unibau

Bielsko-Biała

Opinie o unibau

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@franekpiszesz, że firma jest ok. Chętnie dowiemy się czemu tak uważasz. Jakie są plusy pracy właśnie w unibau? Takie dodatkowe konkretne informacje będą cenne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii o potencjalnym pracodawcy.

franek

firma ok ale jeden majster to nie nadaje sie nawet do tarcia chrzanu

ery
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że zapewniona jest umowa o pracę. Przecież taka praca powiązana jest jeszcze z odpowiednimi socjalami. W takim razie spróbuję się do nich załapać, ale jakie zarobki posiada specjalista ds. strategii rozwoju? Dzięki

monter

czy orientujecie sie moze czy sa jakies przyjecia w firmie

Niewolnik

Unibau jest Okay!

jacek

a sa teraz jakies przyjecia??

radek
użytkownik zarejestrowany

ma nadzieje, że jednak będzie można u nich konkretnie działać jeśli chodzi o zatrudnienie? nie wiem czy wychodzi to tak jak miałoby faktycznie wyglądać, że można już tutaj działać normlanie w branży? mam diświadczenie, ale tez nie takie duże, a jak będę musiał od razu na głęboką wode iśc to też nie za dobrze.

szukam
użytkownik zarejestrowany

Każda firma ma swoje plusy i minusy więc już nie skupiajmy się może aż tak na tych problemach. Ja tam myślę pozytywnie i z takim nastawieniem mam nadzieję, że dostanę sie tam do Was do pracy :-) jest aktualnie może jakaś robota?Móglbym wyjechać nawet jutro. A ogólnie to ile tam mozna zarobić- tak mniej więcej? i jak pójdę na rozmowę to pod jakim względem będą mnie oceniać?

dinamo
użytkownik zarejestrowany

@huszti co do Twojego pytania to przecież każda firma poszukuje takich zdolnych ludzi do pracy... A w tym przypadku mamy do czynienia jeszcze z firmą która obecnie rozwija się na rynku Europy Środkowej a i tak jest już znana w takich krajach jak Holandia, Austria czy też Szwajcaria. młodzi zdolni jak najbardziej są tu mile widziani

XXXxx

janusz gdzie robiłeś na warsztacie ? bole ? IG ?bochum ? czy gdzie ?

Janusz

WITAM. Zdecydowalem się wpisać i wyrazić swoja opinię ponieważ sam staram się dowiedzieć jak najwięcej o firmie z którą chce nawiazać współpracę. Przepracowałem w firmie UNIBAU 18 miesięcy(praca w niemczech na warsztacie)i nie mogę się zgodzić z opiniami że to zła firma.Przed wyjazdem też miałem pewne obawy,ale zupelnie niepotrzebnie.W Unibale nikt CI nie mydli oczu ,podpisujesz umowę w kraju więc wiesz za jaką stawkę będziesz pracował.Firma zapewnia zakwaterowanie i dowóz do miejsca pracy a wypłata jest zawsze na czas.Poznałem tam wielu bardzo fajnych ludzi(FACHOWCÓW z wieloletnim doświadczeniem),którzy zawsze chętnie pomagali. Dzisiaj dowiedziałem się że póki co nie ma dla mnie pracy ,ale nawet jednego złego słowa nie mogę powiedzieć,cóż trzeba poszukać innej firmy i być dobrej myśli. Pozdrawiam.

XXXxx

a jakich pupilków ? ktoś że komuś załatwił prace to normalne wszędzie i na całym świecie,lepiej brać rodzinę,znajomego(bo ręczysz za tą osobę) a nie pijaka co potem wylatuje ;)

stary

praca na wysokościach nawet ok ale szefowie mają swoich pupilków(usunięte przez administratora)

Młody

Firma uczciwa płaci na czas (duże pieniążki), dotrzymuje słowa. Jednak ludzie są tam śmieszni same starsze osoby, które boją się żeby żaden młody ich nie wygryzł. Pracowałem tam 2 latka w tym na exporcie i powiem że gdyby nie chamskie zachowanie pracowników pracował bym tam nadal(chyba się bali że za daleko mogę zajść). Ogólnie młodym odradzam tam iść bo raczej nie ma szans się utrzymać :(

ss

anonim - 2013-08-12 16:12:00 a kase wypłacają na czas, czy zdarzają się spóźnienia? i umowa obejmuje ubezpieczenie, mam nadzieję :)Tak jak pisałem kaska terminowo, ubezpieczenie i inne sprawy odpowiednio załatwione, wszystkiego dowiesz się jak się dostaniesz i pojedziesz na kontrakt,życzę powodzenia. SS

SS

anonim - 2013-06-05 21:34:51 SS a mozesz napisac coś wiecej o pracy w Unibau? Napisałeś że zarobki dobre czyli da wyciagnąć 1800 netto na rekę? A jakieś przerwy są + dodatkowe na szluga czy nie ma co liczyc? Nie boje się ciążkie pracy i chwli się to że załatwiają dojazd. Jak tam aplikować?Praca na wysokościach dosyć uciążliwa ze względu na warunki atmosferyczne,średnie zarobki 1500 netto ,robote możesz wykonywać z fają w pysku hehe, na 9h przypada 30 min przerwy w okresach zimowych 2 przerwy po 30 min aplikować możesz przez [usunięte przez mdoeratora] Pozfrawiam

SS

Pracowałem w tej firmie rok, ogólnie powiem że jest ok.Pensje na czas, zarobki dobre, zakwaterowanie,dowóz na budowe itp.Zasada jest prosta jesli ktoś nie wytrzymuje presji i ciężkiej roboty na wysokośćiach niech sie lepiej nie pcha, bo szybko pojedzie do domu.W firmie sporo osób ma kilkanastoletni staż pracy a to też o czymś świadczy.

xj

Pracowałem w tej firmire3lata normalnie poraszka masz racie obiecują i nic niema tylko staresze osoby i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] są na eksporcie kto ma plecy to jedzie na export i tylko młodych bierom na demolki a puzniej po demolce ziast do domu bo niepoczebnya jest ta osoba bo som starsi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

piotrek spruch

witam firma unibau potrafi obiecywać i nic robic by zalatwic robote masakra co z tego ze stawka wysoka ze odprowadzaja wysokie składki jak [usunięte przez moderatora] złodziejstwo delegacji nie płacą a powinni ciągle obiecują ze wysla czlowieka na export a i tak nie ma tego exportu

Zostaw opinię o unibau - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unibau