Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Opinie o Prosperplast Sp. z o.o. SKA

Słyszał ktoś może czy będą podwyżki na magazynach w tym roku?

Mordeusz

Jakie podwyżki chłopie wprowadzają jakieś nowe wymogi przepisy BHP a ludzie wuzkami dalej bez uprawnień śmigają żenada co tu się zaczyna dziać dlatego się nie wybieram do tego zakładu pracować

Refluks
@Mordeusz

Czyli Pan świeżo upieczony po kursie z legitymacją, ale bez umiejętności? Skoro się tam nie wybierasz do pracy to jakim cudem informujesz innych o tym co "tu" zaczyna się dziać? Słuchaj może poćwicz przed domem, poukładaj pustaki na paletach a potem spróbuj aplikować raz jeszcze na stanowisko i będzie lepiej.

Kac

Na podwyżki norm !

@Mordeusz

A dlaczego te osoby bez uprawnień jeżdżą? Nie wydaje się to zbyt bezpieczne. No właśnie, co na to BHP? Bo chyba jakaś reakcja powinna być. Swoją drogą to czy firma finansuje czasem pracownikom te kursy na wózki, jeśli ktoś ich nie posiada?

Nowe zmiany mogą narobić więcej złego nic dobrego. Odsuwa się na bok ludzi dobrych,fachowców a lizusów i ludzi bez kompetencji wywyższa… tym sposobem firma straci za niedługo dobrych pracowników. Zobaczymy ile ta farsa potrwa…

zulu gula

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie w prosperplascie. ?

@zulu gula

Na początku roku było 3300 na rękę a po 3 miesiącach 3800. Potem były niby podwyżki. Jeśli źle mówię niech ktoś mnie poprawi. Pozdrawiam.

@Nowy

Już po 3 miesiącach podwyżka? To pewnie tyle co trwa okres próbny? Co dokładnie oznaczają "niby" podwyżki, które miały być później? Ja bym chciał chociaż raz w roku dostać wyższą stawkę, inflacyjnie minimum. Jak w firmie do tego podchodzą?

Koledzy, nie pracowałem jeszcze w czterobrygadówce, dalibyście przykład jak wygląda grafik w jednym przykładowym tygodniu? Jak to wgl hula? Ile płacą na produkcji i czy jest próbny okres? Na jaką umowę?

Magazynier

Przyjmują byle kogo. Albo się sprawdzisz albo Cię wyrzuca.

Krótko o sobie, nic szczególnego.

Honorata

Czytam ofertę pracy do obsługi klienta z językiem niemieckim. W ofercie jak wiadomo, wszystko ładnie brzmi, ale chciałabym się dowiedzieć jak praca wygląda w praktyce? Czy jest to typowa praca za biurkiem z dokumentacją, czy stanowisko jest jednak bardziej nastawione na budowanie relacji z klientem? Jak wygląda atmosfera w pracy? Być może te pytania brzmią dziwnie, ale mam bardzo złe doświadczenia jeżeli chodzi o obsługę klienta w innej firmie i wolałaby się dowiedzieć z góry :(

Jest dobrze
@Honorata

Jest to praca przy biurku, z możliwością wyjazdów na targi, które można zobaczyć na stronie lub SM. Oczywiste jest to, że buduje się relację wręcz bardzo dobrą z klientem

Ewka
@Jest dobrze

Takie wyjazdy na targi to na pewno super urozmaicenie pracy przy biurku. Podoba mi się to! Czy są to jednodniowe "delegacje"? Czy można spodziewać się czegoś dłuższego? Można liczyć na jakieś dodatkowe pieniądze za udział w takich targach? :) Jakaś premia?

Jest dobrze
@Ewka

Niestety nie wiem jak wygląda sytuacja z premiami ale zazwyczaj takie targi to wyjazd na kilka dni, polecam na stronie prosperplastu podpatrzeć filmiki np z niemieckich targów

Polokokta

Jak jesteś poukładany to jest Ci dobrze... jak wprowadzili Cię za rękę jest Ci wspaniale... Przykładem jest nowy koleś od logistyki:)

Snoo

Nie rozumie tych ludzi co tak piszą narzekaja na wszystko.A taka prawda co tak piszą dalej tam pracuje to czemu się nie zwolnią jak tak narzekaja

godula
@Snoo

Są też tacy co odeszli a dalej mącą. Takie prostackie gierki.

@godula

Mam nadzieje ze nowy Dyrektor zrobi porządek z takimi socjopatami, przez których zwalniają się wartościowe i inteligentne osoby widząc to, ze szanowani są tylko ściemniacze i pseudo- fachowcy. Czas na zmiany- myślę, że to ostatnia szansa na normalność w tej firmie.

nikt
@Nowy

Moim zdaniem to pobożne życzenia. Poczytaj opinie o Famed. Taka osoba jest po to żeby wycisnąć maxa z wszystkich a nie po to żeby było dobrze pracownikom.

Patyk
@godula

Wątpię że ktoś kto odszedł cos mąci...po co ?

New
@Nowy

Nowy ład brawo dla właściciela czas na zmiany niech nowy dyrektor weźmie się za kilka osób pozdrawiam

ZASKOCZONY
@New

Widzę, że wiele się pozmieniało od odejścia. czy możecie na pisać coś więcej, kto został wymieniony?

BB
@ZASKOCZONY

Nikt. To jest nowe stanowisko.

Damian
@Nowy

Też to popieram może nowy dyrektor coś zmieni w tym zakładzie i też weźmie się za tych niby kierowników co traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)

Ehh..

Nie polecam Wilkowic, tyle powinno wystarczyć. Pozdrawiam XD

Witam. Taka mała refleksja, odnośnie pracy na magazynach. Powiem krótko nie warto się starać bo i tak kierownik/czka ma cię gdzieś,zero docenienia, że chcesz dobrze. Ale za to nieroby to mają się dobrze ???? szkoda że szef tego nie widzi co się dzieje na magazynach. Mam nadzieję że się to zmieni.

Kol

Miej świadomość że nie masz jeszcze raz tak jak ja bym się słyszał każdy uważa że robi naj więcej a każdy dokłada wszelkich starań aby ta machina działała i szła do przodu liczę też na podwyżkę inflacyjną

Janusz
@Kol

A będzie podwyżka inflacyjna? Myślisz że dadzą 18% tyle co teraz inflacja? W ogóle chodzą takie słuchy po firmie?

Ogon
@Janusz

Tak wszyscy czekają obiecane było

Janosik
@Ogon

Wszyscy ? A kierowcy tez dostają ? Nie wydaje mi się

Elżbieta
@Janosik

Aha, ale mówisz z doświadczenia? Tylko na magazynie dostają te podwyżki, a kierowcy nic? Dziwne by to było trochę... Może po prostu macie dużo wyższe stawki indywidualnie ustalone? Tak gdybam, mąż się zastanawia nad przyjęciem i próbujemy ustalić co i jak.

Zgadzam się z Tobą potrafią tylko w kamery patrzeć,ale to nie na każdym magazynie są magazyny że pracuje się swobodnie,każdy wie co do kogo należy jakie ma wykonać polecenia w danym dniu.I nikt nikogo nie obserwuje na monitoringu. Chyba wiadomo o jakie magazyny chodzi.Nie polecam tam pracy.

Patron

Jak w firmie Prosperplast sp.z.o.o. wyglada kariera ? Jak awansować na wyższe stanowiska ? Czy da się dojść od zera do dobrego stanowiska ?

JONATAN
@Patron

Ależ oczywiście jak tylko będziesz,odpowiednio strzelał z du...y to jak najbardziej będziesz mógł awansować.Takich lubią....

Ciekawski

Witam,czy jest ktoś w stanie powiedzieć ile podwyżki dostali magazynierzy po nowym aneksie?

Łysy Rom
@Ciekawski

Podobno.. albo nie inaczej, dostali podwyżki ,ale malizna.

Kamila
@Łysy Rom

Ile tych podwyżek, że tak piszesz? :/ Są regularne? Czy raczej jak raz się jakaś pojawi, to długo nic nie ma? Jak tam praca na magazynie, raczej stali pracownicy, czy jest rotacja?

Renata
@Łysy Rom

A co z premią? Otrzymujecie też jakąś premię uznaniową, za frekwencję? Czy tylko podstawa?

Pablo

A jak mają kierowcy wózków widłowych na lesniance w Żywcu

Czy firma Prosperplast Sp. z o.o. SKA udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czeczen pinpong

Pracowałem kiedyś w tej firmie,nie polecam chyba ze cos się zmieniło 10 lat temu około Pozdrawiam byłych kolegów

Estera

Na magazyniera jeszcze można składać papiery tak na marginesie. Jak czytam takie opinie, że coś tam podobno, to się zastanawiam po co w ogóle takie wpisy. To nie miejsce na plotki, tylko napiszcie, o ile zł więcej zarabia magazynier i już. Każdy sam oceni, czy to duża podwyżka, czy nie.

Kiedy będą jakieś podwyżki?

zacisze

mam pytanie,czy firma poszukuje poszukuje aktualnie kierowców c-e ? jest spore doświadczenie w tym Zawodzie , jak mozna zrobić w tej firmie ? .czy zarobki są odpowiednie do trybu wykonywanej pracy ?

Wszyscy tacy mili mówią sobie cześć, każdy z każdym rozmawia. Zrobisz krok dalej-obgadują Cię gdzieś pod regałem.Zrobisz kolejny krok już w kadrach napierniczaja na Ciebie. Do czego dąży ten świat …

Yyyyyyy

Ludzie zajmijcie się sobą a nie obgadywaniem ludzi na forach,jak wam coś nie bangla zmieńcie prace

Brwisty

Właśnie,zamiast zająć się pracą to piszą głupoty na forach,ludzie zajmijcie się sobą ! Jak wam cos nie bangla to na wasze miejsce jest 100 osób ! Którzy chcą uczcie pracowac bez narzekania na wszystko i wszystkich dookoła

Robo

Witam na jakie zarobki może liczyć operator/ustawiacz wtryskarek? Z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie?

party parto

a jeśli można wiedzieć np.w akwarium ile można zarobić w miesiącu ?

Ryszard

Na magazyn szukają operatora wózków widłowych. Mam 2 lata doświadczenia a widziałem w wątku, że ktoś pisał że nareszcie na tym stanowisku dobrze płacą. Ile? Konkretne pytanie, bo mnie ciekawi, czy warto aplikować. W ogłoszeniu podali, że jest możliwość rozwoju zawodowego. Ktoś zna przypadki, że doszło do awansu? Jak to osiągnąć?

@Ryszard

3,5

@123

Czy jest możliwość dorobienia w weekendy lub nadgodziny? Pozdrawiam

@Nowy

Jest, zależy ile pracy w danym momencie jest, jest sezon to można nonstop pracować, jak nie ma to 8h i do domu, zależy od magazynu, bo co magazyn to inna polityka

@123

Rozumiem. Dziekuje za odpowiedź. To na jaki magazyn najlepiej celować i jak to aktualnie wyglada? Pozdrawiam.

Wszystkie poza Meszna 2 i Wilkowice

@123

A to co jest nie tak z tymi lokalizacjami?

Benzo

Ale to napisz normalnie po ludzku co jest nie tak z ta lokalizacja...przecież nikt tu nikogo nie obraża... co jest nie tak z ta lokalizacja ? Co masz na myśli ?

@Nowy

Jest możliwość ale się nie opłaca ! Socjal porażka ! Pozdrawiam :)

@123

Ile miesięcy w skali roku jest z możliwością dorobienia?

Renata
@321

Czyli nie oferują żadnego socjalu, czy może dofinansowanie do jakichś benefitów jest słabe? Możesz napisać w takim razie na co można liczyć jeżeli chodzi o ten socjal, są przynajmniej wczasy pod gruszą i jakaś podstawowa opieka medyczna?

Kac
@Nowy

Dorobić się możesz garba !

Janusz
@Kac

Ha, ha, garb w gratisie. A tak serio to nie ma nadgodzin? Bo ja byłbym chętny żeby zostawać dłużej jakby solidnie płacili. Idzie się dogadać?

Zostaw merytoryczną opinię o Prosperplast Sp. z o.o. SKA - Rybarzowice

• Jak się pracuje w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 39 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prosperplast Sp. z o.o. SKA?

Kandydaci do pracy w Prosperplast Sp. z o.o. SKA napisali 49 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prosperplast Sp. z o.o. SKA