opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Rybnik
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zaskoczony

    08.10.2021 17:33

    Pracownik

    w banklomacie komunikat:bilonu nie wypłacam,hahahahha
    ReviewUserIcon
    Moze

    07.10.2021 14:59

    Pracownik

    Kiedy będą jakieś podwyżki? Te pieniądze wystarczają na 2 tyg. A zapowiada się jeszcze gorzej.
    ReviewUserIcon
    haer

    07.10.2021 14:36

    Pracownik

    zwolnienia was nie minąz na H.uj. liczycie????
    ReviewUserIcon
    Rozwiązanie

    25.09.2021 10:18

    Pracownik

    Zamiast więzić ludzi na głodowych pensjach można wdrożyć program dobrowolnych odejść to jak to się dzieje w dobrych firmach. Wtedy każdy jest czysty, pracodawca, związki i ludzie. Zostaną ci co chcą i odejdą ci co chcą. Ryzyko jest tylko takie że nikt nie zostanie XDXD.
    ReviewUserIcon
    Bob

    27.09.2021 08:54

    Pracownik

    Święte słowa jakby rzucili pare zł na odchodne to ludzie by zwiali z pocałowaniem ręki. Gorzej, że nie słychać o alternatywie dla naszej produkcji, a wszyscy wiedzą że silniki spalinowe prędzej czy później skasuje UE. Może chociaż siekiery robić? A tu nic.
    ReviewUserIcon
    Uel

    27.09.2021 11:08

    Były pracownik

    Zamkną nas jak inne wcześniejsze lokale i to szybciej niż się co niektórym wydaje.
    ReviewUserIcon
    Jhon

    09.09.2021 13:09

    Pracownik

    No i jak z tym naszym Eaton'em? Stoimy, robimy, czy jedziemy do Meksyku? Znowu kryzys.
    ReviewUserIcon
    Madagaskar

    20.09.2021 07:30

    Były pracownik

    Proponuję wycieczkę do, Burkina Faso
    ReviewUserIcon
    Jhon

    24.09.2021 08:43

    Pracownik

    Fiat wysyła na Słowację - termy, jaskinie i szychta w Trnavie
    ReviewUserIcon
    Polak z Eatona w uk

    18.09.2021 19:30

    Kandydat

    Poczytałem kilka opinii o tym waszym Eatonie i widzę że szału nie ma.Powiedzcie ile zarabiacie i ile godzin pracujecie i co dokładnie robicie.Czy ciężko się do was dostać. Ja już w firmie od 8lat na różnych działach obecnie robie szkole na zarządzanie w korpo. Ale nadal pracuje fizycznie tylko na popołudnie 37h tyg.Na rękę mam 1700f i dużo benyfitow w postaci dentysty i emerytury dodatkowej. Praca lęka i nudna pol dnia człowiek szuka co robić bo kryzys ale ważne że placa. Nikt się nie czepia HR jest ok ostatnio są kłótnie o podwyżki moja żona dostała 3tys f podwyżki bo zmieniła stanowisko.Jest teraz brygadzistą na swoim dziale i ma więcej odemnie a pracuję na dzień 37h tyg. Ja nadal walczę o moją wyniki mają być z kilka dni. Związki zawodowe tu też są i prostują tu różne sprawy . Rok temu zwalniali ludzi i wszyscy podostawali odprawy adekwatne do stażu najwięcej było 29tys f po 30latach pracy. Pozdro z uk . Jak ktoś ciekawy niech pisze to odpisze wam.
    ReviewUserIcon
    Bob

    20.09.2021 08:24

    Pracownik

    To szału Kolego nie masz. U nas ludzie po 800 - 1000f wyciągają, ale nie za 37h/tydzień. Taki to już los, że tyramy żeby z ochłapów zrobić wypłatę. No i atmosfera bardziej korporacyjna niż ludzka. Ale ludzie już przywykli do buta na karku i dobrze im z tym. Teraz kryzys to mogą go docisnąć, żeby każdy pamiętał o swoim miejscu.
    ReviewUserIcon
    Ankieta

    14.09.2021 12:03

    Pracownik

    Czy ankieta jest anonimowa skoro do każdej będzie przypisany nr E xd? Czy ów ankieta jest obowiązkowa?
    ReviewUserIcon
    Rr

    19.09.2021 12:35

    Były pracownik

    A.....,nie polecę bu już mnie nie ma, hehehe.
    ReviewUserIcon
    Kiedyś to było

    13.09.2021 20:29

    Pracownik

    Ostatni dobry dyrektor w BB to był Janusz. Gość miał klesę. Każdego znał po imieniu, co chwila były jakieś granty, premie czy jedzenie. Eaton był na topie w całym regionie. Jak był kryzys w 2008 to było postojowe i 6 miesięczne odprawy dla zwalnianych. Niestety każdy następny tylko odrywał kupony. Teraz jest sytuacja która ciężko nawet nazwać. Nie ma nic, pracujemy za 80. Żal.
    ReviewUserIcon
    Stary

    17.09.2021 17:21

    Były pracownik

    A za Janusza nikt nie narzekał, po kiblach nikt nie pisał? Hm jak Januszek zarządzał ludzie płakali i zapierda.... bo było w województwie bielskim 15 % bezrobocia a Ty uczyłeś się jak siusiu robić do nocnika. Idiot.
    ReviewUserIcon
    Kiedyś to było

    17.09.2021 17:35

    Pracownik

    A ja tam pamiętam że było dobrze. I nie obrażamy proszę.
    ReviewUserIcon
    Mały Jasio

    11.09.2021 19:57

    Pracownik

    Znów płacz i lament. Znów wieszanie psów na związkach i zarządzie firmy. Znów smarowanie po kiblach i wyrażania swojego prostactwa i braku kultury . Dlaczego ? Z braku wiedzy. Czego oczekujecie od związków jak sami boicie się zapisać , szkoda Wam 10 złoty miesięcznie. W sytuacji gdzie związki zakładowe liczą 300-400 osób to negocjacje wyglądają inaczej. Chcecie coś zmienić , wymagacie ? Wpierw trzeba dać coś z siebie , a nie smarować mazakiem w WC i wymagać od innych. Druga kwestia obniżenia czasu pracy oraz wynagrodzenia o 20%. Każdego to boli i jest to zrozumiałe lecz myślmy obiektywnie. Jest kryzys i być może będzie większy. Oczywiście może być inne rozwiązanie . Jakie ? Zwolnić 150 osób ,wyłączyć niektóre linie i wtedy reszta będzie pracować na 100%. Tego chcecie ? Jest kryzys w całej branży automotive i ani Jurek ani dyrektor nie ma na to wpływu... Skończmy z szemraniem i sączeniem jadu na siebie bo to nic nie poprawi. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Fak

    16.09.2021 17:56

    Pracownik

    To za co dajecie nagrody tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Są dwie strony medalu

    17.09.2021 14:17

    Pracownik

    Oj są prywaciarze godni polecenia. Nie mierz wszystkich jednego miarą.
    ReviewUserIcon
    No name

    09.09.2021 18:31

    Pracownik

    Mnie zastanawia jak to jest, że niektórzy to po obcięciu tych 20% włączyli szósty bieg i gonią jak motorki. Dajcie spokój i oszczędźcie wstydu!!!
    ReviewUserIcon
    Juuu

    14.09.2021 16:38

    Były pracownik

    Tu są tacy co za miskę ryżu będą robić przez pół roku, a potem będzie dobrzę, hahahaha
    ReviewUserIcon
    Np Ty

    16.09.2021 23:35

    Pracownik

    Tak jak Ty. Prawda ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.09.2021 14:30

    Pracownik

    Bardzo potrzebna i dobra informacja o stosunku dyrekcji do szczepień. Jak niema tak ważnych informacji to ludzie sami je tworzą, najczęściej błędne. Trzymamy za słowo;)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    14.09.2021 22:08

    Pracownik

    Ja tu będę pracował nawet za 30%. Proszę o spokój. To dla naszego dobra.
    ReviewUserIcon
    Brum

    14.09.2021 13:02

    Pracownik

    Chce ktoś jeździć z os. beskidzkiego zmiana F
    ReviewUserIcon
    BG prince

    29.07.2021 08:14

    Były pracownik

    Od 100 lat nie ma leku na raka,od 40 lat szukają szczepionki na HIV,a w ciągu roku wynaleziono szczepionkę na KOWIDA hahaha obudźcie się.
    ReviewUserIcon
    Tv

    30.07.2021 22:19

    Pracownik

    W telewizorze mowili że jest to znaczy jest. Nieznasz się.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    14.09.2021 09:13

    Pracownik

    Ten zakład, to wirus.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.09.2021 14:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    J

    13.09.2021 18:05

    Pracownik

    Idź zapytaj , utrzymaj poziom ludzi inteligentnych. Forum jest dla prostactwa które nie ma odwagi na nic.
    ReviewUserIcon
    Adi24

    13.09.2021 20:15

    Pracownik

    Zadawałam wiele pytań w tym zakładzie i większość szła bez echa, nie mam pretensji do związków, bo w obecnej sytuacji to nie mają praktycznie żadnego pola manewru, kartę mieli 2 -3 lata temu, gdy była inna sytuacja na rynku, wtedy uzgadnia się zapisy na takie sytuacje z przedstawicielem zakładu. I nie ma sensu obrażać tu nikogo, ja się nie obrażam.
    ReviewUserIcon
    Przykre

    13.09.2021 17:50

    Pracownik

    To jest po prostu żenujące aby firmy nie było stać na zapłacenie pracownikom kilku dni postoju. Wstyd ! Ludzie pracują na zawołanie w weekendy kiedy jest potrzeba , poświęcają prywatne życie "bo jest taka potrzeba". Dziękuję za pokazanie kim jest zwykły pracownik w tej firmie. Chcemy się porównywać z najlepszymi , a tak naprawdę jesteśmy na poziomie firm garażowych !
    ReviewUserIcon
    Adi24

    15.07.2021 16:26

    Pracownik

    Pytanie do Dyrektora i HR, bo to obecnie jedyna forma jak już stygmatyzujecie pracowników. Jak to ma się z etyką zakładu? Jeśli zakład kierował się dobrem pracowników opartą z aktualną wiedzą medyczną to, co z ozdrowieńcami albo z osobami z dużym mianem przeciwciał przeciw SARS Cov 2 ? Co z osobami, którym religia zabrania się szczepić? Dlaczego pracownicy odmawiający podpisu pod aneksem do regulaminu dostają do zrozumienia, że razie odmowy mogą zostać zwolnieni ? Czy zapis, że jest zgodne z obowiązującym prawem w Polsce? I pytanie do gwiazd biurowych jak to uczucie jak, nosi się maseczkę na ramieniu w takie ciepłe dni, a potem zakład się ją na buzie ? >widać, że wykształcenie wyższe nie zawsze idzie z rozsądnym myśleniem > A w corocznym szkoleniu z Etyki proponuję, Panie dyrektorze o rozwiniecie zagadnienia
    ReviewUserIcon
    Adi25

    12.09.2021 21:54

    Pracownik

    Wystawić na odstrzał ? To zgłoś merytorycznie , obiektywnie . Język żądaniowy, pretensjonalny,arogancki nikogo nie przekona. Na forach krytykują zazwyczaj ludzie mało inteligentni którzy pojęcia nie mają co się dzieje. Ciągłe Narzekanie to choroba zwana depresją. To się leczy.
    ReviewUserIcon
    Adi24

    13.09.2021 15:41

    Pracownik

    Już ci odpowiedziałem wyżej, nie sztuka jest się wystawić, z doświadczenia wiem, że zgłaszanie niewygodnych tematów nie jest mile widziane przykład okrągły stół :):).A gdzie ja używam takiego języka ?:):) To dobrze to tych mało inteligentnych jest dwóch :) miło, że dołączyłeś :):):), A asertywność też się leczy, bo według mnie to zaleta danej osoby :):) Pozdrawiam i więcej wiary w Siebie :):):) Adi 25
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    09.07.2021 15:27

    Pracownik

    jak zablokować SMS z eatonowych czwartkow bym nie dostawał tego spamu?
    ReviewUserIcon
    SMS

    09.07.2021 19:51

    Pracownik

    Zablokuj numer z którego przychodzi
    ReviewUserIcon
    Brak mi słów

    12.09.2021 14:26

    Pracownik

    Jeśli nie chcesz dostawać informacji z HR to zgłoś to do Nich. Usunął numer i nie będziesz otrzymywać. Pytanie czy masz odwagę iść do HR ?
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    10.09.2021 09:47

    Pracownik

    Jestem pracownikiem tej firmy, cała firma dba o swoją kadrę pracowniczą. Duże możliwości rozwoju. Same pozytywne emocje.
    ReviewUserIcon
    Hihi

    11.09.2021 20:19

    Pracownik

    OcYwiscie swą podobiznę :P i jak nie tak coś ???
    ReviewUserIcon
    Luna

    12.09.2021 13:18

    Pracownik

    Krzysztof .M to ty? Ty stary dowcipnisiu :):):)
    ReviewUserIcon
    zaszczepiony

    18.07.2021 16:05

    Pracownik

    Zapraszam do szczepienia foliarze, to dopiero początek waszej kary, będziecie jeszcze ze dwa lata w tych maskach chodzić
    ReviewUserIcon
    zaszczepiony

    20.07.2021 15:53

    Pracownik

    taaa
    ReviewUserIcon
    John

    09.09.2021 16:20

    Inne

    My może będziemy w maskach chodzić, ale Ciebie juz dawno nie bedzie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.08.2021 10:10

    Inne

    Jaki jest styl zarządzania w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Nostradamus

    18.08.2021 17:38

    Pracownik

    Korporacyjny
    ReviewUserIcon
    Covid

    07.08.2021 20:02

    Kandydat

    Rzecznik praw obywatelskich, dwa dni temu powiedział że nikt nie ma prawa wnikać w naszą dokumentację medyczną. Wniosek wyciągnięcie sobie sami!!!
    ReviewUserIcon
    Niezaszczepiony

    25.07.2021 08:17

    Pracownik

    Jestem gorszego sortu i jestem z tego dumny.
    ReviewUserIcon
    Adi24

    25.07.2021 10:48

    Pracownik

    Wcale nie jesteś gorszego sortu, Gorszego sortu jest Pani sygnatariuszka , reprezentująca firmę wymuszającą na pracownikach podpis pod polityką Covid zamieszczając na przyszłość zapis o możliwości sprawdzenia informacji medycznej pracownika, ale z drugiej strony ta sama Pani podpisuję się pod mantrą korporacji. -powinniśmy być tolerancyjni wobec wszystkich. -nie wolno dyskryminować za płeć, religie, kolor skóry, poglądy.< Za brak poddaniu się dobrowolnemu zabiegowi medycznemu już Można > -Korporacja Traktuje wszystkich równo. Tylko Zaszczepionych Dyrekcjo, oraz dział HR. Trzeba powiedzieć jasno, Stosujecie na Pracownikach techniki socjotechniczne, aby wygenerować u pracowników, którzy się nie poddali temu zabiegowi przeświadczenie, że robią coś niezgodnego z innymi i ma im o tym przypominać osoba bez maski, opisuję to pięknie literatura naukowa. Fragment rezolu­cji 2361/2021 – tłumacze­nie 7.3.1 dopilnować, aby obywatele zostali poinformowa­ni, że szcze­pie­nie NIE jest obowiąz­kowe i że nikt nie jest poli­tycznie, społecznie lub w inny sposób naciska­ny, aby się zaszcze­pić, jeśli sam tego nie chce zrobić; 7.3.2. zapewnić, aby nikt nie był dyskryminowa­ny z powodu braku szcze­pie­nia z powodu możliwego zagroże­nia dla zdrowia lub braku chęci szcze­pie­nia;
    ReviewUserIcon
    Łoren Bafet

    16.07.2021 21:34

    Pracownik

    W związku ze zaistniałą sytuacją, czyli paniką c19 chciałbym nieco wyjaśnić a zarazem uspokoić. Nagły wzrost represji w Europie i póki co niewielki w naszym kraju, wynika z faktu że jest to ostatni czas który władza może wykorzystać do dużej ilości "wyszczepien". Jest tak dlatego ponieważ jak co roku za niedługo będziemy mieć kolejny sezon grypowy zwany 4 falą. (usunięte przez administratora) Tym samym władza nikogo już nie namówi do przyjęcia tego czegoś i całe ciśnienie zacznie opadać. Życzę wytwalości a "wyszepipnym" odporności stadnej.
    ReviewUserIcon
    Adi24

    17.07.2021 11:27

    Pracownik

    Być może masz rację , ale w tym momencie powinniśmy się skupić na tym, jak zakład próbuje na nas wymusić poddaniu się procedurze medycznej. Czy to minie i zostanie tylko po tym grupa ludzi rozczarowanych ? Śmiem wątpić w wypadku wzrostu zachorować stygmatyzacja oraz segregacja sanitarna przybierze na sile poprzez nowe rozwiązania prawne albo na granicy prawa jak ma to teraz miejsce.
    ReviewUserIcon
    P.

    16.07.2021 15:45

    Pracownik

    Prosze Państwa, zasady sa takie same dla wszystkich. To wybór każdego z osobna. Nikt na nikogo nie naciska ze szczepieniami. Nie robcie z takich blachostek problemow rangi światowej. Zycia nie macie? Zastanawiam sie ile jadu trzeba miec w sobie aby pisac takie brednie tutaj...
    ReviewUserIcon
    Adi24

    16.07.2021 21:06

    Pracownik

    Nie zgodzę się z Twoją argumentacją, chociaż, mi nie odpowiedziałeś, to pozwolę wyrazić swoje zdanie. Napisałeś, że każdy może znaleźć się w danej grupie, ale grupa Z ma większe przywileje nad grupą N.Z < ab przynależeć to grupy Z musisz się poddać DOBROWOLNEMU Zabiegowi Medycznemu, a jak nie poddasz się DOBROWOLNEMU Zabiegowi Medycznemu, jesteś z automatu przydzielany do grupy N,Z ,Wskaż tu równość przy założeniu Dobrowolność ?.podręcznikowa Stygmatyzacja sprzeciwiającej się grupy. Porównanie z dyrektorem; jest chybione moim zdaniem, jest to stanowisko Zazwyczaj nadawane na podstawie wykształcenia, stażu, kompetencji i porównywanie tego zachowania do Segregacji bądź Stygmatyzacji określonej grupy ludzi niezgadzającej się z Dobrowolnym wyborem jest błędnie. Proponuję zapoznanie się z historią, okres miedzy wojenny pomiędzy Pierwszą a Drugą Wojną na pewną grupę ludzi w identyczny sposób na początku, była wywierana presja, można by nawet rzec, że w 90 % .. I Napisałem już to wcześniej Co z sytuacją, że odmowa podpisania Aneksu może skutkować zwolnieniem ? Jak ma się do Rodoo, Tajemnicy Lekarskiej zapis, że pracodawca zastrzega sobie możliwość sprawdzenia, czy dana osoba jest zaszczepiona przeciw Sars Cov 2 . Przypomnę Ci, że wgląd to takiej dokumentacji w Polsce na dzień dzisiejszy i w świetle obowiązującego prawa ma Lekarz prowadzący Twoje leczenie oraz Sad . Można by rzec, że samo sugerowane takiej kontroli łamie Polskie Prawo o ochronie danych osobowych w tym dostępie do dokumentacji medycznej pracownika.
    ReviewUserIcon
    NoName

    16.07.2021 22:41

    Pracownik

    Nie wiem po jakiej jesteś szkole ale nikt by tego mądrzej nie napisał!!! Wielki szacunek chylę czapkę:)
    ReviewUserIcon
    On

    15.07.2021 14:36

    Pracownik

    Hejka, jak wam się podoba sposób segregacji pracowników w naszym zakładzie? Bo z tego co słyszałem to na liniach z tego powodu zrobiło się gorąco i może coś z tego wyniknąć w najbliższych dniach.
    ReviewUserIcon
    Ja

    15.07.2021 15:00

    Pracownik

    Ludzie się szczepią i nie szczepią dokładnie z takiego samego powodu, z obawy o swoje zdrowie. Bardzo proszę to uszanować.
    ReviewUserIcon
    On

    15.07.2021 15:39

    Pracownik

    To proszę uszanować również najwyższy akt prawny naszego kraju jakim jest Konstrukcja.
    ReviewUserIcon
    Adi24

    12.07.2021 19:23

    Pracownik

    Ciekawe jakie bedą miały wzór opaski na ramię ?
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    13.07.2021 18:39

    Pracownik

    Słyszałem coś, po co mają być te opaski?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    13.07.2021 21:30

    Pracownik

    Mam nadzieję że to żart.
    ReviewUserIcon
    Bez samochodu

    01.07.2021 16:34

    Kandydat

    Cześć, mam pytanie odnośnie dojazdu autobusami MZK? Czy idzie jakoś rozsądnie przyjechać na każdą zmianę i wrócić?
    ReviewUserIcon
    To ja

    06.07.2021 20:39

    Były pracownik

    Z Wapienicy tak, z Leszczyn to już nie. Wszystko zależy od punktu startowego.
    ReviewUserIcon
    Anabella

    09.07.2021 16:13

    Pracownik

    Tak, bo MZK ma podpisaną umowę z firmą i autobusy są przed i po każdej zmianie dla pracowników produkcyjnych :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    01.07.2021 16:28

    Kandydat

    Czy nowy pracownik jest rzetelnie szkolony od podstaw? Czy każde stanowisko pracy jest dokładnie omówione czy trzeba samemu się wszystkiego domyślać i dopytywać. Ile trwa szkolenie? I czy trzeba już podczas szkolenia pracować jak długoletni pracownik?
    ReviewUserIcon
    Ftr

    03.07.2021 06:57

    Były pracownik

    Pierwsze dni jest miło,s potem psychiczny hardcore,nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Dave.

    01.07.2021 16:15

    Kandydat

    Szukam osób dojeżdżajacych z okolic Żywca do eatona na zmianę E.
    ReviewUserIcon
    Dave.

    06.06.2021 08:21

    Pracownik

    Witam.Szukam osób dojezdzajacych z okolic Żywca do eaton na czterobrygadowke.
    ReviewUserIcon
    Dave

    12.06.2021 14:48

    Pracownik

    Dam znać po 1 lipca która brygada.
    ReviewUserIcon
    Dave

    01.07.2021 16:07

    Pracownik

    Brygada E
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    28.06.2021 21:04

    Kandydat

    Mam pytanie - jak wygląda tam praca dla kobiet? Czy są normy? I na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? :)
    ReviewUserIcon
    Lenin

    14.05.2021 16:35

    Pracownik

    A ja się pytam co się stało z pieniędzmi pracowników na fundusze socjalne które są z podatków i się należą ja psu buda przykład.piknik firmowy za zeszły rok nie było ,pracownik nic w zamian za to nie dostał i cisza a to że firma dała 100zl brutto więcej na święta dla pracowników nie zwalnia ją od tego by się rozliczyć z reszty kasy bo było tego więcej a imprezy nie było i pieniędzy nie ma cisza . Ktoś tu kręci i robi wały w tej księgowość
    ReviewUserIcon
    Receopadaja

    06.06.2021 20:48

    Pracownik

    Jaka obłuda! Pakiety o których pisze ktoś, kto niby rok temu tu pracował, a wie że mikołajki i piknik kilka miesięcy temu odwołali. Dopisz do tych pozycji kwoty, ile to oznacza miesięcznie dla pracownika, 100PLN? Która firma w okolicy tego nie daje? Opowiadacie to wszędzie, wabicie ludzi, a od pierwszego dnia przekonują się o kulturze i warunkach pracy w tej firmie. W zeszłym roku było straszenie pandemią, w tym ściema półprzewodnikowa, a samochody biją rekordy sprzedaży… wystraszonymi się lepiej rządzi! Kiedy wam do głowy przyjdzie, że ta firma nie ma żadnej strategii? Desant z północy co 2 lata, rozp…. działy, rotacja…super?!
    ReviewUserIcon
    Olo

    18.06.2021 12:29

    Były pracownik

    Zakład na tarczy od państwa zarobił miliony a pracownikowi wciskał scieme i kazał robi za 80 procent podstawy wynagrodzenia i obcięcie premii razy 1000praciwnikow przez 3 miesiące i kasa kipi w corpo a potem się tłumaczą że wszystko USA zabrało do firmy matki ... Jeden wał . Robiłem i podziękowałem tej firmie . Oprócz nie licznych fajnych ludzi z utrzymania i w biurach reszta to cię sprzedadzą za szklankę mleka .
    ReviewUserIcon
    Solidarność

    15.06.2021 15:49

    Pracownik

    Od przyszłego roku podwyżki płac 7,1 mam nadzieję że wywalczymy.
    ReviewUserIcon
    Realista

    15.06.2021 18:32

    Pracownik

    Jeszcze 2 lata i dobijemy do najniższej krajowej.
    ReviewUserIcon
    Kapitalista

    15.06.2021 21:50

    Pracownik

    Dlaczego uważasz, że należy ci się „7,1”? Wyprodukowałeś o 7,1 więcej? Oszczędzałeś 7,1? Kto wam powiedział, że cokolwiek ci się należy? To twoja maszyna na której pracujesz!
    ReviewUserIcon
    Jestem tam

    26.05.2021 19:37

    Pracownik

    (usunięte przez administratora),stare,graty,pozpinane na trytytki,brygadzista burak na palcach liczy 2+2, ludzie gdzie wasza godność szanujmy się,pozdrawiam pana z brodá z palarni,uciekaj jak najszybciej.
    ReviewUserIcon
    Covid

    17.05.2021 20:09

    Pracownik

    Czy na szczepienie,przysługuje dodatkowy wolny dzień?
    ReviewUserIcon
    Cc

    18.05.2021 18:08

    Pracownik

    Oczywiście,że tak.odrobisz za miesiąc,hahaha
    ReviewUserIcon
    Annabella

    28.04.2021 19:39

    Inne

    Dojeżdża ktoś do firmy na 7/8 z okolic Mikuszowic?
    ReviewUserIcon
    Buk

    11.05.2021 20:14

    Były pracownik

    Możemy się zgadac na co innego wspólnego
    ReviewUserIcon
    Annabella

    15.05.2021 17:53

    Pracownik

    Taki jesteś chojrak przez internet???
    ReviewUserIcon
    Aaale

    14.05.2021 13:56

    Pracownik

    Nie rozumiem o co chodzi z tymi memami,piątek,piąteczek,piątunio? Ktoś mi wyjaśni?
    ReviewUserIcon
    Janusz biznesu

    14.05.2021 17:25

    Pracownik

    Piątunio, w tym dniu żegnam się z moimi pracownikami…słowami - „do jutra”
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    13.05.2021 13:23

    Pracownik

    Powoli nie opłaca się pracować. Średnia pensja wystarcza na opłacenie rachunków i około 2 tyg życia. A inflacja dopiero się rozkręca. To jest problem z którym wkrótce wszyscy będziemy się mierzyć. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Janusz biznesu

    14.05.2021 17:20

    Pracownik

    Piątunio, w tym dniu żegnam się z moimi pracownikami…słowami - „do jutra”
    ReviewUserIcon
    lukas

    08.05.2021 16:23

    Pracownik

    uwaga na premie za kwiecień bo na zaworach aż 70 zł, a na VA tylko 310zł
    ReviewUserIcon
    K

    14.05.2021 13:58

    Pracownik

    Znajdź pracę bliżej.
    ReviewUserIcon
    Pirat

    14.05.2021 16:15

    Pracownik

    System pracy w Eaton tak zwany system premii to jakiś pić na wode.jsk można zabierać premie po 2 reklamacjach przy takie rotacji ludzi na liniach i nie doświadczonych młodych pracownikach to przecież wiadomo że tych reklamacji będzie więcej a firma powinna mieć limit przynajmniej od 10 reklamacjach uwala premie a nie od 2 po czym jakoś tych reklamacji trochę bywa podejrzana jak by specjalnie zrobiona by firma zaoszczędziła na wypłatach bo zdjęcia reklamacji co jakiś czas się powtarzały i były podejrzane a zapłacic np 500 pracownikom premie100 czy 70. Zł a nie 300 to w skali miesiąca robi różnicę.chory regulaminy korporacji ale tak jest wszędzie w takich molochach byle tylko tania siła robocza była do pracy

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.