Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Ciekawy

Chej eatonczycy, podobno na jednej z lini prowadzi ktoś kółko różańcowe, czy to prawda?

@Ciekawy

Synu tylko modlitwa trzyma nas przy zdrowych zmysłach. Dołącz do nas a przekonasz się, że nie jesteś sam a twój trud pracy zostanie wynagrodzony w niebie. Ostatnio modliliśmy się w czasie mrozów i oto nastały polary. Więcej wiary!

Lidia
@Ojciec

Hehe, dobra poezja :D Powiedz, a oprócz polarów skapło coś typu premia na święta, albo noworoczna?

@Lidia

Córko, o takie rzeczy jak premia trzeba modlić się bardzo gorliwie, a wiara tutaj słaba. W pewnych kwestiach Pan wystawia nas na próbę, bo czymże są dobra doczesne wobec wieczności.

Stary
@Ojciec

Oj gościu oby Cię ten pań na prawdziwa próbę nie wystawił komediant jesteś ale w dniu próby klęknirz i zaplaczerz a widzę że się o próbę prosisz.

@Stary

Synu czas próby nadszedł. Słaba wiara sprowadziła na nas zawieruchę.

Mam pytanie odnośnie tych głupawych od samego początku tzw obostrzeń. Kiedy przestaną obowiązywać te maski, pomiary temp.i dystanse? Po co od 2 lat robimy z siebie idiotów, skoro od początku wiadomo że to wszystko nic nie daje? Grypa była jest i będzie obojętnie jak ja będziemy nazywać. Apeluje o opamiętanie szczególnie do ludzi ( z wyższym wykształceniem) którzy nami zarządzają.

Jav

Wiele razy miałem ta grupę i co z tego ?? (usunięte przez administratora) cię tak nastraszył że teraz boisz się kataru ??

Paloncy

Na palarni mówili że od 1 marca zaszczepieni znów bez masek mogą chodzić

Raczej nie
@Paloncy

Raczej nie bo będą zarażać niezaszczepionych.

Kilka lat w eaton

Planuje opuścić ten zakład. Co proponujecie jako alternatywę ?

@Kilka lat w eaton

Idź do sąsiadów z naprzeciwka a potem wróć i powiedz jak było

Philo
@Edek

Zgadzam się z Edkiem, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ludzie mówią, że "tam" są takie czy inne dodatki, były takie czy inne podwyżki, ale jak się później okazuje, jest płaca minimalna a podwyżek nie było od np. dwóch lat. Nie znam firmy w Bielsku, która jednocześnie płaci PPE, gruszę, rybę, dodatek frekwencyjny. Ale jak to zwykle bywa widzi się tylko pustą połowę szklanki. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.

Sceptyk
@Philo

Widzę, że jakiś kierownik z dobrą pensją i pracą od 7-15 się tu przyplątał. …a tak na poważnie, zastanawiam się czy jest w tej firmie choć jeden operator, inżynier, który nie chce odejść, tylko brakuje odwagi? Z tą firmą jest jak z „bitą żoną”, czyli generalnie tragedia i (usunięte przez administratora) ale „są dzieci” i jak tu odważyć się na „rozwód”?

Odp
@Philo

Zbyt trudne pytanie ? Pytam o alternatywę , a nie Twoje zadowolenie z kilku złoty . Ryba ? 700 na rękę , grusza 40% podstawy to z 5000 masz ile ? 1900 + absencja 100 na rękę . I to jest wszystko przez cały rok. Nie znasz zakładów które to dają ? To chyba jesteś zaraz po szkole. Zadam pytanie ponownie bo jest chyba zbyt trudne . Czy jest alternatywa dla operatora wśród innych pracodawców w okolicy ?

@Odp

wejdź na ogłoszenia o pracę i omijaj firmy, które się tam ogłaszają bo to znak że u nich jest nędza. Na ściance wiecznie eaton, nittan, hutchinson i reszta. Nie ogłasza się Nemak, Aludyne, Avio mało kiedy, Marpol, TRW. Jak chcesz lepiej to tylko tam albo za granicą.

Ludwiczek

Młody ile zarobi.?

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Krzychu

Bardzo dziękuję za przestrzegania punktu umowy dotyczącego terminu wypłaty, 10 każdego miesiąca, jeszcze poproszę ostatnim przelewem, przecież pracuje w eaton, mam mnóstwo oszczędności, dramat, a tak na marginesie, mój kolega szuka pracy, zaproponowałem mu eaton bez polecania pracownika, jego odpowiedź, NIE DZIĘKUJĘ

Wilczur

Gupi oj gupi wy gupi. Iton zamienia orzechy na dolary i buduje zakład w Tczewie za 20 zielonych baniek, a wy dalej w (usunięte przez administratora)oczku.

Teodor ruzwelt

Gdzie ten Krzykacz wyzywający od:foliarzy? Tyle szczepień i 50000 zakażeń dziennie. Icki robią kasę na bambusach,buechecheche,10 dawka wam nie pomoże.sija.

Nitczenko

Dobry den. To prawfa że firma szuka 100 osup ? Asz tyle ? To bendom uruchomione nowe linie ?

@Nitczenko

Z takom pisowniom to raczej marne twoye sansze ;)

Bvggjvgh

Z pocałowaniem ronsi

Ktoś
@Nitczenko

Pewno zwolnili się ci co nie chcą się szprycowac!I takie zapotrzebowanie jest Pozdro.

Ktoś

Twoja jest lepsza?

@Ktoś

Inteligencją nie zabłysnąłes :) pomogę Ci specjalnie tak napisałem.

red

dramat,pachołki,nic tylko becycie,jak wam tak zle to to idzcie gdzie indziej,bo z eatonem nic nie wywalczycie.pozdrówki Rysio.

Ryszard z 11 jedyny !!!?

X
@red

Szkoda, że już cie nie ma, nudą wieje.

Ktos
@red

Jak nie będzie miał na Ciebie kto pracować to przestaniesz mówić o ludziach fizycznie pracujących pachołki

Cześć, opłaca się przechodzić z polmotorsu tutaj ? Jakie zarobki na prasach ?

No name
@Kandydat

Praca sto razy lżejsza niż w PM, ale jako operator możesz zapomnieć o takiej wypłacie jak w PM. Jeśli zdrowie fizyczne Ci nie przeszkadza to zostań tam gdzie jesteś. Pozdrawiam

Igo

Co się dzieje- ludzie uciekają z eatona masowo, w sumie nie ma się co dziwić- jest coraz gorzej. Nawet firma sprzątająca zmieniona na gorszą (pewnie tańsza). W takim tempie to za 2,3 lata tego o (usunięte przez administratora) już nie będzie.

Emperior
@Igo

Dziwi mnie twoje zdziwienie??? Wtf???

@Igo

Będzie, będzie. Pomalują, przemianują tak żeby szły nowe ulgi podatkowe i do wio do przodu. Za bramą zawsze znajdą desperata za te pare zł do roboty.

Jurek
@Igo

Nie ma żadnej rotacji . Zdaje się Wam. Nigdy firma nie miała się tak wspaniale jak teraz.

Jolanta
@Edek

A z tym to masz świętą rację! Choćby 100 osób uciekło to zawsze przyjdzie 1 desperat, szczęśliwy że znalazł prace za marne grosze.

Radiowiec
@Igo

desperaci szukają ludzi na fali Radia Bielsko, tylko dalej zapominają o wymaganym poczuciu humoru do pracy za śmieszne pieniądze.

byee
@Radiowiec

ty udajesz,że pracujesz eaton udaje,że płaci.za te robotę i tak za dużo.robota pokroju~antyteroryści z bramy.

Lidia
@byee

Czym Wy się zajmujecie w tym eatonie? Chłopak pyta, bo może by przyszedł do pracy. Ja mówię, że ok, jeśli i dla mnie polar przyniesie :)

Jolo
@Lidia

przy tych cenach opału polary będą jak znalazł na zimowe wieczory. Co jak co ale szefy to jednak mają łeb na karku i pomyśleli o ludziach.

Bolo
@Igo

Zakład na chwilę obecną ma zamówienia, i jednocześnie sam sobie ogranicza produkcję przez " oszczędności" , brakuje wszystkiego, jak robić cele i zarabiać jak linie produkują 60%tego co 5lat temu, linie w które wpompowano (usunięte przez administratora) kasy, nowa hala, super nowoczesna ledwo zipi, porażka i poprawy nie widać, jeszcze nas dymią na każdym kroku z kasą. Zakład się sypie i tyle, odchodzą elektronicy i mechanicy którzy jakoś reanimowali te stare złomy(maszyny) przez lata, lepiej zapłacić za polecenie niż dać zarobic fachowcom, wzorcowy zakład Eaton sypie się z roku na rok.

Nvhhhhh
@Bolo

Do tego odchodzą operatorzy z kilkunastoletnim stażem. Bez walki o taką osobę, poprostu ok-nara. Bo przecież tłumy za brama czekają. Szkoda tylko że młodzi więcej na L4 siedzą niż w pracy

Pan Li
@Nvhhhhh

spokojna, spokojna, ludzie płyną łodziami będzie pod brama ile trzeba! My to załatwić wy robić! Dużo tania ludzie, wiele kolorów.

ferdziu

Kiełbasa, browary i dolary dla zarządu. Polary dla roboli. Premia na zworach za grudzień znowu, a jakżeby inaczej 0 zł! (usunięte przez administratora)

Nono
@ferdziu

tylko bez dramatu. Ciężkie czasy, bieda idzie, trzeba oszczędzać. Zarząd potrzebuje to zrozumiałe, a ty ubierz polar i rób swoje ciepło myśląc o ręce która cię karmi.

ONA

Pozdrawiam mega zabawnego i zawsze uśmiechniętego chłopaka, czasy są jakie są a ty zawsze uśmiechnięty i zadowolony. Zwariowałam... :)

ONA

Samca Alfa zabolało? Same gury i płaczki a potem się dziwicie:)

Cocojumbo
@ONA

Z jakiego działu jest ten zawsze uśmiechnięty i zadowolony gość .? Może chodzi o mnie ?

@Cocojumbo

Jeśli jesteś teraz w pracy to zapewne chodzi o Ciebie;)

o. der ektor

Drodzy pracownicy, bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy środki aby podarować wam w podziękowaniu za tamten rok wspaniałe polary. Musicie sobie zdawać sprawę jak mocno musiałem walczyć o każdą złotówkę aby udało się wygospodarować budżet na ten cel, ponieważ taki 1 polar to dla nas ogromny koszt ok 10zł. Oklaski i pokłony mile widziane. W tym roku nie będzie już niczego. Komu się nie podoba to za bramę.

kuria
@o. der ektor

zapomina ojciec o trudnej sytuacji, wzroście cen energii. Jeżeli możecie wspomóżcie zakład i wasze miejsca pracy! Itończyk myślący o swoim tu i teraz nie będzie domagał się podwyżki, bo i z czego? Przecie nie ma. Nie zapomnijcie polecić zakładu rodzinie, bo co jak co ale tu im będzie najlepiej.

Zimorodek
@o. der ektor

A co, obniżają temperaturę (będzie oszczędzanie)?

Cocojumbo

Dzięki. Nawzajem

uno

dziękuje niezmiernie wdzięczna załoga. Oby w przyszłym roku było na szproty!

wow

taki związkowiec w eatonie potrzebny z jajami i konkretny (usunięte przez administratora)

gol

jaka jest atmosfera w tej firmi?

Jolanta
@gol

Ja się chętnie dowiem bo dla mnie atmosfera w miejscu pracy jest mega ważna, ale po opiniach śmiem twierdzić że krucho z tym. Ludzie masowo uciekają.

On

Premia świąteczna była z wypłatą czy będzie przed świętami???

On

Ciekawi mnie po której dawce już jesteś i jaką szkołę skończyłeś że tak bredz...sz!!!

Rrr
@On

Ta wypłata to już z wczasami pod grusza za przyszły rok wypłacona.

Jürek

Dopiero będzie.

Hehe

Chodzą po firmie jakieś nowe operatory w czerwonych kamizelkach. Tak sobie myślę co ich tu przyciągnęło hehee, pewnie jak zobaczą pierwsza wypłatę to się ewakuują stąd:)

Ironic

A co Ciebie tu trzyma ?

A

Sprawa zgłoszona.

Eee

Ostrzegali przed nią kilka lat temu.... Pamiętam tu na forum

Eee
@A

Niby coś widziałem, ale to była 5 nocka więc, albo to był sen, albo testosteron i moja fantazja, oczywiście piszę o tym że nie prawdą jest że uszczelka w kiblu przecieka, buehehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.