opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    09.02.2022 13:34

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie tych głupawych od samego początku tzw obostrzeń. Kiedy przestaną obowiązywać te maski, pomiary temp.i dystanse? Po co od 2 lat robimy z siebie idiotów, skoro od początku wiadomo że to wszystko nic nie daje? Grypa była jest i będzie obojętnie jak ja będziemy nazywać. Apeluje o opamiętanie szczególnie do ludzi ( z wyższym wykształceniem) którzy nami zarządzają.
    ReviewUserIcon
    Paloncy

    16.02.2022 12:02

    Pracownik

    Na palarni mówili że od 1 marca zaszczepieni znów bez masek mogą chodzić
    ReviewUserIcon
    Raczej nie

    18.02.2022 22:24

    Pracownik

    Raczej nie bo będą zarażać niezaszczepionych.
    ReviewUserIcon
    Kilka lat w eaton

    15.02.2022 00:39

    Pracownik

    Planuje opuścić ten zakład. Co proponujecie jako alternatywę ?
    ReviewUserIcon
    Odp

    18.02.2022 06:31

    Pracownik

    Zbyt trudne pytanie ? Pytam o alternatywę , a nie Twoje zadowolenie z kilku złoty . Ryba ? 700 na rękę , grusza 40% podstawy to z 5000 masz ile ? 1900 + absencja 100 na rękę . I to jest wszystko przez cały rok. Nie znasz zakładów które to dają ? To chyba jesteś zaraz po szkole. Zadam pytanie ponownie bo jest chyba zbyt trudne . Czy jest alternatywa dla operatora wśród innych pracodawców w okolicy ?
    ReviewUserIcon
    Edek

    18.02.2022 08:07

    Pracownik

    wejdź na ogłoszenia o pracę i omijaj firmy, które się tam ogłaszają bo to znak że u nich jest nędza. Na ściance wiecznie eaton, nittan, hutchinson i reszta. Nie ogłasza się Nemak, Aludyne, Avio mało kiedy, Marpol, TRW. Jak chcesz lepiej to tylko tam albo za granicą.
    ReviewUserIcon
    Ludwiczek

    13.02.2022 13:08

    Kandydat

    Młody ile zarobi.?
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    09.02.2022 18:42

    Pracownik

    Bardzo dziękuję za przestrzegania punktu umowy dotyczącego terminu wypłaty, 10 każdego miesiąca, jeszcze poproszę ostatnim przelewem, przecież pracuje w eaton, mam mnóstwo oszczędności, dramat, a tak na marginesie, mój kolega szuka pracy, zaproponowałem mu eaton bez polecania pracownika, jego odpowiedź, NIE DZIĘKUJĘ
    ReviewUserIcon
    Wilczur

    28.01.2022 07:42

    Pracownik

    Gupi oj gupi wy gupi. Iton zamienia orzechy na dolary i buduje zakład w Tczewie za 20 zielonych baniek, a wy dalej w (usunięte przez administratora)oczku.
    ReviewUserIcon
    Teodor ruzwelt

    26.01.2022 19:27

    Były pracownik

    Gdzie ten Krzykacz wyzywający od:foliarzy? Tyle szczepień i 50000 zakażeń dziennie. Icki robią kasę na bambusach,buechecheche,10 dawka wam nie pomoże.sija.
    ReviewUserIcon
    Nitczenko

    20.01.2022 17:35

    Kandydat

    Dobry den. To prawfa że firma szuka 100 osup ? Asz tyle ? To bendom uruchomione nowe linie ?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    21.01.2022 09:12

    Inne

    Twoja jest lepsza?
    ReviewUserIcon
    On

    21.01.2022 14:01

    Kandydat

    Inteligencją nie zabłysnąłes :) pomogę Ci specjalnie tak napisałem.
    ReviewUserIcon
    red

    07.01.2022 13:27

    Były pracownik

    dramat,pachołki,nic tylko becycie,jak wam tak zle to to idzcie gdzie indziej,bo z eatonem nic nie wywalczycie.pozdrówki Rysio.
    ReviewUserIcon
    X

    08.01.2022 20:33

    Pracownik

    Szkoda, że już cie nie ma, nudą wieje.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    21.01.2022 09:10

    Inne

    Jak nie będzie miał na Ciebie kto pracować to przestaniesz mówić o ludziach fizycznie pracujących pachołki
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    17.01.2022 19:51

    Kandydat

    Cześć, opłaca się przechodzić z polmotorsu tutaj ? Jakie zarobki na prasach ?
    ReviewUserIcon
    No name

    17.01.2022 20:55

    Kandydat

    Praca sto razy lżejsza niż w PM, ale jako operator możesz zapomnieć o takiej wypłacie jak w PM. Jeśli zdrowie fizyczne Ci nie przeszkadza to zostań tam gdzie jesteś. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Igo

    16.11.2021 23:18

    Pracownik

    Co się dzieje- ludzie uciekają z eatona masowo, w sumie nie ma się co dziwić- jest coraz gorzej. Nawet firma sprzątająca zmieniona na gorszą (pewnie tańsza). W takim tempie to za 2,3 lata tego o (usunięte przez administratora) już nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Nvhhhhh

    17.01.2022 09:04

    Pracownik

    Do tego odchodzą operatorzy z kilkunastoletnim stażem. Bez walki o taką osobę, poprostu ok-nara. Bo przecież tłumy za brama czekają. Szkoda tylko że młodzi więcej na L4 siedzą niż w pracy
    ReviewUserIcon
    Pan Li

    17.01.2022 10:13

    Kandydat

    spokojna, spokojna, ludzie płyną łodziami będzie pod brama ile trzeba! My to załatwić wy robić! Dużo tania ludzie, wiele kolorów.
    ReviewUserIcon
    ferdziu

    05.01.2022 16:20

    Pracownik

    Kiełbasa, browary i dolary dla zarządu. Polary dla roboli. Premia na zworach za grudzień znowu, a jakżeby inaczej 0 zł! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nono

    10.01.2022 12:46

    Były pracownik

    tylko bez dramatu. Ciężkie czasy, bieda idzie, trzeba oszczędzać. Zarząd potrzebuje to zrozumiałe, a ty ubierz polar i rób swoje ciepło myśląc o ręce która cię karmi.
    ReviewUserIcon
    ONA

    07.01.2022 23:20

    Pracownik

    Pozdrawiam mega zabawnego i zawsze uśmiechniętego chłopaka, czasy są jakie są a ty zawsze uśmiechnięty i zadowolony. Zwariowałam... :)
    ReviewUserIcon
    Cocojumbo

    08.01.2022 10:12

    Pracownik

    Z jakiego działu jest ten zawsze uśmiechnięty i zadowolony gość .? Może chodzi o mnie ?
    ReviewUserIcon
    ONA

    08.01.2022 10:30

    Pracownik

    Jeśli jesteś teraz w pracy to zapewne chodzi o Ciebie;)
    ReviewUserIcon
    o. der ektor

    04.01.2022 16:14

    Pracownik

    Drodzy pracownicy, bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy środki aby podarować wam w podziękowaniu za tamten rok wspaniałe polary. Musicie sobie zdawać sprawę jak mocno musiałem walczyć o każdą złotówkę aby udało się wygospodarować budżet na ten cel, ponieważ taki 1 polar to dla nas ogromny koszt ok 10zł. Oklaski i pokłony mile widziane. W tym roku nie będzie już niczego. Komu się nie podoba to za bramę.
    ReviewUserIcon
    kuria

    05.01.2022 09:48

    Pracownik

    zapomina ojciec o trudnej sytuacji, wzroście cen energii. Jeżeli możecie wspomóżcie zakład i wasze miejsca pracy! Itończyk myślący o swoim tu i teraz nie będzie domagał się podwyżki, bo i z czego? Przecie nie ma. Nie zapomnijcie polecić zakładu rodzinie, bo co jak co ale tu im będzie najlepiej.
    ReviewUserIcon
    Zimorodek

    05.01.2022 16:39

    Pracownik

    A co, obniżają temperaturę (będzie oszczędzanie)?
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2021 10:51

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cocojumbo

    24.12.2021 15:10

    Pracownik

    Dzięki. Nawzajem
    ReviewUserIcon
    uno

    28.12.2021 08:57

    Pracownik

    dziękuje niezmiernie wdzięczna załoga. Oby w przyszłym roku było na szproty!
    ReviewUserIcon
    wow

    23.12.2021 21:03

    Pracownik

    taki związkowiec w eatonie potrzebny z jajami i konkretny (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gol

    22.12.2021 15:06

    Pracownik

    jaka jest atmosfera w tej firmi?
    ReviewUserIcon
    On

    09.12.2021 16:21

    Pracownik

    Premia świąteczna była z wypłatą czy będzie przed świętami???
    ReviewUserIcon
    Rrr

    12.12.2021 16:41

    Pracownik

    Ta wypłata to już z wczasami pod grusza za przyszły rok wypłacona.
    ReviewUserIcon
    Jürek

    21.12.2021 19:40

    Pracownik

    Dopiero będzie.
    ReviewUserIcon
    Hehe

    18.12.2021 18:22

    Pracownik

    Chodzą po firmie jakieś nowe operatory w czerwonych kamizelkach. Tak sobie myślę co ich tu przyciągnęło hehee, pewnie jak zobaczą pierwsza wypłatę to się ewakuują stąd:)
    ReviewUserIcon
    Ironic

    18.12.2021 19:08

    Były pracownik

    Jak co??? Kasa dla polecającego, albo po 30 dniach l quattro
    ReviewUserIcon
    Jeży

    21.12.2021 19:39

    Pracownik

    A co Ciebie tu trzyma ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2021 12:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Eee

    18.12.2021 17:00

    Pracownik

    Ostrzegali przed nią kilka lat temu.... Pamiętam tu na forum
    ReviewUserIcon
    Eee

    18.12.2021 17:02

    Pracownik

    Niby coś widziałem, ale to była 5 nocka więc, albo to był sen, albo testosteron i moja fantazja, oczywiście piszę o tym że nie prawdą jest że uszczelka w kiblu przecieka, buehehe.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.12.2021 19:55

    Były pracownik

    Znalazłem pracę w zakladzie"X" pierwszy dzień i już 4 byłych itończyków spotkałem, haha, zarobki na 3zm takie jak w eatonie na 4 pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ironic

    20.12.2021 23:04

    Były pracownik

    Tak samo jak eatona. Z dwojga złego wolę PM.
    ReviewUserIcon
    Jhon

    21.12.2021 09:55

    Pracownik

    a idzie tam wyszarpać coś więcej? Tylko szczerze.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Jose

    06.12.2021 18:18

    Pracownik

    Ta firma to jakaś kpina, premia na zaworach za listopad znowu 0 zł.
    ReviewUserIcon
    Stachan

    09.12.2021 07:26

    Pracownik

    Jak 3/4!? Tydzień temu mówili że początek roku jest załadowany na max. Linie mieli uruchamiać!
    ReviewUserIcon
    Vv

    17.12.2021 21:32

    Pracownik

    Bądź przedsiębiorczy, bierz przykład z innych, bierz premię w złomie i zużytych narzędziach.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    17.12.2021 14:13

    Kandydat

    Fajny był wątek o zatrudnieniu 70-nowych za 4200pln, a tu skasowany.
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.12.2021 15:01

    Inne

    Firmie eaton wydaje się że rynek pracy w Bielsku Białej jest taki jak 20 lat temu i wymagają cudów na kiju
    ReviewUserIcon
    byly

    16.12.2021 15:38

    Były pracownik

    a durny naród myśli że ziemia jest plaska i kończy się przy ogrodzeniu.
    ReviewUserIcon
    Ja

    16.12.2021 15:46

    Pracownik

    milicja może tyle co prezydent w kraju !!! Haha sczeliwy bogaty Polak hahaha
    ReviewUserIcon
    operator

    09.12.2021 17:00

    Pracownik

    Ee tam narzekacie. Jak chcecie więcej zarabiać jak co "enty" pracownik z rana wstawiony przychodzi (przyjeżdża do pracy). Przecież gdyby raz zrobili kontrole 100% to "enty" procent z naganą by skończył :) Więc nie narzekać tylko robić swoje.
    ReviewUserIcon
    Vv

    11.12.2021 05:13

    Były pracownik

    Niestety, jest ciche przyzwolenie, ludzi nima można przyjść na bani i nikt Ci nic nie powie,,,, własne doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    kiosk

    08.12.2021 09:00

    Pracownik

    Porażka! Firma wydaje krocie na jakieś dwa robociki, z którymi są co chwilę problemy, a głupiego infokiosku nie mogą zrobić żeby po prostu działał!
    ReviewUserIcon
    Dzidek

    03.11.2021 12:43

    Były pracownik

    Firma bardzo dziwna jest, bardzo. Nie ma dla ludzi pracy ale jednoczesnie utrudnia odejście pracowników. Przerywa pracę i nie płaci za dni wolne ale nie wysyła na urlopy bezpłatne (bo nie ma do tego prawa) Balansują na granicy prawa. Wg mnie powinna pozwolić odejść ludziom, których nie ma czym zająć. Informacje spływają szeptami, plotkami Zero przepływu informacji. O zmianach dowiadują się ludzie w zasadzie po fakcie czyli już po zaistnieniu. Jestem mocno zniesmaczony zachowaniem się zarządu, kierownictwa i osób decyzyjnych. Jedyna odpowiedź jaką słychać to "Jak się komuś nie podoba niech się zwolni" ale tego też łatwo zrobić nie pozwalają. Znalazłem inną pracę w trzy dni za te same pieniądze bez sobót i niedziel. I w dodatku nikt nie patrzył na zababrane świadectwo. Mile wspominam zespół, bardzo niemile kierownictwo od leaderów wzwyż
    ReviewUserIcon
    Java

    09.11.2021 20:23

    Pracownik

    W pełni się z Tobą zgadzam. Lepiej ująć sytuacji w tym chorym zakładzie nie można.
    ReviewUserIcon
    Java

    02.12.2021 01:44

    Pracownik

    Święta prawda.
    ReviewUserIcon
    Hgvvnnjj

    27.11.2021 01:37

    Pracownik

    Zaczynamy ruszać pełną parą. Jo już się ciesza
    ReviewUserIcon
    Cyganka

    29.11.2021 07:19

    Pracownik

    Wszystko na zapas po starej cenie, przed podwyżkami w nowym roku. Zobaczycie w styczniu będzie halt.
    ReviewUserIcon
    Wróżbita Maciej

    30.11.2021 05:29

    Pracownik

    Karty mi mówią to samo.
    ReviewUserIcon
    Ankieter

    21.10.2021 07:30

    Pracownik

    Jórek czy Jeży ? Oto jest pytanie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.11.2021 11:47

    Pracownik

    Ja bym jeszcze inaczej nazwał tego pana , dobrze że już go nie ma to związki zaczynają nowe życie.
    ReviewUserIcon
    cygan

    16.11.2021 18:58

    Pracownik

    od nowego roku po 10 ciu w ałcie bedziem dojeżdżać.bagażnik bilet ulgowy.
    ReviewUserIcon
    Coraz gorzej

    20.10.2021 07:05

    Pracownik

    Nie ma premi świątecznej w tym roku hahahaha to jakiś kabaret.
    ReviewUserIcon
    Jhon

    27.10.2021 09:13

    Pracownik

    Ciesz się jak wrócisz do roboty! Nikt nie chce silników spalinowych, te nasze zawory i popychacze to se możemy wsadzić w cylinder w tylnej części ciała.
    ReviewUserIcon
    wjym

    15.11.2021 12:10

    Kandydat

    Plotki hodzom ze ma byc po osiemset złotych.Ale nie wjym ile w tym prowdy.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    09.10.2021 09:21

    Kandydat

    Dzień dobry wszystkim. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Podejrzewam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Pomóżcie mi i dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Eaton Automotive Systems? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Maciej
    ReviewUserIcon
    Roman

    12.11.2021 07:17

    Były pracownik

    Trudno zrozumieć co stało się z tą firmą w ostatnich 2 latach? Kiedyś „perła podbeskidzia”, a teraz wstyd się przyznać, że tu pracujesz…i nie pisze tu o zarobkach, bo były one zawsze trochę lepsze niż w okolicy, i nadaj są, choć trzeba dodać, że standardem była praca w systemie 4-brygadowym i każdą sobotę…piszę tu raczej o kulturze tej firmy i podejścia przełożonych do pracowników…jadowita, agresywna kultura i do tego olej z maszyn w każdej części ciała, temperatura latem na hali w okolicach 40st. Czasem chyba lepiej za 2-3 stówki w innej firmie…smutne.
    ReviewUserIcon
    Rudy grt

    13.11.2021 21:04

    Były pracownik

    Maciku, w klanie szukają dublera, to lepsza opcja niż iton
    ReviewUserIcon
    Administrator

    13.11.2021 11:15

    Inne

    Aplikowaliście na stanowisko Inżynier w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.
    ReviewUserIcon
    OCoChodzi

    13.11.2021 15:37

    Pracownik

    Firma chyba zwalnia obecnie, a nie rekrutuje.
    ReviewUserIcon
    Moze

    02.11.2021 19:44

    Pracownik

    Chciał bym z tego miejsca serdecznie pogratulować prezesowi rekordowego wyniku finansowego. Jestem niezmiernie szczęśliwy że mogłem oddać połowę swojego wynagrodzenia aby zarząd mógł sobie wypłacić milionowe dywidendy. Good Job.
    ReviewUserIcon
    Bob

    10.11.2021 08:26

    Pracownik

    Do swojego hobby mogą pomału dopisać survival. Pytanie co wygra - hobby, czy biedniejąca rodzina?
    ReviewUserIcon
    wwe

    12.11.2021 18:50

    Były pracownik

    dalem plusa,i teraz ruszy się wszystko na lepsze ....bałwany
    ReviewUserIcon
    Przodownik

    18.10.2021 17:40

    Pracownik

    To jadziem, 300% normy.
    ReviewUserIcon
    Janusz

    21.10.2021 07:40

    Kandydat

    Żartowałem z tym 800pln, nie pracuję u was, ale fajnie się was czyta, a czasem komentuje :)
    ReviewUserIcon
    Rts

    21.10.2021 20:56

    Pracownik

    Będzie 20zł premii produkcyjnej, buehehehe
    ReviewUserIcon
    Nieokiełznany

    21.10.2021 02:08

    Pracownik

    Więc tak, brygadzistą (usunięte przez administratora) 2+2 liczy na palcach,Yyyyyy nie współpracujesz, masz swoje zdanie, (usunięte przez administratora)nie odzywaj się, kiwaj głową będzie dobrze, jak się postawisz,(usunięte przez administratora), prawda jest taka:nie (usunięte przez administratora)trzymcie sumę karierowicze, buehehehehe
    ReviewUserIcon
    Roboeaton

    20.10.2021 12:56

    Pracownik

    Kiedy podwyżka inflacyjna w Eatonie?
    ReviewUserIcon
    Noob

    20.10.2021 14:18

    Pracownik

    A co to podwyżka inflacyjna? Tutaj nikt o tym nie słyszał :O
    ReviewUserIcon
    Apel

    13.09.2021 19:33

    Pracownik

    Ufam że wszyscy obecni tu krzykacze wezmą sprawy w swoje ręce i założą związki zawodowe. Wtedy się okaże ile jesteście warci. Wtedy będziecie mieli okazję "uświadamiać" innych. Pokażcie jeden z drugim jak należy działać . HR be , Jurek be , związki be ... To poraz na Was. Pokażcie co potraficie. Wtedy życie realne Was zweryfikuje . Tymczasem z pełnymi gaciami nie robicie nic poza zaśmiecaniem internetu.
    ReviewUserIcon
    Zapewne

    12.10.2021 11:54

    Pracownik

    Ależ ty ciemniak jesteś ???????? Jeszcze zatęsknisz za Jerzym i to szybciej niż myślisz ????. Zastanawiające jest to że ludzie robią to całkowicie za darmoszke może jakiś chętny na jego stanowisko haha nic za to nie dostaniesz . Ale fala hejtu i krytyki jest bardzo duża . To jest właśnie CV szarej myszy w firmie a jak przyjdzie do konfrontacji dlaczego brak pytań do dyrektora bo przecież można się tutaj wykrzyczeć w internetach . Ale po co się wychylać jak można Jerzego winić za wszystko przecież to jego wina hehe a na składkę szkoda po co się angażować jak można narzekać , nawet nagroda przeszkadza brak słów a za składkę flaszkę z biedry w promocji kupić . To nie jest promowanie Jurka tylko zakładu który Ciebie karmi , grającego na telefonie chowającego się po kiblach wiecznie zmęczonego .
    ReviewUserIcon
    Operator

    14.10.2021 22:00

    Pracownik

    Dokładnie jak jest spotkanie z dyrektorem to większość siedzi po cichu żeby czasem nie podpaść bo mają kredyty itd. ale na hali to pierwsi nadają i mają dużo do powiedzenia.
    ReviewUserIcon
    Gall

    14.10.2021 12:17

    Pracownik

    Starożytne przysłowie mówi że "gdy masz pracę a na nic cię nie stać, prawdopodobnie jesteś (usunięte przez administratora) Miłego dnia XD
    ReviewUserIcon
    Janusz

    05.10.2021 22:47

    Pracownik

    Siema, czy w październiku znów pracujemy na 80% i kiedy który tydzień będzie wolny?
    ReviewUserIcon
    Hehe

    12.10.2021 11:01

    Pracownik

    Rynek Ci się zmienia.... Hehehe może w samochodówce, ale reszta branż furczy, ale jest jeden warunek: godna płaca. Biznesy z minimalnym przyciągną tylko patologie, ale każdy ma takiego pracownika za jakiego płaci.
    ReviewUserIcon
    Ironic

    12.10.2021 20:26

    Pracownik

    Znaczy, że eaton też minimalne płaci, ile u nas się (usunięte przez administratora)przewinęło???
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.10.2021 19:48

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xanti

    08.10.2021 19:55

    Pracownik

    żyjesz,hehehehe

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.