Prosperplast Sp. z o.o. SKA

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Naajak Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Kandydat
 Pytanie

Praca na magazynie/wuzku widłowym ew.magazynier,jest szansa się dostać ?

Heniek Nowy wpis
Były pracownik

Firma spoko ale większość ludzi fałszywych.Jednego dnia delikwent idzie na urlop i jest przez tych niby kolegów tak obgadywany że uszy więdną.Drugiego dnia ten gośćiu przychodzi z wolnego i idzie z tymi niby kolegami na kawe i się cieszą.Pracowałem tam prawie rok czasu kasa spoko przełożeni również.Najbardziej trzeba uważać na tych co się mienią fachowcami i mają działalność na siebie,każdy chyba wie o kim mówię.

Bonez Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Heniek

Kto ma na siebie działalność ? Tak można ?

Mrówka
Były pracownik

(usunięte przez administratora)Jest możliwość nadgodzin w tygodniu i weekendy, w tedy w zależności od zaangażowania - ilości godzin, można fajnie dorobić do wypłaty. Czyli jak poświęcisz swój czas w Prosperplaście kosztem rodziny, zdrowia i wszystkiego to dodatkowe ok 2-3 tyś wpadną. Ale pamiętaj, że robisz to dla siebie bo nikt Cię nie doceni a tylko obgadają.

Boner Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Mrówka

A na jaką podstawę można liczyć na magazynie?

Namo
Pracownik

Brygadzista stawka dobra. Natomiast zwykły pracownik słabo. (usunięte przez administratora)

Magazynier
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Pytania

Krótko o sobie, nic szczególnego.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda opcja nadgodzin oraz pracy w soboty?

Powiedziałam koniec z tym
Pracownik

To jest dramat jeszcze takich zawistnych i nie miłych Pań w żadnej poprzedniej pracy nie spotkałam. Najlepiej mało robić przy okazji patrzeć na kogoś i plotkować jak ta osoba robi ile w tych plotkach prawdy zero. Po prostu jedyna pasja jaką mają ale na szczęście już mnie tam nie będzie. Powiedziałam stop i Wam odradzam.Żałuje że w ogóle poszłam tam nie warto i tyle.

Ja
Kandydat
 Pytanie
@Powiedziałam koniec z tym

W jakim dziale taka atmosfera? Zastanawiam się czy złożyć ci do działu sprzedaży

MikiNiki
Inne
@Powiedziałam koniec z tym

Który to magazyn

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Prosperplast Sp. z o.o. SKA? Oddzwaniają zawsze?

Fhypel
Kandydat
@Pytanie

Od złożenia CV do telefonu minęło 20h

Pracownik
Pracownik

Jak wrażenia po otrzymaniu aneksówz podwyzkami. Podobno słabo to wyszło

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jaka stawka bez nadgodzin jako magazynier pakowacz ?

Cobra
Pracownik
@Kandydat

1200 juan chińskich za godz..

Alicja
Inne
@Cobra

A tak na poważnie, ile płacą? Bo też mi mignęło ogłoszenie i chciałabym wiedzieć. O tym informacji niestety brak. Plus czy do podstawy są jakieś dodatki typu premie wydajnościowe?

vipisover
Pracownik
 Pytanie

Jakby ktoś miał wątliwości do czego to zmierza: Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

PRO
Były pracownik
@vipisover

Wiele osób miało jednak nadzieję na zmiany,

Yyhy
Były pracownik
@PRO

Ale masz zmiany przecież nowe stanowiska w biurach nowe obietnice bez pokrycia, im głupsze pomysły tym lepsze.

anonim
Pracownik
 Pytanie

Oooo. Pali się pod nóżkami to rowerowa (usunięte przez administratora) ruszyła poprawiać wizerunek na GoWork :) Musisz być blosko koryta, że tak dobrze znasz nowych i wiesz co robią starzy... prawda? Ludzie liczyli na lepsze warunki pracy, godne płace i przyzwoity socjal. Z pewnością nie na to żeby wyżywić kolejne twarze. A dekonstrukcja i erozja takej fajnej firmy trwa.

pareto
Pracownik
@PRO

Przecież są zmiany. Tabelki, wykresy, wskaźniki - pelne nieludzkie korpo! Jeszcze zapłaczesz za starym ładem.

jojo
Pracownik

To żeś poleciał teraz po kalesonach. Hahahaha

płaczek
Pracownik

Halllooo Panie - TVP (usunięte przez administratora) juz się skończył! A tu taka propaganda level hard.

Enjo
Pracownik
@Yyhy

Doładowanie

Abc.
Były pracownik
@vipisover

Ten opis to strzał w dziesiątkę

Stary
Pracownik

Nowi wcale nie są Ok. Nikogo nie słuchają i nie szanują. Na siłę chcą zrobić tutaj samochodówkę. Mam nadzieję że ktoś przejrzy na oczy

Problem
Pracownik
@vipisover

Prawda

Problem
Pracownik
@PRO

Prawda

Enjo
Pracownik
@vipisover

W punkt!

Kaizen
Inne

Mam taki pomysł Kaizen- wyrzucić kilku nowych managerów - będzie to większa oszczędność niż ich trzymać i czekać aż położą taka piekna firmę ????

MickeyMouse
Były pracownik

Zarobki średnie,praca rotacyjna,ludzie ok.

Nowy
Kandydat
 Pytanie
@MickeyMouse

Można przybliżyć kwotę?

Magazyn nr 9
Pracownik

Chciałam zapytać czy na innych magazynach gdzie znajduje się pare tysięcy palet kierownik nie drukuje lokalizacji tylko każe wiedzieć gdzie znajduje się np 10 palet wśród tych kilku tysięcy, standardem jest wydzieranie się na pracowników może q końcu ktoś się tym zainteresuje bo to trwa juz od dawna chodzi o magazyn 9

Nie polecam
Pracownik

Nie polecam

Why
Były pracownik
 Pytanie
@Nie polecam

Dlaczego?

Ustawiacz BB
Kandydat
 Pytanie

Szukają tych ustawiwiaczy czy nie? aplikowałem już dosyć dawno i nawet na rozmowę nie zaprosili. Posiadam kilkuletnie doświadczenie Jakie zarobki są na początek?

AA
Pracownik
@Ustawiacz BB

Stary ty nie jest potrzebne doświadczenie liczy się ilość a nie jakość pracuj albo wylatujesz,,,,

Masvidal
Pracownik
 Pytanie
@Ustawiacz BB

A co kogo tu obchodzi doświadczenie ?? Nie takie tłuki tu robią a zarabiają dobre pieniądze,żadne doświadczenie panie

anonim
Inne
@Masvidal

Ale podstawa jest tu duża? Czy z premiami tu duże pieniądze są? Średnio ile idzie zarobić przy dobrym miesiącu? Wchodzą w to nadgodziny?

Jano
Pracownik
@anonim

Jo robię duzo, jak ni ma roboty na jednym dziale to ide na inny, wszedzie mnie chcą...wypłatę w teczce noszę bo w portfelu sie nie mieści... nagdgodzinki i weekendy i 8 na kwicie ale trzeba chcieć...

anonim
Inne
@Jano

Dobra ale masz kwalifikacje do tego, żeby robić na innym dziale czy nie są potrzebne? A co jak nie znam się na robocie z innego działu? Ktoś mi pokaże co i jak mam robić? Weekendy lepiej płatne?

Nowe
Kandydat
 Pytanie
@Ustawiacz BB

Jak jest na magazynie Meszna II ? Jaka panuje tam atmosfera ? Kierownicy są ok?

Jano
Pracownik
@anonim

Polecam Magazyn P7 tam robia dobre chłopaki, wszystkiego Cię nauczą, każdy chce tam na weekend sie załapać bo atmosfera top, na innych magazynach juz tak dobrze nie ma same śkucioki i mnóstwo szoszonów...ale już coś w trawie piszczy o weekendach ze mają ukrócić więc teczkę trza bedzie schować do szafy niestety...

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Jano

Która lokalizacja to magazyn P7?

anonim
Inne
@Jano

A czy są jeszcze jakieś inne powody, przez które pracownicy chcą pracować w weekend? Czy lepiej płatne weekendy i nadgodziny wchodzą w grę? :)

@Maro
Były pracownik
@Nowe

Nie polecam,atmosfera fatalna.Traktują ludzi jak byś był w obozie,a to tylko magazyn.Akwarium to już im się w (usunięte przez administratora) poprzewracało ale co się im dziwić jak przykład idzie z góry.

Korek
Pracownik
 Pytanie
@@Maro

Możesz wskazać jakieś konkretne osoby czy to tylko twoje luźne przemyślenia ?

@@@
Były pracownik
@Nowe

Odpuść sobie ten magazyn.

...
Inne
@Nowe

Z tego co wiem to najlepsza atmosfera i ludzie są na Mesznej 1 ( jeszcze trzeba trafić na tą odpowiednią zmianę). Pozdrawiam.

Janusz
Pracownik

Grosz do grosza a bedzie kokosza????Pozdrowienia dla Dyrektorków...

Nick
Pracownik

Dziękuję za 0,15 zł podwyżki

anonim
Inne

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko technologa procesu produkcji w technologii wtrysku tworzyw sztucznych. Widzę, że wynagrodzenie jest tutaj adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy. W takim razie, na start na jaką stawkę można liczyć? Wolę dopytać, bo w opiniach dużo osób pisało o tym, że czekają na podwyżkę, więc nie wiem, jak z zarobkami na tym stanowisku... Poza tym, skoro możliwe są szkolenia i rozwój zawodowy, to wychodzi na to, że awans też jest możliwy, tak? Czekam na waszą pomoc i odpowiedzi :p

Rozczarowany
Pracownik
 Pytanie

Jeden wielki burdel w całej firmie. Magazyny zapchane,logistyka pożal się Boże. Jak najlepiej zepsuć dobrze działającą maszynę jaka była ta firma? Zatrudnić nowych dyrektorków i menadżerów. Wszystko leży i kwiczy. Ponad to o podwyżkach cisza,weekendy żałośnie płatne,a oczekują że ludzie będą zasuwać za te psie pieniądze. Niech się jeszcze ludzie pozwalniają to może nowi Dyrektorzy ubiorą mundurki i przyjdą ładować auta na magazyn.

Gti
Pracownik
@Rozczarowany

Dokładnie. Pozatrudniał nowy swoich kolegów, auta porozdawali i powoli rozwala to firmę. Ale co zarobią przez ten czas to ich będzie. Pójdą później gdzie indziej…

Jano
Pracownik
@Rozczarowany

Nic dodać, nic ująć

anioł
Pracownik
 Pytanie
@Rozczarowany

I gdzie są teraz ci wszyscy frajerzy którzy od pierszego dnia wychwalali zmiany? Najlepsi ludzie odsunięci, chaos goni chaos i to wszędzie.

Niksi
Pracownik

Pytanie do całego zarządu .Czy będą podwyżki w tym roku czy zakład bierze to pod uwagę bo nie wiem czy wiązać przyszłości z tą firmą .Proszę krótkie i merytoryczne i w miarę elokwentne odpowiedzi dziękuję

ZARZĄD (profil ofocjalny)
Pracownik
@Niksi

Szanowny/a Pani/e. Informujemy, że planowane są podwyżki dla całego Zarządu oraz nowego menedżmentu. Dodatkowo zostaną wymienione samochody na bezpieczniejsze (!). Żeby sfinansować ten niemały wydatek planowane są podwyżki norm dla wszystkich pracowników średniego i niskiego szczebla. Mam nadzieję, że odpowiedzieliśmy krótko, merytorycznie a przede wszystkim elokwentnie.

Dno
Inne
 Pytanie
@ZARZĄD (profil ofocjalny)

Jak szanowny zarząd ustosunkuje się do podwójnych standardów bhp? Mianowicie są wymaganie kaski a temperatura nie przekracza 12 stopni na halach?

Dyzma
Pracownik
@Dno

Szanowno Dno, Z dużym rozczarowaniem przeczytaliśmy Pańską opinię. MBA do czegoś zobowiązuje i przewidzieliśmy te problemy. Zakupione kaski służą również ochronie termicznej , żeby nie zmarzły wam głowy i uszy. Wystarczy założyć na głowę, popuścić regulację i nosić.

Maryśka
Inne
@Niksi

Hej a jakie w ogóle stawki są na ten moment bez planowanych podwyżek ? Czy oprócz stałego wynagrodzenia premia też wchodzi w grę ? I zastanowił mnie strój roboczy, czy kaski i całe wyposażenie jest zapewnione nowe przez firmę ? Nie wiem zbytnio jak to działa. Widzę że zarząd napisał że są planowane podwyżki, może ktoś dać znać w kolejnej wypłacie czy faktycznie poszły wynagrodzenia w górę ?

Janusz
Pracownik
@ZARZĄD (profil ofocjalny)

Jak nie będzie podwyżki to spadam

Janusz
Były pracownik
@ZARZĄD (profil ofocjalny)

Czekamy na podwyżki pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

  Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 40 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

  Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA
Przejdź do nowych opinii