opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Eaton Automotive Systems

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.4/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(2378)
Dodaj opinię
Aktualności(11)

Opinie(2378)

Dodaj opinię
Aktualności(11)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza wizja
  • .
  • Kariera
  • .
  • Produkty
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza wizja

Kariera

Produkty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielsko-Biała
  • Komorowice Śląskie
  • Komorowice
  • Mazańcowice
  • Lipowiec
  • Bystra Krakowska
  • Bystra
  • Wilkowice
  • Kozy
  • Janowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - Eaton Automotive Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielsko-Biała
  4. /
  5. Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Eaton Automotive Systems Bielsko-Biała

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 21

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    123

    16.02.2020 18:40

    Inne

    A nadgodziny są czy nie bardzo?
    ReviewUserIcon
    on

    13.02.2020 21:45

    Inne

    @Driver mówisz dobry socjal - to znaczy konkretnie jaki?
    ReviewUserIcon
    Wyjadacz

    13.02.2020 22:32

    Inne

    Bardzo dobry czyli taki sam jak 10lat temu :-) wtedy to bylo coś teraz sam sobie odpowiedz. W tym momencie w wielu zakładach jest dużo lepszy bo poza premia na święta i druga wakacyjna nie ma nic.
    ReviewUserIcon
    Grr

    13.02.2020 22:37

    Inne

    Dokladnie,premia produkcyjna to taki prymaaprylisowy dżołk,a może prank?
    ReviewUserIcon
    Em

    09.02.2020 14:35

    Inne

    Dokrecanie sruby daje odwrotny efekt do zamierzonego.Wlodarze,dobry pracownik to zadowolony pracownik,$$$$$, wylączając nawiedzonych parobasów bo to juz zdjagnozowana choroba społeczna.
    ReviewUserIcon
    NN

    13.01.2020 10:48

    Inne

    Byłem w tej firmie jakiś czas już temu na rozmowie kwalifikacyjnej na "operatora maszyn" i powiem szczerze ,że nie była to przyjemna rozmowa której nie zapomnę dlatego, że Pani rekruterka była wyjątkowo nieuprzejma, jej zachowanie było aroganckie ... oczywiście jak ktoś do mnie tak to i ja do niej , dlatego nie polecam chyba, że się coś zmieniło teraz to nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Jan

    09.02.2020 09:21

    Inne

    Zgłoś to, już kilja osób ma do niej zastrzeżenia.
    ReviewUserIcon
    Nicj

    09.02.2020 09:21

    Inne

    Wcale nie przesadza.
    ReviewUserIcon
    Anonymous

    08.02.2020 11:48

    Inne

    @Administrator - co takiego "niestosownego" było w zapytaniu naszego byłego kolegi, że musiałeś usunąć Jego pozdrowienia dla nas ?? Pytam bo stwierdzenie, że tu jest większa rotacja niż w sąsiedniej firmie raczej obraźliwe ani niestosowne nie jest. To skąd więc ta cenzura w - przecież wolnym - internecie ? Chyba, że jest on już wolny tylko pod względem prędkości... . Wstyd.
    ReviewUserIcon
    Eaton

    02.02.2020 15:06

    Inne

    Witam . Ile zarobi nowy na 4 brygadowce i powiedzmy z 2 nadliczbówkami?
    ReviewUserIcon
    Zonk

    05.02.2020 20:05

    Inne

    Po roku max 3530 Ale to jest max do 3lat ,więc po roku jak masz 3300 to po 2 będzie 3400 moze trochę więcej. Więc nawet licząc że do tych 3 lat miałbyś te 3500 d9 tego 15% I te dodatki 500 to wychodzi 4500 brutto A więc na rękę coś może ciut wiecej niż 3000pln. To jest gdzieś po 2 do 3 lat, a gdzie nowi?? Na 4b ok 2800 może ciut wiecej a na 3zm 2600 to max
    ReviewUserIcon
    Raptus

    06.02.2020 15:41

    Inne

    Potwierdzam.
    ReviewUserIcon
    Gosv

    23.01.2020 22:09

    Inne

    Kobieta, która rekrutuje jest bardzo niemiła.
    ReviewUserIcon
    Dzwoń

    04.02.2020 14:56

    Inne

    Na infolinię
    ReviewUserIcon
    Gość

    04.02.2020 19:18

    Inne

    W pracy trzeba być profesjonalnym, to nie miejsce na pokazywanie swoich humorów wiec nie usprawiedliwiaj takiego zachowania jakby to miało być normą.
    ReviewUserIcon
    Negocjacje

    29.01.2020 23:42

    Inne

    J. wynegocjuje nam podwyżki. Będą kokosy.
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.02.2020 18:59

    Inne

    Ja dają ci
    ReviewUserIcon
    Waldek

    22.01.2020 13:21

    Inne

    Witam, jaka jest stawka na początek dla nowego pracownika? Bo otwierają nowa halę.
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.01.2020 18:25

    Inne

    Hala już nie jest taka nowa bo stoi już kilka lat. Zwyczajnie nie piszą wprost, że nikogo nie mogą na nią znaleźć od paru lat. I dlatego wciąż jest nowa bo pustawa. I nie zapełnią jej dopóki będą dalej forsować ten idiotyczny system czterobrygadowy. Zresztą na 3zmianówce też w każdą sobotę trzeba przychodzić na trzy zmiany. Pracowałem i widziałem. Dzięki bardzo.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy @

    21.01.2020 20:21

    Inne

    Witam jak wygląda praca na kuźni ktoś powie ?
    ReviewUserIcon
    OldBoy

    22.01.2020 05:56

    Inne

    Niewielu chce zostać po okresie próbnym, straszny (usunięte przez administratora) i ciężka robota.
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.01.2020 20:19

    Inne

    Jak lubisz brudną robotę w graficie to zapraszam na kuźnię.
    ReviewUserIcon
    Darek

    20.01.2020 05:52

    Inne

    w ogłoszeniach cały czas widnieje ofertą pracy "operator maszyn" i "magazynier/magazynierka" pomimo wysłania CV spełniania wszystkich wymagań w ogłoszeniu , doświadczenia to i tak nikt się nie dzwoni.... rekruterzy "damy" dwudziestoparoletnie decydują według ich widzimisie kogo według nich można zaprosić na rozmowę i kto się potencjalnie nadaje oceniając człowieka na podstawie wyglądu , CV uważając, że jak się jest po 30 i pracuje na produkcji to jest się nieudacznikiem życiowym.... człowiekowi który tylko potrzebuje pracy i chętnie by do pracy chodził i cieszył się z tego ,że pracuje i zarabia to pracy i szansy dać nie można pomimo tego ,z e szukają ludzi do pracy... brawo, los się zemści kiedyś na Was, Pozdrowienia niech się Wam wiedzie....
    ReviewUserIcon
    Xyz

    20.01.2020 23:44

    Inne

    Musisz wysyłać częściej najlepiej codziennie, bo jeżeli w HR jest też taka rotacja jak na poidukcji to musisz codziennie wysyłać to przeczyta inna - nowa osoba i na pewno się dostaniesz :) A tak poważnie to muszę Ci zdradzić że obecnie jesteśmy w trakcie przykręcania śruby, władza udaje że robi co może aby uzupełnić braki w załodze ale to ściema i sprawdza ile można wycisbąć z tych nieudaczników co jeszcze zostali. Czekają na rozwój sytuacji w strefie bielskiej a jak wiadomo nie jest różowo w automotive... Jednym słowem dosyć agresywne działanie korporacji - wygląda że idą na całość....
    ReviewUserIcon
    Wrk

    21.01.2020 16:09

    Inne

    Dokładnie tak jest, smutne to.
    ReviewUserIcon
    Kilkanaście lat

    17.01.2020 21:18

    Inne

    Trochę tu pracuję i naogladałem się już "dobrych zmian"... niestety jestjestcoraz coraz gorzej pod względem finansowym. A nie przychodzimy do pracy charytatywnie tylko żeby zarobić." Eatonowe eldorado" to już miniona epoka.
    ReviewUserIcon
    Ania

    16.01.2020 21:45

    Inne

    Jaka jest stawka na produkcji na początek?
    ReviewUserIcon
    Darmozjad

    17.01.2020 19:47

    Inne

    Fujowa, teraz to ze 300 zł więcej niż najniższa krajowa.
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.01.2020 14:34

    Inne

    Jak tam zmiany brygadzistów na Kuźni.
    ReviewUserIcon
    Zmiany

    11.01.2020 16:05

    Inne

    Głupie wprowadzanie zamieszania. Rozwalanie dobrze funkcjonujących ekip. Nudzi się kierownictwu. Nie znam pracowników i brygadzistów, którzy są z tego powodu zadowoleni. Wręcz przeciwnie. Każdy zestresowany.
    ReviewUserIcon
    Riki

    12.01.2020 09:21

    Inne

    Ja uważam bardzo dobrze skończy się w końcu koleśostwo przesiadywanie w biurze brygadzistów i w chodzenie w d.p.e.A może brygadziści się wezmą w końcu do roboty,bo do tej pory to nic by nie robili tylko przesiadują w biurze nikomu nic nie pomagają.A jak przychodzą na setkę to tylko się umywają od roboty żeby się tylko nie pobrudzić.
    ReviewUserIcon
    Były Pracownik

    08.01.2020 12:45

    Inne

    Szkoda że tyle złych opini O tej firmie tu się pojawia Firma mim zdaniem jest ok zarobki na poziomie zawsze wszystko na czas fajny program socjalny praca też nie jest zła A ludzie no cóż w tak licznym gronie zawsze są Ci spoko i jakieś buraki też się znajdą ja pracowałem tu 8 lat i to był fajny czas dużo super ludzi tu poznałem pozdro dla całej kuźni
    ReviewUserIcon
    Zwolniony

    09.01.2020 06:38

    Inne

    A czemu nie robisz?
    ReviewUserIcon
    eatonowiec

    20.11.2019 19:35

    Inne

    Ludzie jeśli komuś się praca nie podoba to nikt nikogo na siłę nie trzyma. Piszecie tutaj takie bzdury że się czytać tego nie da. Idźcie do prywaciarza i poróbcie to ze stulonymi ogonami wrócicie do Eatona.
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    22.11.2019 21:53

    Inne

    Nie sposób zaprzeczyć,wszystko w temacie.
    ReviewUserIcon
    Były

    07.01.2020 11:36

    Inne

    No więc jesteś na najlepszej drodze do przykrego rozczarowania. Chyba, że jesteś z tych co włażą pod biurko... Nie jest prawdą co piszesz, że nie ma nigdzie więcej na start niż w EATON po kilku / nastu latach na poziomie prac. produkcyjnego czy pomocniczego z wykształceniem średnim czy nawet zawodowym. Trzeba poszukać - owszem. Wiem na własnym przykładzie. Mnie zajęło pół roku. Stawka 3700 brutto, dwie zmiany, bez nocek, soboty również robocze ale płatne 100% więcej. Dowóz autobusem za 100 zł/mc. A premie? Teraz było 2100 brutto na "karpia"... Jeszcze efektywnościowa i latem wakacyjna. Razem ponad 4000 brutto w roku. Da się ?? Tylko trzeba spróbować.
    ReviewUserIcon
    Beck

    18.11.2019 16:59

    Inne

    Tak wy i ta wasza infolinia w Stanach. Tylko że kabelek z drugiej strony Wam ktoś odłączył. Słuchajcie ja znalazłem rozwiązanie na ten cały bajzel. Co zrobiłem? Zwyczajnie się zwolniłem i mam święty spokój. Teraz mam wolne weekendy, święta wszystkie wolne, zero korporacyjnej gadki, zero durnych słupków i tablic. No i kasa wieksza. Zaprawdę powiadam Wam że w tej waszej firmie to się teraz średnio zarabia. Skutecznie przyczyniła się do tego pewna pani ale jej już podobno u was nie ma. Chyba mało kto z nowych przychodzi skoro ogłoszenia o pracę są na Bielsku dosłownie wszędzie. Mało kto chce pracować piatek-$wiątek. To daje do myślenia. No ale wy się cieszycie pewnie że wam 11 listopada wpadła setunia. Brawo Wy.
    ReviewUserIcon
    Wrr

    18.11.2019 18:57

    Inne

    Jeszcze chwila i podstawa zbliży się do najniższej krajowej
    ReviewUserIcon
    Urzekła mnie twoja historia...

    07.01.2020 10:47

    Inne

    Chyba nie wiesz o czym piszesz. Jak zgłaszasz problemy to albo zamiatają pod dywan, albo potraktują "z buta" i zrobią ci taki magiel, że już potem tylko się zwolnić, jeśli masz odrobinę własnej godności.
    ReviewUserIcon
    Eatonowiec

    21.11.2019 17:40

    Inne

    Dajcie przykłady złego traktowania. Każdy chciałby pracować po 5 dni w tygodniu. Mieć weekendy wolne. Cieszmy się że mamy pracę nie najgorzej płatna bo uwierzcie że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A narzekać zawsze będą Ci co im się robić nie chce
    ReviewUserIcon
    Itd

    21.11.2019 18:04

    Inne

    Podaje Ci rękę każdego dnia. Uśmiecham się. Za plecami obrabiam Ci 4 litery,wyśmiewam. Ty się o tym dowiadujesz i co ? Fajnie nie ? Tym bardziej jak robi to Twój przełożony. Upokorzenie ! Efektywnosc pracy zaczyna maleć.
    ReviewUserIcon
    Urzekła mnie twoja historia...

    07.01.2020 10:26

    Inne

    Ja to przerobiłem. Dosłownie jak napisałeś. Zmiana pracy nie była tym najgorszym w moim przypadku, lecz świadomość, że człowiek któremu ufałem i uważałem za prawie przyjaciela okazał się najgorszą szują. To najbardziej zabolało. Teraz już NIKOMU w pracy nie ufam. Nie mam kolegów, tylko współpracowników.
    ReviewUserIcon
    eatonowa hipokryzja

    20.12.2019 10:33

    Inne

    Eaton ogólnie odcina się od wspierania jakiejkolwiek strony politycznej natomiast LGBT i marsz równości w Katowicach już popiera. Co więcej chwali się tym na slajdach na stołówce. Tak na marginesie na marszu równości były partie polityczne: "Wiosna" oraz "Razem", a także KOD (komitet obrony demokracji). No coś tu jest nie tak. A nie to przecież ludzi brakuje do pracy i może teraz środowisko gejów, lesbijek itp zacznie walić drzwiami i oknami do firmy. Porażka. A ogólnie eatona nie polecam jako pracodawcy. Soboty, niedziele przychodź do pracy, a na życie zabraknie czasu...
    ReviewUserIcon
    Marsz równości

    03.01.2020 11:38

    Inne

    Bo to nie był wiec polityczny, tylko marsz równości, a Eaton wspiera równość. Na ten marsz mógł przyjść każdy wspierający równe traktowanie ludzi. Mogłeś przyjść ty, polityk z z PO, sędzia, lekarz, polityk z PiS i ksiądz. Każdy...
    ReviewUserIcon
    Nick dzeger

    07.01.2020 09:20

    Inne

    Zapytaj tam, gdzie wjeżdżają paczki przywożone przez kurierów. Piękne paczuchy z giftami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.12.2019 01:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .

    26.12.2019 20:45

    Inne

    A także szacunku do pracownika.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Eaton Automotive Systems?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Rudawka 83 43-382 Bielsko-Biała

    NIP:9372422570

    KRS:0000208617

    https://www.eaton.com/
    Branża główna: Części i akcesoria samochodowe

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    łoperator

    13.12.2019 10:39

    Inne

    Jestem pod wrazeniem spotkania wigilijnego,ukłony w strone organizatorów.Fajnie ,że wszyscy mogli byc w swoich ciuchach,że był czas na przebranie sie a nie w biegu bo trzeba produkowac.Pierwszy raz odkąd pamietam nie było wydzielone jedzenie tylko kazdy mógł zjesc tyle na ile miał ochote.I trzeba przyznac było smaczne!Pewno znajdą sie tacy co im sie nie podobało czy nie smakowało. Moze faktycznie cos zacznie sie zmieniac na lepsze a nie jak za ''WERSUSA'' ,że na pączkach chciał zaoszczedzic.
    ReviewUserIcon
    ABW

    15.12.2019 18:32

    Inne

    Większość tego nie rozumie. Dostali miskę ryżu i to ich zmotywowało. Narzędzie motywacyjne spełniło swoją rolę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.12.2019 18:03

    Inne

    Wigilia naprawdę super w końcu nie siedziałem w ubraniu roboczym????
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.12.2019 20:19

    Inne

    Witam. Ile nadgodzin jest na 4 brygadowce A ile na 3 zmianach? Dzięki
    ReviewUserIcon
    .

    19.12.2019 16:07

    Inne

    Nie ma reguły. Raz są ,raz nie ma. System nie ma znaczenia.
    ReviewUserIcon
    Nikt ważny

    16.12.2019 06:07

    Inne

    Witam nje rozumie dlaczego ludzie tak narzekają? Jeśli jest komuś źle lub uważa że za mało zarabia to dlaczego nie zmieni zakładu pracy na taki w ktorym wedlug niego będzie mu lepiej. Na dzień dzisiejszy ofert pracy nie brakuje więc wystarczy trochę chęci a nie narzekać na forum bo to nic nie zmieni. Są zakłady w których dostaniesz 2k na rybę a sa tez takie gdzie dostaniesz 200zł. Są zakłady gdzie w wigilię trzeba iść do pracy na 2 zmianę a w sylwestra na trzecią bo tak wychodzi z grafiku a jest system czterobrygadowy więc nie rozumie dlaczego narzekacie skoro w eaton święta są wolne i mozna spędzić je z rodziną. W większości zakładów nie zobaczysz zadnej wigilii dla pracowników tak jak w eaton co prawda skromna ale co roku pod tym wzdledem pamiętają o produkcji. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Pamiętajcie ci co wiecznie narzekają że w żadnym zakładzie nie jest idealnie i zawsze znajdzie się coś o co można sie czepiać. Nigdy nie znajdziesz pract która ci będzie w 100 %odpowiadać przynajmniej jest takie moje zdanie. I wiem co pisze bo przed eatonem pracowalem u kilku innych dużych pracodawców i wszędzie gdzie nje bylem nie było super dlatego tez zmeinalem pracę az do momentu jak tafilem do eatona chociaż też nie jest różowo i sporo rzeczy możnaby było zmienić ale tak jak pisałem robic trzeba wszędzie. Podziwiam wszysrkich wiecznie niezadowolonych. Ps. Żeby było lepiej fo tr, eba działać a nie narzekać na forum.
    ReviewUserIcon
    Jan

    16.12.2019 09:53

    Inne

    Czytaj ze zrozumieniem co piszą inni.
    ReviewUserIcon
    Refleksja

    16.12.2019 09:52

    Inne

    Gdy zasiądziesz do Wigilii pomyśl przez chwilę jaki/a byłeś dla współpracowników . Szczególnie tyczy się brygadzistów i kierowników. Czy Twoje zachowanie i traktowanie innych jest zgodne z tym co obchodzisz w te Święta ? Jeśli nie to jaki ma sens siadać do Wigilii i udawać wspaniałego ojca,syna,dziadka.....
    ReviewUserIcon
    Ferdek

    15.12.2019 23:05

    Inne

    Wigilia super dobre jedzenie i fajna atmosfera firma eaton sie spisała na medal plus premia swiateczna palce lizac to beda udane święta dlamnue i mojej rodziny
    ReviewUserIcon
    Kris

    14.12.2019 07:43

    Inne

    Wigilia była bardzo przyjemna , dyrektor rozmawia z ludźmi jak normalny człowiek ale poczekajmy jakie podwyżki zaproponują najniższa krajowa idzie do góry o 15 procent i to bez oceny... A u nas ile ????
    ReviewUserIcon
    Ewa

    15.12.2019 07:26

    Inne

    Dokładnie. Prości ludzie tego nie rozumieją i dają się kupić za miskę ryżu.
    ReviewUserIcon
    Kris

    15.12.2019 07:42

    Inne

    Tyle żeby ta najniższa za 2 lata u nas nie była najniższa ! Bo wtedy to ten zakład zniknie bo tu już nikt nie będzie chciał pracować . 90 procent ludzi jest z poza bb więc nie będą tu pracować jak dużo bliżej dostaną te same pieniądze....
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.12.2019 20:37

    Inne

    I pykło wiadomo, kto jest kim. Brawo.
    ReviewUserIcon
    K.

    14.12.2019 16:37

    Inne

    Jesteśmy z rodziną szczęśliwi. Tak cudownej wigilii nie miałem nawet w domu. Jesteśmy wspaniała rodzina eatonowa. Mimo wszystko kocham swoją pracę w Eaton. Tyle dobra płynie od dyrekcji i kierowników. Coś pięknego. To raj na ziemi. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Wigilija

    14.12.2019 06:28

    Inne

    Tak łatwo jest kupić prostych ludzi. Dać im raz na rok miskę paszy i już narzekanie mija.
    ReviewUserIcon
    Bu

    14.12.2019 08:31

    Inne

    Jak ci tu tak źle to po co dojeżdżasz do roboty 30 km?
    ReviewUserIcon
    Be

    14.12.2019 16:20

    Inne

    Jak u Ciebie w domu jest źle to się wyprowadzasz czy raczej robisz wszystko by było lepiej ? Naiwny trolu.
    ReviewUserIcon
    Rysio kuźnia

    12.12.2019 23:24

    Inne

    Najlepsza wigilia, od początku mojej kariery w Eaton (usunięte przez administratora) atmosfera, (usunięte przez administratora) klimat, ślicznie dzieciaczki zaśpiewały,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Janusz

    13.12.2019 00:16

    Inne

    Nie dajcie się nabrać na te dobroci.
    ReviewUserIcon
    Lab

    14.12.2019 15:35

    Inne

    No chociaż jeden nie troluje brawo
    ReviewUserIcon
    M.

    13.12.2019 21:00

    Inne

    Wigilia super trzeba przyznac.
    ReviewUserIcon
    Kontakt

    13.12.2019 07:12

    Inne

    Przestańta narzekać. Choroba narodowa ,ciągle narzekanie .
    ReviewUserIcon
    Mati

    09.12.2019 18:51

    Inne

    Dają umowe o prace na od pierwszego dnia?
    ReviewUserIcon
    Mati

    12.12.2019 10:39

    Inne

    A gdzie można wysłać CV w razie czego jak by się zwolniło miejsce?
    ReviewUserIcon
    Odp

    13.12.2019 00:08

    Inne

    Adres do aplikowania jest na stronie Eaton bielsko.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    12.12.2019 11:21

    Inne

    Kto tam teraz rządzi firmą
    ReviewUserIcon
    Nowy

    12.12.2019 15:51

    Inne

    Dyrektor i Kierownicy
    ReviewUserIcon
    Jacek

    11.12.2019 17:33

    Inne

    Można wiedzieć kto reprezentuje kadrę zarządzającą
    ReviewUserIcon
    Elf

    11.12.2019 17:03

    Inne

    Nażekacze wracać do PGR-ów bo wszyscy pochodzicie ze wsi a najwięcej nażekacie nie podoba się zakład to doić krowy
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    23.11.2019 19:08

    Inne

    Zamówienia maleją to jaki ma sens wprowadzać system 12tek ? Dyrektor na spotkaniu mówił że dla firmy koszty 12tek są takie same jak obecnie w 3 zmianach i 4 brygad na niektórych obszarach. Takie same koszty to skąd pomysł na 12h ? Firma jest nastawiona na zysk a nie profilowanie pracowników . Jaki zysk osiągnie przy systemie 12h ?
    ReviewUserIcon
    Jasio

    11.12.2019 09:20

    Inne

    Kurcze ale jesteście czasami biedni i zindoktrynowani, zamówienia zamówieniami - kim obstawisz 3 zmiany lub 4 brygadówkę ?!, jak nie ma ludzi to się robi 12 stki, 2 zmianami ludzi obstawiasz 3 zmiany produkcji - proste kurła jak drut, czasem warto ebąć się w czoło i pomyśleć
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.12.2019 11:48

    Inne

    Ale jesteś strategiem! Nie przyszło ci do głowy że możesz pracować 160godz. miesięcznie i osób potrzebujesz tyle samo. Pogadaj że związkami, chodziło o ściągnięcie ludzi pod nową halę, nikt w tym gównianym systemie świątek-piątek nie chce robić!
    ReviewUserIcon
    Ankieta

    01.12.2019 15:37

    Inne

    Kiedy ma odbyć się ankieta?
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    07.12.2019 07:38

    Inne

    Za 2 lata
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.10.2019 18:49

    Inne

    Co to za nowy kierownik na koldformingu ?
    ReviewUserIcon
    123

    05.12.2019 19:44

    Inne

    Kiedyś tam pracowałam na tym obszarze. Całe szczęście to już było. Tego zniechęcenia do pracy pod nim nigdy nie zapomnę. To już lepiej pracować na MLA lub RRA .
    ReviewUserIcon
    Ktoś ty

    05.12.2019 19:58

    Inne

    Żaden nowy. Arek miał tylko zastępstwo. Szkoda.
    ReviewUserIcon
    Dyrekcja Zakładu

    29.11.2019 21:02

    Inne

    Po konsultacjach z pracownikami, Dyrekcja Zakładu Eaton zdecydowała o nie wprowadzaniu 12 godzinnego systemu czasu pracy. Z poważaniem, Dyrekcja Zakładu Eaton
    ReviewUserIcon
    Krysia

    29.11.2019 22:27

    Inne

    Super. Szkoda że lizanie robicie przed ankietą,a przez cały rok macie nas za nic.
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    29.11.2019 23:55

    Inne

    Czeba to opić we niedziela. We poniedziałek rano mnie nie poczujom jak zwykle. No to zdrowie

    Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.