opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kubuś puchatek

    14.09.2020 16:12

    Były pracownik

    Piszecie tu różne żale ale nie zapominajcie że macie w Eaton ETYKĘ. infolinia jest czynna 24 na dobę. Wystarczy zadzwonić i anonimowo zgłosić problem. Przyjedzie komisja i zbada sprawę, przesłucha kilku losowo wybranych...
    ReviewUserIcon
    Nowy

    10.09.2020 18:29

    Pracownik

    Ja się tylko chciałem spytać czy anonimowość już na tej stronie się skończyła?? :-)
    ReviewUserIcon
    Krot

    10.09.2020 21:42

    Kandydat

    A czy kiedyś była? Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje słowa. Przynajmniej powinien.
    ReviewUserIcon
    przeprosiny

    02.09.2020 21:21

    Były pracownik

    Przepraszam ze wpisem na portalu GOWORK.pl zamieszczonym na profilu spółki Eaton Automotive Poland sp.zoo w dniu 21.05.2019 podpisanym przeze mnie pseudonimem "Domino"oraz wpisami zamieszczonymi w dniu 22.05.2019podpisanymi przeze mnie pseudonimem "Bkegii"rozpowszechnialem nieprawdziwe informacje których treść naruszala dobre imię Panstwa(usunięte przez administratora).Przepraszam także za uzycie obraźliwych i wulgarnych określeń w stosunku do (usunięte przez administratora) oraz bezzasadne pomówienie ich o nieprawdziwe zachowania które w rzeczywistości nie miały miejsca (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    RAFAŁ_GRASIAK

    02.09.2020 15:31

    Pracownik

    Przepraszam, że wpisem na portalu GOWORK.PL, zamieszczonym na profilu spółki EATON AUTOMOTIVE POLAND SP. Z O. O. W dniu 24 marca 2019 r. podpisanym przeze mnie pseudonimem "Xanthi_po_kolana", rozpowszechniłem nieprawdziwe informacje, których treść naruszała dobre imię Pani Renaty Goli. Przepraszam także, za użycie obraźliwych i wulgarnych określeń w stosunku do Pani Renaty Goli oraz bezzasadne pomówienie jej o nieprawdziwe zachowania, które w rzeczywistości nie miały miejsca.
    ReviewUserIcon
    J

    02.09.2020 20:28

    Pracownik

    I Co, teraz firma jest bardziej autentyczna.. Nie polecam nikomu aplikacji w tej pseudofirmie
    ReviewUserIcon
    Przeprosiny

    02.09.2020 16:06

    Były pracownik

    Przepraszam,że wpisem na portalu GOWORK. PL,zamieszczonym na profilu spółki EATON AUTOMOTIVE POLAND sp.z.o.o w dniu 10 maja 2019 r. podpisanym przeze mnie pseudonimem ;Abecadło",oraz wpisami zamieszczonymi w dniu 22 maja 2019 r. podpisanymi przeze mnie pseudonimami ; bcvmvn" i ;Alexander '',rozpowszechniałam nieprawdziwe informacje ,których treść naruszała dobre imię Państwa Renaty i Dariusza Gola.Przepraszam także, za użycie obrażliwych i wulgarnych określeń w stosunku do Państwa Renaty i Dariusza Gola oraz bezzasadne pomówienie ich o nieprawdziwe zachowania , które w rzeczywistości nie miały miejsca .Monika Zakrzewska
    ReviewUserIcon
    Jaszczurito

    27.08.2020 06:26

    Pracownik

    Poziom niektórych komentarzy poraża, na spotkaniach z kierownikiem czy dyrektorem to w pierwszym szeregu a tu ukryty pod nickiem kozaczy, pokazuje że jego korzenie to Afryka. Przecież macie wyjście, zmienić pracodawcę, czy też masowo zapisać się do związków i próbować rozmawiać metorycznie. Bluzgi nie polepsza wasz byt, zarobi tylko gowork, czemu , mają świetny biznesplan . Pracodawca może wykupić konto Premium i być admistratorem danego wątku, a tym samym załamywać rzeczywistość. To że w innych wątkach firm nie ma komentarzy negatywnych to tylko temu że taki pracodawca wykupił pakiet Premium. Nasz pracodawca nie jest idealny ale na pewno nie ma takiego konta , napewno chce poznać nasze zdanie ale nie w formie jadu, jakiego tu nieraz widzimy, ale w formie rozmowy. Gdyby były zwolnienia byłby strach i płacz, nie ma też niedobrze. Gdyby dalej nie było zamówień , to ostrożne podejście naszej firmy byłoby idealne. Pracodawca nie może przewidzieć wszystkiego,. Ja gdybym był pracodawca zrobilbym tak, zwolnił ileś tam osób którzy starają się mniej niż inni a reszcie placilbym 100% i dbał o te reszte, bo to oni są na dobre i na zle i dają duży wkład w rozwój firmy, gdy się o takie osoby nie dba to ich morale spadają i albo się zwalniają albo smutki piszą na tym forum
    ReviewUserIcon
    Ciekawy @

    12.08.2020 18:37

    Pracownik

    Kiedy wraca system 4b, bo każdą sobotę nie mam zamiaru pracować .
    ReviewUserIcon
    Dwa barany

    15.08.2020 14:57

    Były pracownik

    A nie możecie dwa barany pracować jak ludzie pięć dni w tygodniu bez sobót i niedziel za przyzwoite pieniądze? No ale żeby to zrozumieć to się trzeba zwolnić tak jak ja to kiedyś zrobiłem.
    ReviewUserIcon
    Lepper

    13.08.2020 14:43

    Pracownik

    Witam dlamnie nie porozumieniem jest to ze siedziałes w domu z 80 procent wynagrodzenia a każą ci to odrabiać jede do jednego w sobotę a juz absurdem jest odrabianie w niedziele . cos tu jest nie tak z tym ,trzeba bedzie zbafac te przepisy czy zaklad eaton postepuje zgodbie z prawem pracy a juz nie mowie zgodnie z etyką .powino byc jak juz odrabiasz w niedzielę zalegly dzie to odrabiasz 1.5 dnia a nie jeden do jednego bo to nie jest zwykly dzien roboczy a juz nie wspomnę o swietach które wypadna w weekend a ty musisz odrabiac co za 80 procent
    ReviewUserIcon
    NoName

    13.08.2020 22:57

    Pracownik

    Mi się wydaje że ludzie za bardzo się pospieszyli z odrabianiem tych dni za free. W momencie kiedy pracowaliśmy na sto procent A nawet wiecej w pocie czoła za 80% wynagrodzenia powinni się wstrzymać i żądać umorzenia tych dni, bo każdy narzekał że roboty więcej jak było ale do odrabiania pierwsi.
    ReviewUserIcon
    Olek

    23.07.2020 11:45

    Pracownik

    Teraz w sierpniu sie boją to dali 100 pensji by pracownicy wrócili po urlopie do pracy .. Ale jak zaklad mysli ze dalej będzie pracowniką obcinał podstawe do 80 % przy tej produkcji ktora teraz jest na 3 zmiany ful co wida po dostawach surowca na zaklad od września to wiele osób a zwłaszcza operatorów i mechanikow pójdzie do konkurencji lub wyjedzie bo nie damy sie tak wyzyskiwac za te grosze
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    24.07.2020 14:40

    Pracownik

    To gruszka będzie od 100 czy od 80 procent?
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    05.08.2020 15:16

    Pracownik

    Urlopy jeszcze się nie skończyły, a ogłoszenie o pracę już wisi he he
    ReviewUserIcon
    glodny

    04.08.2020 12:32

    Pracownik

    ja sie pytam,kiedy wyplata?
    ReviewUserIcon
    Były

    30.07.2020 08:49

    Były pracownik

    Szczerze powiedziawszy, to kibicuję tej "firmie" aby jak najszybciej zniknęła z polskiego rynku pracy. Klasyczny przykład upadku "od milionera do zera". Dzięki Bogu, że w porę podjąłem decyzję i oczyściłem głowę z tej propagandy, która tam jest wszechobecna.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    01.08.2020 12:56

    Pracownik

    Nie polecam tego zakładu pracy, szczególnie ludzi, wyrwali ojca i syna od płóga i nakręcili bo praca jest u miastowego. Po za tym za 2500 trzeba wykonywać robotę utrzymania ruchu, a jak sie zbuntujesz to dostaniesz ocenę, jak w przedszkolu, śmiech na sali. NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    NoName

    23.07.2020 17:06

    Pracownik

    Na szczęście w tej firmie sobie tylko dorabiam i płacą opłaty ????
    ReviewUserIcon
    Ja tez

    25.07.2020 23:09

    Pracownik

    Ja też na szczęście ta firma od już dłuższego czasu na zus mi tylko robi.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy @

    05.07.2020 22:32

    Inne

    Kiedy zwolnienia się zaczną , a sorki przecież tu w dobie kryzysu więcej roboty niż na 4b a stawka 80 procent he he . A ciemnogród dalej wieży że nie ma zamówień
    ReviewUserIcon
    Kicus

    23.07.2020 11:40

    Pracownik

    Masakra Propaganda działa w firmie tu ludzia wpierają ze krysys ze 80 ludzi do zwolniena a tu 7 dni pod rząd pracy odrabianie soboty i niedzieli.prasy na kuzni wszystkie chodza non stop.zaklad pieniadze z tarczy biedrze a nas się zmusza do pracy za 80 procent z obcietymi dodatkami o połowę .listy do zusu obecności pracy wysylaja 4 dniowe bez sobót i niedziel a tu ci każą odrabiać w wekend 80 procent cos co jest tylko slownie dogadane z pracownikami .. To jakiś przekret czy pazerstwo firmy Eaton bo swoje w tarcz 3 .0 dostali od panstwa a pracowniką obcieli .
    ReviewUserIcon
    Riki

    23.07.2020 12:37

    Pracownik

    Jak by nie ta dotacja od państwa do żaden dyrektor czy związkowiec by walczył o twoje miejsce pracy .nie bić naiwny
    ReviewUserIcon
    Żona

    03.07.2020 14:23

    Inne

    Powiem krótko. Z tego co wiem to macie tam jakieś związki czy tak ? No to po co one tam są wogule, po to zeby tylko były czy pobto zeby bronić załogę a jeże nie potrafią to prostu rozwiązać tą fikcyjna organizację ponoć jeszcze nic nigdy nie zalatwili tylko podpisują co pan dyrektor im da . Paranoja jakas a przewodniczy niech sie wstydzi Ale pewnie nie ma wogule ambicji sprzedawczyk.... To tyle panie i panowie pseudo zwiazkowcy ☹
    ReviewUserIcon
    King1000

    23.07.2020 11:36

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą. Wszyscy teraz patrzą na związki, narzekają że nic nie załatwia, że źle negocjuje. Proponuję żeby założyli konkurencyjne związki zebrali ludzi i szli do dyrektora negocjować, zobaczą jak łatwo prowadzi się takie rozmowy. Jedyny który ma odwagę to zrobić jest poniewierany przez wszystkich. Wszyscy myślą, że po co się zapisywać i tak załatwia dla całego zakładu, a jak coś nie pójdzie to źle, ale żeby pomoc choćby przez zapisanie się do związków to nie, szkoda kilka grosików wysupłać. No tak na czteropak w weekend nie będzie. Większość z nas mogła już nie pracować, a to że mamy jeszcze gdzie przychodzić zawdzięczamy dialogowi związków i dyrekcji i nam samym bo też ponosimy wyrzeczenia. Nikogo nie bronie ani nie wywyższam, ale naprawdę uważam, że to, że mamy pracę zawdzięczamy przedewszytkim dyrektorowi i po części przewodniczącemu bo umieli się dogać. Nie należę do zwiazków, ale pewnie lada dzień się zapiszę.
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.07.2020 12:35

    Pracownik

    Ale dotację przytulili a nam karzą odrabiać .
    ReviewUserIcon
    Łoren Bafet

    05.07.2020 09:12

    Inne

    Mam pytanie, kiedy będzie druga połowa wypłaty majowej?
    ReviewUserIcon
    Richi milioner

    05.07.2020 10:59

    Inne

    Jaka druga połowa, jak ja myślałem ze to tygodniówka jest?
    ReviewUserIcon
    Jak żyć panie premierze?

    23.05.2020 07:40

    Inne

    A jak ci wszyscy ludzie ze wsi z rejestracjami SZY, KOS i KWA radzą sobie teraz z wolnymi sobotami i niedzielami? W końcu mogą się dowiedzieć jak wygląda normalne życie. Szczerze współczuję bo pewnie spać po nocach niektórzy nie mogą.
    ReviewUserIcon
    WieśMak

    20.06.2020 21:14

    Inne

    Współczuć to trzeba tobie tępa dzido miastowa zamknięta w 4 ścianach blokowych żal ci (usunięte przez administratora) ściska że my na wsi mamy wszystko o czym ty możesz sobie tylko pomarzyć .
    ReviewUserIcon
    Wsiok

    23.06.2020 11:01

    Inne

    My na wsi mamy życie jak w Madrycie nie to co Ty w tym swoim malutkim mieszkanku blokowym co się ogranicza do klatki schodowej i może małym balkonikiem wyrazy współczucia .
    ReviewUserIcon
    Szpec

    22.06.2020 11:26

    Inne

    Szanowna Dyrekcjo, wygląda to tak że ten biznes nie ruszy, w jesieni będą wzrosty zachorowań i ponowne wprowadzenie obostrzeń. Może zamiast trzymać ludzi w zawieszeniu na głodowych wyplatach, ogłosić jakiś program dobrowolnych odejść czy coś w tym stylu. Tak praestizowa, bogata i etyczna firma jak nasza, na pewno umie zadbać o swoich pracowników i ich rodziny. Przecież prze kilkanaście lat wyrwbialiśmy rekordy. Nie mam na myśli nic złośliwego, po prostu uważam że skoro od nas korpo wymagało etycznego postępowania to może raz korpo mogło by zachować się etycznie w stosunku do nas. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Śpec

    22.06.2020 12:25

    Inne

    Rekordy wyrabiłeś dla korpo kolego nie dla siebie. Może czas przestać wierzyć w etykę EATON, świętego mikołaja, obietnice wyborcze, wróżkę zębuszkę itp. i uświadomić sobie że światem rządzi pieniądz :-). Skoro tu pracujesz to pewno umiesz liczyć ..... A skoro umiesz liczyć to najlepiej jeśli będziesz liczył na siebie. To co się dzieje obecnie ,wcześniej czy później musiało się wydarzyć i właśnie się dzieje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nie ugiety

    20.06.2020 12:25

    Inne

    Mydlenie pracowniką eaton oczu tym placeniem 80% pensji pracodawca wykorzystując sytuacje bedzie na tym konu jechal do konca roku albo i dłużej ,w przyszłym roku dowiemy sie ze nie ma podwyzek bo kryzys ,i pracodawca twierdzi ze musi płacic 80 procent bo by zwalniał ludzi tylko ze w tym wypadku ja pracownik dostaje 2000 czy 2100 zl pensji za miesiac czasu to i tak sie zwolni bo koszty dojazdu osob z poza bielska so wysokie i ile ci zostanie w portfelu 1800 zl na przezycie ... 2000 zl zarobisz jako sprzataczka w sferze na jednej zmianie bez odpowiedzialnosci w pracy wiec jak zostana z 80 %pensji z podstawy do konca roku to wiekszosc osób odejdzie pracować gdzie indziej chociaz by na stacje bezynowa gdzie placa 2500zl plus premie na reke.A to mi wlasnie tak wyglada zeby ludzie sami sie pozwalniali bo przy zwolnieniach grupowych pracodawca ma obowiazek zaplacic ci za lata pracy jaki procent a jak sie san zwolnisz nie masz nic pozdrawiam ludzi pracy
    ReviewUserIcon
    Riki

    21.06.2020 10:12

    Inne

    A jak wam obniżą pensję , dają wam aneksy do umowy co wtedy zrobicie.Maja takie prawo państwo na to pozwala .
    ReviewUserIcon
    Młody

    21.06.2020 13:07

    Inne

    Wtedy powiem do widzenia i pójdę pracowac do innej branży nie związanej z automotiv gdzie dostane godne pieniądze za swoją pracę a nie pracował za przysłowiową miske ryżu
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    12.06.2020 19:28

    Inne

    Czy to prawda że korzystając z tarczy pracodawca nie może zwolnić pracownika przez pół roku? Czy po prostu jeśli pracodawca nie przedłuży tarczy na lipiec to mogą posypać się zwolnienia?
    ReviewUserIcon
    D

    19.06.2020 20:12

    Inne

    Teraz za 80% pracujemy dalej przez dwa miesiące a we wrześniu tak będą zwalniać i na rynku pracy już nie będzie..Bo w samochodówce będą zwolnienia .
    ReviewUserIcon
    Pyk

    19.06.2020 20:27

    Inne

    Zwolnienia może i będą ale pierwsze musi zakład pozbierać wszystkie jakie się da zapomogi od państwa i musimy odrobić wszystkie dni co mamy do odrobienia
    ReviewUserIcon
    Nowy

    06.06.2020 11:45

    Inne

    Prawda to że już zwalniają?
    ReviewUserIcon
    Nie

    06.06.2020 22:39

    Inne

    Nie, jeszcze nie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.06.2020 13:58

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    ARTUR

    31.05.2020 17:05

    Inne

    Na jakie warunki placowe można liczyć na produkcji dla nowego pracownika albo na magazynie?
    ReviewUserIcon
    NICK

    04.06.2020 12:18

    Inne

    Bez nadgodzin nie masz 3 z przodu.
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.06.2020 13:50

    Inne

    Max 2400 zł na rękę
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.05.2020 19:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    31.05.2020 22:55

    Inne

    Chodzi o biuro pewnie, tam same dyrektorki.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    01.06.2020 08:51

    Inne

    Fajna babka, szkoda tylko ze jej męskie imię dali. Szkoda, imienia się samemu niestety nie wybiera ????????????
    ReviewUserIcon
    Hej

    18.05.2020 17:49

    Inne

    Ile wynosi karpiowe i wczasy pod gruszą?
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.05.2020 01:20

    Inne

    Ok.500 zł
    ReviewUserIcon
    Err

    31.05.2020 16:13

    Inne

    250brutto razem 500.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    12.05.2020 13:33

    Inne

    Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    31.05.2020 10:23

    Inne

    Bolku czy można jakoś pozyskać ten stuff ktory bierzesz. Widzę że dobrze ryje beret. Prosze odezwij się :)
    ReviewUserIcon
    BOR

    31.05.2020 16:11

    Inne

    Bolek kąp się ile możesz bo za niedługo tarcza się skączy i do pługa. Koniec habaniny i Ameryki.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    19.05.2020 22:04

    Inne

    Chciał bym poznać Waszą opinię na temat co myślicie na temat co się obecnie dzieje u Nas oraz w całym automotive? Moje odczucia są takie że jesteśmy pykani jak młodzi przez jakąś wydumaną epidemie. Bardzo proszę tzw Bolka aby się nie wypowiadał bo zaniża poziom. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bolek

    12.05.2020 13:24

    Inne

    WERBUSY , dziękujcie dyrekcji eaton , że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę.eatonuratował temu motłochowi życie
    ReviewUserIcon
    Hans

    18.05.2020 15:02

    Inne

    Bolek chyba nie sprzedałeś tego konia??
    ReviewUserIcon
    Ktos

    19.05.2020 15:03

    Inne

    taz pracuję w dużej branży i nikt nie mowi nam ze w takim ciężkim okresie mamy dziekowac komuś ze mamy gdzie pracowac!sory!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.05.2020 10:01

    Inne

    Jak szefostwo w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?
    ReviewUserIcon
    mm

    19.05.2020 10:43

    Inne

    Nie bardzo,lepiej poszukaj innej pracy,tam nie warto,szkoda zdrowia. Warunki na hali są kiepskie,mgła olejowa,upały,a w lecie to nawet ponad 40 stopni. Ci co są na jakimś stanowisku to nie za zasługi tylko dobrze komuś wchodzili w (usunięte przez administratora) Niestety nic sobą nie reprezentują.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    16.04.2020 12:45

    Inne

    Wiadomo już jaka dalsza decyzja zarządu w sprawie postoju?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    17.04.2020 07:36

    Inne

    Postój o kolejny tydzień przedłużony. A tak poza tym. Brygadzisty powinien poinformować. To jego obowiązek
    ReviewUserIcon
    Mam dość

    15.04.2020 09:28

    Inne

    Ja chce do pracy! Mam dość juz tego siedzenia w domu i słuchania o koronawirusie i calej tej szopce. Gospodarka upada a my siedzimy w domu. Idzmy do pracy.
    ReviewUserIcon
    Wirus

    15.04.2020 11:33

    Inne

    To wszystko sie dopiero rozkręca, także jeszcze posiedzisz w domu długo
    ReviewUserIcon
    Mam dosc

    15.04.2020 23:30

    Inne

    Czyżby Co?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.04.2020 23:30

    Inne

    Wiadomo czy po świętach wznawiamy pracę czy nie? Bo telefon od przełożonych nie brzmi więc nie wiadomo czy szykować się na szybki powrót czy na dłuższy postój?
    ReviewUserIcon
    Kuty

    09.04.2020 21:02

    Inne

    Szykuj się na szybki wylot, czy tam na zmianę pracy, o ile uda się ją znaleźć. Automotive wstanie po świętach, ale Bożego Narodzenia 2022.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    10.04.2020 06:34

    Inne

    Do 20.04.20r postój. Dalej nie wiadomo
    ReviewUserIcon
    Kris

    08.04.2020 22:14

    Inne

    Wszyscy będziemy jeździć elektrykami ale nastąpi to najwczesniej za 20/30 lat
    ReviewUserIcon
    Zwiazkowiec

    05.04.2020 19:26

    Inne

    To jest odpowiedź na wszystkie pytania na tym forum. Już niedługo, szybciej niż się wydaje nie będzie produkowany samochód z silnikiem spalinowym na ropę i jej pochodne. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej przyszłości.
    ReviewUserIcon
    Ja

    08.04.2020 13:07

    Inne

    Hybrydy górą? Czyli nadal będzie silnik spalinowy. Ale jak ktoś nie rozumie genezy słowa hybryda, to nie ma o czym dyskutować
    ReviewUserIcon
    Jan

    08.04.2020 15:15

    Inne

    nie rozumiesz, że hybryda to zelektyfikowany samochód i wstep do elektrycznego w 100%!!! az takie to trudne...
    ReviewUserIcon
    Mlody

    01.04.2020 10:25

    Inne

    I tak 30 letnie gowniarze doswiadczycie tego co ja doświadczyłem bezrobocia totalnego. A wszyscy krzykacze co na tą pracę narzekaja dopiero zobaczycie czym jest prawdziwa praca.gownarzeria było wam za dobrze. Już nie będzie. Szacunek do pracy. Tego się hj ki nauczycie .
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.04.2020 23:32

    Inne

    Kierownik się pyta brygadzisty kto jest najmniej potrzebny na lini.
    ReviewUserIcon
    Wyjadacz

    05.04.2020 12:01

    Inne

    I co? Dowiedział się prawdy że on??????
    ReviewUserIcon
    Ola

    26.03.2020 08:11

    Inne

    W innych zakładach w okolicy naszego każą brać urlop, nie ma postojowego, to jest dopiero nie fair...
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.03.2020 14:47

    Inne

    Jak lubisz niszczyć ludzi to Twoja sprawa. Ale pamiętaj, karma wraca. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    ABB

    02.04.2020 15:31

    Inne

    W innych typu TI, bo w ABB normalnie się pracuje
    ReviewUserIcon
    Miś

    31.03.2020 21:44

    Inne

    Co dalej będzie?! Szukać pracy czy ogarnom temat?
    ReviewUserIcon
    Mariola

    25.03.2020 18:49

    Inne

    Witam jest informacja że będziemy pracować do końca świata i trzy dni dłużej
    ReviewUserIcon
    Zona

    28.03.2020 07:18

    Inne

    Idz na opiekę jak ci nie pasuje, albo na chorobowe, ja tam wolalabym pracować
    ReviewUserIcon
    Taaaaaa

    25.03.2020 08:41

    Inne

    Gdzie ci krzykacze co do związków pretensje mają że są złe że że alko rozwiązać itp. Podpisali aneksy i siedzą w kącie bo związki załatwiły 100%postojowego teraz cisza ale centa na związki szkoda . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taaaa

    25.03.2020 17:34

    Inne

    Nikogo nie obrażam tylko krew człowieka zalewa jak widzę te żale. Ale do rzeczy wypłata na czas pełne składki bez jakichkolwiek kopert pod stołem itp. Idziesz na L4 masz wypłatę a nie 1000zl . Pamiętajmy że pracujemy dla korporacji sentymentów brak trzeba robić jak robisz swoje masz spokój . Zdarza się że przełożeni zapominają że masz jeszcze dom ale wszystko jest do dogadania . Na głowę nie pada ciuch roboczy dostajesz czysty , pranie firma zewnętrzna ,prysznice są mydło jest i 8h co jest bardzo ważne jeżeli ktoś posiada rodzinę. Minus czterobrygadówka i mała szczerość pomiędzy ludźmi kanalie . Brak zaufania do przełożonego kłamstwa to na porządku dziennym każdy w strachu jeżeli ma hipotekę a ma ja duża grupa ludzi w t zakładzie więc oni siedzą po cichu . Zatrudnienie w miarę stabilne . Najgorsza jest ta nieszczerość po ramieniu cię poklepuje a zaraz leci i cię sprzeda za pochwałę wzrokową od kierownika .
    ReviewUserIcon
    Xyz

    24.03.2020 20:37

    Inne

    A może by tak przestać narzekać? Jak wam się nie podoba to można zmienić prace nikt was na sile nie trzyma .
    ReviewUserIcon
    mw

    24.03.2020 16:18

    Inne

    W ciężkich czasach i eton bb kombinuje jak najbardziej wykorzystać tych co najwięcej pracują,przepraszam tych co w ogóle coś robią,bo reszta tylko udaje że pracuje. Jak najmniej pieniędzy dać,żeby Ci wyżej mieli co dać do swoich kieszeni,zwłaszcza pani z personalnego,zołza jakich mało,dla niej nic się nie liczy,poza nią samą,brak szacunku dla ludzi,gbutowatość,wyniosłość.Gdzie jest Pan który rządzi,czemu,nie nauczy biurowców szacunku i pokory,czy może on sam taki jest? Najważniejsi powinni być Ci na produkcji,ich zdrowie i bezpieczeństwo,ale dla tych wyżej to nie jest ważne,liczy się tylko jak ich wykorzystać i jak najmniej im zapłacić,a co do płacenia to idealny przykład teraz od kwietnia na to będzie. Zarobki tam są przeciętne,smród i brud okropny więc jeżeli ktoś się szanuje niech lepiej do pracy się tam nie wybiera,dopóki tam są ludzie na stanowiskach powpychani po znajomości, tam nie będzie lepiej.Wykorzystywanie robotników,szkoda nerwów.Biedni Ci co już tam pracują,bo od kwietnia wykąbinowali jak dać im mniej pieniędzy. Za takie warunki jakie tam panują powinni dużo więcej zarabiać,a nie tylko utrzymywać biurowców i tych co siedzą wyżej na niezasłużonych stanowiskach.

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.