Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Powiedziałam koniec z tym Nowy wpis

To jest dramat jeszcze takich zawistnych i nie miłych Pań w żadnej poprzedniej pracy nie spotkałam. Najlepiej mało robić przy okazji patrzeć na kogoś i plotkować jak ta osoba robi ile w tych plotkach prawdy zero. Po prostu jedyna pasja jaką mają ale na szczęście już mnie tam nie będzie. Powiedziałam stop i Wam odradzam.Żałuje że w ogóle poszłam tam nie warto i tyle.

Ja Nowy wpis
@Powiedziałam koniec z tym

W jakim dziale taka atmosfera? Zastanawiam się czy złożyć ci do działu sprzedaży

MikiNiki Nowy wpis
@Powiedziałam koniec z tym

Który to magazyn

Jak długo czekaliście na odzew z Prosperplast Sp. z o.o. SKA? Oddzwaniają zawsze?

Fhypel Nowy wpis

Od złożenia CV do telefonu minęło 20h

Jak wrażenia po otrzymaniu aneksówz podwyzkami. Podobno słabo to wyszło

Jaka stawka bez nadgodzin jako magazynier pakowacz ?

Cobra
@Kandydat

1200 juan chińskich za godz..

Alicja
@Cobra

A tak na poważnie, ile płacą? Bo też mi mignęło ogłoszenie i chciałabym wiedzieć. O tym informacji niestety brak. Plus czy do podstawy są jakieś dodatki typu premie wydajnościowe?

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

vipisover

Jakby ktoś miał wątliwości do czego to zmierza: Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

PRO
@vipisover

Wiele osób miało jednak nadzieję na zmiany,

Yyhy
@PRO

Ale masz zmiany przecież nowe stanowiska w biurach nowe obietnice bez pokrycia, im głupsze pomysły tym lepsze.

Oooo. Pali się pod nóżkami to rowerowa (usunięte przez administratora) ruszyła poprawiać wizerunek na GoWork :) Musisz być blosko koryta, że tak dobrze znasz nowych i wiesz co robią starzy... prawda? Ludzie liczyli na lepsze warunki pracy, godne płace i przyzwoity socjal. Z pewnością nie na to żeby wyżywić kolejne twarze. A dekonstrukcja i erozja takej fajnej firmy trwa.

pareto
@PRO

Przecież są zmiany. Tabelki, wykresy, wskaźniki - pelne nieludzkie korpo! Jeszcze zapłaczesz za starym ładem.

jojo

To żeś poleciał teraz po kalesonach. Hahahaha

płaczek

Halllooo Panie - TVP (usunięte przez administratora) juz się skończył! A tu taka propaganda level hard.

Enjo
@Yyhy

Doładowanie

Abc.
@vipisover

Ten opis to strzał w dziesiątkę

Stary

Nowi wcale nie są Ok. Nikogo nie słuchają i nie szanują. Na siłę chcą zrobić tutaj samochodówkę. Mam nadzieję że ktoś przejrzy na oczy

Prawda

Prawda

Enjo

W punkt!

Kaizen

Mam taki pomysł Kaizen- wyrzucić kilku nowych managerów - będzie to większa oszczędność niż ich trzymać i czekać aż położą taka piekna firmę ????

MickeyMouse

Zarobki średnie,praca rotacyjna,ludzie ok.

@MickeyMouse

Można przybliżyć kwotę?

Magazyn nr 9

Chciałam zapytać czy na innych magazynach gdzie znajduje się pare tysięcy palet kierownik nie drukuje lokalizacji tylko każe wiedzieć gdzie znajduje się np 10 palet wśród tych kilku tysięcy, standardem jest wydzieranie się na pracowników może q końcu ktoś się tym zainteresuje bo to trwa juz od dawna chodzi o magazyn 9

Nie polecam

Nie polecam

Why
@Nie polecam

Dlaczego?

Ustawiacz BB

Szukają tych ustawiwiaczy czy nie? aplikowałem już dosyć dawno i nawet na rozmowę nie zaprosili. Posiadam kilkuletnie doświadczenie Jakie zarobki są na początek?

AA
@Ustawiacz BB

Stary ty nie jest potrzebne doświadczenie liczy się ilość a nie jakość pracuj albo wylatujesz,,,,

Masvidal
@Ustawiacz BB

A co kogo tu obchodzi doświadczenie ?? Nie takie tłuki tu robią a zarabiają dobre pieniądze,żadne doświadczenie panie

@Masvidal

Ale podstawa jest tu duża? Czy z premiami tu duże pieniądze są? Średnio ile idzie zarobić przy dobrym miesiącu? Wchodzą w to nadgodziny?

Jano

Jo robię duzo, jak ni ma roboty na jednym dziale to ide na inny, wszedzie mnie chcą...wypłatę w teczce noszę bo w portfelu sie nie mieści... nagdgodzinki i weekendy i 8 na kwicie ale trzeba chcieć...

@Jano

Dobra ale masz kwalifikacje do tego, żeby robić na innym dziale czy nie są potrzebne? A co jak nie znam się na robocie z innego działu? Ktoś mi pokaże co i jak mam robić? Weekendy lepiej płatne?

Nowe
@Ustawiacz BB

Jak jest na magazynie Meszna II ? Jaka panuje tam atmosfera ? Kierownicy są ok?

Jano

Polecam Magazyn P7 tam robia dobre chłopaki, wszystkiego Cię nauczą, każdy chce tam na weekend sie załapać bo atmosfera top, na innych magazynach juz tak dobrze nie ma same śkucioki i mnóstwo szoszonów...ale już coś w trawie piszczy o weekendach ze mają ukrócić więc teczkę trza bedzie schować do szafy niestety...

@Jano

Która lokalizacja to magazyn P7?

@Jano

A czy są jeszcze jakieś inne powody, przez które pracownicy chcą pracować w weekend? Czy lepiej płatne weekendy i nadgodziny wchodzą w grę? :)

@Maro
@Nowe

Nie polecam,atmosfera fatalna.Traktują ludzi jak byś był w obozie,a to tylko magazyn.Akwarium to już im się w (usunięte przez administratora) poprzewracało ale co się im dziwić jak przykład idzie z góry.

Korek
@@Maro

Możesz wskazać jakieś konkretne osoby czy to tylko twoje luźne przemyślenia ?

@@@
@Nowe

Odpuść sobie ten magazyn.

...
@Nowe

Z tego co wiem to najlepsza atmosfera i ludzie są na Mesznej 1 ( jeszcze trzeba trafić na tą odpowiednią zmianę). Pozdrawiam.

Janusz

Grosz do grosza a bedzie kokosza????Pozdrowienia dla Dyrektorków...

Dziękuję za 0,15 zł podwyżki

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko technologa procesu produkcji w technologii wtrysku tworzyw sztucznych. Widzę, że wynagrodzenie jest tutaj adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy. W takim razie, na start na jaką stawkę można liczyć? Wolę dopytać, bo w opiniach dużo osób pisało o tym, że czekają na podwyżkę, więc nie wiem, jak z zarobkami na tym stanowisku... Poza tym, skoro możliwe są szkolenia i rozwój zawodowy, to wychodzi na to, że awans też jest możliwy, tak? Czekam na waszą pomoc i odpowiedzi :p

Rozczarowany

Jeden wielki burdel w całej firmie. Magazyny zapchane,logistyka pożal się Boże. Jak najlepiej zepsuć dobrze działającą maszynę jaka była ta firma? Zatrudnić nowych dyrektorków i menadżerów. Wszystko leży i kwiczy. Ponad to o podwyżkach cisza,weekendy żałośnie płatne,a oczekują że ludzie będą zasuwać za te psie pieniądze. Niech się jeszcze ludzie pozwalniają to może nowi Dyrektorzy ubiorą mundurki i przyjdą ładować auta na magazyn.

Gti
@Rozczarowany

Dokładnie. Pozatrudniał nowy swoich kolegów, auta porozdawali i powoli rozwala to firmę. Ale co zarobią przez ten czas to ich będzie. Pójdą później gdzie indziej…

Nic dodać, nic ująć

anioł
@Rozczarowany

I gdzie są teraz ci wszyscy frajerzy którzy od pierszego dnia wychwalali zmiany? Najlepsi ludzie odsunięci, chaos goni chaos i to wszędzie.

Niksi

Pytanie do całego zarządu .Czy będą podwyżki w tym roku czy zakład bierze to pod uwagę bo nie wiem czy wiązać przyszłości z tą firmą .Proszę krótkie i merytoryczne i w miarę elokwentne odpowiedzi dziękuję

ZARZĄD (profil ofocjalny)
@Niksi

Szanowny/a Pani/e. Informujemy, że planowane są podwyżki dla całego Zarządu oraz nowego menedżmentu. Dodatkowo zostaną wymienione samochody na bezpieczniejsze (!). Żeby sfinansować ten niemały wydatek planowane są podwyżki norm dla wszystkich pracowników średniego i niskiego szczebla. Mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy krótko, merytorycznie a przede wszystkim elokwentnie.

Dno
@ZARZĄD (profil ofocjalny)

Jak szanowny zarząd ustosunkuje się do podwójnych standardów bhp? Mianowicie są wymaganie kaski a temperatura nie przekracza 12 stopni na halach?

Dyzma
@Dno

Szanowno Dno, Z dużym rozczarowaniem przeczytaliśmy Pańską opinię. MBA do czegoś zobowiązuje i przewidzieliśmy te problemy. Zakupione kaski służą również ochronie termicznej , żeby nie zmarzły wam głowy i uszy. Wystarczy założyć na głowę, popuścić regulację i nosić.

Maryśka
@Niksi

Hej a jakie w ogóle stawki są na ten moment bez planowanych podwyżek ? Czy oprócz stałego wynagrodzenia premia też wchodzi w grę ? I zastanowił mnie strój roboczy, czy kaski i całe wyposażenie jest zapewnione nowe przez firmę ? Nie wiem zbytnio jak to działa. Widzę że zarząd napisał że są planowane podwyżki, może ktoś dać znać w kolejnej wypłacie czy faktycznie poszły wynagrodzenia w górę ?

@ZARZĄD (profil ofocjalny)

Jak nie będzie podwyżki to spadam

Czekamy na podwyżki pozdrawiam

Interesuje mnie stanowisko Technolog Procesu Montażu, ale powiem szczerze, że nie wiem, czy spełniam ich wymogi. W ogłoszeniu oczekują wiedzy z lean manufacturing. Ok, coś tam liznąłem, ale zadnego papieru nie mam. To problem? Trzeba mieć oficjalne kursy?

Small Boss

Wystarczy, że jesteś znajomym znajomego, lubisz rowery albo narty to robotę masz pewną. Nie narobisz się bo znajomy dba o swoich. Ewentualne jeśli masz MBA - to ostatnio bardzo modny skrót u nas :) Papier wrócił do łask - nie ważne co potrafisz.

Darek

Ile zarobie na magazynie jako operator ze wszystkim weekendami w miesiącu ?

Kolego owszem częściowo mogę się z Tobą zgodzić ale wykształcenie nie powinno być jedynym czynnikiem czy ktoś może zarządzać zespołem osób lub nie. Możesz skończyć studia a totalnie sobie nie radzić a inny po zawodówce zarządza lepiej.

Zgadzam się 100%.

Konkret

Jak tam po zmianach personalnych na wysokim szczeblu? Kilka osób już wyleciało, a kilka zostało zdegradowanych. Jak Wam się pracuje? Czy uważacie że jest to zmiana w dobrym kierunku?

@Konkret

@konkret Ciężko mi się wypowiadać co do zwolnień i zmian na wysokich stanowiskach. Idzie zmiana czy na lepsze czy na gorsze to się okaże. Jak na razie,dla szarego Kowalskiego odczuwalne jest szukanie kosztów w postaci ucinania nadgodzin czyli w zasadzie jedynej możliwości podciągnięcia tej słabej podstawy-porównując z zakładami w BB.

Eha
@Konkret

Moim zdaniem nie idzie to w dobrym kierunku. Traci się ludzi którzy znają się, coś robią a awansuje lizusów, tych co donoszą. Takimi ludźmi nie zbuduje się zespołu na dłużej.

jbpteam
@Konkret

Masz na myśli te niby awanse i pseudo degradacje ? To jest proces zmiany tej firmy z rodzinnej w korponiewiadomoco - niestety. Przykro patrzeć na to co się dzieje.

B2b

Tylko ,że niektórzy to ledwo podstawówkę skończyli a zarządzają ludźmi to jest jakiś dramat,no i słoma z butów wystaje ,ogólnie są to osoby ,które się nie nadają, no cóż tak sobie wybrali

b.mi przykro Świędorowski

Liczymy ze nowy dyrektor prócz jak że potrzebnych dla naszego bezpieczeństwa kasków (ogromnie jesteśmy wdzięczni:)a na pewno był to nie mały wydatek , postara się również pomyśleć o pracownikach przed świętami i podnieść ten ,,chojny" lecz nie adekwatny do obecnych czasów dodatek ,,na karpia" .

Mango

Siema,czy ktoś się orientuje czy szukają kierowców na busa ? Jestem w trakcie poszukiwań pracy prawo jazdy kategorii B

Komar
@Mango

Jak utrzymujesz życie w trzeźwości i nie planujesz wywozić towaru na lewo busem to praca będzie OK

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA