkty a nie pieniadze za ktore mam miec sciagany podatek? To ja wole wcale nie dostawac takiej smiesznej premii a wyplate miec cala. Co z tego ze dostaje punkty jak moge to wykorzystac na jakies glupiej stronie ...

Leo

Czy ktoś w ostatnim czasie rozmawiał z HR na temat stanowiska Starszy Inżynier Technolog? Czy to normalne że panie z HR usilnie odpisują na maile w języku angielskim? Z chęcią porozmawiał bym z kimś na temat pracy w dziale technologii

Fux
@Leo

Pewnie to autoresponder. Pełno takich w korpo. Jak sie aplikuje do Eaton przez pracuj.pl, to też wszystko po angielsku. A Technolog dalej wisi na pracuj, więc prawdopodobnie dalej szukają.

Wiema
@Leo

Jak CV składasz przez ich stronę internetową to wtedy chyba HR ze Słowacji się najpierw kontaktuje. Lepiej papiery składać przez LinkedIn albo inne serwisy.

MS

@MS

Na jakim stanowisku byles/as?

Na rozmowie usłyszałem: bez względu na rezultat, odezwiemy się do Pana/Pani… Od rozmów mija miesiąc i nadal cisza… dziś, nawet gdyby zadzwonili to raczej odmowie pracy w firmie, gdzie nie szanuje się czasu pracownika.. a zapowiadało się bardzo profesjonalnie.

kawior
@Kandydat

typowa arogancja nic się nie zmieniło od moich czasów w tym przytułku

UTeeR

Na jakie zarobki może liczyć technik utrzymania ruchu/ młodszy inżynier utrzymania ruchu?

Kkk
@UTeeR

Witam.Nie polecam firmy.Bylem na rozmowie na technika utrzymania ruchu,długi godzinny egzamin na dostanie się do pracy, potrzebują bieglego z językiem angielskim.Kierownik to jakis dziwoląg co całe życie pracuje w Eatonie,wiedza jego słaba,nie ma pojęcia doświadczenia technicznego i życiowego.Na rozmowie pisał mój życiorys a pani z HR mu przytakiwała,co do wynagrodzenia na technika utrzymania ruchu podałem najniższą stawkę rynkową dla tego zawodu,pan kierownik zapytał się czy nie da się niżej ....Jak jeden muzyk napisał "Smutne lecz prawdziwe"Jeszcze raz nie polecam, bardzo stresująca rozmowa,mam 45 lat i 30 lat pracy w zawodach technicznych.pozdrawiam

Ivan

Brak odpowiedzi z HR to standard. Czas rekrutacji w tej firmie to porażka. A Lenie z utrzymania ruchu, leżą i filmy oglądają albo na L4.

Czy firma Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kandydatka

Nie polecam tej firmy. Rozmowa kwalifikacyjna brak szacunku dla człowieka.

Kidi
@Kandydatka

Może dla Ciebie. Ja rozmowę bardzo miło wspominam :)

Kandydatka

Aplikowałam do firmy działu HR. Pani rekruterka przeprowadziła ze mną wstępną rozmowę i obiecała oddzwonić w przeciągu kilku dni z informacją zwrotną. Niestety nie otrzymałam żadnego feedbacku. Totalny brak szacunku i profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 197 ocen.

Eaton Automotive Components Sp. z o.o./Eaton Truck Components Sp. z o.o.