New Zinc sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o New Zinc sp. z o.o.

q

Niejaki Kamil.Sz psuje atmosferę gdziekolwiek się pojawi , nie ma szacunku do innych.Przez niego ludzie biorą L4 i zwalniają się z pracy.Kiedy wreszcie coś z tym zrobisz pani kierowniczko (wszyscy Ci podziękują).

Gagi.
@q 07.11.2017 04:38

Tak jest. Wydziera ryja na wszystkich!

Cichociemny

Na produkcji 2000 brutto +100 zł premii za frekwencję na początek. Trochę marnie.

Nick

Firma generalnie chyba OK tylko praca w święta i dni wolne jest normą.Z połowa ludzi w tej fabryce to Ukraińcy.

NIe usuwaj

Ta kadrowa to jakaś dziwna kobieta: za swoje błędy wciąż wini innych , sama stwarza problemy.

wr

No makarońska firma po mamuni to chyba oczywiste [usunięte przez moderatora]

d&d

Witam, możecie napisać ile można zarobić w firmie oczywiście adekwatnie do przepracowanych lat i zajmowanego stanowiska; jaka atmosfera; jakie kierownictwo; ile pracy; jak z premiami nadgodzianmi. Dzięki

Zostaw opinię o New Zinc sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Zinc sp. z o.o.