Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej

Mazańcowice

Opinie o Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej

Edyta

Czy podejmując zatrudnienie w Mat-Chem-Bud mamy szansę na dodatkowe szkolenia spoza zakresu wykonywanych obowiązków? Czy pracodawca oferuje rozwój pracownikom? Dla osób chcących rozwijać swoją swoje umiejętności są to ważne kwestie.

polnaro
@Edyta 08.08.2017 19:32

Szkolenia "spoza zakresu wykonywanych obowiązków", to szerokie pojęcie, czego oczekujesz? Firma systematycznie prowadzi szkolenia dla wykonawców stosujących sprzedawane przez nią materiały, pracownicy firmy są mile widziani na tych szkoleniach.

Krzysiek

Jest to firma która niebawem zniknie z rynku. Obecnie ma wiele niezadowolonych klientów którzy od nich odeszli. Nierzetelność i nieuczciwość w obsłudze jak i w dostawach towarów doprowadza do zawężenia rynku. Każdy przed złożeniem jakiegokolwiek zamówienia w tej firmie powinien dobrze się zastanowić bo bedzeimiał duże problemy. Pozdrawiam z Lublina!

zdziwiony
@Krzysiek 06.08.2016 08:37

Jakie problemy? zamawialeś cos i nie dostaleś materialu? Jestes z Lublina a firma z Bielska-Białej wiec stwierdzenie "wiele niezadowolonych" mnie zastanawia

polnaro
@Krzysiek 06.08.2016 08:37

O, konkurencja .....a fe....jakieś zasady jednak obowiązują.

przeciez można wszystko wyjasnic, po wszystkim dojsc po nr zamowienia przeicez zawsze jakies potwierdzenie przelweu amsz

xyz

Firma nie płaci dostawcom, to może i z wypłatami dla pracowników może być różnie..

Andrzej
@xyz 12.02.2015 10:33

Znam dość dobrze kierownika magazynu w Matchembudzie, czasem rozmawiamy o pracy, bo sam jestem z branży. Próbowałem go podpytać o jakieś szczegółowe informacje, bo może sam kiedyś będę zmieniał pracę, a to by mogła być jakaś opcja, kto wie? Złego słowa o firmie nie da powiedzieć, z pensji też jest zadowolony i mówi, że niczego innego nie szuka. A jaki jest rynek budowlany każdy wie kto ma z nim styczność- mało kto dziś płaci w terminie niestety. I jeszcze zdarzają się bezczelni, co to myślą, że robią łaskę, że w ogóle kupują.

Przemek
@xyz 12.02.2015 10:33

Dostawcy jakoś nie piszą " nie płacą " Tak ogólnie wydaje mi się, że to pomówienie i generalnie jest to karalne wiec proszę jednak albo się podpisywać by każdy mógł ustalić osobę wypowiadająca sie albo nie pisać informacji, których ktoś nie jest w stanie udowodnić.

Przemek

Niestety w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji.

grako

obsługa dramatyczna zero profeski

Antoni

W małych firmach nie ma oddzielnego działu kadr. Wyślij aplikację na adres poczta(at)matchembud.com.pl

Ja

To się zgłoś

...

Prawdopodobnie będziemy potrzebowali osoby na magazyn jednak z prawem jazdy kategorii "C" Osoba musi być zorganizowana i chętna do pracy

pan P

"zaopatrza" sie bo nie potrafi zaopatrywac :) swoja droga punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a jak sie jest widzem to i perspektywa moze być skrzywiona jak to "zaopatrzanie"

klient

to raczej mala firma ale nie widze bywajac tam rotacji w osobach zatrudnionych, no moze poza poczatkiem roku, ale z tego co wiem to pracownik sam zrezygnowal a nie zostal zwolniony. a atmosfera? jak z malej firmie :)

Zostaw opinię o Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej - Mazańcowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mat-Chem-Bud Sp.j. Centrum Chemii Budowlanej