New Zinc sp. z o.o.

Opinie o New Zinc sp. z o.o.

Ja to mam pecha, widzę ze spóźniłam się z aplikowaniem do pracy w laboratorium, rekrutacja już wygasła. Trochę zła na siebie jestem, bo pomoc oferują umowę o prace, premię jakościową i frekwencyjną. Wynagrodzenie w takim razie musi chyba wychodzić korzystnie. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, i wcale nie jest tak kolorowo i dajcie znac, czy jest czego żałować, bo nie wiem czy mam się czaić na kolejny nabór ;)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w New Zinc sp. z o.o.?

New Zinc sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Brygadzista Produkcji w Czechowice-Dziedzice. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Były brygadzista new zinc

Ze stanowiskiem brygadzisty ma to niewiele wspólnego, raczej to jest praca operatora. Człowiek z ulicy może zostać "brygadzistą" ale tylko na papierze. Lepiej szukać gdzie indziej

Ryszard Nowy wpis
@Były brygadzista new zinc

Jak to na papierze? To obowiązki nie są adekwatne do nazwy stanowiska? Wypłata też dla brygadzisty raczej jest wyższa niż dla operatora, nie?

Nowy wpis

@Ryszard

Obowiązki są jak najbardziej adekwatne do nazwy stanowiska. Do obowiązków brygadzisty należy obsługa linii sterowanej komputerowo oraz organizacja pracy podległego personelu. Wynagrodzenie również jest adekwatne do zajmowanego stanowiska i odpowiednio wyższe od wynagrodzenia pracowników produkcyjnych.

markoo

jakie stawki na produkcji na start w porownaniu z innymi zakladami?

Marzena
@markoo

Chcesz poznać stawkę godzinową czy za miesiąc?

markoo
@Marzena

miesieczna za caly etat 8h pon-pt, widze ze maja przyjecia a mysle nad zmiana pracy

@markoo

I jak, aplikowałeś? Jakie warunki ci zaoferowali? Ja też się zastanawiam własnie.

Yo
@Karolina

oferują minimalna krajowa 3010 na start, umowa o prace na okres próbny 3msc, plus premia 200 za wyrobienie normy i 200 za cos jeszcze

Weronika
@Yo

Ile wynosi norma? Za co te dodatkowe 200 wiesz może? Są jakieś perspektywy by stawkę od nowego roku podnieść z uwagi na np. inflację?

Kama
@Weronika

200 premii za niechorowanie 200 zł za wyrobienie normy placa zasadnicza na start 3010 zł od nowego roku maja obowiązek podnieś stawkę ze względu na wzrostu minimalnego wynagrodzenia. Jak takie stawki Ci odpowiadają możesz aplikować..

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie New Zinc sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka księgowej.

Często za soboty nie płacą? To od czego to zależy, że jednak je wynagrodzą czasami? Jak oni to tłumaczą tak właściwie, bo to bez sensu aż wygląda, wóz albo przewóz przecież.

gowork .usuwa opinie

Ta wypowiedź dot. firmy CD MIODY w B-B .Nie mam pojęcia czemu się tu znalazła .

?
@gowork .usuwa opinie

I dopiero po kilku miesiącach od zamieszczenia komentarza pojawiło się sprostowanie że wpis dotyczy innej firmy?....hmmmm

Czy rozmowa rekrutacyjna w New Zinc sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Poliglota

Ależ oczywiście że tak. Zarówno po angielsku jak też po chińsku, koreańsku i czasami po mandżursku. Jednak podstawowym językiem jest rosyjski a obowiązującym i stosowanym przez większość to jednak ukraiński.

Temu zakladowi brakuje już tylko kontroli z Pip i sanepidu ,a zamkneli by zaraz tą bude brak jakiego kolwiek nadzoru nad zachowaniem pracowników.Brak poszanowania czyjejś ciężkiej pracy pracy.Kumoterstwo i kolesiostwo na górze.

Gryzonie,brud na szatniach brak jakichkolwiek zabezpieczeń w czasie szerzącej się epidemi w tej okolicy.Wiele osób zwyczajnie boi się przychodzić do pracy.Zero reakcji ze strony szefostwa ,ktore udaje że problemu nie ma.

Obserwator

Jedna starsza kobieta ,która ledwo chodzi na nogi i balagan wszędzie że hej.Ważne że góra zadowolona pewnie to jakaś znajoma.Dla mnie wiele rzeczy na tym zakładzie jest nie do pojęcia.

Aneta
@Obserwator

A ja chciałabym dowiedzieć się czegoś konkretnego o aktualnych warunkach, jakie proponują nowym pracownikom w New Zinc. Chodzi mi konkretnie o pracę na produkcji. Czy zapewniają tam bez problemu odzież ochronną, czy jednak samemu trzeba o to zadbać?

Facet
@Aneta

Konkretnie jest brudno mimo sprzątania wymienić albo zwiększyć sprzątanie czy góra tego nie widzi?

Marzena
@Facet

To może zgłosisz to bezpośrednio do nich?

Ted Bundy

Tak mało nowych opini ,a tyłu ludzictam pracuje..... USUWAJA opnie. Sami wyciągnijcie wnioski

Artur
@Ted Bundy

To może sam napisz co sądzisz o tej firmie?

Bee

Można dodać jakiekolwiek opinię ???? Nic nie można napisać bo zaraz usuwają

AAA

Zero nowych opinii .Aż taka cenzura to panuje ??

Aaaass

Jak zwolnią kadrową to polecam ,jak nie -to NIE

@Aaaass

A myślisz, że to w ogóle prawdopodobne, że tak zrobią?

Mozu

Witam jaka jest praca i na których liniach najlepiej widziałem że te linie na końcu to Tylko jedna osoba robi jako pakowacz To chyba 4

SAAaA

Pani z Kadr to nie porozumienie .Zero empatii

Gregorsan

Jak wygląda praca na UR? Jakie zarobki? Są jakieś szkolenia ?

Ryszard
@Gregorsan

Też bym się chciał dowiedzieć bo chce aplikować tu do pracy. Ty też będziesz wysyłał CV? Nikt nie podał aktualnych zarobków a to dla mnie ważne. Jakbyś był na rozmowie to powiesz ile ci zaproponowali?

Mierzej46
@Gregorsan

Stabilna firma,dobra atmosfera,ciekawa praca jeśli interesujesz się mechaniką oraz nie boisz się wyzwan. Zarobki zależą od chęci,umiejętności i dyspozycyjności.Do tego sporo różnego typu premii, oraz stażowe. Jeśli się sprawdzisz oczywiście,że możesz liczyć na szkolenia i uprawnienia,na wózki czy elektryczne.Mozesz liczyć na każdego pracownika UR ,że pomoże Ci się wdrożyć

@Ryszard

Mnie bardziej zależy na zdobyciu doświadczenia którego narazie nie posiadam. Jeśli coś się dowiem , dam znac

@Mierzej46

Twoja informacja napawa optymizmem i chęcią złożenia aplikacji. Mam nadzieję że to co piszesz jest prawdą a nie tylko próbą przymusowej rekrutacji. Jeśli osoba bez doświadczenia może liczyć na szczerą pomoc we wdrożeniu to warto złożyć CV

@Gregorsan

Według mnie wygląda w miarę wiarygodnie. ;) Czyli co, złożyłeś w końcu czy dalej zwlekasz?

@Marta

Nie zlozylem, pracuję już w innej firmie

Nowy pracownik.

Praktycznie zero Polaków, chyba że w biurze. Olewają pracowników, linia 5 i 4 najwięcej ma do roboty. Jak jesteś Ukraińcem to będziesz mieć z kim gadać i łatwiej o benefity. Cały czas patrzą na kamerki sprzed biurka i sapią się o to że jak nie ma pracy to stoimy albo siedzimy, nawet jak posprzątaliśmy już 3 razy. Straciłeś predyspozycje do pracy na zawieszaniu/ściąganiu? Nie damy Cię gdzieś indziej. Zwalniaj się. Po co przetrzymywać jak znajdziemy Ukrainców na Twoje miejsce. Najniższa krajowa, a praca taka że stracisz zdrowie po roku. Premia jest w umowie, ale co chwila zabierana bo tak. Pamiętajmy że jest jeszcze dopisek o zabieraniu iluś procent z wypłaty na nie wiem co, bo papier kazali podpisać ale kopii nie dali. Na nockach w piątki zaśniesz bo linia stoi.

Barbara
@Nowy pracownik.

A o co chodzi z tą linią, w sensie ona ma jakąś inną pracę, tzn ludzie na niej? A z tymi kamerkami to wydaje mi się, że monitoring to teraz norma w zakładzie pracy.

Lol

Z wielu czasowej obseracji co widziałwm dużo pracy ma linia 5 i 4 ciezko pracują oczywiście z tego co zauważyłem dziewczyny

VVV
@Lol

Dokladne ;) ogolnie tam jest patologia . Nie polecam tej pracy

Pochu
@Lol

a na której linii pracujesz ?

Lol
@Pochu

Jestem kandydatem

A na lini 4? Bo widzialam. Ze Tam Chyba w miare Jak przechodzilam

hehe
@Lola

znajdź sobie inna prace lepiej szczerze mówię

Barbara
@hehe

Dlaczego odradzasz pracę w New Zinc? Zastanawiałam się nad wysłaniem CV do firmy, chciałabym wiedzieć, czego można się spodziewać. Co jest nie tak?

Jaka Linie polecacie bo slyszakan ze jest 5

Czytotakiewazne?
@Lola

Kompletnie żadnej nie polecam. Brygadzista Piotrek jeszcze jest ok. Brud,smród, myszy w szatni. Zero jakichkolwiek zabezpieczeń przed oparami kwasu, czy innego gówna... Wypadek w pracy ? No i co z tego, nie ważne jak to się stało, nie ważne co z poszkodowanym, idziemy na kamery... śmiech na sali kompletnie... Kasa jaką proponują za te warunki w sumie jest adekwatna pracujesz w (usunięte przez administratora) to i płacą jak za (usunięte przez administratora)

Lola

A Jak wyglada praca w Firmie ? Na liniach gdzie najciezej ?

Xhhdhdjdjh.....kakkakakakakaka

Dobra firma ,przełożeniu w pożądku

w pożądku
@Xhhdhdjdjh.....kakkakakakakaka

Sądząc po ortografii w tym poście to sam kierownik T. go napisał...

Stolec

Praca dramat Nie ma co marnować tutaj czasu, firma upada. Praca za najniższa krajowa. Nawet Ukraińcy nie chcą tu pracować Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o New Zinc sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w New Zinc sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New Zinc sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New Zinc sp. z o.o.?

New Zinc sp. z o.o.