opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Adidas

    26.12.2022 23:35

    Kandydat

    Witam.Chcialem zapytać ile można zarobić na początku na zaworach,jaka jest stawka,czy praca jest ciężka i czy są jakieś dodatki socjal w firmie?Ile one wynoszą?
    ReviewUserIcon
    Kowal

    15.01.2023 10:09

    Pracownik

    Podaj choć jeden bo także poskładałem dużo cv i może było kilka zakładów co dawali więcej no ale.... W jednym akord w drugim pracowało się po 12h itd. A nie chodzi o to żeby pracować więcej żeby więcej zarobić. Tutaj można sobie odpocząć z telefonem w ręku
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    16.01.2023 20:51

    Były pracownik

    Nie podam nazw zakładów gdyż nie można na forum takich rzeczy publikować chroniąc dobro Eatona a dwa nie chcę aby ktoś za mną szedł i miał się też tak dobrze jak ja.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    23.11.2022 06:20

    Kandydat

    Witam Eaton rekrutuje na stanowisko specjalisty ds. Logistyki - jaka jest atmosfera pracy w biurze? Jak wyglądają zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
    Company logo
    Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    11.01.2023 17:38

    Pracodawca

    Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem na stanowisko specjalisty ds. logistyki, jednak proces ten jest już zamknięty. Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszych pozostałych ofert pracy na portalach https://www.aplikuj.pl/pracodawca/229/eaton-automotive-systems-sp-z-o-o-/oferty-pracy oraz https://www.pracuj.pl/praca/eaton;kw/bielsko-biala;wp
    ReviewUserIcon
    Des

    15.12.2022 18:37

    Pracownik

    Dramat czas najwyższy pakowac walizki więcej aplikacji więcej chaosu na pewno takie działania podniosą morale w zespole....
    ReviewUserIcon
    C

    19.12.2022 09:13

    Pracownik

    6 rok się już pakujesz hahaha.
    ReviewUserIcon
    Ello

    01.12.2022 11:53

    Pracownik

    Jak tam itończyki? Meczyki w pracy ogladacie?
    ReviewUserIcon
    Przyjazny

    11.11.2022 22:31

    Były pracownik

    Jak tam nowy Pan Dyrektor? Pewnie się wdraża. Z czasem jak się wdroży to rozbije te układy na VA -główny menager - kierownicy i brygadziści. Facet jest konkretny więc pewnie zrobi porządek i układy się skończą. Ci co myślą że są nietykalni i cały czas sie udawało teraz niech przejrzą na oczy. Skończy się zamiatanie smrodów pod dywan. Właściwy szef na właściwym stanowisku. Eaton to bardzo dobry zakład pracy i nie może sobie pozwolić na zepsucie renomy jak inne zakłady ,więc po coś tu taki szef z odpowiednimi kompetencjami trafił. Kwestia czasu a przypuszczalnie to rozpracuje i zobaczy co tak naprawdę w trawie piszczy.
    ReviewUserIcon
    Odp.

    12.11.2022 18:15

    Pracownik

    Jak on tylko na chwilę. Co będzie zmieniał?
    ReviewUserIcon
    Obserwujący

    09.09.2022 21:28

    Kandydat

    Dlaczego na dziale VA brygadziści nie pracują tylko siedzą za biurkami przypuszczalnie grzebiąc w internecie większość zmiany ,a brygadziści z zaworów pracują w linii ? Przecież to jeden zakład . Proszę o wyjaśnienie gdyż tego totalnie nie rozumiem . ???
    ReviewUserIcon
    VA

    05.11.2022 16:27

    Pracownik

    Byc moze dlatego ze mają wszystko poukładane, a jak zajdzie taka potrzeba to nie boj nic , robią na lini jak kazdy
    ReviewUserIcon
    V

    07.11.2022 18:48

    Były pracownik

    Zgadza się. Ci na zaworach uciekają do pracy fizycznej, bo nie radzą sobie z problemami…
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.09.2022 22:43

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.10.2022 07:48

    Były pracownik

    Trzeba przeżyć to na własnej skórze jak ja by coś powiedzieć o tej osobie napewno ma dwa oblicza .Brak empatii , potrafi zniszczyć zdrowie i życie
    ReviewUserIcon
    pic na wode

    16.10.2022 14:10

    Były pracownik

    A ja mam inne pytanie. Nadal można na "bani" przychodzisz czy teraz sprawdzają na wejściu?
    ReviewUserIcon
    J.J.

    22.09.2022 12:17

    Pracownik

    Czy ktoś może wyjaśnić sytuację z nowym Dyrektorem, który miał przyjść, a jednak nie przyszedł ?
    ReviewUserIcon
    Odp

    23.09.2022 14:50

    Pracownik

    Co się zmieni jeśli się dowiesz teraz kto będzie dyrektorem ? Podobno Mioc ma wrócić .
    ReviewUserIcon
    CzarnoToWidze

    23.09.2022 18:34

    Pracownik

    Coś w tej firmie jest dziwnego; teraz dyrektor rezygnuje, wcześniej w jakości. Jak to możliwe, że ludzie w okresie wypowiedzenia z poprzedniej firmy rezygnują? Może przychodzą tu tylko desperaci wywaleni z innych firm? Jak tu ma być dobrze i odpowiednia kultura firmy?
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.09.2022 08:52

    Pracownik

    Dlaczego szkolenia są organizowane w dniu kiedy mamy wolne? Rozumiem, duża ilość zamówienia itp. Ale co nas to interesuje skoro to nasz dzień wolny, dla rodziny i swoich obowiązków z nią związanych. Ja osobiście na tym szkoleniu się nie stawię i nie czuję potrzeby aby się z tego tłumaczyć.
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.09.2022 14:46

    Pracownik

    W dziale personalnym zapytaj. Tu nikogo nie obchodzą Twoje problemy.
    ReviewUserIcon
    Abcdefgh

    16.09.2022 22:04

    Kandydat

    Jakie opinie o narzedziowni
    ReviewUserIcon
    Abcdefgh

    16.09.2022 22:01

    Kandydat

    Jakie opinie o narzedziowni?
    ReviewUserIcon
    Tłoczasz

    12.09.2022 23:44

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) młotkii miedziane i stemple wynoszą, wszyscy widzą nic nie mówią. Do ciebie mówię śmierdzi uchu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.09.2022 12:03

    Pracownik

    Widząc wpis wątpię by był prawdziwy .Lekcje języka Polskiego się kłaniają.
    ReviewUserIcon
    Nostradamus

    14.09.2022 11:52

    Pracownik

    No pewnie że nic nie zginęło. Tylko zmieniło właściciela :-D
    ReviewUserIcon
    kac

    10.12.2021 10:43

    Pracownik

    Dobre żarty, eaton potrzebuje zatrudnić ponad 70 pracowników! BUhahaha, najpierw to dajcie konkretne podwyżki, a potem przypominajcie o programie poleceń. Proponuję wszystkim to czytającym obecnym pracownikom nikogo nie polecać do eaton, przynajmniej do czasu podwyżek na miarę obecnej wszędzie drożyzny i inflacji! Jak tak dalej będziecie zarządzać to bez strajku się nie obędzie.
    ReviewUserIcon
    Hudy

    29.06.2022 08:15

    Pracownik

    Problemem tego zakładu jest to że od pewnego czasu na stanowiska kierowników zostali nominowani brygadziści a w takim układzie nie powinni oni zarządzać i być przełożonymi swoich kolegów powinna być rotacja na całkiem inne działy bo w wyniku takich (usunięte przez administratora)robi się (usunięte przez administratora)i nie miła atmosfera
    ReviewUserIcon
    Z

    13.09.2022 08:55

    Kandydat

    Są przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Radek

    13.09.2022 08:43

    Kandydat

    Witam czy są przyjęcia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.07.2022 17:54

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawdziwy

    04.09.2022 10:43

    Były pracownik

    Brak chętnych do pracy może trzeba się zastanowić jak są traktowani przez kierownictwo staży pracownicy wiadome jak taka osoba się zwalnia to nikomu nie poleci pracy w której jest się traktowanym jak śmieć i prześladowanym .A nowy pracownik jest klepany po plecach przez kierownika i może gnoić starych pracowników
    ReviewUserIcon
    Bereal

    05.09.2022 08:13

    Pracownik

    Tylko mówią że szukają, chcą w ten sposób (usunięte przez administratora)na włodarzach podwyżkę, żenujące.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    01.07.2022 21:59

    Były pracownik

    Jak upał na hali daje się we znaki? Pot z czoła kapie? Ile Celsjusza na hali?.
    ReviewUserIcon
    wd

    14.07.2022 15:07

    Pracownik

    lody dla ochlody
    ReviewUserIcon
    Behapowiec

    31.08.2022 18:40

    Były pracownik

    Nie ma takich norm, to kultura firmy i empatia zarządu w stosunku do pracowników decyduje jak cię traktują
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2021 11:53

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    eed

    14.07.2022 15:22

    Pracownik

    lipa
    ReviewUserIcon
    Co rekrut

    04.08.2022 16:51

    Kandydat

    Żart chyba,gorąco jak w piekle,na rozmowie klima uśmiechy,jak weszłam na halę nie mogłam złapać powietrza,dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Niedoszły

    05.07.2022 22:38

    Kandydat

    Kocham firmy, ktore do zaaplikowania wynagaja: - zalogowania sir na ich platformie - uzupełnienia miliona danych, które sa widoczne na CV, ale co tam wpiszmy wszystko na nowo - wymagaja wysłania CV za pomoca dropboxa, albo innego gów... (Ewentualnie moge podpiąć CV z ostatniej aplikacji sprzed 2 lat) Z tak żenującym systemem tracicie 50% kandydatów na starcie
    ReviewUserIcon
    Lizus

    05.07.2022 23:07

    Pracownik

    Teraz patrz hahah jak podobno się chwale hahah
    ReviewUserIcon
    ee

    14.07.2022 15:21

    Pracownik

    za co
    ReviewUserIcon
    kandydat

    14.07.2022 15:09

    Kandydat

    jakie sa warunki przyjecia?
    ReviewUserIcon
    tr

    14.07.2022 15:13

    Pracownik

    zadne
    ReviewUserIcon
    król plebani

    11.07.2022 07:41

    Pracownik

    jelenie,pozdrawiam buehehe.
    ReviewUserIcon
    Buła

    12.07.2022 18:49

    Pracownik

    A ten co z sajloha został wyrzucony,za kradzieże teraz z kuźni wynosi pozdro panie T.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Wojtek.

    16.06.2022 10:43

    Kandydat

    Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie stawki godzinowe oraz rodzaj umowy moze liczyć osoba nowa na produkcji? Tak ogólnie bez konkretnych wydziałów.
    ReviewUserIcon
    Xx

    23.06.2022 16:23

    Pracownik

    Taki urok 4-brygadówki, każdy kto zgodzi się tak pracować musi się z tym liczyć albo szukać roboty gdzie indziej proste.
    ReviewUserIcon
    Jaja

    26.06.2022 14:46

    Pracownik

    Dokładnie proste :) aby cię szef wspierał bhahah
    ReviewUserIcon
    Piotr

    09.06.2022 15:42

    Kandydat

    Jakie warunki na utrzymaniu ruchu jako mechanik ? Maszyny psują się na potęgę czy jako tako to idzie? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.06.2022 20:49

    Pracownik

    No chyba na to jest ur aby usuwać awarie i usterki
    ReviewUserIcon
    ubek

    18.06.2022 07:21

    Pracownik

    na umowie masz: konserwator zabytków
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.05.2022 18:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Brawo

    30.05.2022 20:11

    Kandydat

    Brawo!!! Ale zaświeciłeś!!! musisz mieć smutne i nudne życie człowieku:) stara kawalerzyna
    ReviewUserIcon
    Ona

    31.05.2022 11:26

    Kandydat

    Daj im spokój człowieku!!! Takie czasy mamy, ludzie potrzebują bliskości a ty weź z nich przykład bo życie jest za krótkie aby samemu przez nie przejść.
    ReviewUserIcon
    Nostradamus

    23.05.2022 10:33

    Pracownik

    A teraz pytanie za 1000 pkt. Czy będą podwyżki w zakładzie po raz 2 w tym roku?? Co prawda pierwszej jeszcze nie było na koncie ale od początku roku wszytko drożeje coraz bardziej inflacja już jest dwucyfrowa, paliwo jest po 7 a gdy negocjowali to inflacja była na poziomie 5 procent paliwo po 5 więc to co dostaniemy do wypłaty czerwcowej to nawet nie odczujemy. Od początku roku stopy poszły w górę już ze trzy razy. Wniosek jest taki że skoro wszystko drożeje to i zakład sprzedaje drożej a jak drożej to więcej zarabia i chyba by jakieś podwyżki się należały?? Co sądzicie??
    ReviewUserIcon
    Cocojumbo

    23.05.2022 22:47

    Pracownik

    Ty pazerna świnio...!! Martw się lepiej tym że za chwilę znowu w maskach będziemy stać przy maszynach. Nowa zaraza nadciąga a ty o pieniądzach. Swoją drogą znowu kredyty potanieją hmm....
    ReviewUserIcon
    Wiesiek

    01.05.2022 19:42

    Były pracownik

    Pracujecie Tam a marudzicie wiecznie. Nie pasuje to pakować się i rzucić tym z dnia na dzień a nie wylewać łez na forum. Dobrze tu to już było więc się pakować a nie marudzić proszę!
    ReviewUserIcon
    Łysy

    01.05.2022 19:46

    Pracownik

    Robiłem to wiem.
    ReviewUserIcon
    R4L

    23.05.2022 13:48

    Były pracownik

    Nie pasuje to się pakować, napisał pracownik produkcji który pokornie pochyla główkę jak go kopią i jeszcze się cieszy że w ogolę dostaje wypłatę haha - Przez takich jełopów, my - młodzi teraz musimy walczyć o wszystko, bo wy byście uklękli przed liderem jakby wam kazał.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.05.2022 09:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Va

    21.05.2022 13:38

    Pracownik

    Jakby sprawdzić pierwszą zmianę alkomatem, to trzeba by zatrzymać produkcję.tłoczarnia na czele,.
    ReviewUserIcon
    Uśmiechnięty

    23.05.2022 06:52

    Pracownik

    Kochani czy wy naprawdę poza alkoholem i niechcianą pracą nie widzicie w życiu innego celu? Uśmiechajcie się, zacznijcie uprawiać regularnie sport, bądźcie dla innych życzliwi a wasze życie zmieni się diametralnie. Nie oglądajcie się na ludzi którzy was za to obgadaja. Oni poza pluciem jadem, w swoim życiu nic nie osiągnęli. Noś głowę wysoko bo jesteś wielki. :):):):)
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.04.2022 10:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.04.2022 12:40

    Pracownik

    Najwyższa pora utworzyć nowe związki, te które sz to podpisują co im dyrekcja da .
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    11.05.2022 06:16

    Pracownik

    Zastanawiam się dlaczego jeszcze przewodniczącym nie jesteś skoro masz pomysł a nie marudzenie i pierd....ie . Spróbuj sił przewodniczącego można zmienić zobaczymy co pokażesz a nie tylko trzeba jak trzeba to weź się do ich zakładania lub zgłoś swoją kandydaturę masz mój głos ale pamiętaj jak podpiszesz to ojojojjjj.
    ReviewUserIcon
    Szczęśliwy

    02.04.2022 22:27

    Były pracownik

    Ogólnie zakład na poziomie w porównaniu z innymi zakładami w rejonie. Pracowałem tu kilkanaście lat więc wiem co piszę. Wypłata na czas, dobry socjal, fabryka z potencjałem. Ale.... Kierownicy niektórzy dramat - totalny brak kompetencji do stanowiska jakie zajmują.Myślą że plecy mają u menagera to wszystko im wolno a władza wyżej nie wie i nie widzi co się dzieje gdyż wszystkie smrody zamiatane są pod dywan. Przykre ale prawdziwe . Niektórzy brygadziści dramat totalny brak profesjonalizmu na stanowisku jakie zajmują. Aby utrzymać stanowisko za które mają spory dodatek finansowy wszystko zrobią czyli tzw .lizusie! Kierowniku wszystko zrobię co każesz tylko mnie nie zdegraduj bo gdzie pracę znajdę za te pieniążki. Kierowniku biegasz - ja zawsze biegałem gdyż lubię biegać, kierowniku lubisz rowery - nie wyobrażam sobie życia bez roweru - pierwsze słowo jakie za małego wypowiedziałem to słowo rower.Jeżeli kogoś kierownik polubi to tego mianuje tytułem brygadzisty , a jeżeli jesteś naprawdę szpecem w tym co robisz , masz wiedzę ale nie przylizałeś kierownikowi to już i tak nic nie osiągniesz tylko zawsze będziesz operatorem. Układy, układziki i to nie podlega dyskusji. Kilkanaście lat temu wstecz zaklad potęga pod każdym względem a teraz przykro mówić ale zakład przeciętny jak nie jeden w okolicy pod każdym względem . Pozdrawiam Szczery.
    ReviewUserIcon
    Gr

    22.04.2022 11:01

    Były pracownik

    Z czasem?od X lat tak pierdzielicie i dalej czekacie,tu już się nic nie zmieni na lepsze
    ReviewUserIcon
    KK

    09.05.2022 20:34

    Pracownik

    Trzeba zmienić barwy, są firmy na Bielsku ktore sie rozwijają i roboty jest dosyc, zarobki tez lepsze
    ReviewUserIcon
    1 maj

    01.05.2022 13:53

    Pracownik

    Całej kadrze zarządzającej oraz wszystkim pracownikom biurowym, życzymy słonecznej, rodzinnej, wesołej i wolnej od ciężkiej pracy MAJÓWKI! Oby każde święta były dla Was miło spędzonymi w gronie rodziny i przyjaciół. Życzenia składają ciężko pracujący w tym czasie pracownicy produkcji. Wypocznijcie i zabawcie się za nas. Należy Wam się...
    ReviewUserIcon
    Edek kierownik

    04.05.2022 13:28

    Pracownik

    Nie widziałeś co podpisujesz jak się zatrudniałeś? Nie wiesz w jakim systemie pracujesz? Potem zazdrość. Nie pasuje to droga wolna. Niedługo w twoje miejsce wejdzie robot i tyle. Jemu kalendarz obojętny.
    ReviewUserIcon
    Olo

    09.05.2022 08:49

    Pracownik

    Za wczasy to możesz se wejść na babę i poniej poskakać , zawsze jest było i będzie ze w majówkę biorą mają wolne i tak zwane przy dupaski brygadziści a reszta jak w zakład karnym do roboty bez gadania
    ReviewUserIcon
    Htff

    06.05.2022 14:48

    Kandydat

    Nie polecam. Kierownik (usunięte przez administratora) , w rozmowie razem z HR pyta o religię i to ma wpływ czy cię przyjmie. Nie dziwię się że cały czas szukają tam ludzi. Ludzie zmanierowani , grzejący swoje ciepłe (usunięte przez administratora) w stołku.
    ReviewUserIcon
    Młody

    15.04.2022 18:45

    Kandydat

    Witam,jak wygląda praca w narzędziowni jakie są zarobki??
    ReviewUserIcon
    Stary

    15.04.2022 19:22

    Pracownik

    Chyba takie jak na UR ale niech inni się wypowiedzą...
    ReviewUserIcon
    6 lat

    16.03.2022 19:52

    Pracownik

    Więc tak, Potrzebujesz siana? Tylko kuźnia,sory tłocznia,Eaton tworzy nowe definicje PWN.. Iloraz ,IQ powyżej 10.dziękujemy za dużo myślisz. Przyjmujemy tylko kobiety faceci z jajami już wyszli. Masz IQ szympansa,jesteś alkocholikiem,chcesz dorobić na antenę zapraszamy M
    ReviewUserIcon
    Miodek

    14.04.2022 19:42

    Pracownik

    Alkoholikiem samo h,nie uczyli w szkole?
    ReviewUserIcon
    G

    15.04.2022 08:40

    Pracownik

    Bierze przykład z przełożonych, mój brygadzista w jednym wyrazie robi 3 błędy.
    ReviewUserIcon
    Prenżny pszetdiembiorca

    14.04.2022 07:32

    Pracownik

    Dam pracę w warzywniaku,centrum Kęt. 6-14 pn-pt. 2900 na rękę Sobota 6-11 koperta.
    ReviewUserIcon
    O

    14.04.2022 11:45

    Kandydat

    To więcej niż tu. Biorę! Daj namiary.
    ReviewUserIcon
    Polak

    03.04.2022 18:19

    Kandydat

    Nie polecam tego zakładu Rozmowa kwalifikacyjna człowiek czuje się jak śmieć pani szanowna z rekrutacji brygadzista i kierownik osaczaja zadają głupie pytania poczym człowiek sie zaczyna stosować i nie wie co ma powiedzieć a oni w efekcie drwią w twarz . Telefon zwrotny nie ma pan/pani odpowiednich kompetencji śmiech na sali. A w danym tygodniu zatrudniają po 30 Ukraincow i szukaja nawet specjalnego brygadzoste z językiem ukrainskim. Pamiętajcie drodzy biurowcy ze za niedługo na was przyjdzie czas.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dzi

    07.04.2022 19:24

    Pracownik

    Kolejny zakład do zamknięcia, Italia, Germany, Poland. Ludzie otwórzcie oczy.
    ReviewUserIcon
    Cesorz

    08.04.2022 19:42

    Pracownik

    To już od dawna wiadomo,co niektórzy coś podpisali,roboty pójdą na złom jak maszyny sory złomy.
    ReviewUserIcon
    Polak12

    04.04.2022 19:23

    Pracownik

    Nie polecam tego zakładu Rozmowa kwalifikacyjna człowiek czuje się jak śmieć pani szanowna z rekrutacji brygadzista i kierownik osaczaja zadają głupie pytania poczym człowiek sie zaczyna stosować i nie wie co ma powiedzieć a oni w efekcie drwią w twarz . Telefon zwrotny nie ma pan/pani odpowiednich kompetencji śmiech na sali. A w danym tygodniu zatrudniają po 30 Ukraincow i szukaja nawet specjalnego brygadzoste z językiem ukrainskim. Pamiętajcie drodzy biurowcy ze za niedługo na was przyjdzie czas.(usunięte przez administratora) Drogi eatonie prawda boli w oczy skoro usuwacie posty. Wasz brak nie kompetencji i ignorancja na poziomie ZERA NIECH LUDZIE WIEDZA JAKA KADRA KIEROWNICZA BRYGADZISCI I NABÓR REKRUTACJI
    ReviewUserIcon
    Kinkong

    05.04.2022 08:58

    Były pracownik

    Kompetencje,buehehe. Do klikania w telefonie chyba
    ReviewUserIcon
    Ua

    24.03.2022 18:02

    Pracownik

    Ehhhh.pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Jhon

    01.04.2022 07:44

    Pracownik

    raczej bul bul bul. Statek tonie, ostatni gasi światło. Automotiv w Bielsku to najgorsze co może spotkać człowieka na dzień dzisiejszy. Dobrze to już było.
    ReviewUserIcon
    Blebleble

    20.03.2022 21:46

    Były pracownik

    Jak się mylę niech ktos mnie poprawi czy mi się zdaje że dyrektor kiedyś obiecywał że do firmy eaton nie będą przyjmowani Ukraińcy? czy coś źle zrozumiałem a tu już widze że w ogłoszeniu szukają brygadzisty z dobrym językiem ukraińskim lub ruskim
    ReviewUserIcon
    Ua

    06.03.2022 00:29

    Pracownik

    Hello,my mamę is Dimitrij,i have,a cock 23cm long 18 cm FAT lookingbfor a job. E mail. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Dimitri

    06.03.2022 00:31

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rrewa

    09.03.2022 18:43

    Pracownik

    Dimitri w archiwum nie ma wolnych etatów,a pan szkło powiększające to z palca do rękawiczki prezerwatywy robi,zasad.
    ReviewUserIcon
    E4ysza4d

    05.03.2022 23:00

    Pracownik

    518465675
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    29.01.2022 12:22

    Kandydat

    Chej eatonczycy, podobno na jednej z lini prowadzi ktoś kółko różańcowe, czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Stary

    12.02.2022 11:50

    Pracownik

    Oj gościu oby Cię ten pań na prawdziwa próbę nie wystawił komediant jesteś ale w dniu próby klęknirz i zaplaczerz a widzę że się o próbę prosisz.
    ReviewUserIcon
    Ojciec

    25.02.2022 07:27

    Pracownik

    Synu czas próby nadszedł. Słaba wiara sprowadziła na nas zawieruchę.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.