opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kamil

    24.03.2020 11:18

    Inne

    Proszę o spokój i opanowanie. Musimy to przetrwać wspólnie jak rodzina.
    ReviewUserIcon
    rudy 50

    23.03.2020 12:55

    Inne

    Po co tu pisać opinie skoro ONI zaraz usuwają wszystko co tylko im nie pasuje. Forum o tym zakładzie trzeba przenieść w inną przestrzeń. Z Moich kilku negatywnych opinie wszystkie juz sa usuniete.
    ReviewUserIcon
    Operator

    21.03.2020 12:52

    Inne

    Witajcie. Chciałem zadać pytanie na forum ponieważ wszyscy władni się pochowali może przewodniczący NSZZ lub społeczny inspektor pracy się wypowie może dyrektor jeżeli to czyta: Czy wobec zewsząd szalejącego wirusa wszystkie zakłady automotiv ogłaszają postoje ze względu na dobro pracowników i oczywiście kryzys... Czy Eaton nie może po prostu przeczekać sytuacji i po prostu stanąć ??? Jak widzicie zbiorowy pozew przeciwko firmie jeżeli pracownik zarazi się w pracy ?
    ReviewUserIcon
    Myslacy

    21.03.2020 17:08

    Inne

    Rozumiem, że Ty ten zbiorowy pozew w sądzie zarejestrujesz ?
    ReviewUserIcon
    Rudawy Somsiad

    17.03.2020 19:21

    Inne

    Do niezadowolonych z podwyżki: - jaki % według was byłby odpowiedni za ocenę P3 ?
    ReviewUserIcon
    Czarodziej

    18.03.2020 22:43

    Inne

    Suma sumarum, młody ma tyle co stary bo podatek niższy, hahaha
    ReviewUserIcon
    Els

    20.03.2020 19:31

    Inne

    Po 15 mam ledwo ponad 4 k.
    ReviewUserIcon
    Zwiazkowiec

    19.03.2020 15:46

    Inne

    Takie mam pytanie, na jakich zasadach będą zwalniani 30.03? Chodzi mi o odprawy i okres wypowiedzenia? Może przewodniczący J. coś wrzuci?
    ReviewUserIcon
    Hose

    19.03.2020 20:52

    Inne

    A kto Ci obiecał, że Cię zwolni?
    ReviewUserIcon
    Tak będzie

    19.03.2020 22:59

    Inne

    A jak masz w umowie ? 2 tygodnie czy 3 miesiące wypowiedzenie ?
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.03.2020 18:06

    Inne

    To w końcu są przyjęcia czy zwolnienia bo już się pogubiłem..
    ReviewUserIcon
    Lol

    19.03.2020 19:30

    Inne

    Cały czas przyjmują do pracy a nie do siedzenia w domu i czekania na podatkowe.
    ReviewUserIcon
    Hose

    19.03.2020 20:54

    Inne

    Jak na razie nie ma tragedii. Kolos zawsze sobie poradzi, trochę cierpliwości i będzie dobrze.
    ReviewUserIcon
    Jo

    19.03.2020 19:28

    Inne

    Doigrali się hejtetrzy! Ciekawe który z nich w piątek będzie mówił jaki to Eaton jest super? Kto jeszcze chce posiedzieć w domu od 1 kwietnia?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    17.03.2020 20:23

    Inne

    Jak tam dzisiaj selekcja na rampie Eaton ? Wszyscy szczęściarze dostali się do pracy ? Co z tymi co nie przeszli selekcji ? Co na rewir ? Lager kapo był ?
    ReviewUserIcon
    Koronawajrus

    17.03.2020 22:34

    Inne

    Wpuszczali do 40stopni Celsjusza, powyżej zimne okłady na czolo 2 badanie i też wpuszczali
    ReviewUserIcon
    rudy 1310

    17.03.2020 16:09

    Inne

    Gdzie ta troska o pracowników ??? Dopiero jak się wszyscy pozarażamy to raczą zamknąć ten (usunięte przez administratora) ???
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 15:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kris

    17.03.2020 07:08

    Inne

    Jak by to było takie proste i oczywiste to setki tysięcy ludzi by nie chorowało a tysiące nie umarło....
    ReviewUserIcon
    king1000

    15.03.2020 21:51

    Inne

    Podzielam zdanie większości, firma, która dostaje nagrody od ministerstwa za dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, powinna dać przykład i zamknąć się jako pierwsza, ale co tam, założysz LOTO i jesteś bezpieczny. Jak widać zdrowie i bezpieczeństwo się dla nich nie liczy. Cóż, jak 2/3 z nas się zarazi to i tak produkcja stanie. Wszystkim życzę zdrowia.
    ReviewUserIcon
    Majol

    15.03.2020 12:45

    Inne

    Pracodawca powinien juz od piątku zaklad zamknąć A Ty piszesz o urlopie bezpłatnym sytuacją jest poważna ale oni tego nie rozumie.
    ReviewUserIcon
    Lotnik

    15.03.2020 21:16

    Inne

    Linie lotnicze SAS właśnie ZWOLNIŁY 10 tysięcy pracowników z powodu tego, że samoloty nie latają! Chcesz tego samego w Eaton?
    ReviewUserIcon
    Miły

    15.03.2020 00:08

    Inne

    Mamy związkowca od czego on jest podwyżki juz załatwił.
    ReviewUserIcon
    Związkowiec

    15.03.2020 10:50

    Inne

    I co, chcesz urlop bezpłatny? Postojowego nie ma bo to nie jest z winy pracodawcy. Może przesunąć przerwę wakacyjną? Idźcie do Jurka.
    ReviewUserIcon
    Rodzic

    14.03.2020 17:46

    Inne

    Ciekawi mnie frekwencja w poniedziałek, jak przedszkola i szkoły zamkną?
    ReviewUserIcon
    Łopatologia

    14.03.2020 16:40

    Inne

    W tym oleju i chromie żadne bakterie i wirusy nie mają prawa przeżyć ani sekundy.
    ReviewUserIcon
    M.

    14.03.2020 14:38

    Inne

    Oni dbaja o bezpieczenstwo. Chyba o wyniki dyrektor jest nieodpowiedzialny zaniast zamknac ta bude. Jak widac co sie robi bo to nie sa zarty.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    14.03.2020 13:04

    Inne

    Brawo za wpuszczenie na zakład i nie sprawdzanie kierowców z Włoch pomimo ,ze sa w czerwonej strefie. Co na to zarząd?
    ReviewUserIcon
    Mersin

    14.03.2020 08:10

    Inne

    Najwazniejsze ze Lubo siedzi w domciu i myszka przestawia kierownikow a oni dalej kit pociskają.
    ReviewUserIcon
    Msx

    14.03.2020 01:33

    Inne

    Moze Prezydent oglosi zamkniecie zakladow to sie do tego dostosuja bo jak narazie to dla nich liczyvsie tylko produkcja. A tu az strach z domu wychodzic.
    ReviewUserIcon
    Coldwirus

    13.03.2020 21:58

    Inne

    Zdrowie w tej budzie jest najmniej ważne.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kris

    13.03.2020 21:38

    Inne

    Zamknąć zakład !! Bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze !!! 800 osób na zakladzie i do tego te nawiewy bez filtrów ..jeden chory przyjdzie i 2/3 dni cały zakład będzie chory
    ReviewUserIcon
    Msx

    13.03.2020 17:30

    Inne

    Dlaczego nie zamkna zakladu skoro wszystko zamykaja z powodu wirusa. Czekaja az bedzie za pozno
    ReviewUserIcon
    Ja

    13.03.2020 19:25

    Inne

    Też się nie mogę doczekać.
    ReviewUserIcon
    LoLek

    13.03.2020 21:19

    Inne

    Każdy po cichu liczy że to się stanie chociaż na kilka dni czy tydzień
    ReviewUserIcon
    Operator 69

    13.03.2020 19:58

    Inne

    No cóż, to jest właśnie KORPORACJA: rączki myć, nie podawać sobie dłoni i produkować, produkować... WYNIK PRZEDE WSZYSTKIM.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.03.2020 23:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Babcia

    11.03.2020 15:36

    Inne

    "kierownik" kolformingu va
    ReviewUserIcon
    Zwiazkowiec

    07.03.2020 11:45

    Inne

    Ha, ha namawiacie ludzi do związków a kto tam jest zarejestrowany i kto przewodniczy nieudacznicy co nie potrafili nigdzie pracować powinni być dawno zwolnieni i ja mam im płacić składki alkocholikom ha ha ha ha. StoKlose wolski szntazawał ze jak nie podpisze to na linie trafi a tego alkoholika kto szntarżyje bo jest 3 dyrektorów.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    09.03.2020 00:15

    Inne

    Można jakoś rozwiązać te całe związki ??? Po co tą parodie ciągnąć dalej ? Tak samo jak na kopalniach to jest banda (usunięte przez administratora) Przecież wiadomo wszem i wobec że korpo zrobi co będzie chciało. Jak się ludzie będą buntować to zwiną tą konserwę i pójdą do Indii albo dalej nie będą się(usunięte przez administratora) . Biznes plan się musi zgadzać...
    ReviewUserIcon
    Powodzenia tchórze

    09.03.2020 00:20

    Inne

    I takich baranków jak Ty tu potrzebują.
    ReviewUserIcon
    Tu i teraz

    07.03.2020 17:54

    Inne

    Nie popieram takich zawodników co klepocza warami swoje jej foczki. (usunięte przez administratora) był jest i będzie. Nie boję się ciebie... I niestraszne bo się się zesrasz. Andrzeju
    ReviewUserIcon
    Elvira

    04.03.2020 15:09

    Inne

    I jak podwyżki dzieci ? Jurek coś wywalczył. Da się ? Da. Zapisujcie się do związków. W kupie siła.
    ReviewUserIcon
    Ty

    06.03.2020 19:02

    Inne

    Należysz do związków ? Jeśli nie to nie kompromituj się. Wszyscy narzekacie ale nikt z was nie ma ikry . Trutnie .
    ReviewUserIcon
    Flora

    06.03.2020 19:26

    Inne

    Dzięki takim jak Ty jest tu coraz gorzej. Nic nie robią tylko narzekają. Chcesz coś zmienić to się zapisz . Tylko tak można coś zmienić. Związki nic nie robiły bo jest za mało osób. Bez ludzi nic nie zdziałasz. Jaki jest wybór ? 1.Narzekać dalej i się męczyć . 2. Zwolnić się 3.Zapisać się do związków aby zwiększyć ilość członków. Wtedy jest szansa na twarde rozmowy z dyrekcją. Decyduj za siebie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.03.2020 17:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    J

    03.03.2020 19:20

    Inne

    Który ?
    ReviewUserIcon
    Speedi

    18.01.2020 20:06

    Inne

    Nie umiem rozwiązywać problemów dlatego się ich pozbywam. Zwalniam,degraduje,przenoszę .
    ReviewUserIcon
    $

    03.03.2020 13:54

    Inne

    A gdzie ja znajdę pracę ?
    ReviewUserIcon
    Atmosfera

    03.03.2020 17:46

    Inne

    Z Twoimi umiejętnościami w tym kraju pracy nie ma i nie będzie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.02.2020 13:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fred

    02.03.2020 12:25

    Inne

    Skończcie pisać glupoty
    ReviewUserIcon
    Byly

    29.02.2020 13:40

    Inne

    Witam rok spędziłem w tym zakladzie, masakra jakaś maszyny psują się na potęgę gdzie nie staniesz coś naprawisz, wypłaty to 2800zl na koncie !! Kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora) a brygadziści jedni ok wszystko załatwisz a są też (usunięte przez administratora) kiera i czepiają się wszystkiego. Za te wypłaty nie polecam
    ReviewUserIcon
    Driver

    10.02.2020 21:48

    Inne

    Nie wiem skąd tak krytyczne opinie o rozmowie kwalifikacyjnej. W moim przypadku była konkretna, rzeczowa i przebiegała w miłej atmosferze. Ogólnie firma zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Dobry socjal, warunki pracy są ok. Może to kwestia podejścia i doświadczenia.... Ja swoje przepracowałem, jak w wielkich firmach tak u małych prywaciarzy. Może dlatego wiem po co przyszedłem do tej firmy i zwyczajnie robię swoje, chociaż czasem bywa ciężko. Jeżeli komuś źle, to przecież nadal mamy rynek pracownika a nie pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Pomyśl

    14.02.2020 22:54

    Inne

    To, że gdzie indziej jest gorzej, nie determinuje tego, że tu może być o wiele lepiej niż jest. Masz rację biadoleniem nic nie zmienimy, dlatego daj pomysł jak polepszyć finansową sytuację pracowników w tym zakładzie. Bo na pewno nie takim gadaniem jak Twoje, że gdzie indziej jest gorzej i że trzeba się było uczyć. Sam siebie posłuchaj. Patrz na to, że finansowo gdzie indziej jest lepiej. A to my byliśmy dawniej liderem w wypłatach w regionie. I nie każ czasami iść nam tam, gdzie jest lepiej. Nie sztuką jest uciekać z firmy, dla której poświęciło się wiele lat życia. Sztuką jest wymusić na pracodawcy, by nas lepiej finansowo doceniał.
    ReviewUserIcon
    Driver

    26.02.2020 18:13

    Inne

    Skoro pracujesz tutaj długo, to znaczy że może nie znasz teraźniejszego rynku pracy. Ja w ciągu 10lat, zmieniłem pracę 4 razy. Wyuczony zawód mam teoretycznie bardzo dobrze płatny. Pracowałem w kilku zawodach, w dużych średnich i małych firmach. Na przestrzeni tych doświadczeń, Eaton jest dla mnie dobrą firmą. Nie wolną od wad, bo takiej nie ma. Teraz wygląda to tak, idziesz do małego prywaciarza i niby wszystko fajnie, ale kasa pod stołem.... Idziesz do dużej firmy i widzisz że każda działa tak samo, czyli - kilka dobrze opłacanych ogarniętych ludzi na wydziale, a reszta to przypadkowi naciskacze guzika za małe stawki, których można wymienić w ciągu miesiąca i produkcja idzie cały czas. Cały świat teraz tak wygląda. Szczere powodzenia dla każdego kto się zwolni, żeby znalazł swoje miejsce, miał dobrą wypłatę szacunek czy czego mu tam brakuje. Ja już po prostu przychodzę do pracy, robię swoje i wychodzę zostawiając to za bramą zakładu. Pójdziecie do innych firm i wtedy dotrze, że różowo to jest tam tylko z opowiadań kolegów. A wypłaty w eatonie zawsze będą takie, żeby firma mogła produkować w konkurencyjnych cenach i przynosić krocie właścicielom. Ja np pretensje mogę mieć tylko do siebie, bo do pracy tutaj nikt mnie nie zmusza. Mogę przecież otworzyć swoją firmę i byś szefem szefów...
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.02.2020 20:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @

    26.02.2020 11:14

    Inne

    Mi kierownik powiedział że jak jestem chora to mam nie przychodzić do pracy bo zarażę innych. Ja się słucham kierownika i nawet jak mam katar biorę L4.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.02.2020 10:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    T

    24.02.2020 12:36

    Inne

    Znaczy podwyżki tylko za ocenę, bo nie jestem na bierząco
    ReviewUserIcon
    Wyjadacz

    24.02.2020 17:28

    Inne

    Kpina to mało powiedziane!! Jak tak zrobią to te (usunięte przez administratora) same będą musiały wziąść się za robotę bo reszta będzie mieć wyebane i wtedy robota będzie palić się w rękach!:-) coraz mniej liczy się wiedzą i doświadczenie jak nie lubisz wazeliny :-)
    ReviewUserIcon
    Roba

    22.02.2020 15:24

    Inne

    Skoro tak tam żle to czemu wszyscy narzekaja zamiast isc gdzie indziej .Rynek potrzebuje pracowników ,wiec zmiencie robote zamiast sie użalac nad soba .W kolo jedno i to samo sa nadgodziny zle nie ma nadgodzin tez zle, nikt was tam na siłe nie trzyma .Idzcie robic gdzieś na taśme produkcyjna napewno bedziecie miec czas zeby bawic sie telefonem tak jak teraz .
    ReviewUserIcon
    Xyz

    23.02.2020 21:37

    Inne

    Cze Seba
    ReviewUserIcon
    Twoja ciocia

    24.02.2020 16:57

    Inne

    Człeku co tu piszesz. Wypłata na czas to standard i wymóg prawny. Nie kapie na głowę. A w której fabryce kapie ? Bez ambicji jesteś.
    ReviewUserIcon
    Eaton

    24.02.2020 09:44

    Inne

    Jest jedna ładna blondynka w biurze, po 30. To jedyny plus jaki mam po rozmowie kwalifikacyjnej hahaha.
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.02.2020 17:10

    Inne

    Jest może jakiś przewóz do eaton lub rudawke z okolic żywca ? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Redi

    21.02.2020 20:30

    Inne

    Taaaa kareta z dyni ale o 24 znika potem to tylko za dały kubota
    ReviewUserIcon
    Realista

    23.02.2020 09:04

    Inne

    Tak jest PKP lub PKS do dworca w Bielsku-Białej potem podmiejski 10 podwozi cie pod sam zakład
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.02.2020 19:56

    Inne

    Wiekszosc narzeka na firme ale dalej tam pracuje. Jestem pracownikiem tej firmy i jakoś dziwnym trafem zawsze co miesiąc przychodzą nowi pracownicy okolo 20 osób przypadek. Firma eaton praca normalna raz lepej raz gorzej jakvw kazdej pracy ale przynajmniej placi nadgodziny o czasie i stawki nie sa najgorsze jak pracujesz i robisz nadgodzin to zarobisz trzeba chcieć i pracowac a nie udawać ze sie robi.Dla mnie firma. Eaton jest jedna z lepszej pracy w Bielsku bo pensja po 3 miesiacach sa wyższe niz kokurencji w Bielsku na start z czego jestem zadowolony
    ReviewUserIcon
    Ty

    22.02.2020 22:53

    Inne

    Co miesiąc przychodzi 20 osób. Osle wyciągnij wnioski dlaczego . Dlaczego brakuje. Bo ludzie ze stażem 10,15 lat odchodzą . Naiwna ciemnota.
    ReviewUserIcon
    L4

    19.02.2020 19:07

    Inne

    Jeszcze troche i będzie 1 fizyczny na 2 linie nad nim brygadzista dalej kierownik i trzy baby w biurze,ale co tam burak spod bielskiej wsi da rade.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    01.12.2019 12:20

    Inne

    Pytanie, ile REALNIE idzie zarobić na 4-brygadach, bo stwierdzenie atrakcyjne zarobki dużo nie mówią
    ReviewUserIcon
    Zona

    16.02.2020 16:17

    Inne

    I wrzody na żołądku ????????????????????
    ReviewUserIcon
    Em

    18.02.2020 21:32

    Inne

    A myślisz, że tak łatwo jest zmienić pracę?

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.