New Zinc sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o New Zinc sp. z o.o.

Dixon

Proszę o informacje o zarobkach w tej firmie bo ide na rozmowe o pracę dzięki

@Dixon 11.01.2018 11:05

1600 zł na rączkę +200 premium

Wiela?
@. 12.01.2018 11:27

Ile q..rwa?! To w valeo mają więcej, pora zmienić prace! Szkoda że nie wysłałem CV, ale bym się uśmiał jak bym to usłyszał na rozmowie :D bezcenne

q

Niejaki Kamil.Sz psuje atmosferę gdziekolwiek się pojawi , nie ma szacunku do innych.Przez niego ludzie biorą L4 i zwalniają się z pracy.Kiedy wreszcie coś z tym zrobisz pani kierowniczko (wszyscy Ci podziękują).

Ktoś tam kiedyś
@q 07.11.2017 04:38

Niestety poniżanie i wrzask to jego drugie imię.Przełożeni zato są naprawdę wyjątkowo wporządku wporządku : kierowniczka-miła zaradna kobieta ; brygadziści- robią swoje nie wtrącają się ;. kadrowa- czasem strzeli focha ,ale generalnie życzliwa.Nawet prezes potrafi mówić dzień dobry i dziękuję.

Dorwać.i.skopać
@Gagi. 20.11.2017 18:02

A ten niejaki Kamil Sz to kim jest że sobie tak pozwalacie?! Zj...bać go trzeba zeby zamknął w końcu morde i tyle! Co zwolnią Cie jak wydrzesz na niego ryja? Wątpię! Jak sobie pozwalacie tak macie!

nieobecna

Firma w zamian za nienajwyższe zarobki daje dosyć sporo swobody w porównaniu z innymi produkcjami, atmosfera zależy od zmiany na którą się trafi, praca w weekendy płatna 100% w sobotę i 200% w niedziele, jeśli się chce pracować w weekendy to można zarobić przy 3 sobotach ok 2300 na reke na początek, dobre na zaczepkę i odpoczynek po obozach pracy

śmiech na sali
@nieobecna 17.01.2018 20:42

2300 z trzema sobotami? To jakiś żart jest, czy co? Kasjerka w Lidlu dostaje więcej, bez jaj! :)

Cichociemny

Na produkcji 2000 brutto +100 zł premii za frekwencję na początek. Trochę marnie.

Góraleczka
@Cichociemny 11.10.2017 22:22

No to chyba nie pracujesz tam bo zarobek jest troche inny nawet na początku zacznijmy od tego ze masz 200 zl premi, a nie 100 po 2 każdą sobote masz płatna 100% a jeśli zaczyna nocka w niedziele to 200% stawki więc daj sobie spokój z takiem gadaniem

Nick

Firma generalnie chyba OK tylko praca w święta i dni wolne jest normą.Z połowa ludzi w tej fabryce to Ukraińcy.

NIe usuwaj

Ta kadrowa to jakaś dziwna kobieta: za swoje błędy wciąż wini innych , sama stwarza problemy.

wr

No makarońska firma po mamuni to chyba oczywiste [usunięte przez moderatora]

d&d

Witam, możecie napisać ile można zarobić w firmie oczywiście adekwatnie do przepracowanych lat i zajmowanego stanowiska; jaka atmosfera; jakie kierownictwo; ile pracy; jak z premiami nadgodzianmi. Dzięki

Zostaw opinię o New Zinc sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Zinc sp. z o.o.