opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    abc

    13.03.2021 12:03

    Pracownik

    premia w eaton za luty, zawory: 0 zł; popychacze: 240 zł. także "zapraszam" do pracy w oleju, hałasie i smrodzie w kiblach
    ReviewUserIcon
    Vip

    22.03.2021 21:08

    Pracownik

    Co tam krzyczysz biedaku?
    ReviewUserIcon
    Były

    10.05.2021 16:38

    Pracownik

    Tak to jest z tą premią potwierdzam jeśli regulamin przewiduje tylko 2reklamacj na miesiąc i przy tak dużej rotacji pracowników na linii produkcyjnej którzy są rzucani do pracy po 3 dyniowym szkoleniu to się nie człowiek nie dziwi że reklamacji na miesiąc jest dużo a młodzi mają wyrąbane na to bo mają wyższe stawki ustawowo do 26 rok życia więc mają w (usunięte przez administratora) P ta premie
    ReviewUserIcon
    D

    07.05.2021 18:09

    Pracownik

    Dzięki,ostatni raz w święto pracowałem.
    ReviewUserIcon
    A1

    02.05.2021 11:09

    Pracownik

    Komentarz w innej sprawie. Czy ktoś kojarzy faceta, który jest kierownikiem i bodajże kontroluje produkcję. Często chodzi w czarnej bluzce lub koszulce z Lewisa. Wzrost Ok. 180 ,krótkie włosy. Teraz chyba pracuje na produkcji, bo widuję go w ubraniach roboczych koło V/VA .Jeśli ktoś wie o kim mowa ,proszę podać chociaż imię. Z góry dzięki ????Pozdrawiam pracowników ????
    ReviewUserIcon
    Kibel między V-VA

    08.04.2021 15:46

    Pracownik

    Długo jeszcze będę mył ręce zimna woda?
    ReviewUserIcon
    Urażony

    11.04.2021 17:11

    Pracownik

    Oj chyba coś na Ciebie musieli napisać etyczny pracowniku
    ReviewUserIcon
    Eatonczyk

    12.04.2021 18:50

    Były pracownik

    Pracując nie całe 15 lat tam to uwierz że dużo widziałem .
    ReviewUserIcon
    roko

    03.04.2021 19:41

    Pracownik

    o jaka duża premia za marzec, zawory: 120zł, a popychacze 270zł chyba można szturmem iść na biedronkę po szampana za 10zł
    ReviewUserIcon
    Uber

    12.04.2021 16:29

    Pracownik

    Z tym szampanem to cię poniosło podziel tę 10 na pół,raczej amarena za 5 zł bo w przyszłym miesiącu premia 0zł.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    23.03.2021 13:55

    Kandydat

    Witam ile mogę zarobić w systemie 4b ? Na jakie pieniądze mogę liczyć na początek a na jakie np po roku pracy? Jakie są dodatki Dziękuje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2021 18:41

    Pracownik

    Napisz co za firmy ?
    ReviewUserIcon
    Ftr

    26.03.2021 20:15

    Pracownik

    To nie wyssane z rękawa,róbcie dalej fanatycy,potworki,hahs
    ReviewUserIcon
    Rt

    05.02.2021 13:46

    Pracownik

    Widzieli jakie podwyżki,robi Lidl i biedra?zainteresujcie się 10 lat temu zarabiałem 2xtyle co szwagierka na kasie,od przyszłego roku pensje będziemy mieć takie same,tylko że ja na 4 brygadówce 3 zmiany świátek piątek
    ReviewUserIcon
    44

    22.03.2021 16:25

    Pracownik

    W Lidlu 3500 brutto zastępca kierownika sklepu. Nie koloryzuj handlu. To ciężka praca za marne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Bee

    22.03.2021 16:58

    Pracownik

    Chyba w delikatesach w andrychowie takie piniondze.
    ReviewUserIcon
    Rysio

    18.03.2021 18:26

    Pracownik

    Ja nie stwierdzam. Ja pytam. Dlaczego osoba nie posiadająca 10 % mojego doświadczenia i umiejętności ,ocenia moją pracę,doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    Ftr

    18.03.2021 19:21

    Pracownik

    Rysik pracież ty nie musisz robić,na (usunięte przez administratora)ci to?
    ReviewUserIcon
    Rysio

    18.03.2021 19:23

    Były pracownik

    Zabawa,
    ReviewUserIcon
    kuba

    17.03.2021 01:14

    Były pracownik

    pracować na 15 30 maszynach jeśli ktoś jest na przerwie ?Jaja !
    ReviewUserIcon
    Dziadzia

    18.03.2021 17:38

    Pracownik

    Zamknęliśmy Włochy,Niemcy zawieźliśmy złom do Bieska bo taniej niż utylizacja,zamkniemy Bielsko,i niech Polacy zajmą się utylizacją starych gratów.
    ReviewUserIcon
    K

    18.03.2021 17:47

    Pracownik

    Ciemnioki,hahaha
    ReviewUserIcon
    Landrynka

    17.03.2021 18:04

    Kandydat

    Dojezdza ktoś z Komorowic?
    ReviewUserIcon
    Hools

    18.03.2021 12:54

    Pracownik

    Jak nie jestem z komorowic, ale jak trzeba to mogę kogoś dojechać
    ReviewUserIcon
    Xxx

    25.02.2021 22:30

    Pracownik

    Czy ktoś dojeżdża z Chybia brygada F??
    ReviewUserIcon
    Ftr

    10.03.2021 06:55

    Pracownik

    Ja dojeżdżam.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    10.03.2021 13:14

    Pracownik

    Odezwij się na emaila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Niezdecydowany

    16.02.2021 22:47

    Pracownik

    Czy jest możliwość pracy w systemie 3 zmianowym bez sobót?
    ReviewUserIcon
    Justin

    20.02.2021 15:56

    Pracownik

    I na portierni
    ReviewUserIcon
    K

    10.03.2021 06:57

    Pracownik

    Są 3 zmiany
    ReviewUserIcon
    Uber

    21.02.2021 05:27

    Były pracownik

    Nie polecam tego zakładu,dziwny klimat tam panuje
    ReviewUserIcon
    somsiad

    09.03.2021 16:39

    Pracownik

    zawsze na somsiada mozesz liczyc
    ReviewUserIcon
    Ftr

    10.03.2021 06:54

    Pracownik

    Też mam tak
    ReviewUserIcon
    Bbw

    15.02.2021 00:20

    Były pracownik

    Ricardo,podziękuj kolegom za ocenę.
    ReviewUserIcon
    Dante

    09.03.2021 15:53

    Pracownik

    Szrek,jesteś,za uczciwy,w pracy nie ma kolegów
    ReviewUserIcon
    Nikt

    09.03.2021 18:56

    Pracownik

    Dziwię się,że kierownik,zatwierdził tę ocenę,Rysiek zapierdala,ujebany po szyję i taka ocena,dramat
    ReviewUserIcon
    Porki

    31.01.2021 22:50

    Pracownik

    dojezdza ktos do firmy przez stara wies?
    ReviewUserIcon
    Ja

    20.02.2021 19:07

    Pracownik

    No trudno
    ReviewUserIcon
    sami

    25.02.2021 19:03

    Pracownik

    Jade z Wilamowic Brygada D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    04.02.2021 17:38

    Kandydat

    Orientuje się ktoś jak wygląda praca jako narzędziowiec? Warto? Robią jakieś skomplikowane projekty? I czy jest szansa na jakieś dodatkowe szkolenia np programowania maszyn cnc?
    ReviewUserIcon
    Jendker

    17.02.2021 19:38

    Pracownik

    Kobiety zarabiają tyle co mężczyźni
    ReviewUserIcon
    Dawid

    19.02.2021 16:40

    Pracownik

    Jest spoko
    ReviewUserIcon
    Operejtor

    16.03.2020 01:56

    Inne

    Zamiast siać panikę to skoncentrujcie się na sobie. Podstawy higieny + to co zaklad zapewnia w zupełności wystarczą. Jak się komuś nie chce pracować tylko szuka wymówek to są opinie takie a nie inne. Nie potrafisz zadbać o siebie to weź opiekę i pozwól pracować reszcie.
    ReviewUserIcon
    mw

    24.03.2020 16:23

    Inne

    A co niby zakład zapewnia,poza oczywiście bliskością drugiej osoby?
    ReviewUserIcon
    K

    16.02.2021 22:48

    Pracownik

    A ty co?przodownik pracy?
    ReviewUserIcon
    obcy

    07.02.2021 16:54

    Kandydat

    Jaka jest płaca w eatonie na stanowisku kontrola jakości?
    ReviewUserIcon
    Kurek

    18.12.2020 19:28

    Inne

    Czy na 4 brygadówce wyjdę 3300 netto bez nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.01.2021 23:31

    Pracownik

    W przemyśle ciężkim nie można zarabiać mniej niż w biedronce!!! W tym zakładzie potrzebni są ludzie techniczni, sprawni fizycznie i umysłowo, mężczyźni!!! Niema innego wyjścia żeby zacząć znowu produkować. Niestety żeby ściągnąć wartościowych ludzi trzeba zapłacić więcej niż konkurencja. Statysci których zatrudniacie pogrąża ten biznes. Pozdrawiam, będzie doborze.
    ReviewUserIcon
    B

    31.01.2021 21:38

    Pracownik

    Linie nie beczcie o podwyżki na kuźni jak wam mało wakaty są na kuźni zapraszamy.
    ReviewUserIcon
    On

    29.11.2020 18:43

    Inne

    Witam , czy ktoś dojeżdża z okolic Oświęcimia ? Planuje się przyjąć do firmy samemu samochodem ciężko dojeżdżać 40km w jedną stronę
    ReviewUserIcon
    Nowy

    31.01.2021 14:55

    Pracownik

    Ja jeżdżę z Ket
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.01.2021 20:03

    Pracownik

    Która brygada , też z Kęt
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Niko

    27.12.2020 18:39

    Pracownik

    Stanowiako na technologa lub inżyniera produkkcji ile na start na rękę ? Jeżeli jestem studentem zaocznym to jest szansa otrzymać pracę ?
    ReviewUserIcon
    Worker

    28.01.2021 19:08

    Były pracownik

    Obsadzone przez rodzinke i przyjaciol zapomnij.
    ReviewUserIcon
    B

    31.01.2021 03:32

    Pracownik

    Masz potencjał,żeby ludzi wko wiać udawać że pracujesz?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.03.2020 20:59

    Inne

    Dopóki ministerstwo nie każe zamknąć zakładów produkcyjnych oni z własnej woli tego nie zrobią. Biura będą pracować w domu, a pracownicy z produkcji dalej będą musieli przychodzić. Od poniedziałku pewnie będziemy się zmagac z brakiem ludzi bo wielu rodziców wezmie opiekę i pewnie będą szukać "chetnych" do nadgodzin. Praca na zmiany, pogoda sprzyjająca różnym infekcja i zmęczenie obniża odporność. Na zakladzie mamy nawiewy i hale klimatyzowana, one w takiej sytuacji tez nie pomagaja. Wystarczy jedna osoba z koronawirusem i pół zakładu zainfekowane. Tak właśnie się dba o bezpieczeństwo, które ponoć jest najważniejsze w tym zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Alkus

    20.11.2020 08:20

    Pracownik

    To co mało? Ja sobie nie mogę pozwolić na walenie 4-paka codziennie
    ReviewUserIcon
    Ftr

    26.01.2021 23:21

    Były pracownik

    Uwaga,uwaga,,,,,audyt,przebieramy koszulki.oooo suwmiarkę i młotek przynieśli. Taki zakład.
    ReviewUserIcon
    Bob

    05.01.2021 17:33

    Kandydat

    Czesc nie długo czeka mnie rozmowa w waszej firmie na operatora maszyn powiedz cie godna ta firma czy tylko na chwilę sie zaczepić i szukac czego lepszego ?
    ReviewUserIcon
    CounterStrike

    07.01.2021 08:00

    Były pracownik

    Przepracuj miesiąc i bierz l4
    ReviewUserIcon
    Mati

    16.12.2020 18:16

    Kandydat

    Może ktoś zdradzi ile było w etoinie premii na święta?
    ReviewUserIcon
    Taki tam

    17.12.2020 14:03

    Inne

    Wyznaniowe? A jakiego wyznania?
    ReviewUserIcon
    Jupiter

    30.12.2020 19:33

    Pracownik

    Mąż dostał w InPost,1000 netto na rybkę,uaha
    ReviewUserIcon
    stary

    07.12.2020 09:52

    Pracownik

    na kuzni trzeba kierownika,arka tarantule,albo pociesznego,no jeszcze owłosionyK jak wyluzuje,teraz jest klepanie po plecach i mobing panie dyrektorze.
    ReviewUserIcon
    tad

    07.12.2020 10:01

    Pracownik

    po xx latach ze smutkiem sie z tym zgadzam.WUR
    ReviewUserIcon
    Bulwa

    27.12.2020 14:16

    Były pracownik

    To koniec serca naszego zakładu
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    19.12.2020 14:05

    Kandydat

    Cześć, jak to jest z pracą dla kobiet w Eatonie? Powiedzmy jako operatorka maszyn. Jak to wygląda, co się tam dokładnie robi i czy jest ciężko? Nie mam doświadczenia w tego typu produkcji stąd moje pytania. Przyjmują tam młode dziewczyny bez doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    Jupper

    19.12.2020 15:40

    Pracownik

    Nawet jak nie masz palców,bierzemy cię,jest łoperator.
    ReviewUserIcon
    Play

    15.11.2020 11:38

    Pracownik

    Czy ktoś ma problem z zasięgiem sieci Play czy to wina mojego telefonu ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    18.12.2020 03:13

    Pracownik

    To nie wina Twojego telefonu. Mi była potrzebna karta z plus by mieć zasięg
    ReviewUserIcon
    Nowy

    17.12.2020 20:38

    Kandydat

    Witam serdecznie czy ktoś może powiedzieć ile mają na godzinę mechanicy z utrzymania ruchu???
    ReviewUserIcon
    ??

    17.12.2020 11:22

    Kandydat

    Widzę że szukają na kontrolę jakości dostaw. Jak wygląda tam praca ? Jakie zarobki ? Mógłby ktoś się wypowiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    kuźnia wyjadacz

    07.12.2020 09:23

    Pracownik

    tu trzeba kierownika,arka tarantulę,albo pociesznego,inaczej wszystko wój szczeli.teraz jest z dnia na dzień gorzejj,szczuucie ,mobing..........ale gdzie w eatonie??????
    ReviewUserIcon
    A.lkphol

    23.11.2020 15:07

    Pracownik

    mozna pracować spokojnie do emerytury , zarobki sa wystarczające , każdy robotnik ma samochód i mieszka w komfortowych warunkach , swołocz się nauczyła kultury i posługiwania kranem i spłuczką w kiblu , a pamietamy jak przyjechali do pracy , w kufajce i z walizką starych łachów
    ReviewUserIcon
    Cyc mamy i tatusia

    25.11.2020 17:28

    Pracownik

    Nie interesuje nas historia twoich rodziców w tej firmie ... sorry
    ReviewUserIcon
    IND

    24.10.2020 12:45

    Inne

    Witam serdeczne Czy mógł by mi ktoś dać kontakt do osoby zajmującej się grzaniem Indukcyjnym w tej Firmie ? Z góry dziękuje .
    ReviewUserIcon
    IND

    10.11.2020 21:23

    Pracownik

    chodzi o hartownia indukcyjne
    ReviewUserIcon
    IND

    21.11.2020 13:05

    Inne

    A w zasadzie szukam osoby kontaktowej bo jestem z firmy produkującej Induktory ,cewki i wzbudniki do grzania indukcyjnego i chciałbym przestawić ofertę na nasze usługi . Proszę o pomoc .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.09.2020 16:57

    Pracownik

    Brakuje u nas ludzi do pracy a jednak ludziska nie zabijają się żeby sie przyjac.Zastanawiam sie co by mozna było zmienic zeby to sie poprawiło.Jak sadzicie czym zatrzymac tych ,którzy chca sie zwolnic. Czym zachecic do pracy w czterobrygadówce? Moze napiszmy tu swoje przemyslenia ,sugestie,taka burza muzgów ,która pomorze pozyskac ,zatrzymac pracowników. Bez obrazania prosze pisac z pełna kultura co wg Was by pomogło. Osobiscie mam swoje pomysły ale chetnie sie przekonam czy inni mysla podobnie dlatego nic nie sugeruje.(usunięte przez administratora) Moze pracodawca skorzysta z naszych podpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Antek

    28.09.2020 15:01

    Pracownik

    Wyższe pensje, 4 netto i pojawią się ludzie, za 3 tysiące na 4 brygadowce ciężko znaleźć chętnych.
    ReviewUserIcon
    44

    16.11.2020 16:50

    Pracownik

    Wymienić awaryjne długoletnie maszyny, zainstalować odciągi usuwające oleista zawiesinę z powietrza. To na dobry początek. Albo inwestujesz w rozwój i poprawę warunków, albo Cię rynek szybko zweryfikuje.
    ReviewUserIcon
    Eaton

    15.10.2020 18:28

    Kandydat

    Witam. Jaka stawka na początek i czy są ewentualne nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Kangur

    20.10.2020 13:24

    Pracownik

    Jak to nie do końca prawda? Mógłbyś to rozwinąć? Średnio pracy powinno wychodzić 160 godzin.
    ReviewUserIcon
    Dział Personalny

    22.10.2020 08:52

    Pracownik

    Dzień dobry, Płaca zasadnicza - 3500 zł. brutto Dodatek za 4brygadówke (15% płacy zasadniczej) -525 zł. brutto Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pola

    21.10.2020 19:36

    Inne

    @Tak ile jest wszystkich brygad?
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.10.2020 21:35

    Pracownik

    4 brygady i 3 zmiany
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.10.2020 13:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cris

    07.10.2020 21:21

    Pracownik

    A co Cię to interere,inna sprawa ,że Jest RODO
    ReviewUserIcon
    Adam mechanik

    07.10.2020 20:39

    Pracownik

    Jakby sie kto kcioł zwolnić z tej firmy to mam miyjsce u mnie za ucznia albo w Młot-Polu moge załatwić fuche. Ino nie za darmo - za flache jedynie. To sie niom tak (usunięte przez administratora) że (usunięte przez administratora) mać !!!
    ReviewUserIcon
    Rafi

    14.09.2020 13:56

    Pracownik

    Chciałem zapytać czemu w firmach zewnętrznych pracują takie ładne dziewczęta ? ;)
    ReviewUserIcon
    Rafi

    21.09.2020 22:18

    Pracownik

    To możemy podyskutować.. :))
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna z zewnętrznej firmy

    22.09.2020 05:28

    Pracownik

    Czekamy na propozycje haha
    ReviewUserIcon
    Niika

    21.09.2020 11:33

    Kandydat

    Ile wynosi dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym?
    ReviewUserIcon
    Nostradamus

    21.09.2020 20:52

    Pracownik

    Dokładnie. Ogłoszenie jest na (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jendker

    22.09.2020 03:35

    Pracownik

    To jest już stswka z dodatkami za 4 brygady i Kuźniczy.
    ReviewUserIcon
    NOK

    16.03.2020 23:32

    Inne

    Dbajcie o pracownika i zamknijcie zaklad na 2 tyg a nie mierzycie temperatury. Zachowajcie sie ETYCZNIE w strone najwazniejszych jak to mowicie na kazdym spotkaniu z dyrektorem. Pozdrawiam wszystkich ciezko pracujących na liniach
    ReviewUserIcon
    NOK

    21.03.2020 20:45

    Inne

    Chce pracowac a nie siedziec na (usunięte przez administratora) Pisalem tylko ze z tym mierzeniem temperatury to zadne wyjscie. Koronawirus moze nie dawac objawów na poczatku i mozemy zarazic sie tym badziewem. Oby wszyscy byli zdrowi. Pozdrawiam Zdrowia Życze
    ReviewUserIcon
    nostradamus

    16.09.2020 16:46

    Pracownik

    i co tak straszyłes,wszyscy mają a mało tego jeszcze sa przyjecia

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.