METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Bielsko-biała

Opinie o METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Gość

Może ktoś podać jakieś szacunkowe widełki płacowe na stanowisku KR.

Hmma

Ogłaszają się na portalach gdzie nie trzeba płacić. Generalnia pracownicy dzielą się na dwie, trzy kategorie. Pierwsza-Czesi, nic nie robią, "pracują" 2-3dni w tygodniu z min. 2 godzinnymi przerwami na obiad, traktują Polaków jak popychadła, sami nie podejmą żadnej decyzji, oczywiście mają premie, ubezpieczenia, delegację, układ zbiorowy. Druga-Polacy spółdzielnie z Mostostalu, Avaxu, Skankiej zarabiają lepiej niż pozotali i oczywiście robią wszystko aby swoją pracę zwalić na innych tych trzeciej kategorii. Trzecia- najbardziej pracowici ludzie, większość odeszła bo ile można. Ci, którzy nie odeszli odejdą wcześniej czy później. Oczywiście Polacy nie mają nic oprócz gołej wypłaty. Z pewnością nie jest to firma budowlana tylko uprawiająca inżyniering czyli pośrednictwo w budownictwie, bazująca jedynie na podwykonawcach. Na stanie w pl posiada jedynie komputery i zaplecze z kontynerów na s7 w Cedrach koło Gdańska. Na kontrakcie S8 w ciągu prawie trzech lat odeszło lub zostało zwolnionych ponad 60% pracowników...

Hyt

Kiepsko płacą, zero premii, benefitów. Za to Czesi mają premie. Przykre.

mink

Niestety tak.

Zostaw opinię o METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE