METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Bielsko-biała

METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Opinie o METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grzegorz

Niestety nawet dobra praca w dobrej firmie nie powstrzyma hejterów od pisania bzdur!!

LudzkieScierwoPL

Najbardziej chytra firma w jakiej w życiu pracowałem :) żal że Polacy dają się tak traktować tak we własnym kraju :/ Ogłaszać powinni się przynajmniej szczerze że szukają do pracy Polskie ścierwa które chcą ciężko pracować i mało zarabiać, a nie od początku mydlą oczy że będą podwyżki itp. a na to szans nie ma najmniejszych. Żal że w cywilizowanym kraju istnieje coś takiego i nikt z tym nic nie robi :( 100% prawdy przedstawiony jest w tym co napisał/a Hmma już pierwsze zdanie mówi wszystko o tej firmie "Ogłaszają się na portalach gdzie nie trzeba płacić." dla przykładu napiszę że kiedyś dali pracownikom zaproszenie na grilla firmowego na którym było zaznaczone że trzeba przyjść z własną kiełbasą!!! Oczywiście nie byłem, ale pewnie Czesi nie przynosili i jedli razem z Polskimi ścierwami ich kiełbasę :) Ogólnie to jeśli ktoś czuje że jest urodzonym niewolnikiem i lubi być szmacony przez obcokrajowców w swoim kraju i nie chce mieć za to godnie płacone to GORĄCO POLECAM !!!!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Luidzi

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Gość

Może ktoś podać jakieś szacunkowe widełki płacowe na stanowisku KR.

Hmma

Ogłaszają się na portalach gdzie nie trzeba płacić. Generalnia pracownicy dzielą się na dwie, trzy kategorie. Pierwsza-Czesi, nic nie robią, "pracują" 2-3dni w tygodniu z min. 2 godzinnymi przerwami na obiad, traktują Polaków jak popychadła, sami nie podejmą żadnej decyzji, oczywiście mają premie, ubezpieczenia, delegację, układ zbiorowy. Druga-Polacy spółdzielnie z Mostostalu, Avaxu, Skankiej zarabiają lepiej niż pozotali i oczywiście robią wszystko aby swoją pracę zwalić na innych tych trzeciej kategorii. Trzecia- najbardziej pracowici ludzie, większość odeszła bo ile można. Ci, którzy nie odeszli odejdą wcześniej czy później. Oczywiście Polacy nie mają nic oprócz gołej wypłaty. Z pewnością nie jest to firma budowlana tylko uprawiająca inżyniering czyli pośrednictwo w budownictwie, bazująca jedynie na podwykonawcach. Na stanie w pl posiada jedynie komputery i zaplecze z kontynerów na s7 w Cedrach koło Gdańska. Na kontrakcie S8 w ciągu prawie trzech lat odeszło lub zostało zwolnionych ponad 60% pracowników...

Hyt

Kiepsko płacą, zero premii, benefitów. Za to Czesi mają premie. Przykre.

mink

Niestety tak.

Zostaw opinię o METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METROSTAV SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE